Dlaczego Third Tribe się zamyka

Zanim powiem o naszych przyczynach zamknięcia wewnątrz trzeciego plemienia (naszej społeczności internetowych marketerów nowej generacji), chcę podkreślić, że nie miało to nic wspólnego z naszymi członkami.

W zasadzie, byli niesamowici. Ponad 2000 mądrych, zmotywowanych przedsiębiorców, spragnionych wiedzy i pasjonujących rozwiązań edukacyjnych.

I to nie dlatego, że nie wierzę w społeczność. Myślę, że to jeden z najbardziej niezwykłych projektów, w jakie kiedykolwiek brałem udział.

Niestety, mieliśmy pewne problemy z zespołem, których już nie możemy pogodzić.

Przez cały czas były wskazówki, jak zwykle. Ale na niedawnej konferencji South By Southwest Interactive w Austin, stało się jasne, że nie możemy kontynuować tego, co było.

Byliśmy gdzieś na skraju miasta, kiedy narkotyki zaczęły się łapać.

Brian powiedział coś w stylu, ” czuję się trochę oszołomiony, może powinieneś prowadzić . . .”

I nagle rozległ się straszny ryk wokół nas, a niebo było pełne czegoś, co wyglądało jak ogromne nietoperze, wszystkie świszczące, piszczące i nurkujące wokół samochodu, który zmierzał do centrum Austin, jadąc jakieś 100 mil na godzinę z górą w dół.

I głos barytonowy Briana ryczał: “Święty Jezu! Co to za zwierzęta?”

“Nietoperze, Brian”, powiedziałem. “Austin jest znany z nietoperzy.”

Musisz zrozumieć, że był pod dużym stresem.

Wydawał się wystarczająco przytomny, kiedy planowaliśmy zbliżać się do konferencji. Przytomny, ale wykazujący oznaki napięcia. Uruchomiliśmy zbyt wiele projektów i szczerze mówiąc, południe przez południowy zachód ma tendencję do wydobywania Briana . . . ekscentryczna strona.

Jego głos był szybki przez telefon, kiedy robiliśmy plany, ale brzmiał rozsądnie kontrolując siebie.

“Będziesz potrzebował wielu porad prawnych, zanim to się skończy.”

“Naprawdę? – Ok-powiedziałem, chwytając za kartkę papieru, żeby robić notatki.

“I moja pierwsza rada jest taka, że powinieneś wynająć bardzo szybki samochód bez góry. To psuje mój tydzień, bo oczywiście będę musiał iść z Tobą. Musimy się uzbroić.”

Mój głos trochę się zachwiał. “Przepraszam, powiedziałeś ramię sami?”

Ale wiesz, śledziłem Briana przez wiele dziwnych króliczych NOR, i jak dotąd zawsze radziliśmy sobie dobrze.

Więc mamy kabriolet, broń i 55-galonowy bęben z kremowaną kukurydzą, a on wyciągnął jakieś połączenie, które pozwoliło mi zabezpieczyć zbiornik z eterem medycznym.

Staram się nie zadawać zbyt wielu pytań, kiedy jest taki. Co sprawia, że to też moja wina, zdaję sobie sprawę.

Nie mógł przestać mówić o emeryturze, o tym, jak bardzo chce odejść. “Media społecznościowe to okrutny i płytki rów pieniędzy, długi plastikowy korytarz, w którym złodzieje i alfonsi uciekają na wolność, a dobrzy ludzie umierają jak psy.”

“Racja, ale są też dobrzy ludzie!”Powtarzałem. “Wiesz, że są.”

Ale nie był w żadnej przestrzeni, żeby mnie usłyszeć. Jak zdałem sobie sprawę, nie ma nic bardziej bezradnego i nieodpowiedzialnego niż człowiek w otchłani eteru. Wziął kolejne uderzenie i zatonął w ciemnej ciszy, podczas gdy ja okrążyłem lotnisko w Austin.

Byliśmy tam, żeby odebrać Chrisa Brogana.

Brogan . . . teraz jest kawałek pracy. Nie mam nic przeciwko przelotowi pierwszej klasy, Rolls Royce ‘ owi, czy płaceniu za alkohol. Nieważne. Facet ma swoje problemy. Ale podniesienie rachunku dla tych identycznych bliźniaczych tajskich masaży jest po prostu . . . Nie wiem, przyprawia mnie o dreszcze. Plus to piekło na naszych marżach.

Jak zwykle był histeryczny, bo nie dbał o bagaż. Jego głos stawał się coraz wyższy, mówił o tym, że nie ma racji, nie ma szacunku, nie czuje miłości.

“Nie rozumiesz? Nie rozumiesz? Nadal jestem ogromny!”krzyknął.

– Brogan-powiedział Brian groźnym głosem.

To pierwszy moment, kiedy zacząłem się denerwować. Niebezpieczny głos Briana jest . . . to niebezpieczne.

“Jestem wszystkim czym kiedykolwiek byłem!”Brogan krzyknął. “Kogo teraz mamy? Nikt! Nie widzisz tego? Nadal jestem duży! To media społecznościowe stały się małe.”

Brian wyciągnął coś, co wyglądało jak broń, a ja prawie zemdlałam. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale od 11 września wyciąganie broni na lotnisku w USA jest jak noszenie gigantycznego znaku z napisem: “Drodzy kolesie z TSA, odstrzelcie nam głowy. Dzięki wielkie, Kochaniutki, Copybloggerze.”

Brian wycisnął dwa porządne strzały, ale zamiast dźwięku jak wystrzał, był rodzaj whuff.

Brogan uderzył o podłogę jak worek napromieniowanego mięsa.

“Cholera, Brian, Co to do cholery było?”Chwyciłem pistolet i schowałem go, a potem próbowałem podnieść głowę Brogana z linoleum i sprawdzić jego parametry życiowe. Właściwie, moje słowa były trochę silniejsze. Musisz być stanowczy, gdy Brian się tym zajmie.

– Słoń usypiający-powiedział Brian. “Brutalne rzeczy. Bardzo źle. Będzie miał halucynacje, że jego jelita gryzą go nagie Krety przez około . . . “Brian sprawdził zegarek przez następne 12 do 16 godzin.”

Nawet nie pytaj, jak go wsadziliśmy do samochodu. Na tylnym siedzeniu nie było miejsca (dzięki kremowej kukurydzy), ale jakoś udało nam się go zwinąć do bagażnika kabrioletu i udaliśmy się do hotelu.

Brian był ze mną złośliwy za to, że nalegałem, żeby otworzyć bagażnik, ale ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, to ukochany z mediów społecznościowych, umierający z uduszenia w bagażniku mojego wynajętego samochodu. Mam kilka granic.

Jest też Darren Rowse

Darren, Pan “miły” z interwebs, miał się z nami spotkać w hotelowym barze. Nie mogliśmy dorwać Brogana. out tułowia, więc zostawiliśmy go tam, bagażnik podparty łokciem, drżąc, pocąc się i mrucząc coś o zbliżeniu.

Nie wiem, czy znasz Darrena. On . . cóż . . . ma charakter.

Był przygnębiony, jak zwykle, chichocząc na czerwonym plastikowym stołku barowym. Odwrócił do nas swój maniakalny uśmiech i poklepał maczetę, którą zawsze nosi. “Nazywasz to nożem?”powiedział. Dumnie trzymał maczetę. “Teraz to nóż.”

“Tak, jasne, cześć Darren,” powiedziałem. Zaczynałem się męczyć. Jeden z nich na raz, Zwykle mogę wziąć, ale pomiędzy Brianem w eterycznym funku i Chrisem halucynacją na słoniach, ostatnią rzeczą, jakiej potrzebowałem, były nieustanne porównania Darrena do krokodyla Dundee. “To wspaniale, kochanie. Odłóż to, zanim zdenerwujesz barmana.”

– Oczywiście, że tak daleko zająłem tydzień-mruknął chichocząc. “Myślałem, że już po mnie. Powiedziałem sobie, Darren, Stary synu, znajdź sobie wygodne miejsce, połóż się i zdychaj.”

– Rowse-Brian przytaknął z pozdrowieniem, zacisnęły mu się zęby.

Darren gładził maczetę z zamyśleniem. “Na północy w Nigdy-Nigdy, gdzie ziemia jest surowa i naga, mieszka potężny myśliwy o imieniu Darren Dundee.”

Brian zaczął warczeć.

“O czym on mówi?”Darren warknął, chichot się rozpuścił. “Czy on wyjmuje to ze mnie? Bo jeśli chce walczyć, Dam mu walkę.”

– Bądźcie grzeczni, proszę-błagałam. “Tylko dziesięć minut spokoju i możecie zacząć od siebie.”Bardzo chciałem się napić. Ale jedno z nas musiało zachować trzeźwy umysł i jak zwykle wyglądało to na mnie.

“Znowu jest na haju.”Oczy Darrena zwężone.

“Nie polecałbym seksu, narkotyków ani szaleństwa wszystkim, ale zawsze pracowały dla mnie” – powiedział Brian z majestatyczną godnością, która prawie sprawiła, że znów go pokochałam.

Stamtąd po prostu poszło w dół

W każdym razie, myślę, że pamiętasz resztę z kont informacyjnych. Nie zrobili tego dokładnie, ale było wystarczająco blisko.

Brogan radzi sobie lepiej na odwyku, niż ktokolwiek z nas mógł się spodziewać, więc trzymam kciuki. Nie sądzimy, że USA spróbują ekstradycji Darrena za to, co stało się z tym motocyklistą, i spójrzmy prawdzie w oczy, facet wyciągnął na nas nóż. Biedny drań.

Żona Briana nie podała mi żadnych szczegółów, a kiedy pojechałem do nich, żeby to rozgryźć, strzelił do mnie. To Brian. Nic mu nie będzie. Jak zawsze.

Gdybym miał napisać prawdę o wszystkim, co wiem, około 600 osób — w tym ja-gniłoby w więziennych celach. Więc muszę to tam zostawić.

Wiem tylko, że nie mogę już tego robić. Odchodzę, póki jeszcze mogę. Zarezerwowałam masaż na później, idę spieniężyć czek, a potem pójdę na spacer w ten piękny pierwszy dzień kwietnia i spróbuję wymyślić, co zrobić z resztą mojego życia.

Do tego czasu dbajcie o siebie, ok?

P. S. ten post to 100% wina Briana.

P. P. S. Dzięki, Hunter.

O autorze: Sonia Simone jest obecnie jedyną osobą pracującą w Copyblogger i założycielką niezwykłej komunikacji. Współtworzyła również Inside The Third Tribe, zanim rozpadło się w wir narkotyków, ego i identycznych bliźniaczych tajskich masażystów tuż przed Prima Aprilis w 2010 roku.

Total
0
Shares
Related Posts