Phone.com Przegląd

Chcesz się zanurzyć? Phone.com jest niedrogim dostawcą systemu telefonicznego VoIP, który jest świetny dla małych firm i przedsiębiorców. 

Ponieważ praca zdalna staje się coraz bardziej popularna i popularna, podobnie jak systemy telefoniczne Voice over Internet Protocol (VoIP). Umożliwiają one firmom pełną elastyczność komunikacji i możliwość pozostania w kontakcie z pracownikami i klientami zarówno za pośrednictwem połączeń telefonicznych, połączeń konferencyjnych i spotkań wideo, wszystko za pośrednictwem Internetu.

Phone.com jest jednym z najlepszych systemów telefonicznych VoIP na rynku. W szczególności są doskonałym rozwiązaniem dla małych lub rozwijających się firm i przedsiębiorców. Jeśli jednak szukasz dostawcy o szerszych możliwościach lub bardziej odpowiedniego dla większych firm, Phone.com może to nie dla Ciebie.

W każdym razie ta recenzja rozbije najlepsze i najgorsze z Phone.com i pokaże Ci, w jaki sposób mierzą się z innymi najlepszymi dostawcami na rynku.

Wkopmy się.

Phone.com plusy i minusy

Plusy

 • Konkurencyjny plan cenowy
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Obsługa klienta 24/7
 • Użyj istniejącego sprzętu
 • Poczta głosowa na e-mail
 • Live recepcjonistka
 • 50 + standardowe funkcje dostępne

Wady

 • Ograniczone funkcje zaawansowane w planie podstawowym
 • Ograniczone wideokonferencje
 • Dodatkowe opłaty za wiele funkcji, które obejmują inne firmy

Odwiedź Phone.com

Porównaj Najlepsze Usługi Telefonii Biznesowej
Sprawdziliśmy dziesiątki biznesowych usług telefonicznych i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak Phone.com porównanie do najlepszych systemów telefonicznych VOIP

Phone.com to solidny wybór dla małych firm poszukujących ekonomicznego i niezawodnego systemu telefonicznego VoIP. Jest łatwy w konfiguracji, przyjazny dla użytkownika i kompatybilny ze wszystkimi telefonami.

Jego kluczową cechą wyróżniającą się na liście jest zdecydowanie jego cena. Za jedyne $9.99 na użytkownika miesięcznie będziesz mieć dostęp do niezawodnej usługi VoIP z dowolnego urządzenia. Z naszego punktu widzenia jest to całkiem świetne rozwiązanie dla małych lub nowych firm.

Prawdę mówiąc, Phone.com jest nieco ograniczony, gdy porównujemy go do niektórych z najlepszych dostawców VoIP, takich jak RingCentral i Nextiva.

Mówiąc najprościej, RingCentral jest najlepszy dla większości. Chociaż jest wyceniony wyżej niż Phone.com, oferuje szereg wspaniałych funkcji, a także wygrywa najlepsze oprogramowanie do wideokonferencji w naszych książkach. Dzięki różnym rozwiązaniom cenowym RingCentral jest odpowiedni dla każdej wielkości firmy.

Z drugiej strony, Nextiva jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcą powiązać swoje usługi telefonii VoIP, z ich Oprogramowania sprzedaży, a także oprogramowanie CRM usługi. Są również znani z najwyższej jakości obsługi klienta. Chociaż Nextiva jest odpowiedni dla małych firm, ich plany cenowe naprawdę zaspokajają przedsiębiorstwa I call center.

Chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszych systemach telefonicznych VoIP? Kliknij link, aby przeczytać więcej.

Phone.com Wymagania Sprzętowe

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie wszystkie usługi telefonii VoIP umożliwiają korzystanie z istniejącego sprzętu. Niektóre pozwalają na korzystanie z istniejącego urządzenia, o ile jest włączone IP, podczas gdy niektóre wymagają użycia ich sprzętu.

Najlepsze są jednak dostawcy, którzy pozwalają na korzystanie z dowolny istniejące urządzenie, niezależnie od tego, czy jest włączone IP. To są te, które lubimy najbardziej.

Z przyjemnością informujemy, że Phone.com jest jednym z tych sympatycznych dostawców, który pozwala na korzystanie z istniejącego sprzętu. Jeśli chcesz odbierać połączenia za pośrednictwem telefonu stacjonarnego, który nie ma włączonego adresu IP, nadal będziesz potrzebować adaptera, ale Phone.com zapewnia jeden za darmo!

Phone.com Cennik

Istnieje kilka rzeczy do rozważenia poza dolnej linii, jeśli chodzi o wybór najbardziej opłacalnego dostawcy VoIP.

Oczywiście powinniśmy rozważyć cenę planu. Ile będzie cię kosztować miesięcznie za użytkownika, aby uruchomić tę usługę? Ale poza tym musimy również wziąć pod uwagę wszelkie ograniczenia dotyczące planów i tego, czy podpisujesz umowę, czy możesz wybrać opcję płatności z miesiąca na miesiąc.

Phone.com jest jednym z najlepszych tam dla budżetu cen. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, możesz zacząć już za $ 9.99 miesięcznie. Czego w tym nie kochać? I chociaż mogą istnieć tańsze plany, nie są to te, które byliśmy w stanie polecić z różnych powodów.

Oto, gdzie musimy zbadać Phone.com tylko trochę. Chociaż cena podstawowa jest świetna, ograniczenie minut połączeń (300 minut miesięcznie) w planie lead-in prawdopodobnie spowoduje pewne problemy dla większość firmy. Tak więc firmy, które oczekują nawet umiarkowanego wolumenu połączeń, będą musiały spojrzeć na wyższe poziomy, aby uzyskać dostęp do nieograniczonej liczby minut.

Plusem jest to, że Phone.com pozwala użytkownikom na pewną elastyczność, aby dowiedzieć się, ile minut będą potrzebować.

Zapewniają one możliwość płacenia rocznie, a tym samym zobowiązania się do rocznej umowy, lub zdecydować się zapłacić nieco więcej za umowę z miesiąca na miesiąc, co oznacza, że można ponownie ocenić swoje wymagania, jak każdy miesiąc toczy się wokół.

Phone.com Konfiguracja i łatwość obsługi

Ostatnią rzeczą, jakiej ktoś potrzebuje w dzisiejszych czasach, jest długi proces konfiguracji lub narzędzie programowe, którego po prostu nie można ogarnąć.

Na szczęście, Phone.com dobrze radzi sobie z konkurentami w obu tych aspektach.

Niezależnie od tego, czy używasz istniejącego sprzętu, czy przełączasz się na nowy sprzęt, proces konfiguracji jest taki sam. W rzeczywistości istnieją trzy proste kroki, które należy wykonać, które są bardzo szczegółowe na Phone.com strona internetowa. Jeśli utkniesz, Phone.com można go skonfigurować zdalnie dla Ciebie.


Po zakończeniu konfiguracji będziesz mógł zarządzać nowym systemem telefonicznym za pomocą łatwego w użyciu interfejsu internetowego, który pozwala użytkownikom dostosowywać powitania poczty głosowej, ustawiać rozszerzenia i ustalać harmonogramy pracy telefonu.

Phone.com Cechy

Nie o to chodzi. Phone.com nie ma rozbudowanych funkcji do zaoferowania-mają. W rzeczywistości mają ponad 50+ standard funkcje, które należy zapewnić.

Ale to, co ich zawodzi w tej dziedzinie, to wiele bardziej zaawansowanych funkcji, które are zawarte w planach bazowych innych dostawców (takich jak nieograniczona liczba minut i nieograniczona liczba wideokonferencji), są nie zawarte w Phone.com to główny plan.

To nie będzie łamanie umowy dla wszystkich. Możesz być w porządku z tym brakiem dołączonych funkcji, ponieważ cena jest odpowiednia!

Jeśli jednak szukasz dostawcy, który zrobi wszystko, jeśli chodzi o funkcje, powinieneś przyjrzeć się dalej RingCentral. Tak, ich plany są droższe od samego początku. Ale zawierają one wiele funkcji, za które inni dostawcy VoIP pobierają dodatkowe opłaty (takie jak te wymienione powyżej).

Koniec końców nie ma powodu, aby płacić za funkcje, z których nie będziesz korzystać. Nasza rekomendacja, aby pomóc ci dowiedzieć się, które z nich możesz, A bez których nie możesz żyć, polega na wykorzystaniu jak największej liczby bezpłatnych wersji próbnych przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie.

Oferta Produktów

Phone.com Business Phone System

Chleb i masło z Phone.com oferta produktów to oczywiście ich system telefoniczny.

Przejdźmy do sedna. Chociaż pokrótce omówiliśmy niektóre z ograniczeń funkcji Phone.com standardowy pakiet, jeśli chodzi o najlepszy system telefoniczny VoIP dla małych firm, biorą ciasto.

Oferują wszystkie ważne nowoczesne funkcje większego systemu telefonicznego, ale są niezwykle niedrogie i łatwe w użyciu dla przedsiębiorców i rozwijających się firm. Niektóre z funkcji, do których można się spodziewać dostępu:

 • Numer telefonu służbowego
 • Poczta głosowa na e-mail
 • Wiadomości SMS
 • Routing połączeń
 • Kolejkowanie połączeń
 • Wstrzymaj muzykę
 • Aplikacje mobilne
 • Konferencje Audio

Jeśli posiadasz już służbowy numer telefonu i nie chcesz go zmieniać, Phone.com pomoże Ci przenieść istniejący numer do swoich usług. A jeśli nie masz bezpłatnego numeru, dadzą ci jeden z nich.


Co więcej, proces wdrożenia jest niezwykle płynny, dzięki czemu możesz zacząć działać w mgnieniu oka. Kluczowym punktem Phone.com jest możliwość korzystania z istniejącego sprzętu, urządzenia mobilnego lub komputera. Nie ma dosłownie żadnych barier w rozpoczęciu pracy dla nowych właścicieli firm, co jest ogromną kartą przetargową dla tych, którzy dopiero zaczynają.

Wreszcie, ich plany cenowe VoIP są nie tylko przystępne, ale także skalowalne, dzięki czemu właściciele firm mogą się rozwijać Phone.com jeśli chcą.

Czy są dostawcy lepszych usług VoIP? Tak. Ale czy ci dostawcy oferują opłacalne rozwiązanie nawet najnowszym właścicielom firm, nie do końca.

Phone.com Spotkania Wideo

Dostęp do doskonałej usługi wideokonferencji stał się kluczowy dla sukcesu większości firm–szczególnie w obecnych czasach.

Dobrą wiadomością jest to, że większość najlepszych dostawców telefonów VoIP oferuje wideokonferencje lub spotkania w ramach swoich usług, w tym Phone.com.

Chociaż wszystkie Phone.com plany obejmują nieograniczoną liczbę wideokonferencji, istnieją ograniczenia co do liczby uczestników, którzy mogą uczestniczyć w spotkaniu wideo w tym samym czasie. W planie podstawowym jest to tylko 10 uczestników, w porównaniu do planu Plus, który pozwala na 25, i Pro, który pozwala na 100 uczestników.

Inne funkcje, których możesz się spodziewać Phone.com spotkania wideo są:

 • Konferencje internetowe oparte na przeglądarce dla łatwości użycia
 • Spersonalizuj swoje środowisko spotkań za pomocą niestandardowego adresu URL
 • Udostępnianie ekranu i dokumentów
 • Szyfrowanie i kody bezpieczeństwa w celu ochrony prywatności

Funkcje te są dość standardowe dla wideokonferencji. W przypadku niektórych firm te funkcje wideokonferencji i ograniczenia uczestników będą działać dobrze.

Załóżmy jednak, że korzystasz z podstawowego planu i pasuje on do wielkości twojej firmy większość czasu. Ale czasami trzeba zorganizować wideokonferencję ze wszystkimi klientami na raz. Najprawdopodobniej limit 10 uczestników nie będzie odpowiadał Twoim potrzebom, prawda?

W tym przypadku musimy ponownie polecić RingCentral jako rywala z lepszą ofertą w tym obszarze. Chociaż istnieje limit 40 minut na spotkania grupowe, możesz wziąć udział do 100 uczestników, a to będzie kosztować 0 USD.

Phone.com Aplikacje Mobilne

Dla tych, którzy wolą mobilność korzystania z telefonu komórkowego jako telefonu służbowego, ale mogą mieć dość klientów posiadających swój osobisty numer telefonu o każdej porze dnia i nocy, ta oferta produktów jest przeznaczona właśnie dla ciebie.

Phone.com aplikacja mobilna umożliwia dostęp do konta i zarządzanie nim z telefonu komórkowego. Będziesz mieć dostęp do wszystkich tych samych funkcji z dodatkową korzyścią nawiązywania połączeń przez sieć operatora lub za pomocą Wi-Fi. Oznacza to, że będziesz mógł wykonywać połączenia międzynarodowe bez opłat i nie będziesz musiał się martwić o przekroczenie miesięcznych limitów połączeń zawartych w planie.

Ponadto będziesz mógł wysyłać i odbierać wiadomości SMS za pomocą służbowych numerów telefonów. Teksty będą filtrować przez Phone.com aplikacja, więc nie musisz się martwić o mieszanie biznesu z osobistymi tekstami.

W skrócie, aplikacja mobilna to świetna propozycja od Phone.com. w naszych badaniach nie widzieliśmy tego produktu oferowanego przez wielu innych dostawców na rynku, więc pożycza Phone.com przyzwoita przewaga. Jest to również standardowa funkcja i jest uwzględniona nawet w planie podstawowym.

Phone.com Telefony VoIP

Mimo, że Phone.com czy umożliwia użytkownikom korzystanie z istniejącego sprzętu, jeśli szukasz aktualizacji do telefonu VoIP, mogą ci w tym pomóc!

W rzeczywistości twierdzą, że są w stanie zaoferować konkurencyjne ceny niektórym z najlepszych marek w branży, takich jak Polycom, Cisco i Yealink. Wszystkie telefony biznesowe są testowane i certyfikowane pod kątem kompatybilności z Phone.com ‘ s communication services.

W naszych badaniach nie natknęliśmy się na wielu dostawców usług telefonicznych VoIP, którzy oferują Ci telefon z obsługą IP. Może to być spowodowane tym, że wielu najlepszych dostawców może pracować za pomocą wielu różnych opcji sprzętowych lub po prostu za pośrednictwem telefonu komórkowego lub Internetu.

Jeśli jednak podoba Ci się niezawodność staromodnego telefonu stacjonarnego zamiast (lub jak również) telefonu komórkowego, Phone.com pozwala na pozyskiwanie zarówno telefonu, jak i usługi VoIP w jednym miejscu.

Phone.com Live Recepcjonistka

Jeśli Twoja firma otrzymuje dużą liczbę połączeń lub masz wiele rozszerzeń do przeniesienia, Oferta produktów na żywo recepcjonistka jest dla ciebie. Phone.com ma zespół profesjonalnych recepcjonistów z USA (prawdziwych ludzi), którzy odpowiedzą na twoje połączenia, a następnie przeniosą dzwoniących do dowolnego miejsca.

Twoja recepcjonistka na żywo może również zaplanować dla Ciebie spotkania, blokować połączenia spamowe i odbierać wiadomości wysyłane pocztą e-mail lub SMS-em. Krótko mówiąc, są po to, aby z profesjonalizmem obsługiwać klientów, nawet gdy jesteś zamknięty lub zajęty.

Ważne jest, aby pamiętać, że jest to funkcja dodatkowa, więc nie jest uwzględniona w żadnym z Phone.com standardowe oferty pakietowe. Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, cena zależy od liczby minut, które Twoja recepcjonistka spędza na telefonie z klientami. Im więcej minut potrzebujesz, tym bardziej opłacalne staje się.

Uważamy, że jest to całkiem świetna oferta od Phone.com. oczywiście, nie zmieści się w budżecie większości mniejszych firm, które mogą korzystać z ich usług, ale daje firmom spokój ducha, wiedząc, że ktoś can być tam, aby odebrać obciążenie pracą, jeśli kiedykolwiek będą tego potrzebować.

Odwiedź Phone.com

Porównaj Najlepsze Usługi Telefonii Biznesowej
Sprawdziliśmy dziesiątki biznesowych usług telefonicznych i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Tak więc, czy zalecamy Phone.com dla Twojego kolejnego operatora telefonii VoIP? Tak.

Jest to zdecydowanie świetna opcja dla przedsiębiorców i małych firm, które chcą elastyczności i dodatkowych funkcji usługi VoIP w porównaniu z tradycyjnym telefonem stacjonarnym. Są ekonomiczne, łatwe w użyciu i zapewniają doskonałą obsługę klienta.

Jeśli jednak jesteś właścicielem firmy, który szuka zaawansowanych funkcji lub rozbudowanych wymagań, lepiej poszukaj dostawcy takiego jak RingCentral lub Nextiva. Jeśli nadal nie jesteś pewien, czego szukasz, sprawdź nasz post na temat najlepszych systemów telefonicznych VoIP dla Twojej firmy, aby pomóc ci w podjęciu decyzji.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja ReferralCandy

Znalezienie opłacalnego sposobu na zwiększenie odbiorców e-commerce za pośrednictwem poczty ustnej (to faktycznie działa!) nie jest łatwe.  Na…

Zoom Vs. GoToMeeting

Udane spotkanie zależy od niezawodnej platformy wideokonferencyjnej. Zoom i GoToMeeting plasują się w czołówce najlepszych usług wideokonferencyjnych. Ale…