Jak zbudować listę e-mail marketingu z witryny WordPress

Wielu wydawców internetowych napotyka ten sam irytujący problem, gdy rozpoczynają marketing e-mailowy:

Wiesz, że subskrybenci wiadomości e-mail zwiększają ruch i tworzą długoterminową, dochodową grupę odbiorców dla Twojej marki lub firmy. Ale tylko garstka odwiedzających Twoją witrynę wybiera rejestrację.

Może dopiero zacząłeś budować swoją listę, a może od miesięcy masz ten formularz rezygnacji na swojej stronie.

Bez względu na to, ile unikalnych codziennych odwiedzających otrzymasz-lub jak niesamowita jest Twoja usługa lub produkt — jeśli nie znajdują cenionych treści subskrybenta, wszystkie Polubienia, tweety, piny i plusy na świecie nie zbudują tego lojalnego obserwowania, którego potrzebujesz, aby się rozwijać.

Zachęcanie czytelników i potencjalnych klientów do zapisania się na listę e-mailową staje się coraz trudniejsze każdego dnia z bardzo prostego powodu …

Twoje perspektywy mają bardzo ograniczoną koncentrację

Podczas większości codziennych zadań psychologowie mówią teraz, że nasze umysły wędrują 30-70% czasu.

Czy kiedykolwiek surfował w Internecie, tylko po to, aby znaleźć godzinę później miał nie mam pojęcia. czego szukasz?

Dzięki urządzeniom mobilnym, które wprowadzają nas na wielozadaniowy kurs kolizyjny “przez cały dzień”, nic dziwnego, że odwiedzający Twoją witrynę są ślepi na twój e-mailowy formularz opt-in … Jeśli nawet mieć jeden.

Na szczęście zespół special-ops w StudioPress wykonał dla nas wiele ciężkiej pracy dzięki garstce motywów premium WordPress zaprojektowanych specjalnie w celu zwiększenia liczby opt-inów e-mail. Oto dlaczego …

Wiedzą, że uwaga jest selektywna. I kiedy dajesz komuś konkretne instrukcje, aby skupić się na jedna rzecz nieświadomie odfiltrowują wszystkie inne bodźce.

Większość z 2,1 miliarda internautów na świecie codziennie sprawdza swoją pocztę e-mail, a większość z nas nie może przepuścić cennych informacji ani treści, zwłaszcza gdy są one oferowane za darmo.

E-mail jest nadal preferowaną formą marketingu opartego na zezwoleniach. I to jest Świetne dla Twojego wyniku, ponieważ:

  • E-mail marketing to nadal najbardziej opłacalny sposób promocji
  • Konsekwentnie oferując wartościowe treści, budujesz lojalnych obserwujących
  • Więcej obserwujących powtarza ruch poprzez polecenia i przekaz ustny
  • Możesz łatwo śledzić dane i obserwować wskaźniki odpowiedzi podczas ich wznoszenia się lub upadku
  • Większe zaangażowanie oznacza wyższe współczynniki konwersji, które zwiększają twoje zyski

Dlatego, gdy czytelnicy i potencjalni skanują Twoją stronę, musisz skupić ich uwagę wizualnie i słownie na krytycznych informacjach, które masz do zaoferowania.

Oferując im coś, czego naprawdę potrzebują lub chcą-w zamian za zgodę na e-mail — podłączasz swoją markę lub firmę do lojalnych stałych odwiedzających i klientów.

Aby pomóc Ci zacząć, zapoznaj się z tymi czterema specjalnie zaprojektowanymi motywami WordPress StudioPress.com które sprawiają, że opcje wysyłania wiadomości e-mail są głównym celem twojej marki lub firmy:

1. Minimalizacja zakłóceń

image of the focus theme for WordPress

Jeśli poważnie myślisz o skupieniu uwagi odbiorców, kluczem są czyste linie i minimalne zakłócenia.

Twoja atrakcyjna treść staje się centralnym elementem tego genialnego motywu dzięki responsywnemu projektowi mobilnemu, który przyciąga uwagę użytkowników smartfonów i tabletów.

Dzięki wyraźnemu wezwaniu do działania, cennym treściom i wyrażeniu zgody na wysyłanie wiadomości e-mail szybko zwiększysz liczbę odbiorców.

Kliknij tutaj, aby uzyskać sharp relief of Focus Theme

2. Przyciągnij ich uwagę i zachowaj ją

image of the streamline theme for WordPress

Przyciągając wzrok czytelników jasnymi kolorami i świetnymi czcionkami, możesz skłonić ich do zwrócenia większej uwagi na wartość Twoich usług i treści subskrybenta.

Motyw Streamline oferuje oszałamiający, minimalistyczny design, który oferuje nie jeden, ale dwa formularze rezygnacji z poczty e-mail i intuicyjnie usuwa się z drogi, aby wyróżnić najlepsze rzeczy.

Pokazując perspektywy, co ma największe znaczenie, przekonasz się, że łatwo jest zbudować tych lojalnych zwolenników i połączyć się z nimi na bieżąco.

Kliknij tutaj, aby powiększyć motyw Streamline

3. Szybko Zbuduj swoją listę e-mailową

image of the generate theme for WordPress

Jeśli chcesz położyć nacisk na budowanie listy e-mail z przodu i na środku, nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, niż przez całkowite filtrowanie hałasu i krystalicznie czyste wezwanie do działania.

Motyw generowania jest zgodny z jego imiennikiem, dzięki czemu twój e-mail jest centralnym punktem Twojej witryny i przyciąga uwagę odbiorców dzięki świetnym linijkom i odważnym treściom.

Zaprojektowany, aby Twoja witryna była zarówno prosta, jak i wyrafinowana, Generate wyraźnie prosi czytelników o dołączenie do społeczności w zamian za cenne informacje lub usługi, które oferujesz.

Kliknij tutaj, aby przyspieszyć opt-in z generowania motywu

4. Opt-in z prostotą i stylem

image of the decor theme for WordPress

Im łatwiej sprawisz, że czytelnicy, klienci i potencjalni klienci staną się subskrybentami odpowiednich, wartościowych treści, tym bardziej będą głodni.

Motyw dekoracyjny oferuje wyrafinowane linie i przestronną otwartość, która zwiększa laserową rejestrację e-mail, dzięki czemu łatwo jest zwiększyć liczbę odbiorców.

Ten responsywny motyw mobilny bez wysiłku prezentuje Twoje produkty i usługi na dowolnym urządzeniu, oferując jednocześnie odważną ramkę, która oczarowuje oko.

Kliknij tutaj, aby zachwycić ich motywem wystroju

74 093 osób zabiera WordPress dalej ze StudioPress

Oto umowa. …

Nasz Genesis Design Framework dla WordPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych z WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, projektom pod klucz 47 i nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i stronom internetowym, które możesz zbudować, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród motywów premium WordPress.

Poważni wydawcy online ufają Genesis, aby zapewnić solidne podstawy dla swoich witryn. (A mówiąc poważnie, mam na myśli ludzi planujących coś z tym całym Internetem.)

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia Ci solidną infrastrukturę do podejmowania miejsc WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić Genesis i wszystkie projekty pod klucz już dziś.

Total
0
Shares
Related Posts