Dwie konferencje dla poważnych marketerów internetowych

Oprócz naszego keynote na BlogWorld w tym miesiącu, będę przemawiać na dwóch innych konferencjach tej jesieni. Jeśli poważnie myślisz o budowaniu swojej firmy za pomocą treści online, marketingu w wyszukiwarkach i mediów społecznościowych, powinieneś poważnie rozważyć udział w jednym lub obu.

1. BlueGlass Florida-2-3 Listopada 2010

Konferencje BlueGlass Internet Marketing zawierają najlepszych ekspertów z branży social media i search marketing, aby dać ci najlepsze tematy, trendy, strategie i możliwości networkingowe. Wydarzenie jest produkowane przez BlueGlass Interactive, potężne połączenie kilku najlepszych firm SEO i marketingu online (w tym moich przyjaciół Chris Winfield, Loren Baker i Greg Boser, a także Ninja marketingu wyszukiwawczego i wirusowego Dave Snyder i Brent Csutoras).

Będę przemawiał na panelu rozpoczynającym konferencję pt. PR Online-sztuka prowadzenia biznesu, o której mówił wraz z Peterem Shankmanem i Lisą Buyer. Cała linia kolumn jest fantastyczna.

Ważne! Jeśli chcesz zaoszczędzić 15% od opłaty konferencyjnej, użyj kopia15 kiedy się zarejestrujesz. Do zobaczenia w Fort Lauderdale.

Zarejestruj się w BlueGlass Florida tutaj.

2. PubCon Las Vegas-8-11 Listopada 2010

BlueGlass Interactive

PubCon Las Vegas jest legendarny jako punkt zborny dla poważnych webmasterów do nauki, sieci i picia się głupie. Nawet jeśli pominiesz część picia, PubCon zapewnia jedne z najlepszych edukacji na temat marketingu online, które znajdziesz na konferencji.

W tym roku poprowadzę panel keynote wraz z nowym prezesem marketingu Labs Chrisem Broganem, prezesem firmy mediów społecznościowych Scott Stratten i założycielką strategii Sevans Sarah Evans. Czy jedna scena może pomieścić całe to ego?

Musisz się pokazać, żeby się dowiedzieć. I zaoszczędzisz 20%, gdy użyjesz tego kodu do rejestracji online – cb-5671220.

Zarejestruj się na PubCon Las Vegas tutaj.

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i CEO Copyblogger Media. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts