Dołącz do naszych programów partnerskich i zarabiaj poważne pieniądze

Nasze narzędzia programowe są liderami w branży, ponieważ każdy marketer online i wydawca potrzebuje ich, aby odnieść sukces.

Mówimy o profesjonalnym projektowaniu stron internetowych, optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek i stronach docelowych do konwersji. Pomagamy właścicielom witryn internetowych stworzyć obecność w Internecie, która robi różnicę.

To nic nie kosztuje, aby rozpocząć w każdym z naszych programów partnerskich. W rzeczywistości, jako partner, otrzymasz zapłatę za każdy produkt lub usługę zamówioną za pośrednictwem unikalnego linku partnerskiego.

Nasi najlepsi partnerzy zarabiają ponad $ 10,000 miesięcznie w prowizjach, ze źródeł takich jak blogi, kampanie PPC, marketing e-mailowy, wyświetlanie banerów i marketing w mediach społecznościowych. Zapewniamy również narzędzia, których potrzebujesz, aby odnieść sukces, takie jak banery, linki tekstowe, bazy danych i inne.

Współpracujemy z liderem branży ShareASale dla każdego z naszych programów partnerskich. Dzięki najnowocześniejszemu śledzeniu i niezawodnym płatnościom na czas, wiesz, że masz z nami solidne relacje biznesowe dzięki sieci ShareASale.

Dołącz do jednego z naszych programów już dziś lub wszystkich, aby uzyskać maksymalne wyniki …

1. Skryba

Każdy wie, że właściciel strony internetowej musi nosić wiele czapek, a czasami rzeczy, które mają znaczenie, nie zawsze są robione.

Aby otworzyć bramy do świętego Graala ukierunkowanego wolnego ruchu w wyszukiwarkach, jedną z najważniejszych rzeczy, które musi zrobić właściciel witryny, jest tworzenie odpowiednich, przekonujących i zoptymalizowanych treści.

Nasze oprogramowanie do marketingu treści Scribe oferuje partnerom kolejną okazję do generowania przychodów poprzez promowanie narzędzia oszczędzającego czas, aby w pełni zoptymalizować zawartość dla właścicieli witryn WordPress. A ten dochód jest powtarzające się, z płatności nadchodzących na swój sposób każdego miesiąca twoi poleceni subskrybenci pozostają z Scribe.

Ten program oferuje 33% cyklicznych miesięcznych prowizji z 60-dniowymi Plikami cookie. Dołącz do Programu Partnerskiego Scribe tutaj.

2. StudioPress

Jak donosi Mashable, Genesis jest “najlepszym z najlepszych” wśród premium WordPress theme framework.

Nasze motywy StudioPress oferują partnerom fantastyczną okazję do generowania przychodów poprzez marketing dla właścicieli witryn, którzy nie mają umiejętności projektowania ani wiedzy, ale potrzebują stworzyć profesjonalną stronę internetową.

Ponadto sama Genesis stała się ramą wyboru wśród utalentowanych projektantów i programistów WordPress.

Ten program oferuje 35% prowizji ($1 za rejestrację + 5% dla drugiego poziomu) z 60-dniowymi Plikami cookie. Dołącz do Programu Partnerskiego StudioPress tutaj.

Potrzebujesz innych odpowiedzi?

Program partnerski is dostępne dla władz, ale ograniczone tylko do obecnych członków. Jeśli jesteś członkiem i chcesz dołączyć do programu partnerskiego, Zaloguj się na stronie i kliknij zakładkę “Kontakt”. Ktoś odpowie na Twoją prośbę tak szybko, jak to możliwe.

Publiczne programy partnerskie to nie obecnie dostępne do syntezy lub niezwykły plan marketingowy. Jesteśmy jednak oczywiście wdzięczni za każdą promocję, którą dajesz tym produktom.

Skontaktuj się z naszym menedżerem afiliacyjnym

Masz pytanie dotyczące naszych programów partnerskich, na które nie ma odpowiedzi nigdzie indziej? Skontaktuj się z naszym menedżerem afiliacyjnym, a ona chętnie Ci pomoże.

Dziękujemy za wsparcie!

Total
0
Shares
Related Posts