Hosting syntezy zapewnia nową opcję dla poprawy wydajności Europejskiego WordPress

Misją naszego zespołu hostingowego Synthesis WordPress jest połączenie światowej klasy technologii w niezależną ofertę, w której całość jest większa niż suma jej części.

Rezultatem jest niezrównana wydajność, bezpieczeństwo i wsparcie dla witryny WordPress, której możesz zaufać.

Dziś mamy przyjemność ogłosić najnowsze rozszerzenie technologii, które dodaliśmy do miksu.

Od razu klienci nowego planu startowego Synthesis mogą wybrać hostowanie swoich witryn w centrach danych zlokalizowanych w Wirginii lub Amsterdamie.

Wkrótce pojawią się inne plany z tą samą opcją, a my zapewnimy również opcję dla obecnych klientów, aby dokonać zmiany.

Dlaczego opcja Europejskiego Centrum Danych jest ważna?

Do tej pory podstawowa oferta Synthesis była obsługiwana przez światowej klasy centrum danych z siedzibą w Wirginii.

Od samego początku zespół Synthesis strategicznie wybierał tę lokalizację i powiązanych z nią dostawców, ponieważ jest to najbardziej centralna lokalizacja zapewniająca niezawodne i szybkie czasy reakcji klientom w USA i na całym świecie

Ponieważ jednak Synthesis zyskało prawdziwie globalną bazę klientów, nasze plany zawsze obejmowały ekspansję centrów danych na rynki bliższe naszym klientom.

Chociaż serwery oparte na Wirginii mogą zapewnić doskonały czas reakcji w Europie Wschodniej, Afryce, a nawet na Bliskim Wschodzie i poza nią, centra danych w Amsterdamie mogą zapewnić to jeszcze szybciej.

Dlatego stos syntezy został zaprojektowany (od początku) jako dostawca-agnostyk. Nie jesteśmy zobowiązani do żadnego pojedynczego dostawcy technologii, więc możemy podejmować decyzje wyłącznie w oparciu o zapewnienie Państwu możliwie najlepszej obsługi.

Zapewnienie tej dodatkowej opcji centrum danych było oczywiste. Musieliśmy tylko znaleźć partnera.

Kogo wybraliśmy?

Po starannym procesie selekcji zdecydowaliśmy się na uruchomienie naszej Europejskiej oferty na infrastrukturę Digital Ocean.

Nasz proces wyboru lokalizacji i partnerów data center jest metodyczny. Ujawniamy niektóre z naszych przemyśleń tutaj, w naszym dokumencie zatytułowanym “The Truth About WordPress Performance: Why you May Not Need What you ‘re being Sold”, w którym podkreślamy znaczenie optymalizacji rdzenia … co jest dokładnie punktem uruchomienia tej dodatkowej opcji centrum danych.

Wkrótce zobaczysz więcej ogłoszeń o ekspansji, gdy zestalimy rozwiązania dla Azji Południowo-Wschodniej i Ameryki Łacińskiej.

Oprócz lokalizacji centrów danych, zespół zajmujący się syntezą ciężko pracował nad technologiami związanymi z wydajnością i przepływem pracy. Nie możemy obecnie podać szczegółowych informacji na temat tych wydarzeń, ale możemy powiedzieć tak: jeśli jesteś korporacją działającą WordPress lub agencją rozwijającą witryny oparte na WordPress dla klientów, rozwiązania zmieniające gry są w drodze.

Mówiąc najprościej: nigdy nie było lepszego czasu na hostowanie witryny WordPress z syntezą.

Jakieś pytania?

Jeśli masz ogólne pytania dotyczące syntezy, na które chcesz uzyskać odpowiedź przed zakupem, sprawdź nasze Często zadawane pytania.

Lub, jeśli masz więcej specyficzne pytania, na które nie widzisz odpowiedzi, skontaktuj się z nami w każdej chwili.

Dzięki!

Total
0
Shares
Related Posts