Jak Budować Swoje Zasoby Online I Offline

Jeśli chodzi o Personal branding, aktywa to rzeczy, które posiadasz, które przekażą wiadomość o Twojej marce do grupy docelowej. Zasoby to takie rzeczy, jak własna strona internetowa i blog, ale mogą to być również takie rzeczy, jak nazwa użytkownika na Twitterze i profil LinkedIn. Zasoby Offline to takie rzeczy, jak wizytówki i tradycyjne biuletyny, które wysyłasz.

W tym przewodniku pokażemy Ci, jak zabezpieczyć zasoby, rozwijać je i zabezpieczać, aby były chronione przez długi czas.

Budowanie Społeczności Społecznych

Zadaliśmy Jakubowi Schramko następujące pytanie:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Odpowiedział uwagami na temat znaczenia budowania wspólnot społecznych:

 • Podcast (rich media), ponieważ dostaje się na iTunes pokazując w powiązanych programach
 • Feature blog do hostowania rich media (podcast + filmy), aby zbudować listę
 • Wysyłanie e-maili do moich klientów, aby stworzyć więź i spowodować działanie
 • Regularne aktualizacje na Facebooku (bo wszyscy tam są)

Pierwszym atutem do zabezpieczenia i budowania są społeczności społeczne. Dziś ważne jest, aby zabezpieczyć nazwy użytkowników społecznościowych, adresy URL i inne, które pasują do twojej osobistej marki. Niektóre osoby mają unikalne nazwy, które prawdopodobnie będą dostępne po zarejestrowaniu się w społecznościach, ale inne mają bardziej popularne nazwy, które mogą być niedostępne, co sprawia, że bardziej wyzwaniem jest znalezienie odpowiednich nazw użytkowników.

Krok Pierwszy Sprawdź Dostępność Nazwy Użytkownika

Istnieją dwa narzędzia, które pomagają w potwierdzaniu profili społecznościowych i sprawdzaniu, czy ktoś inny używa Twojego imienia i nazwiska w mediach społecznościowych.

Pierwszym jest knowem. Jest to narzędzie, które wyszukuje, w jaki sposób Twoja nazwa lub marka jest używana przez innych w mediach społecznościowych, nazwach domen, a nawet w bazie znaków towarowych USPTO.

Następny jest NameChk. To narzędzie sprawdza, czy żądana nazwa użytkownika jest dostępna w setkach społecznościowych społeczności, sieci i witryn do zakładek. NameChk podaje również listę dostępnych nazw domen, o których porozmawiamy w następnej sekcji.

Użyj tych narzędzi, aby wyszukać swoje zwykłe imię i nazwę użytkownika. Idealnym rezultatem będzie to, że twoje pełne imię i nazwisko oraz kolejna nazwa użytkownika są dostępne w największych sieciach społecznościowych.

Krok Drugi Odbierz Swoje Profile W Mediach Społecznościowych

222

Jeśli masz niepopularną nazwę, będziesz mógł odebrać swoje profile w większości lub nawet wszystkich witrynach społecznościowych pokazanych na knowem i NameChk. Na knowem istnieje usługa premium, która pozwoli Ci szybko ubiegać się o nazwy użytkowników, znaki towarowe i domeny, podczas gdy NameChk Zapewnia linki do każdej ze stron i sieci, dzięki czemu możesz zgłaszać roszczenia pojedynczo.

Jeśli masz popularną nazwę, prawdopodobnie będziesz miał trudności ze znalezieniem kont, na których możesz użyć zwykłej nazwy jako nazwy użytkownika. Istnieje kilka opcji, w tym drugie nazwy, myślniki, podkreślniki i dodanie dodatkowego brandingu, które mogą działać dla Twojej nazwy użytkownika.

Dobrą zasadą jest, aby zachować swoją nazwę użytkownika tak krótko, jak to możliwe, gdy nie można użyć pełnego regularne imię i nazwisko. Krótsze nazwy użytkowników, łatwiejsze do zapamiętania, łatwiejsze do wpisania i łatwiejsze do umieszczenia na zasobach, takich jak strony internetowe.

Oto kilka propozycji formatów nazwy użytkownika:

 • Aaronagius
 • AaronMatthew
 • AaronMatthewAgius
 • Aaron_Agius
 • Aaron-Agius
 • IAmAaronAgius
 • AAgius
 • AaronA
 • AaronPA
 • MarketingAaron

Lista może trwać. Istnieje wiele formatów, których możesz użyć. Mów krótko. Zrób to coś, co jest łatwe do wpisania i łatwe do zapamiętania. Upewnij się również, że możesz rozwijać się wraz ze swoją nazwą użytkownika. Nazwa taka jak “MarketingAaron” może teraz działać dobrze, ale jeśli w przyszłości rozszerzysz swoją nazwę od samego marketingu, ograniczy Cię.

Unikalne nazwy są pomocne i wyróżniają się.

Zapytaliśmy Yaro Staraka o Entrepreneurs-Journey.com następujące pytanie:

Jakie działanie, decyzja lub wybór wywarły największy wpływ na rozwój Twojej marki osobistej?

Jego odpowiedź zawierała notatkę o jego unikalnym imieniu:

Decyzja o założeniu bloga (a także niedługo po nim podcast). Nie miałem osobistej marki przed rozpoczęciem mojego bloga i od tego czasu cała moja firma opiera się na zaufaniu ustanowionym poprzez blogowanie i podcasting oraz w stopniu leasingodawcy filmy z YouTube (nie robię tak wiele).

Krok Trzeci Najważniejsze Profile Społecznościowe

Istnieją setki sieci społecznościowych i społeczności. Jeśli używasz knowem i NameChk, zobaczysz,że możesz zabezpieczyć setki nazw użytkowników w tych społecznościach. Możesz użyć opcji premium knowem, aby zabezpieczyć wszystkie dostępne nazwy użytkowników na raz,ale jeśli chcesz zabezpieczyć je wszystkie indywidualnie, warto zacząć od najważniejszego.

Zadaliśmy Yanik Silver, założyciel Maverick1000 i autor ’34 Rules for Maverick Entrepreneurs’ to pytanie:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Odpowiedział:

 • Skoncentruj się na rodzaju kanału mediów społecznościowych. Bez wątpienia media społecznościowe są ogromne, ale staje się zbyt przytłaczające, aby ktoś próbował i był wszystkim. Więc gdybym był naprawdę podekscytowany tworzeniem filmów, użyłbym YouTube. Gdybym lubił pisać, skłaniałbym się ku blogowi itp.
 • Stworzyłbym kultowe wydarzenie. Chcesz stać się “centrum” lub punktem połączenia w jak największym stopniu, aby budować swoją obecność w branży lub rynku. Dla mnie było to stworzenie wydarzenia o nazwie The Underground®. Skupiono się na przynoszeniu rzeczywistych sukcesów w świecie rzeczywistym, dzieląc się tym, co robią online, zamiast typowych podejrzanych w świecie online. Organizowałem to wydarzenie przez 10 lat, zanim go wycofałem i naprawdę ciężko pracowałem, aby wprowadzić unikalną mieszankę ikon i graczy mocy, aby było to wydarzenie warte uczestnictwa. Poza tym było w tym ogromne doświadczenie, że ludzie “przypisywali” mi intrygi i powiązania z tego wydarzenia, nawet jeśli nie byłem osobiście odpowiedzialny.
 • Zbuduj swoją reputację / status autorytetu. To idzie w parze z #1 i #2 – ale dla mnie wciąż jest otwarte okno, aby napisać książkę i zrobić posty na blogu dla gości lub artykuły w mediach. Te rzeczy nadal liczą się (dużo) dla twojej osobistej marki.

LinkedIn to dobry początek. To największa sieć społecznościowa skierowana do profesjonalistów. Społeczność rośnie, a jeśli chcesz poprawić swoją pozycję w pracy, a nawet jeśli szukasz klientów biznesowych, LinkedIn jest najlepszym miejscem, aby zacząć. Zabezpiecz swoją nazwę Użytkownika tutaj i zacznij budować swój profil.

Twitter i Facebook i kolejne dwa wielkie nazwiska w świecie mediów społecznościowych i chociaż nie musisz ich używać, dobrze jest zabezpieczyć na nich nazwę użytkownika tak szybko, jak to możliwe.

Chociaż dobrze jest zabezpieczyć nazwy użytkowników w dużych sieciach społecznościowych, ważne jest, aby zabezpieczyć jak najwięcej. Chroni to twoją markę i daje możliwość zbadania niszowych społeczności społecznych i być przygotowanym, jeśli zdecydujesz się zbudować społeczność na jednej z tych niszowych witryn.

YouTube i inne witryny wideo są ważne i stają się coraz ważniejsze. Poprosiliśmy Briana Deana z Backlinko o następujące pytanie:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Jego odpowiedź zawierała notatkę o znaczeniu wideo:

Nakręciłbym więcej filmów. Filmy to najlepszy sposób na rozwój Twojej osobistej marki. Kropka. Nie ma innego medium, które byłoby nawet blisko. W tym roku planuję stworzyć 25 wysokiej jakości filmów, aby czytelnicy mogli mnie lepiej poznać.

Krok Czwarty Zabezpieczanie Nazw Użytkowników W Nowych Społecznościach

Na koniec Subskrybuj aktualizacje na stronach takich jak TechCrunch i Mashable. Te dwie strony dostarczają najnowszych informacji na temat nowych firm i nowych wydarzeń w świecie technologii, w tym mediów społecznościowych. Nie każda nowa witryna społecznościowa to zrobi. W rzeczywistości większość uruchomi się i nie powiedzie, ale dobrze jest mieć oko na przyzwyczajenie do zabezpieczania nazwy użytkownika, gdy uruchamiają się nowe społeczności społecznościowe. Nigdy nie wiesz, kiedy rozpocznie się następny Twitter lub Pinterest, a jeśli tak się stanie, chcesz upewnić się, że preferowana nazwa użytkownika jest dostępna.

Przykłady:

 • @ IAmAaronAgius
 • @ NeilPatel
 • + AaronAgius
 • + NeilPatel

Strategia Zakupu Domen

Twoja osobista strona internetowa jest najważniejszą częścią strategii marki. Zabezpieczanie kont społecznościowych i robienie innych rzeczy w tym rozdziale jest ważne, ale zabezpieczenie własnej nazwy domeny jest numerem jeden na liście. Powodem jest to, że jesteś właścicielem treści na własnej stronie i kontrolujesz platformę.

Pomyśl o swojej strategii osobistej marki online jak o dużym drzewie. Pień drzewa jest najsilniejszy. To centrum całej twojej strategii. Pień drzewa to Twoja osobista strona internetowa. Możesz kontrolować drzewo. Możesz go pielęgnować i upewnić się, że jest silny przez długi czas.

Jeśli miałbyś zbudować swoją strategię marki osobistej wokół strony na Facebooku lub Twitterze, dałbyś kontrolę nad pniem drzewa tym podmiotom. Wszyscy widzieliśmy zmiany, które wprowadziły Facebook i Twitter. Często są one na lepsze, ale pozostawiają ludzi mieszających się, aby dokonać korekty.

A na dodatek, nie jesteś właścicielem treści, które tworzysz na Twitterze, Facebooku i innych sieciach społecznościowych. Publikując zawartość we własnej domenie, jesteś jej właścicielem.

Zalecamy uzyskanie domeny dokładnie dopasowanej do nazwy Twojej marki. Istnieje ogólna tendencja do dokładnego dopasowania domen dla marek, w tym marek osobistych. Ludzie zazwyczaj ufają adresowi URL witryny, który pasuje do Twojej nazwy tak blisko, jak to możliwe.

Oto kroki do zakupu osobistej domeny.

Krok Pierwszy Sprawdź Dostępność Nazwy Domeny

Istnieje wiele narzędzi do sprawdzania dostępności nazwy domeny, w tym Check Domain, Instant Domain Search i inne. Jednak Go Daddy to kolejne dobre miejsce do sprawdzania domen. Podczas gdy Go Daddy dostał trochę flak przez lata, stali się solidnym rejestratorem domen, hostem, a nawet zapewniają inne usługi dla osób zainteresowanych uruchomieniem strony internetowej. Ich Obsługa klienta i czas działania witryny uległy nawet poprawie.

Wykonaj Zaawansowane wyszukiwanie domen na Go Daddy, aby zobaczyć, jakie domeny są dostępne, ponieważ odnoszą się do twojej osobistej marki.

Najlepsza możliwa domena to ta, która pasuje do Twojej preferowanej nazwy. Na przykład:

 • NeilPatel.com
 • AaronAgius.com

Krok Drugi Bezpieczna Nazwa Domeny I Podobne Domeny

Chcesz również iść z. com, która jest najbardziej rozpoznawalną domeną najwyższego poziomu lub sufiksem domeny.

Jeśli preferowana nazwa domeny jest już zarejestrowana, masz kilka opcji.

Po pierwsze, możesz zabezpieczyć inną domenę podobną do Twojej preferowanej nazwy. Możesz również wybrać różne rozszerzenia, takie jak .NET lub. co.niektóre z tych rozszerzeń są droższe, a inne są związane z różnymi krajami.

Rejestratorzy, tacy jak Go Daddy, oferują również opcje kupowania domen od swoich właścicieli. Jest to łatwiejsze, jeśli właściciel domeny nie korzysta z niej i zaparkował ją na serwerze bez żadnych informacji o rzeczywistej domenie podczas wizyty.

Wybierz preferowaną nazwę, jeśli to możliwe. Jeśli nie, sprawdź, czy możesz poradzić sobie z obecnym właścicielem. Jeśli nie, zabezpiecz podobną nazwę i użyj przyrostka. com, jeśli to możliwe.

Wreszcie, mądrze jest zabezpieczyć podobne domeny do swojej domeny i przekierować je do głównej domeny. Na przykład zabezpieczanie AaronAgius.net i przekazywanie go do AaronAgius.com zapewnia bardziej dogłębną własność zasobów internetowych. To dodatkowo chroni Twoją markę.

Zbuduj Profesjonalną Stronę Internetową

Możesz kupić domenę profesjonalną i usiąść na niej, ale to nie przyniesie ci nic dobrego poza zabezpieczeniem jej, aby nikt inny nie mógł jej odebrać. Rozsądną rzeczą jest zbudowanie profesjonalnej strony internetowej. Daje to platformę do komunikacji z grupą docelową na platformie, na której masz pełną kontrolę.

246

W przeciwieństwie do mediów społecznościowych, w których zmieniają się projekty, zmieniają się zasady i zmieniają się platformy, twoja własna strona internetowa to puste płótno. Możesz kontrolować projekt. Ty kontrolujesz treść i możesz kontrolować, kto ją widzi poprzez swoją promocję.

Istnieje wiele różnych sposobów na zbudowanie strony internetowej i więcej opinii na temat tego, co jest najlepsze. To jest nasza opinia na temat tego, jak najlepiej możesz odnieść sukces w budowaniu profesjonalnej strony internetowej.

Krok Pierwszy Pobierz I Zainstaluj WordPress

WordPress jest najczęściej używanym systemem zarządzania treścią (CMS) na świecie. Wiele najlepszych witryn korzysta teraz z WordPressa nie tylko na swoich blogach, ale także jako oprogramowania do zarządzania całą witryną. To najlepszy CMS dla twojej osobistej strony internetowej.

Po uzyskaniu domeny Pobierz WordPress i zainstaluj go z hostem witryny. Ponieważ WordPress jest tak popularny, wiele hostów ma ustawienia 1-click dla hostingu i korzystania z WordPress. Go Daddy to jeden host, w którym możesz kupić domenę i skonfigurować witrynę WordPress z hostingiem w mniej niż jeden dzień.

Domena będzie kosztować około ~ $12/rok. Hosting będzie kosztować około $~100 / rok dla hostingu wprowadzającego, a WordPress jest darmowy.

Krok Drugi Wybierz Darmowy Motyw

Projekt Twojej strony internetowej ma znaczenie.

Zapytaliśmy Lewisa Howesa:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Jego pierwszą odpowiedzią było:

Branding-co tydzień więcej osób mówi o moim projekcie strony niż cokolwiek innego i chce zaprojektować swoją na jego podstawie. To pochlebne, ale co ważniejsze, branding ma znaczenie i zwiększa twój osobisty wpływ na branding.

Istnieją trzy poziomy, z których możesz wybrać projekt swojej strony internetowej:

 • Darmowy Motyw
 • Płatny Motyw
 • Niestandardowy Projekt / Motyw

Społeczność WordPress dostarczyła wiele darmowych motywów. To dobre miejsce, aby rozpocząć swoją pierwszą stronę internetową. Dostajesz motyw, który ma wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujesz i możesz go dostosować do określonego punktu. Największym sposobem na dostosowanie darmowego motywu jest profesjonalne zdjęcia siebie.

Płatne motywy zwykle kosztują około $100. Mają nieco więcej funkcji i opcji dostosowywania. Mogą mieć trochę więcej utrzymania od dostawców, co może obejmować większe bezpieczeństwo przed zagrożeniami phishingowymi i hakerskimi.

Płatne motywy mogą również zawierać funkcje ułatwiające zarządzanie witryną. W zależności od zrozumienia kodowania i WordPressa, łatwiejsza funkcjonalność niektórych płatnych motywów może być atutem.

Niestandardowym motywem byłoby posiadanie profesjonalnego projektanta, który stworzy coś dla ciebie od zera. Projektant będzie współpracował z Tobą, aby zrozumieć twoją osobistą markę. Omówią Twoje cele i grupę docelową. Stamtąd stworzyli Twój motyw i prawdopodobnie mogliby nawet stworzyć cały pakiet brandingowy, który zawierał wizytówkę, profesjonalne zdjęcia, Obrazy i inne przedmioty.

Niestandardowy motyw jest ostatecznym celem dla profesjonalnej strony internetowej, ale nie potrzebujesz go, aby mieć ładnie wyglądającą stronę internetową. Wiele osób korzysta z darmowych motywów przez długi czas, podczas gdy inni zaczynają od darmowych motywów i inwestują w więcej niestandardowych projektów w miarę upływu czasu.

Zalecamy rozpoczęcie od profesjonalnego tematu, aby uruchomić profesjonalną stronę internetową. Profesjonalne motywy zwykle kosztują w zakresie ~ $100 USD.

Krok Trzeci Dodawanie Zawartości Do Motywu

Jedną z zalet ich premii jest to, że szablon jest rozplanowany dla osobistej strony internetowej marki. Wybierając jeden z tych tematów, jesteś skonfigurowany z czymś bardzo podobnym do CV, które zapewnia przegląd tego, kim jesteś i co robisz.

Motyw osobowości z Gabfire Themes jest jednym z przykładów.

Dzięki takiemu motywowi premium możesz łatwo wprowadzić informacje na stronie głównej. Każda sekcja jest łatwa do wypełnienia i łatwa do zmiany, jeśli zdecydujesz się. Będziesz potrzebować niewiele lub bez doświadczenia w kodowaniu lub rozwoju; kolejną zaletą korzystania z motywu premium.

Przed rozpoczęciem treści zastanów się, co chcesz, aby Nowy użytkownik strony głównej wiedział o Tobie. I zastanów się, jak mogą dowiedzieć się, co chcesz, aby wiedzieli w ciągu sekundy lub dwóch.

Zapytaliśmy Briana Deana z Backlinko:

Jakie działanie, decyzja lub wybór wywarły największy wpływ na rozwój Twojej marki osobistej?

Odpowiedział:

Aby umieścić moją twarz z przodu i centrum na stronie głównej. Aby zbudować osobistą markę, ludzie muszą widzieć Twoją twarz otynkowaną w całej witrynie.

I nie ma lepszego miejsca niż Twoja strona główna. W ten sposób, gdy ludzie przychodzą do twojej witryny po raz pierwszy, natychmiast wiedzą, kto stoi za witryną.

Najpierw dodaj profesjonalne zdjęcie siebie. Omówiliśmy Twoje profesjonalne zdjęcie w pierwszym rozdziale tego przewodnika. Twoje zdjęcie powinno reprezentować obraz, który chcesz przesłać do grupy docelowej.

Noś ubrania, które ludzie noszą w pozycji, którą chcesz osiągnąć. W przypadku ubrań dobrze jest przejść do standardowych kolorów i stylów z podstawami i dodać osobowości (jeśli chcesz) akcesoriami. Na przykład nosisz podstawową koszulę i może dodasz osobowość naszyjnikiem (dla kobiet), a może zegarkiem (dla mężczyzn lub kobiet).

To drobiazg, ale polecamy też uśmiech. Miły, szczery uśmiech sprawia, że wydajesz się przyjazny i przystępny, co ludzie lubią widzieć.

Następnie dodaj swoje imię. Jest to oczywiste, ale czasami wylądujesz na stronie danej osoby i nie będziesz od razu wiedział, kto to jest strona. Gdy ktoś wejdzie na Twoją stronę, chcesz, aby zobaczył Twoje imię i zdjęcie. To natychmiastowe rozpoznanie.

Gdzieś po imieniu chcesz napisać, kim jesteś lub co robisz. Na przykład strona AaronAgius.com posiada informacje:

Aaron Agius / Online Marketer, Web Strategist, Entrepreneur

Jak tylko gość spojrzy na te informacje, wie, co robi Aaron Agius.

Jedna notatka z tytułami, opisami i sloganami: możesz być kreatywny, ale pamiętaj, że nie chcesz wprowadzać ludzi w błąd. Chcesz, aby ludzie natychmiast wiedzieli, co robisz lub kim jesteś. Zachowaj to tak proste i opisowe, jak to możliwe. Możesz dalej opisać to, co robisz później na stronie głównej lub na stronie O nas.

W tym momencie masz kilka różnych opcji organizowania treści. Trend z witryn internetowych i osobistych stron internetowych dzisiaj jest umieszczenie wszystkich informacji na jednej stronie, która ma różne.

Bardziej tradycyjną konfiguracją byłoby posiadanie oddzielnych stron w witrynie. Możesz ustawić go w dowolny sposób i osiągnąć ten sam efekt. Opisujemy zawartość, której potrzebujesz, tak jakbyś tworzył strony, ale te informacje mogą być używane, jeśli tworzysz sekcje na jednej stronie.

Krok Czwarty Skonfiguruj Stronę O Nas

Strona o to, gdzie opowiadasz swoją historię. W porządku chronologicznym. Możesz zacząć od miejsca, w którym się urodziłeś i wychowałeś, ale nie wdawaj się w zbyt wiele szczegółów więcej niż kilka lat temu. Chcesz skupić się na tym, gdzie jesteś teraz i dokąd zmierzasz w nadchodzących latach.

Pisząc kim teraz jesteś i co teraz robisz, używaj słów opisowych zamiast słów wypełniających. Używaj słów, które rozumie twoja grupa docelowa. Nie chcesz ich mylić z wymyślnymi tytułami lub skomplikowanymi wyjaśnieniami. To nie sprawia, że wyglądasz na ważniejszą. To tylko myli ludzi.

Krok Piąty Studium Przypadku

Niekoniecznie potrzebujesz strony studiów przypadków, ale może być bardzo przydatna, jeśli szukasz nowych ofert pracy. Case studies to historie projektów, nad którymi pracowałeś. Chcesz opowiedzieć historię zaczynając od początkowego problemu lub wyzwania i opisać, w jaki sposób ty lub twój zespół znalazłeś rozwiązanie.

Oto przykłady jak rozwijać case studies: Gawker, Timothy Sykes i TechCrunch.

Firmy wykorzystują studia przypadków, aby pokazać swoją zdolność do rozwiązywania problemów dla swoich docelowych klientów. Możesz zrobić to samo, aby pokazać swoje umiejętności i uczynić się bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych pracodawców.

Krok Szósty Skonfiguruj Stronę Kontaktową

Wreszcie, strona kontaktowa lub formularz kontaktowy na stronie głównej jest kluczem. Twoja strona ma na celu przyciągnięcie ludzi, zdobycie ich zainteresowania i zachęcenie ich do skontaktowania się z Tobą w sprawie potencjalnych możliwości. Formularz kontaktowy jest profesjonalny i jest bezpiecznym sposobem, aby ludzie mogli się z Tobą skontaktować.

Krok Siódmy Profesjonalny Adres E-Mail

Nadszedł czas, aby wycofać ten adres e-mail, który wygląda mniej więcej tak crazeegurl6345@yahoo.com. teraz, że masz własną stronę internetową można utworzyć Profesjonalny e-mail. Po prostu użyj pierwszego tego samego i domeny dla swojej witryny dla czegoś takiego aaron@aaronagius.com.

Jest to adres e-mail, który możesz umieścić na stronie i na innych aktywach, takich jak wizytówki.

Zbuduj Bloga

Oprócz tego, że jest to najpopularniejszy CMS, zalecamy korzystanie z WordPress dla twojej osobistej strony internetowej, ponieważ ma funkcję blogowania.

Dzięki Blogowi możesz dostarczać świeże, odpowiednie treści, które przemawiają do odbiorców docelowych. Możesz na bieżąco prezentować swoją wiedzę, doświadczenie i osobowość. Dzięki ukierunkowanej strategii blogu wraz z promocją bloga możesz przyciągnąć grupę docelową do swoich postów na blogu i do swojej strony internetowej, gdzie mogą czytać Twoje treści, poznać cię i zainteresować tym, co robisz.

Nie tylko my wierzymy w blogowanie.

Zadaliśmy Randowi Fishkinowi z Moz pytanie:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Jego odpowiedzią było:

Instagram Facebook, Twitter, Google+ i LinkedIn (i być może inne, takie jak Pinterest lub Instagram, w zależności od skupienia mojej pracy).

Oto kroki do budowania bloga. Dzięki WordPress blog zostanie skonfigurowany w Twojej witrynie, więc nie będziesz musiał robić wiele, jeśli w ogóle, konfiguracji technicznej. Możesz zacząć od strategii treści.

Krok Pierwszy Opracuj Strategię Blogu

Twoim celem jest przyciągnięcie uwagi ludzi, którzy mogą dać ci pieniądze, niezależnie od tego, czy jest to potencjalny pracodawca, czy potencjalny klient.

Strategia blogu lub strategia treści powinna być naprawdę prosta-rozwiąż pytania i rozwiąż problemy, które ma twój docelowy czytelnik i który zadaje online.

Dobrym miejscem, aby znaleźć pytania, które zadają Twoi odbiorcy docelowi, jest przejście do Quora. Jest to popularne forum, na którym zadawane są wszelkiego rodzaju pytania dotyczące jakości. Znajdź te, które są zadawane przez osoby, które pasują do profilu grupy docelowej.

Na swoim blogu udzielisz odpowiedzi na te pytania.

Możesz także wyszukiwać strony branżowe i publikacje w poszukiwaniu popularnych artykułów. Szukaj widżetów w tych publikacjach, które zawierają listę “popularnych artykułów” lub coś podobnego. Zobacz, co czytają i piszą Twoi odbiorcy docelowi na te tematy.

Innym dobrym formatem dla Twojego bloga jest zapewnienie wglądu w bieżące wydarzenia. Gdy coś dzieje się w Twojej branży, podaj swój punkt widzenia na to, co to oznacza dla grupy docelowej.

Możesz także przeprowadzić wywiady z wpływowymi osobami z branży. Większość ludzi jest otwarta na wywiady na blogi, zwłaszcza jeśli mają własny blog. Skontaktuj się z innymi blogerami i skontaktuj się z wpływowymi osobami. Mogą to być dziennikarze, konsultanci, a nawet kierownictwo.

Jon Morrow Z Boost Blog Traffic miał dobry wkład w budowanie strategii blogu. Zadaliśmy mu pytanie:

Jakie działanie, decyzja lub wybór wywarły największy wpływ na rozwój Twojej marki osobistej?

Odpowiedział::

Blogowanie, bez wątpienia, ale nie każdy rodzaj blogowania. Chciałem wyjść poza krótkie, bezsensowne małe posty, które większość blogerów publikuje i tworzy treści, które dotykają ludzi tak mocno, że pozostaną z nimi na zawsze, a oni będą wracać do czytania go raz po raz przez dziesięciolecia. W rezultacie nie publikuję zbyt wiele, ale posty, które publikuję, mają mnóstwo ruchu. Ten ma teraz ponad milion wyświetleń strony sam w sobie, a wiele innych znajduje się w sześciocyfrowym zakresie.

Krok Drugi Syndykacja Treści

Syndykacja treści polega na udostępnianiu treści bloga (w całości lub w części) na innych stronach. Prostą formą syndykacji jest udostępnienie tytułu postu na blogu na Twitterze wraz z linkiem do pełnego postu.

Wiele syndykacji treści polega na przywróceniu ruchu do pierwotnego źródła treści. Dlatego udostępnianie linku wraz z tytułem lub pierwszym akapitem posta na blogu jest dobre dla witryn, które chcą ruchu.

Chcesz mieć ruch na swojej osobistej stronie, ale twoim ogólnym celem jest podniesienie osobistego profilu. Chcesz być rozpoznawalny w całej swojej branży. Aby zbudować tę reputację, niekoniecznie musisz przywracać ruch do swojej witryny.

Dla Ciebie udostępnianie większej ilości treści poza witryną może działać, ponieważ eliminujesz krok i dostarczasz świetne informacje tam, gdzie twoja grupa docelowa spędza czas.

Na przykład, zamiast udostępniać tytuł i link ze swojego postu na forum, Możesz udostępnić całą sekcję lub nawet cały post na forum branżowym (z linkiem źródłowym na dole).

Możesz to zrobić w grupach LinkedIn, grupach Google+ i wielu innych miejscach.

Guy Kawasaki uważa, że Google + bardzo pomógł jego marce. Zadaliśmy mu pytanie:

Jakie działanie, decyzja lub wybór wywarły największy wpływ na rozwój Twojej marki osobistej?

Oto jego odpowiedź:

Akcja, która miała największy wpływ na rozwój mojej osobistej marki, skakała na Google+ w okresie jej premiery i wlewała w nią zasoby na długo przed tym, jak udowodniono, że jest czymś więcej niż ” kolejną Google Wave.”Doprowadziło to do wczesnego sukcesu i widoczności w usłudze, co doprowadziło do “błogosławienia mnie” jako sugerowanego użytkownika, co doprowadziło do ponad sześciu milionów obserwujących.

Koncepcja syndykacji polega na dzieleniu się całym bogactwem informacji, które posiadasz. Twoja strona internetowa i blog są ważne, ale niekoniecznie musisz przyprowadzać tam ludzi, aby podnieść swoją reputację.

Krok Trzeci Udostępnianie Zawartości Z Buforem

Bufor pozwala łatwo udostępniać lub syndykować zawartość bloga na różnych profilach społecznościowych z jednej lokalizacji. Możesz udostępnić tytuł bloga i adres URL lub fragment w buforze i opublikować go na swoich kontach społecznościowych, w tym na Twitterze, Facebooku, LinkedIn i innych.

Guy Kawasaki jest fanem. Zapytaliśmy go:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Odpowiedział z:

Trzy rzeczy, które zapewniłyby dziś największy zwrot z inwestycji to:

 • Pinterest
 • Google+
 • Używanie Hootsuite lub bufora do planowania postów

Innymi słowy, skupiłbym swoje wysiłki na tych dwóch stronach i użyłbym Hootsuite lub bufora do wdrożenia moich codziennych postów. Jeśli chodzi o treść, użyłbym Alltop, aby znaleźć historie, a Canva, aby zbudować grafikę dla każdego postu, który nie był osadzonym filmem lub którego źródło nie miało świetnego, co najmniej 500-pikselowego obrazu. (Uwaga: jestem współzałożycielem Alltop i głównym ewangelistą Canva).

Dla każdego opublikowanego posta na blogu możesz tworzyć wiele aktualizacji, które możesz udostępniać w mediach społecznościowych. Poświęć godzinę w tygodniu, aby tworzyć fragmenty do udostępnienia przez cały tydzień na swoich profilach społecznościowych. Bufor ułatwia to i będzie jednym z najważniejszych narzędzi używanych do strategii brandingowej. To trochę ponad $100 rocznie za nieograniczone posty w kolejce.

Krok czwarty Automatyzacja z IFTTT

IFTTT to sprytne narzędzie, które pozwala wykonywać wiele działań w oparciu o wystąpienie. Terminologia dotycząca IFTTT obejmuje działania i konsekwencje tworzenia receptur. Na przykład twoim działaniem jest nowy opublikowany post na blogu WordPress. Konsekwencją jest udostępnienie fragmentu tego postu na Twitterze, LinkedIn lub Google+.

Możesz również użyć IFTTT, aby uzyskać pomysły na swoje posty na blogu i wiele innych rzeczy, ale skupimy się na automatyzacji udostępniania treści na blogu.

Dzięki buforowi możesz skupić się na nowej zawartości, ale prawdziwą siłą bufora jest stara zawartość, którą będziesz rozwijać w miarę upływu czasu.

I chociaż możesz używać IFTTT ze starymi treściami, prawdziwa moc IFTTT polega na nowych działaniach i nowej zawartości, którą tworzysz.

Skonfiguruj co najmniej następujące działania na koncie IFTTT:

 • Nowy Post WordPress na Twitterze
 • Nowy Post WordPress na Facebooku
 • Nowy Post WordPress do Google+
 • Nowy Post WordPress na LinkedIn

Te przepisy pozwolą Ci zacząć używać IFTTT do promowania swoich postów na blogu. Stamtąd możesz przenieść rzeczy na wyższy poziom, dodając wiele warstw do swoich przepisów i używając IFTTT, aby uzyskać pomysły na swój blog WordPress.

Możesz nawet użyć IFTTT, aby pomóc ci uzyskać rodzaj pracy, której szukasz, korzystając z kanałów RSS dla określonych wyszukiwań na Craigslist wysłanych do skrzynki odbiorczej, ale to dla innego przewodnika.

Krok Piąty Dodatkowe Narzędzia Do Blogowania

Oto kilka dodatkowych narzędzi, które pomogą Ci w wysiłkach związanych z blogowaniem.

Flickr Creative Commons 2.0 zawiera ogromną kolekcję zdjęć, których możesz używać, o ile podasz atrybucję (link do strony zdjęcia na Flickr). Nie chcesz używać żadnego zdjęcia, które znajdziesz w wyszukiwarce Google.

Aweber, MailChimp lub podobny dostawca poczty e-mail; lista e-mail jest czymś, co posiadasz, a blog jest doskonałym narzędziem do uruchamiania listy e-mail. Możesz utworzyć podstawowy szablon i utworzyć transmisję bloga, aby zautomatyzować regularne wiadomości e-mail do obserwujących za pomocą postów na blogu.

E-mail jest bardzo ważny. Zadaliśmy Brian Dean Backlinko to pytanie:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Jego odpowiedź zawierała notatkę o znaczeniu e-mail marketingu:

Zainwestowałbym dużo czasu w komunikację z subskrybentami e-maili. Zadziwia mnie, że ludzie będą rozmawiać z przypadkowymi ludźmi w mediach społecznościowych … i wysyłać biuletyny subskrybentów e-maili z adresów e-mail “noreply@”. Twoja lista e-mail jest atutem nr 1 Twojej firmy. I możesz zwiększyć wartość tej listy, budując relacje z osobami, które subskrybują. Kiedy ludzie zapisują się do mojego newslettera, pytam ich ” powiedz mi jedną rzecz, z którą się zmagasz?”i odpowiadać na każde pytanie. W ten sposób rozwijasz swoją osobistą markę, osobiście rozmawiając z grupą docelową.

Synteza jest hosting dla WordPress. Zapewniają Ci konfigurację hostingu, która sprawi, że Twoja witryna WordPress będzie płonąca szybko. Jest droższy niż zwykły hosting współdzielony, ale jeśli chcesz zaimponować odwiedzającym, chcesz witryny, która jest szybka i zawsze dostępna.

Wreszcie, twój blog może zawierać wszystkie rodzaje treści. Zadaliśmy Randowi Fishkinowi z Moz następujące pytanie:

Jakie działanie, decyzja lub wybór wywarły największy wpływ na rozwój Twojej marki osobistej?

Jego odpowiedzią było:

Tworzenie i promocja tygodniowej serii filmów o nazwie “Whiteboard Friday”, w którym wyjaśniam koncepcje marketingu internetowego przed tablicą w każdy piątek, było prawdopodobnie największym przedsięwzięciem wpływowym dla mojego osobistego brandingu. Ilekroć przemawiam na scenie lub biorę udział w konferencji lub pojawiam się w dowolnym miejscu online w świecie marketingu, ludzie wiedzą i widzieli Whiteboard piątek. Niewiele osób ogląda każdy odcinek, ale z unikalnymi widokami ~10K na odcinek, często zdarza się, że wielu profesjonalistów w tej dziedzinie obejrzało przynajmniej kilka z nich. Wideo, w szczególności, jest potężne, ponieważ tworzy o wiele bardziej osobisty związek z publicznością, a z punktu widzenia marki, bycie w tych filmach sprawia, że jestem kimś, kogo pamiętają i czują połączenie.

Ponadto blog może nie działać dla wszystkich. Zadaliśmy pytanie Patowi Flynnowi:

Jakie działanie, decyzja lub wybór wywarły największy wpływ na rozwój Twojej marki osobistej?

Jego odpowiedzią było:

Zacząłem mój podcast. W ankiecie (z próbką osób 7,500) odkryłem, że #1 sposób, w jaki ludzie po raz pierwszy słyszą o mnie lub mojej marce, to mój podcast (21%), a następnie YouTube (19%) oraz linki i wzmianki na innych stronach (18%). Nie tylko podcast dał mi większą ekspozycję, ale także pozwolił mi połączyć się na znacznie głębszym poziomie z moją publicznością. Ilekroć chodzę na konferencje i rozmawiam z ludźmi z mojej publiczności, zawsze wspominają podcast i jak bardzo im się podoba—prawie nie wspominają już o blogu.

Uzyskaj Większy Ruch Dzięki Pomysłom Z Przewodnika Content Marketing

Przewodnik, który czytasz na temat personal brandingu, jest częścią serii zaawansowanych przewodników na różne tematy, w tym zaawansowany Przewodnik Content Marketing.

Ten przewodnik zawiera informacje o tym, w jaki sposób możesz wykorzystać treści do rozwoju firmy lub w Twoim przypadku, twojej osobistej marki.

Części, które będą miały zastosowanie najbardziej to:

 • Tworzenie Dokumentu Planowania Dla Treści
 • Generowanie Pomysłów Na Bloga
 • Szablony Do Łatwego Tworzenia Treści
 • Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwania (SEO)
 • Promowanie Twoich Treści

Omówiliśmy kilka wczesnych kroków i kilka kroków promocyjnych, ale ten przewodnik zawiera bardziej szczegółowe informacje na temat tej części twoich wysiłków, w szczególności informacje o budowaniu kontaktów z wpływowymi osobami w Twojej branży i wygodnym włączaniu ich do artykułów i wysyłaniu ich pocztą e-mail, aby pomóc Ci promować swoje treści.

Ruch i kliknięcia napędzają Internet. Aby rozwijać swoją markę online, musisz mieć możliwość kierowania ruchu do treści bloga za pomocą kliknięć. Teraz masz kroki, aby uzyskać konfigurację bloga. Ten przewodnik może pomóc ci tworzyć niesamowite treści i promować te treści, aby uzyskać ruch.

Zapytaliśmy Yaro Staraka o Entrepreneur-Journey.com pytanie:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Jego odpowiedź zawierała kolejną świetną wskazówkę dla ruchu:

Zakładając, że zrobiłem te testy i Wiem, że mam kupującą publiczność, mój nacisk jest prosty-popraw ruch i konwersję. Rozszerzam to, co już działa, dodaję więcej źródeł ruchu, składam więcej ofert i uruchamiam testy podzielone, aby poprawić wyniki.

Zdobądź Więcej Obserwujących Na Blogu
Kompletny Przewodnik Po Budowaniu Odbiorców Bloga

Ponadto kompletny przewodnik po budowaniu bloga pokaże Ci, jak zbudować odbiorców na swoim blogu. Kiedy zaczynasz, masz zero obserwujących. To oczywiście nie pomoże Ci osiągnąć osobistych celów marki.

Niektóre z najlepszych strategii obejmują:

 • Pisanie o influencerach i zachęcanie ich do udostępniania swoich postów
 • Wdrażanie odpowiednich przycisków udostępniania społecznościowego na swoim blogu
 • Dołącz do właściwych społeczności internetowych
 • Synchronizowanie treści
 • Zmiana przeznaczenia treści

Blog to sposób na dotarcie do grupy docelowej. Strategie w powyższym przewodniku mogą pomóc ci zbudować odbiorców, aby Twoja pozycja w branży rosła, co doprowadzi do możliwości, których szukasz.

Świetnym sposobem na zbudowanie osobistej marki jest publikowanie postów na wpływowych stronach internetowych. Powyższy przewodnik omawia blogowanie gości i omawiamy je bardziej w następnym rozdziale.

Zyskujesz dostęp do najlepszych stron internetowych, dostarczając niesamowite treści, które kochają czytelnicy, a w zamian możesz rozwijać swoją markę, eksponując swoją osobowość, wiedzę i historię publiczności.

Jaki rodzaj treści łączy się z odbiorcami?

Zadaliśmy pytanie Brianowi Deanowi z Backlinko:

Jeśli budujesz dziś obecność online od zera, jakie 3 rzeczy rozważyłbyś, aby zapewnić największy zwrot z inwestycji w twój czas i pieniądze?

Jego odpowiedź zawierała wiele informacji na temat blogowania:

Pisałbym posty na blogu jak Neil. Styl pisania Neila jest przekonujący, ponieważ brzmi, jakby rozmawiał z Tobą. I posypuje anegdotami z życia i biznesu. Kiedy ludzie tak czytają, czują, że cię poznają.

Wizytówki I Inne Zasoby Offline

Pierwsza część tego rozdziału skupiła się na budowaniu zasobów online, które są niezwykle ważne, ale nie zapomnij o potencjalnych zasobach offline. Mogą one być równie ważne dla twojej osobistej marki, zwłaszcza gdy spotykasz się z ludźmi osobiście.

Kolekcja Niesamowitych Wizytówek

Oto kilka przykładów świetnych osobistych wizytówek:

Źródło: neatdesigns.net przez Lloyd na Pinterest i Mashable

Źródło: karta z dobrym stylem Fornt i slodive

Źródło: Karta Black Chef via slodive

Źródło: Creative Bloq

Źródło: Stav Garts-Fotograf via 1st Web Designer

Źródło: Steven Whitely via 1st Web Designer

Zauważysz, że każda z tych kart jest wyjątkowa, kreatywna i oryginalna. W przypadku marki osobistej chodzi o wyróżnienie się z tłumu i odróżnienie się od konkurencji. W ostatnim rozdziale przewodnika poruszamy temat wyróżniania się bardziej szczegółowo.

Krok Pierwszy Zbuduj Intrygę Z Wizytówką

Trzymaj wizytówki przy sobie przez cały czas. Nigdy nie wiadomo, kiedy natkniesz się na kogoś, kto ma szansę.

Jak można sobie wyobrazić, takie spotkania są często spontaniczne, a osoba, którą widzisz, spojrzy na Twoją kartę przez około dwie sekundy, zanim włoży ją do kieszeni lub torby. Twoja karta musi komunikować się, kim jesteś i co możesz podać w tym dwusekundowym oknie.

Twój projekt wizytówki powinien być zgodny z tą samą podstawową formułą, co Twoja strona internetowa. Imię i nazwisko, tytuł i krótki opis powinny być zawarte. Odpowiadają one na podstawowe pytania o to, kim jesteś i co robisz.

Twoje dane kontaktowe powinny być łatwe do znalezienia na przedniej stronie karty i powinny zawierać profesjonalny adres e-mail, który utworzyłeś podczas uruchamiania witryny. Podaj również adres swojej osobistej strony internetowej. I podaj swój numer telefonu, ponieważ niektórzy ludzie wolą wykonywać połączenia telefoniczne, aby wysyłać e-maile.

Na wysokiej jakości wizytówce Twoje zdjęcie może działać dobrze. Zamiast używać logo firmy do wizytówki, możesz użyć profesjonalnie zrobionego zdjęcia jako osobistego logo marki.

Tył Twojej wizytówki to kolejny atut, który często jest pomijany. Za grosze więcej można dodać ładny odważny wzór na odwrocie karty z korzyścią dla docelowych odbiorców wymienionych.

Na przykład, sprzedawca szuka lepszych możliwości będzie umieścić oświadczenie korzyści-uzyskać więcej sprzedaży. Odwiedź salesperson.com. zrób powiedzenie na odwrocie o osobie, której podajesz kartę, która jest Twoim członkiem grupy docelowej.

Podsumowując, przód karty powinien mieć białe tło z czarnym lub ciemnym tekstem oraz profesjonalne zdjęcie, tytuł i dane kontaktowe.

Tył powinien mieć ciemny, pogrubiony kolor tła z białym typem, który podświetla Oświadczenie o korzyściach z adresem URL witryny.

Twoja karta daje odbiorcom możliwość skontaktowania się z tobą, ale także intryguje ich i zmusza do podjęcia działań, odwiedzając Twoją stronę lub dzwoniąc do ciebie.

Krok Drugi Popraw Swój Wygląd Dzięki Odpowiedniej Diecie, Ćwiczeniom I Śnie

Nie neguj znaczenia swojego wyglądu dla twojej osobistej marki. Twój wygląd jest bardzo ważny dla tego, jak ludzie cię postrzegają. Kiedy budujesz swoją karierę, masz wiele pierwszych wrażeń, a sposób, w jaki wyglądasz, ma natychmiastowy wpływ na ludzi.

Badania pokazują, że jeśli ubierzesz się ładnie, uczesz włosy, utrzymasz skórę i będziesz wyglądać czujnie, będziesz mieć większe szanse na sukces i nawiązać pozytywne kontakty z ludźmi. Jedynym sposobem na zrobienie tych rzeczy jest zadbanie o siebie.

Przejmij kontrolę nad swoją dietą, ograniczając węglowodany i cukry. Mogą dać ci przypływ energii, ale ta energia szybko zanika i poczujesz się ospały. Węglowodany i cukier również przyczyniają się do wzrostu tkanki tłuszczowej w całym organizmie, w tym wokół ważnych narządów, takich jak mózg. Chcesz być czujny. Jedz zdrowe tłuszcze, białka i warzywa.

Ćwicz regularnie. Nie oznacza to, że musisz zostać kulturystą. Spraw, aby chodzenie było regularną częścią twojej rutyny. Wyjdź na zewnątrz przez 20 minut co najmniej cztery dni w tygodniu i rób to w godzinach szczytu światła słonecznego. Słońce jest Świetne dla Twojego ciała i tak jest regularny spacer. Daje również czas na myślenie i rozważanie swojego życia. Wykonuj również treningi masy ciała, takie jak pompki i przysiady. I spróbuj wiosennych ćwiczeń 2-3 razy w tygodniu.

Wreszcie, uzyskać co najmniej siedem godzin snu w nocy. Nie jest to łatwe, szczególnie dla profesjonalistów biznesowych, ale jest to niezbędne.

Ostatnie badania wykazały, że dobry sen pozwala mózgowi przepłukać toksyny i zwiększa prawdopodobieństwo, że nauczysz się i zachowasz informacje.

Jeśli nie pozwalasz sobie spać, okradasz swój mózg z jego zdolności do funkcjonowania i nie będziesz działał z najwyższą wydajnością. Wyłącz świat wieczorem. Nie sprawdzaj poczty po 17: 00. Wieczór to czas, aby się uspokoić i przygotować do snu. Siedem godzin to świetnie. Osiem jest nawet lepsze. Nawet jeśli jest nagły wypadek, lepiej radzić sobie z nim rano, gdy spałeś całą noc.

Zrób te rzeczy, a będziesz zdrowszy, szczęśliwszy i w znacznie lepszym miejscu psychicznie rozwijać się jako osoba. Prowadzi to do większej pewności siebie i lepszej wydajności w pracy, co prowadzi do awansu.

Istnieją inne działania offline, które możesz zrobić, aby poprawić swoją markę osobistą. Zapytaliśmy Johna Chow:

Jakie działanie, decyzja lub wybór wywarły największy wpływ na rozwój Twojej marki osobistej?

Odpowiedział::

Akcja, która miała największy wpływ na moją osobistą markę, to napisanie własnej książki. Mówię o prawdziwej książce, a nie o ebooku. Moje opublikowane książki To Make Money Online: Roadmap of a Dot Com potentat i Blogging Secrets. Oba są dostępne w Amazon.com i dużych księgarniach. Nic nie krzyczy jako ekspert niż bycie opublikowanym. Jest to najlepsza wizytówka.

Gdybym zaczynał od zera dzisiaj, użyłbym Amazon Create Space, aby opublikować moją pierwszą książkę. Wtedy użyłbym tej książki, aby uzyskać ekspozycję mediów pierwszego stopnia. Posiadanie własnej książki było tym, jak zostałem wyróżniony w Entrepreneur magazine.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts