Jak uzyskać bezpłatny numer telefonu 800

Odwiedź Nextiva

 • Już od $19.95 miesięcznie
 • Przystępne plany na poziomie przedsiębiorstwa
 • Nielimitowane połączenia
 • Bezpłatny numer lokalny i bezpłatny

Wypróbuj Nextiva za darmo

Dla właściciela firmy, rozwój firmy jest zawsze celem. Więcej klientów w większej liczbie lokalizacji kupuje więcej produktów lub usług to najszybszy sposób, aby to osiągnąć.

Ale kiedy Twoja firma rozwija się poza lokalną bazą klientów, masz jedną bardzo dużą przeszkodę do pokonania. Musisz upewnić się, że klienci z różnych lokalizacji mogą dotrzeć do ciebie szybko, łatwo i bez żadnych kosztów.

Nie jest praktyczne posiadanie różnych infolinii dla klientów dla każdej lokalizacji, w której się znajdujesz. Będzie to trudne dla klientów, a twoi pracownicy nie będą w stanie sprawnie i efektywnie zarządzać rozmowami telefonicznymi i późniejszą sprzedażą lub serwisem.

Jednym ze sposobów uniknięcia tego scenariusza jest bezpłatny numer telefonu 800. Posiadanie liczby 800 oznacza naturalną obecność narodową. Sprawia, że Twoja firma wygląda na zdolną do obsługi klientów na całym świecie, oferując jednocześnie lepsze zaangażowanie klientów, lepszą wiarygodność i bardziej udaną obsługę klienta.

Jeśli Twoja firma się rozwija, nadszedł czas, aby uzyskać własny bezpłatny numer 800. Pokażę Ci, jak z jednym z moich ulubionych dostawców usług—Nextiva.

Czego się spodziewać, gdy zdobędziesz bezpłatny numer telefonu 800

Jednym z najlepszych sposobów uzyskania bezpłatnego numeru 800 jest Nextiva. Ale zawsze możesz zrobić własne badania, aby znaleźć dostawcę usług telefonicznych, który najlepiej spełnia Twoje wymagania biznesowe i budżetowe.

Ustawienie prefiksu numeru 800, a następnie przypisanie go do dedykowanej linii, można wykonać w czterech prostych krokach:

 1. Dowiedz się, czy naprawdę potrzebujesz bezpłatnego numeru 800
 2. Wybierz odpowiedniego dostawcę usług telefonicznych dla firm
 3. Skonfiguruj bezpłatny numer telefonu 800 z Nextiva
 4. Przypisywanie rozszerzeń użytkowników do bezpłatnego numeru 800

The Good

Uzyskanie bezpłatnego numeru telefonu 800 może wydawać się skomplikowane, ale rzeczywistość nie może być bardziej Inna.

Możesz uzyskać prefiks numeru 800-wraz z innymi bezpłatnymi wariantami, takimi jak 866, 844, 888 i 833. Jedynym wymogiem jest znalezienie dobrej strony internetowej lub aplikacji, która oferuje tę usługę, i oczywiście odpowiednie wskazówki.

Znajdziesz brokerów numerów vanity, którzy mogą dać ci trudne do znalezienia niestandardowe numery 800, dostawców wirtualnych systemów telefonicznych, którzy współpracują z istniejącymi telefonami jako rozszerzenie, oraz pełne Biznesowe Usługi telefoniczne VoIP, które korzystają z lokalnego serwisu internetowego do wykonywania i odbierania połączeń.

Przy tak wielu opcjach łatwo jest uzyskać bezpłatny numer, który Ci się podoba, a klienci i potencjalni klienci dzwonią do ciebie od razu. Ale czy wiesz, że możesz użyć bezpłatnego numeru do innych rzeczy?

Na przykład możesz korzystać z usługi, aby śledzić zwrot z inwestycji marketingowych, wysyłać i odbierać faksy i SMS-y, a nawet tworzyć dedykowaną infolinię w nagłych wypadkach lub na specjalne wydarzenia.

Ale nawet jeśli dostawcy usług numerycznych 800 są pozornie wszędzie, znalezienie tego, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom biznesowym, jest trudne.

The Bad

Jeśli planujesz kupić prefiks numeru biznesowego 800 z pierwszej usługi, która pojawia się w Google, nie rób tego. powtarzam, przestań.

Potrzebujesz nowego (i lepszego!) sposób działania, który wymaga solidnych badań.

Chcesz kupić numer telefonu od niezawodnego serwisu i uzyskać najlepszą ofertę. Każdy dostawca ma różne stawki i pakiety. Niektóre oferują określoną liczbę minut na miesiąc, podczas gdy inne mają opłatę za minutę. To zależy od potencjalnego dostawcy.

Powinieneś skupić się na znalezieniu odpowiedniego dopasowania do swoich potrzeb biznesowych. Ale wszystkie te badania mogą być czasochłonne i żmudne.

Istnieje również kilka zasad, o których należy pamiętać, gdy otrzymujesz Niestandardowy bezpłatny numer. Niektórzy sugerują włączenie Twojej marki do liczby (np: 1-800-XFINITY), podczas gdy inni twierdzą, że lepsze jest posiadanie słów akcji (np: 1-800-GETLOAN) lub powtarzających się cyfr (np: 1-800–000NIKE).

Znalezienie dobrego bezpłatnego numeru do kupienia może wydawać się trudniejsze niż próba uzyskania idealnej nazwy domeny dla Twojej firmy. Ale nie martw się! Osłaniam Cię.

Oto przewodnik krok po kroku, aby upewnić się, że możesz z łatwością uzyskać bezpłatny numer telefonu dla swojej firmy.

Krok 1: Dowiedz się, czy naprawdę potrzebujesz numeru 800

Nie wszystko błyszczące jest złote. Niekoniecznie dostajesz numer 800 tylko dlatego, że Twój rywal biznesowy go ma.

Zamiast tego powinieneś poświęcić czas na ustalenie jego znaczenia dla Twojej firmy, zwłaszcza po rozważeniu niszy biznesowej i rozmiaru. Poniżej przedstawiamy listę potencjalnych pytań, które należy sobie zadać, aby podjąć właściwą decyzję.

Pomyśl O Wielkości Swojej Firmy

Duże firmy z biurami w różnych częściach kraju lub te, które myślą o ekspansji poza ich granicami lokalnymi, powinny zainwestować w numer biznesowy 800. I chociaż posiadanie bezpłatnych numerów jest praktyką od dziesięcioleci, w dzisiejszych czasach jest nadal dość istotne.

Dodatkowo, ponieważ twoi klienci nie będą musieli nic płacić, aby do ciebie zadzwonić, będą bardziej zachęcani do nawiązania połączenia i nawiązania kontaktu z Twoimi przedstawicielami. Może to być szczególnie przydatne w rozwijaniu i pielęgnowaniu lepszych długoterminowych relacji z klientami.

Pomyśl O Swoich Rozmowach Z Klientami

Ma to również sens, aby uzyskać numer 800, gdy spędzasz dużo czasu na telefonie z klientami.

Załóżmy, że przeciętny klient spędza około 15 do 30 minut na rozmowie z przedstawicielami. W takich przypadkach posiadanie bezpłatnego numeru telefonu 800, który pozwala im dzwonić za darmo, może być bardzo korzystne, ponieważ nie będą musieli martwić się o rachunek za telefon.

Jeśli jednak większość transakcji z klientami odbywa się online za pośrednictwem reklam lub chatbota, możesz nie potrzebować inwestować czasu, pieniędzy i energii w posiadanie numeru 800.

Kwestionować korzyści finansowe wynikające z uzyskania bezpłatnego numeru

Nie ma sensu inwestować pieniędzy w uzyskanie bezpłatnego numeru 800-lub czegokolwiek innego-co nie przyniesie korzyści Twojej firmie.

Oprócz niematerialnych skutków wiarygodności i większego zaangażowania, powinieneś wiedzieć, czy pozytywy uzyskania bezpłatnego numeru odzwierciedlają liczbę dokonanej sprzedaży i zarobiony zysk.

Jeśli nie, oznacza to, że dodatkowa opłata nie jest tego warta, więc powinieneś ją przerwać.

Krok 2-Wybierz odpowiedniego dostawcę usług telefonicznych dla firm

Odwiedź Nextiva

 • Już od $19.95 miesięcznie
 • Przystępne plany na poziomie przedsiębiorstwa
 • Nielimitowane połączenia
 • Bezpłatny numer lokalny i bezpłatny

Wypróbuj Nextiva za darmo

Jak wspomniano wcześniej, znajdziesz wiele firm, które mogą zapewnić bezpłatny numer 800. Twoim priorytetem powinno być otrzymanie najlepszej obsługi i wsparcia od wiarygodnej firmy, która oferuje najlepszą ofertę.

Możesz uzyskać wirtualne numery telefonów z różnych miejsc, ale proponuję zająć się dwoma problemami na raz.

Zmodernizuj swoją komunikację, uzyskując bezpłatny numer, rejestrując się u jednego z najlepszych dostawców usług telefonicznych VoIP.

Nextiva jest moim osobistym faworytem, ponieważ oferuje pełnowartościową aktualizację komunikacji dla prawie każdego w dzisiejszym biznesie. Otrzymasz wszystko-połączenia głosowe i wideo, czat zespołowy, faksowanie, automatyczną obsługę, powiadomienia pocztą głosową na e-mail oraz aplikacje mobilne i komputerowe—w planie podstawowym.

Ten podstawowy plan obejmuje oczywiście również bezpłatne numery dla Twojej organizacji. Ceny zaczynają się od $17.95 za użytkownika miesięcznie dla zespołów powyżej 100, nieznacznie zwiększając koszt dla mniejszej liczby użytkowników.

Niekoniecznie wierz mi na słowo. Myślę, że Nextiva działa najlepiej dla prawie każdego, ale oto kilka innych sposobów, aby znaleźć Twój najlepsza trasa na bezpłatny numer 800.

Skontaktuj Się Z Aktualnym Usługodawcą

Zacznij od skontaktowania się z istniejącym dostawcą usług. Możliwe jest, aby uzyskać lepszą ofertę za ich pośrednictwem, zamiast zakładania konta w innej usłudze. Plus, nigdy nie boli, aby spróbować!

Porównaj stawki i kwotowania różnych dostawców

Dowiedz się o różnych stawkach i pakietach każdego dostawcy usług. Powinieneś znać minimalną miesięczną płatność za ustaloną liczbę minut.

Jeśli Twój usługodawca nalicza opłaty za minutę, upewnij się, że wykonujesz niezbędne obliczenia na podstawie typowych rozmów konsumenckich.

Wielu nowoczesnych dostawców VoIP nawet nie męczy się z naliczaniem opłat za minuty, zamiast tego decyduje się na miesięczną opłatę za użytkownika. W przypadku każdego dostawcy, który rozważasz, po prostu upewnij się, że dokładnie przeczytałeś szczegóły, aby upewnić się, że dotyczy to sposobów wykonywania i odbierania połączeń.

Należy pamiętać, że połączenia przychodzące z różnych regionów mają różne opłaty. Na przykład połączenie klienta kanadyjskiego lub Europejskiego będzie kosztować firmę w Stanach Zjednoczonych więcej niż połączenie z Nowego Jorku lub Waszyngtonu.

Analiza oferowanych funkcji

Pomyśl o funkcjach, które oferuje każdy dostawca usług, a co ważniejsze, o tych, których potrzebujesz.

Warto porównać każdego potencjalnego operatora telefonii z jego zestawami funkcji, w tym zagłębiać się w takie rzeczy jak:

 • Ile numerów lokalnych i / lub bezpłatnych otrzymam w ramach usługi?
 • Czy to obsługuje głos i / lub wideokonferencje?
 • Czy mogę go używać tak łatwo do wychodzenia, jak przychodzenia?
 • Czy funkcje wykraczające poza usługę telefoniczną, takie jak narzędzia do współpracy, są warte swojej ceny?

Najlepiej wybrać pakiet funkcji, który zawiera wszystko, aby zaspokoić podstawowe wymagania, jednocześnie dopasowując szacowany budżet.

Krok 3-Skonfiguruj bezpłatny numer telefonu 800 z Nextiva

Rozpoczęcie współpracy z Nextiva to bułka z masłem. Większość procesu, będziesz prowadzony przez przedstawiciela Nextiva skonfigurować wszystko w ciągu kilku minut.

Mimo to, przejdźmy przez to, czego możesz się spodziewać, zabezpieczając swój numer 800 od Nextiva.

Załóż konto Nextiva

Istnieje kilka różnych sposobów, aby zacząć, ale wszystkie docierają prawie w tym samym momencie: podasz pewne informacje kontaktowe, a Nextiva skontaktuje się z tobą, aby rozpocząć proces.

Możesz więc wybrać plan, który ma potrzebny zestaw funkcji i kliknąć Pobierz Demo (pamiętaj, że tylko plan podstawowy ma bezpłatny okres próbny):

Następnie podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i podstawowe informacje o firmie (imię i nazwisko oraz liczba pracowników).

Istnieje również pomocny numer telefonu, jeśli chcesz szybko połączyć się z prawdziwą osobą.

Możesz też przejść bezpośrednio do tego samego formularza kontaktowego w dowolnym miejscu na swojej stronie, klikając Rozpocznij w prawym górnym rogu:

Następnie przedstawiciele Nextiva skontaktują się z tobą przez telefon i e-mail, aby cię stamtąd poprowadzić.

Uzyskaj bezpłatny numer 800 wydany przez Nextiva

Podczas wdrażania Nextiva automatycznie wyda ci bezpłatny numer. Nie ma nad tobą żadnej dodatkowej pracy. Przychodzi automatycznie i za darmo z każdym planem.

Jedyną prawdziwą wadą jest to, że nie masz tak dużej kontroli, jeśli chcesz konkretny lub próżny numer 800.

Jeśli jest to dla Ciebie ważne, zwróć to do swojego agenta Nextiva, aby sprawdzić, czy jest w stanie dostarczyć inne dostępne numery 800 do wyboru. Może nie być tak, że musisz iść gdzie indziej, aby uzyskać 1-800-MATHWIZ dla swojej firmy księgowej. Będą współpracować z Tobą, aby upewnić się, że zaczynasz z Nextiva na właściwej stopie.

Po zakończeniu współpracy z przedstawicielem Nextiva będziesz mógł zalogować się na platformę i rozpocząć konfigurowanie rozszerzeń użytkowników na Nowy bezpłatny numer.

Wybór należy do ciebie.

Krok 4-przypisanie rozszerzeń użytkownika do bezpłatnego numeru 800

Jedną z rzeczy, które będziesz chciał zrobić dla połączeń przychodzących, jest przypisanie rozszerzeń powtórzeń z nowego numeru 800 na Nextiva.

Najpierw musisz upewnić się, że wszyscy użytkownicy systemu telefonicznego są dodawani. Jest to jeden z pierwszych kroków w początkowej konfiguracji.

To proste, wystarczy kliknąć Użytkownicy z głównego panelu Nextiva po zalogowaniu.

Następnie wystarczy dodać imię i nazwisko każdej osoby, adres e-mail (który będzie używany jako identyfikator użytkownika Nextiva), stanowisko i zespół. Musisz również przypisać im licencję na korzystanie z usługi Nextiva.

Następnie znajdź użytkownika na swojej liście użytkowników i kliknij Konfiguracja Głosu z rozwijanego menu oznaczonego Działania po prawej stronie ich listy.

Wybierz lokalizację swojego biura domowego, jeśli masz ich wiele, a następnie wybierz, czy będą one przede wszystkim wykonywać połączenia w biurze, czy z biura domowego lub lokalizacji pracy zdalnej.

Następnie wybierz bezpłatny numer z rozwijanego menu,a następnie Ustaw osobiste bezpośrednie rozszerzenie linii.

Możesz również ustawić numer przekierowania, jeśli telefon użytkownika zostanie wyłączony.

Po upewnieniu się, że wszystko jest ustawione, możesz odbierać połączenia, wiadomości głosowe i faksy od swoich klientów za pośrednictwem nowego bezpłatnego numeru biznesowego 800 od Nextiva.

Bułka z masłem, prawda?

Odwiedź Nextiva

 • Już od $19.95 miesięcznie
 • Przystępne plany na poziomie przedsiębiorstwa
 • Nielimitowane połączenia
 • Bezpłatny numer lokalny i bezpłatny

Wypróbuj Nextiva za darmo

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Test Prędkości VoIP

Systemy telefoniczne VoIP oferują mnóstwo zalet, szczególnie do użytku biznesowego. Oszczędność kosztów, skalowalność, użyteczność i ogólny wzrost wydajności…

Recenzja CloudTalk

Zdalne rozwiązanie telefoniczne CloudTalk oparte na chmurze zostało stworzone z myślą o centrach telefonicznych, centrach sprzedaży i centrach…

RingCentral Video Review

Połączenia konferencyjne to jeden z najważniejszych sposobów komunikacji z zespołem w przestrzeni biznesowej. Korzystanie z usługi połączeń konferencyjnych,…