Jak Discovery Channel może pomóc ci zdobywać linki

Są ludzie, którzy uważają, że pewna tematyka uniemożliwia naturalne przyciąganie linków z treścią. Inni wiedzą, że przy odrobinie wyobraźni każdy temat może wesprzeć pomyślny rozwój niezwykłych treści, które skutkują linkami.

Zdobywanie uwagi z maniakami w Digg jest łatwiejsze z pewną tematyką, i to dotyczy każdej wyspecjalizowanej publiczności, dużej lub małej. Jeśli chodzi o nasz własny zawód, hobby lub okoliczności, wszyscy jesteśmy maniakami. Chcemy poznać najnowsze, specjalistyczne szczegóły, które są dla nas ważne i uwielbiamy, gdy informacje te są prezentowane w interesujący, a nawet zabawny sposób.

Nie wierzysz mi? Po prostu obserwuj Discovery Channel, Kanał Edukacyjny, lub którykolwiek z wyników innych niszowych kanałów kablowych i programów, które zaspokajają entuzjastów. Nic dziwnego, że te pokazy przemawiają do ludzi z pasją lub zainteresowaniem tematem. Niesamowite jest to, jak przyciągnęli nowych widzów ze względu na sposób prezentacji informacji.

Za mało linkerów w twojej niszy? Znajdź sposób, aby temat odwoływał się do linkerati.

Rand Fishkin robi serię postów na temat tworzenia treści, które przemawiają do odbiorców doświadczonych w linkach. Wiem na pewno, że członkowie ekipy SEOmoz są wielcy Discovery Channel fanów, a pomysły Rand ‘ a na nudne tematy udowadniają to:

Środki Czystości:

* Lista najgorszych możliwych plam z informacjami o tym, jak wyczyścić każdy z nich, zdjęciami i seksowną tabelą przedstawiającą stopień trudności (np. czerwone wino jest dwa razy gorsze od octu balsamicznego). Naukowe wyjaśnienia (ala Alton Brown)też by się przydały. Boing Boing prawdopodobnie pokochałby ten, podobnie jak Tony stay-at-home parents I OCD neat-freaks 🙂

Używane Książki:

* Trendy demograficzne własności książek-jakie grupy dochodów, geograficzne, rasowe, płciowe i wiekowe są najbardziej prawdopodobne, aby posiadać konkretne Książki w USA(właściwie, chciałbym przeczytać ten artykuł teraz; założę się, że pójdzie prosto na górę Reddit, zbyt).

Usługi Niani:

* Lista rzadkich, ale skutecznych technik, które pomogą w treningu nocnika, nauce czytania, usypianiu dzieci, zachęcaniu ich do cieszenia się warzywami itp. (istnieje wiele blogów rodzicielskich, którzy zjadliby te rzeczy).

Produkty Papierowe I Opakowaniowe:

* Jak specjaliści od opakowań wykorzystali swoją wiedzę do zaprojektowania urządzeń, które chroniłyby jajko przed uderzeniem z prędkością 100 km / h-zapomnij o tych zajęciach z nauk ścisłych z dachu pierwszego piętra! Możesz zdobyć jakiś poważny link od każdego nauczyciela fizyki w liceum w kraju za pomocą strony internetowej.

Następnie Rand oferuje test lakmusowy w celu określenia, czy jesteś na dobrej drodze z pomysłem na przyciąganie linków:

1. Znajdź kogoś w swojej branży, kto nie wykradnie twojego pomysłu (kolegę, współpracownika, szefa, a nawet niezachwianego w sieci konkurenta)

2. Powiedz im, że przeczytałeś lub widziałeś gdzieś artykuł i opisz go, w tym powody, dla których jest tak interesujący

3. Jeśli poprosi Cię o wysłanie im linku (niezależnie od oferty), masz zwycięzcę na ręce

Nie pozwól, aby ludzie przekonali Cię, że Twój temat nie może być odwołany do tłumu mediów społecznościowych. Odrobina wyobraźni zmieszana z odrobiną inspirującej telewizji kablowej może być przepustką do mnóstwa linków.

Total
0
Shares
Related Posts