5 kluczowych rozwiązań na drodze do dominacji nad światem

Świetnie się bawiłem podczas zeszłotygodniowego szczytu światowej dominacji w Portland, spędzając czas z mnóstwem mądrych ludzi i ogólnie robiąc maniaków biznesu online.

Było mnóstwo pomysłów płynących wokół, od ludzi na wszystkich etapach biznesu.

Niektóre były już bardzo udane, inne dopiero zaczynały.

Ale wszyscy, których spotkałam, byli ciekawi, zaangażowani i zadawali mnóstwo świetnych pytań. Była to oczywiście Wspólnota Zjednoczona wspólnymi wartościami-i te wartości były tkane, formalnie i nieformalnie, przez cały weekend.

Oto pięć pomysłów, na które natknąłem się wielokrotnie podczas szczytu. Zobacz, czy mógłbyś zastosować to myślenie do własnego biznesu.

Może nie przejmujesz świata … ale nigdy nie wiesz.

#1: zaangażowanie w eksperymentowanie

Myślę, że wszyscy czujemy fundamentalną zmianę w biznesie … zakurzone modele XX wieku zaczynają wykazywać poważne zużycie, a zwinny, inteligentny mały biznes rośnie.

Co oznacza, że jeśli próbujesz podążać za dobrze znoszonym modelem biznesowym, może to zadziałać … a może nie.

Zamiast szukać gwarancji i systemów odpornych na idiotyzm, Szukaj eksperymentów, które możesz wypróbować w swojej firmie.

Eksperymentuj z publikowaniem gości. Eksperymentuj z nowymi formami treści. Eksperymentuj z modelami biznesowymi. Eksperymentuj ze swoim środowiskiem pracy.

Spróbuj czegoś nowego przez 30 dni. Rób notatki.

Rób więcej tego, co działa, a mniej tego, co nie działa.

Każdy poważny biznes musi stworzyć własną ścieżkę. Nie jesteś jakimś franczyzowym sklepem z kanapkami, więc nie oczekuj, że porada o ciasteczkach zadziała dla ciebie. Zamiast tego pozostań elastyczny i zachowaj otwarty umysł.

#2: spraw, aby twój mózg działał lepiej

Twój biznes jest tak dobry jak twój mózg.

Wystarczająco dużo snu, codzienne ćwiczenia, przyzwoite odżywianie i solidna praktyka uważności to dobre miejsca, aby zacząć.

Nie próbuj poprawiać wszystkiego na raz. Ale jako część Twojego zaangażowania w eksperymentowanie, zacznij aktywnie szukać praktyk, które poprawią Twoje myślenie.

Kiedy twój umysł stanie się jaśniejszy, silniejszy i bardziej współczujący, Twoja firma podąży za nim.

#3: Zmień swój marketing

Prawdopodobnie nie utknąłeś w starym modelu tradycyjnej reklamy. Ale ty might stań przy staromodnym sposobie myślenia o tym, czym jest marketing, a czym nie.

Jesteśmy wielkimi fanami tradycyjnego copywritingu – ale to nie musi być dostarczane w tradycyjny sposób.

Możesz aktywnie nienawidzić marketingu-i to może być OK. Tak długo, jak jesteś zadowolony z rozmowy o tym, co robisz, wyjaśniając, w jaki sposób przynosi to korzyści klientom i pozwalając klientom wiedzieć, co robić dalej, poradzisz sobie dobrze. 🙂

# 4: Pielęgnuj swoją publiczność

Można to nazwać społecznością prawdziwych fanów, plemieniem lub globalnym mikrobrandem.

Niezależnie od wytwórni, musisz mieć coś do powiedzenia … i potrzebujesz publiczności, która zwróci na to uwagę.

Nowe, zwinne firmy muszą przyciągać i pielęgnować odbiorców, zamiast próbować kupować je za pomocą drogich reklam. Dlatego treść jest sercem wszystkiego, co robimy.

Jeśli mamy “przepis” na sukces biznesowy, to jest to:

  1. Masz coś wartościowego do powiedzenia,
  2. Użyj tego, aby przyciągnąć publiczność, a następnie
  3. Słuchaj, co publiczność ma do powiedzenia, abyś wiedział, jak im służyć.

#5: zaangażuj swoją ciekawość

Największe firmy, od Apple po Zappo, zaczynają od:

Co by się stało, gdyby …?

Złapałem premierę wspaniałego nowego dokumentu Adama Bakera i ‘ m Fine, Thanks … który jest o ludziach, którzy odrzucają czyjąś definicję tego, co “powinni” robić lub jakie są “właściwe” sposoby zarabiania na życie.

(Film jest również absolutnie pełen pisarzy gościnnych Copyblogger, wytyczających nowe ścieżki i udzielających świetnych rad. Nie żebym był dumny….)

Kiedy film pojawi się na DVD, podnieś kopię-zobaczysz historię za historią normalnych, zwykłych ludzi, którzy decydują, że są chorzy i zmęczeni życiem, jakim ktoś else zdecydowane byłoby “normalne, zwyczajne” życie.

Jest kilka rzeczy, które musimy znosić, jak grawitacja i ograniczenie prędkości.

Jest wiele rzeczy nie. muszę to znosić.

Zastanów się, co możesz zrobić. Zastanów się, jakich” normalnych ” przekonań, nawyków i ograniczeń możesz po prostu się pozbyć.

A kiedy wykorzystasz to do przejęcia władzy nad światem, napisz do nas i daj nam znać o wszystkim. 🙂

(Czapki z głów dla Chrisa Guillebeau za zorganizowanie wspaniałego wydarzenia!)

Total
0
Shares
Related Posts