Czy Seks Ma Znaczenie Podczas Zdobywania Punktów Online?

Podczas jednej z naszych ostatnich sesji pytań i odpowiedzi, Chris Brogan skomentował seks, który naprawdę przyciągnął moją uwagę.

Powinienem chyba wyjaśnić, że nie mam na myśli seksu, jak w ” are you getting any?”

Mam na myśli Seks, jak mężczyzna vs kobieta, i jak to wpływa na nasze zachowanie, nasze myślenie i potencjał naszych blogów.

Zakładając, że wszyscy mamy równe szanse od samego początku, czy jedna płeć ma większe szanse na sukces w blogowaniu niż druga?

Czy mężczyźni mają naturalną przewagę nad kobietami – czy kobiety nad mężczyznami?

Innymi słowy, czy seks ma znaczenie?

Chris reagował na kobietę, która miała rozpocząć działalność usługową, ale wahała się tego zrobić, ponieważ nie miała formalnych kwalifikacji.”Osobiste doświadczenie, tak. Zdolność do pomocy swoim klientom, tak. Ale nie Takie “Kwalifikacje” godne cudzysłowu.

To była odpowiedź Chrisa, w skrócie:

Jest naprawdę fascynująca sprawa płci, w której kobiety martwią się, że nie mają kwalifikacji. A mężczyźni [z drugiej strony] zawsze po prostu rażąco wpadają i mówią ” jasne, że mogę to zrobić — – nawet jeśli nie mają prawdziwych umiejętności pokrewnych. Jeśli myślą, że mają poczucie umiejętności, zrobią to.

Powodem, dla którego odpowiedź Chrisa na temat seksu przyciągnęła moją uwagę, jest to, że niedawno napisałem ebook na temat odkrywania siebie na nowo.

Nie miałem żadnych zastrzeżeń do pisania jako autorytetu w tym temacie-mimo że nie mam wykształcenia z psychologii ani podobnych poświadczeń. Udało mi się wielokrotnie odkrywać na nowo, więc założyłem, że moje prawdziwe wyniki życiowe będą wystarczającym doświadczeniem.

Najwyraźniej fakt, że nie miałem zastrzeżeń do publikacji książki pomimo mojego braku walidacji przez osoby trzecie, czyni mnie bardziej mężczyzną niż kobietą.

Właśnie sprawdziłem … jestem zdecydowanie kobietą

Nie pierwszy raz słyszę coś w stylu “jesteś bardziej jak facet niż dziewczyna.”Większość ludzi, którzy mi to powiedzieli, to mężczyźni, więc zakładam, że miało to być komplement.

Chodzi o to, że is różnica w cechach męskich i żeńskich. Niektóre cechy są znacznie bardziej prawdopodobne u kobiet, a niektóre u mężczyzn.

Co sprowadza mnie do mojego pierwotnego pytania:

Jeśli chodzi o blogowanie i potencjał sukcesu, czy seks ma znaczenie?

Powiem tak.

I nie.

Girls will be boys and boys will be girls

  • Według Annabel Candy jednym z nawyków wysoce skutecznych blogerów 8 jest analityka, zwykle uważana za” męską ” cechę.
  • Sonia Simone mówi, że jednym ze sposobów na zwiększenie sprzedaży online jest rozwiązywanie problemów, często określane jako męska cecha.

Ciekawe, że oba te artykuły podkreślające męskie cechy są pisane przez kobiety. Z drugiej strony …

  • Brian Clark pisze, że bycie dobrym słuchaczem doprowadzi do ” nadprzyrodzonego sukcesu.”Zamierzam umieścić” słuchanie ” w kobiecej kolumnie.
  • Jon Morrow uczy, że musisz się zaprzyjaźnić. Kobiety są w tym dobre.
  • A Chris Garrett promuje długotrwałe relacje i empatię. Nawet tego nie dotknę.

Studiuj najmądrzejsze porady pochodzące z zarówno płeć i zobaczysz, że zarówno” męskie”, jak i” kobiece ” cechy są kluczowe dla Twojego sukcesu jako blogera, pisarza, marketera i biznesmena.

Oczywiście, nie musisz zmieniać żadnej instalacji. I nie potrzebujesz przeszczepu osobowości.

Kiedy poznałam ich niedawno na Blogworld, zauważyłam, że Sonia potrafi być asertywną, analityczną businesswoman i nadal nosi różowe buty. I pomimo jego skłonności do słuchania więcej niż mówi, Brian wydaje mi się logicznym, rozwiązującym problemy facetem, który nie podważa własnego autorytetu.

Sukces nie należy do jednej płci

Najważniejsze jest to, że seks ma znaczenie.

Ma to znaczenie w tym sensie, że ogólnie rzecz biorąc, niektóre umiejętności są bardziej naturalne dla mężczyzn, a inne bardziej naturalnie dla kobiet.

Najlepsi z najlepszych wydają się sugerować, że sukces jako bloger nie zależy od Twojego seksu. (Dobrze, bo to dość skomplikowane do zmiany.) To zależy od twojej zdolności do przekraczania i rozwijania zbalansowanego zestawu umiejętności-takiego, który zawiera zarówno typowe męskie mocne strony, jak i kobiecą wrażliwość.

Musisz tylko chcieć uczyć się od drugiej drużyny.

Co sprawia, że czuję się o wiele lepiej będąc ” dziewczyną, która jest bardziej jak facet.”

I oszczędza mi mnóstwo pieniędzy na terapii.

Total
0
Shares
Related Posts