Jak tworzyć treści, które konwertują

Czas na kolejną odsłonę naszej serii darmowych ebooków content marketingowych.

Ostatnim razem rozmawialiśmy o strategii content marketingowej. W szczególności, 7-stopniowa struktura, która określa, do kogo chcesz dotrzeć i jakie cele biznesowe chcesz osiągnąć.

Strategia ta koncentruje się wokół władza. W tym sensie autorytet oznacza stawanie się sympatycznym ekspertem od tematów i liderem myśli, którego ludzie słuchają, a Google kocha.

Na tej podstawie Wiele osób wciąż zastanawia się: jaki rodzaj treści powinienem stworzyć, aby zrealizować moją strategię? Jakie parametry mam, gdy siadam, aby faktycznie utworzyć tę treść?

Od naszych agile podejście do content Marketingu, tworzysz treści, na które docelowi odbiorcy najlepiej reagują. Ale nawet wtedy nie możesz zapomnieć, co ostatecznie próbujesz zrobić-sprzedawać swoje produkty i usługi.

Samo tworzenie treści nie wystarczy, bez względu na to, jak bardzo ludzie to lubią. Innymi słowy, musisz stworzyć treści, które działają jako marketing.

W 19-stronicowej Jak tworzyć treści, które konwertują, Dzielę się z Tobą:

  • Podejście 5C do tworzenia treści
  • Jak kształtować historię, którą ludzie opowiadają o Tobie
  • Dlaczego potrzebujesz wroga i jak znaleźć odpowiedniego
  • Sekret prawdziwych sztuczek marketingowych Jedi
  • Czego Apple i Subway mogą nauczyć Cię o skutecznych treściach
  • Jak być heroicznym Content Marketerem

Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatną kopię.

Pobierz całą serię ebooków … bezpłatnie

Image of Scribe Content Library EBooks

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do Jak tworzyć treści, które konwertują podczas rejestracji w Bibliotece Content Marketing Scribe. Jeśli przegapiłeś pierwsze dwa ebooki z serii (Uzasadnienie biznesowe dla zwinnego Content Marketingu oraz Strategia Content Marketingowa, Która Działa), otrzymasz natychmiastowy dostęp do obu z nich.

Otrzymasz również wszystkie poniższe raty e-booków, a także webinaria, seminaria audio i inne zasoby edukacyjne — wszystko za darmo. Up next the series you ‘ ll hear from Sonia Simone (coming in a few weeks):

Jak skutecznie promować swoje treści
Jak korzystać z sojuszy, kooperacji i zaprzysiężonych wrogów, aby uzyskać więcej
Polubienia, udostępnienia, linki i ruch

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do każdej nowej raty.

Total
0
Shares
Related Posts

Prawdziwa moc bloga

Jeśli czytasz Copyblogger od jakiegoś czasu, wiesz, że jestem naprawdę zdumiony mocą blogów, aby uzyskać ekspozycję dla małej…