Jak budować ruch przez fora

Marketing Forum może być najbardziej niewykorzystaną strategią generowania ruchu na świecie.

Fora branżowe to zalew potencjalnych klientów i potencjalnych klientów.

Jednak samo utworzenie podpisu i pozostawienie ogólnych postów nie przyniesie Ci przypływu ruchu. Pokażę Ci, jak możesz kierować ukierunkowany ruch do swojej witryny za pomocą marketingu forum.

W moim Google Analytics sprawdziłem mój ruch polecający na miesiąc Maj, który jest miesiącem, w którym zrobiłem sporo marketingu na forum. W pierwszej dziesiątce moich źródeł ruchu polecającego, Warrior Forum jest numerem trzy. Odwiedziło mnie 387 gości. Na innym forum marketingu internetowego, trafficplanet.com, przyniósł mi 121 docelowych gości.

Teraz nauczę cię, jak możesz zrobić to samo dla swojej witryny, bez względu na to, w jakiej niszy jesteś. Pierwszym krokiem jest znalezienie aktywnych forów w swojej niszy. Jest to najlepszy ciąg wyszukiwania, którego prawdopodobnie możesz użyć. Chcesz użyć słowa kluczowego w cudzysłowie plus forum.

W zależności od twojej niszy, czasami ten ciąg wyszukiwania działa naprawdę dobrze, czasami nie tak bardzo, więc pokażę Ci kilka innych. Ten oczywiście przyniesie mnóstwo wyników forum. Możesz również użyć tego ciągu wyszukiwania, który jest Twoim słowem kluczowym plus zasilany przez vBulletin i vBulletin to oprogramowanie forum, które ludzie używają do tworzenia i zarządzania forami. Jak widać, to forum tutaj, jeśli przewiń do dołu widać, że mówi “Powered by vBulletin”.

OK? Jest to bardzo popularny ciąg wyszukiwania, którego możesz użyć, aby znaleźć mnóstwo forów w prawie każdej niszy. Możesz również użyć tego, czyli pieczenia plus tego w cytatach Gorący Wątek z nowym postem, a to jest kolejny ciąg wyszukiwania, którego wiele forów używa na dole strony głównej, aby pokazać, które wątki chcesz sprawdzić.

Są to trzy naprawdę, naprawdę dobre ciągi wyszukiwania i zazwyczaj można znaleźć wiele forów w swojej niszy, ale jeśli nie przynoszą one wystarczających wyników lub po prostu chcesz więcej, istnieje inna sztuczka, którą możesz zrobić, aby znaleźć więcej forów. To, co chcesz zrobić, to umieścić w niszowym słowie kluczowym, więc jest to coś, czego prawdopodobnie szukają tylko ludzie w twojej niszy.

Jeśli jesteś w niszy pieczenia, nie chcesz umieścić coś jak pieczenia lub pieczenia ciasteczek, chcesz umieścić coś bardzo konkretnego, więc w tym przypadku, pieczenia mąki migdałowej. Następnie, tutaj chcesz kliknąć Więcej, a następnie wybrać dyskusje z listy i to wyświetla listę forów i postów wiele komentarzy na blogu, ale głównie fora. Jak widzisz, mamy [??], która jest stroną z pytaniami i innymi forami. To kolejna rzecz, której możesz użyć, więc jeśli jesteś w marketingu internetowym lub SEO, nie chciałbyś umieszczać SEO, chciałbyś umieścić coś takiego jak budowanie linków i wybierać dyskusje.

Po znalezieniu forum chcesz sprawdzić, czy jest ono warte twojego czasu. Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to spojrzeć na najnowsze informacje o wpisie i sprawdzić, kiedy ostatni post został opublikowany. Zasadniczo to, co robisz, to sprawdzanie, jak często ludzie publikują na tej stronie i jak jest ona aktywna, ponieważ nie ma sposobu, aby zobaczyć, ilu jest aktywnych użytkowników, więc jest to sposób proxy, aby to zrobić. Pod posted chcesz spojrzeć na datę, a w tym przypadku to jest wczoraj, więc to całkiem niedawno. To jest również z wczoraj, który jest całkiem niedawno. Jeśli to widzisz, prawdopodobnie warto założyć konto.

Następnym krokiem jest rejestracja. Znajdź gdziekolwiek jest napisane Zarejestruj się, kliknij ten przycisk. Następnie, chcesz wypełnić nazwę użytkownika lub Nazwę użytkownika, w zależności od tego, jak je sformułować na danym forum, bardzo ostrożnie. Chcesz, aby to Twoja marka lub Twoje imię osobiste. Jeśli jesteś Neilem, chcesz zrobić coś takiego jak Quick Sprout. Nie chciałbyś umieścić czegoś takiego jak Neil 1987, w ten sposób. Chcesz czegoś niezapomnianego i markowego. Najlepiej byłoby umieścić swoją markę lub nazwę witryny jako nazwę użytkownika. To ważne, ponieważ ludzie będą to widzieć i kojarzyć Twoje treści na forum z Twoją marką. Jeśli jest to coś, co nie jest Twoją marką, trudniej będzie im skojarzyć treść z nazwą Twojej firmy lub nazwą Twojej witryny.

Po założeniu konta i jego skonfigurowaniu następnym krokiem jest utworzenie podpisu. Podpis na forum jest ważny, ponieważ w ten sposób zamierzasz przyciągnąć ruch do swojej witryny. Pokażę wam przykład. Oto Forum wojowników, mam tu konto. Większość forów jest skonfigurowana w ten sam sposób, mają Szybkie linki, a następnie klikasz edytuj podpis. W swoim podpisie, po prostu chcesz stworzyć jakieś wezwanie do działania, oparte na korzyściach wezwanie do działania.

Potraktuj to jako małą reklamę słów na forum. Tutaj umieszczam tylko wskazówki i strategie budowania linków Google Plus, to jest korzyść ,a następnie wzywam do działania: “Dodaj mnie teraz na Google Plus.”i to jest mój link. Nie chcesz popełnić błędu, który wielu ludzi popełnia z marketingiem na forum, który polega na próbie uzyskania wartości SEO z tego linku i umieszczeniu dokładnego tekstu kotwicy meczu. To nie jest inteligentne, ponieważ tak naprawdę Google nie uważa tych linków za szczególnie cenne,a nadmiernie zoptymalizowany tekst kotwicy może cię zranić. Po prostu upewnij się, że używasz jakiegoś wezwania do działania w tekście kotwicy, który nie jest tylko Twoim słowem kluczowym, ponieważ w ten sposób zamierzasz przyciągnąć ruch do swojej witryny z forum.

Po skonfigurowaniu konta i przygotowaniu podpisu, następnym krokiem jest rzeczywiste uczestnictwo w forum. Aby to zrobić, chcesz udać się do głównego obszaru forum i zobaczyć, gdzie większość ludzi spędza czas. Jak widać, podobnie jak większość forów, Forum wojownika ma różne sekcje i możesz zobaczyć, ile osób przegląda każdą sekcję naraz i to jest oczywiście miejsce, w którym chcesz uczestniczyć najczęściej, ponieważ to dostanie najwięcej gałek ocznych na Twoim podpisie na forum, co zapewni Ci najwięcej kliknięć.

Jeśli masz specjalną dziedzinę wiedzy, na przykład forum Marketingu w mediach społecznościowych, mimo że uczestniczy tu mniej osób, jeśli masz specjalną dziedzinę wiedzy, która pasuje do określonej sekcji, możesz oczywiście wziąć w niej udział.

Następną rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to kliknąć na jeden z obszarów, który albo ma wiele osób oglądających, albo jest obszarem wiedzy lub jednym i drugim i kliknąć na niego. Chcesz kliknąć na tytuły wątków i zobaczyć, gdzie możesz dodać wartość. To naprawdę ważne, ponieważ wiele osób, kiedy robią Marketing forum, popełniają błąd, odpowiadając na jak najwięcej. Z doświadczenia wiem, że to zdecydowanie jakość nad ilością. Jeśli możesz dodać jeden do dwóch wysokiej jakości postów do wątku dziennie, możesz uzyskać z tego sporo ruchu.

Na przykład, to ma coś o płatności adsense w tym miesiącu, więc to jest być może, gdzie można kliknąć na to. Osoba jest zdezorientowana i możesz jej pomóc, jeśli o tym wiesz, ale w tym przypadku chodzi o Bing Pay-Per-Click. Osobiście Nie wiem prawie nic o Pay-Per-Click, więc prawdopodobnie nawet bym na to nie kliknął.

Z drugiej strony, to narzędzie Google keyword, mam duże doświadczenie w użyciu tego, więc kliknąłbym na to i zobaczyłbym, co się dzieje, a oni mówią, jak Google keyword Tool odchodzi i nie można wybrać dokładnych słów kluczowych. Ta osoba się myli. To jest, gdzie chciałbym odpowiedzieć i powiedzieć coś w stylu, “w rzeczywistości, Google keyword tool jest po prostu składany do Google Keyword planner i nadal można uzyskać dokładny tekst anchor mecz etcetera. “więc dodałbym wartość.

Pozwólcie, że pokażę wam przykład czasu, który cenię i który przyniósł mi sporo ruchu. Ta osoba powiedziała, że robi forum i zacznie robić wywiady i chce wiedzieć, jak zoptymalizować strony, na których opublikuje Wywiad. Jak widzisz, byłem tam, drugi, więc każdy, kto ogląda ten wątek, w zasadzie, zobaczy moją odpowiedź, a to nie jest przypadek, jeśli jesteś na dole listy.

Zdecydowanie chcesz być na początku i dlatego, gdy patrzysz na sekcję forum, chcesz trzymać się góry jak to możliwe i nie przewijać w dół zbyt wiele, ponieważ wtedy, gdy uczestniczysz, będziesz w kierunku dołu wątku i nie tak wiele osób będzie cię widzieć. Dałem tylko bardzo krótki, to nie musi być tak dogłębne, tylko dokładnie to, co zrobiłbym w jego sytuacji. Wpisałbym słowo kluczowe w wywiadzie i w tytule. To wszystko. Udzieliłem mu pomocnej odpowiedzi, a potem ponownie uczestniczyłem, ponieważ zadał inne pytanie, a ja wróciłem i odpowiedziałem.

Ta konkretna osoba, wholesaleblogger, jest teraz moim fanem i jest bardziej skłonny do klikania, a następnie każdy, kto to widzi, widzi mnie jako pomocnego eksperta i jest bardziej skłonny do klikania, a to było z dwóch bardzo, bardzo krótkich postów, więc nie musi być tak dogłębnie.

Jeśli chcesz uzyskać mnóstwo ruchu z marketingu na forum, musisz tworzyć własny wątek. Udział w wątkach jest świetny, ale chcesz również tworzyć własne wątki. Ten tutaj, ten konkretny post, który zrobiłem na forum wojownika, który jest 17 niewykorzystane źródła linków zwrotnych, jest dosłownie kopiowany i wklejany z mojej strony. Po prostu skopiowałem treść i wkleiłem ją tutaj. Możesz zrobić to samo. Nie musi być oryginalny na forum. Upewnij się, że jest zindeksowany na twojej stronie, a gdy Google ją zindeksuje, możesz udać się do wybranego forum, a następnie dać im, być może, inną wersję, która jest nieco krótsza lub bardziej krótka, a może dodać do niej coś, co jest wyłączne dla forum, więc tak naprawdę nie jest to tylko kopiowanie wklejanie. W przeważającej części jest to zasadniczo kopiowane i wklejane, a ten konkretny wątek, tylko ten wątek, przyniósł mi setki docelowych gości i jak widać, ponad 75 osób podziękowało mi i to jest naprawdę ważne. To kolejny powód, dla którego chcesz zapewnić jakość w swoich odpowiedziach, a nie tylko próbować odpowiadać tyle razy, ile to możliwe, ponieważ kiedy ludzie cię oceniają, będą patrzeć na to, ile postów masz i ile razy Ci podziękowano. Jeśli masz 620 postów takich jak ten i podziękowano Ci pięć razy, nie wygląda na to, że jesteś bardzo cennym członkiem społeczności, ale jeśli dużo Ci podziękowano, zwiększy to twoje postrzeganie wiedzy na forum i zwiększy prawdopodobieństwo, że ludzie będą klikać.

To wszystko. Chcesz utworzyć konto, które ma nazwę marki jako nazwę użytkownika. Chcesz uczestniczyć tak często, jak to możliwe, ale upewnij się, że za każdym razem, gdy uczestniczysz w wątku, zapewniasz wartość. Następnie, kiedy publikujesz coś świetnego na swojej stronie, poczekaj, aż zostanie zindeksowane, a następnie przejdź do formularza, a następnie wklej go tam i może dokonaj pewnych modyfikacji,a to zapewni Ci naprawdę duży ruch.

Total
0
Shares
Related Posts