Czy Możesz Rozdawać Za Dużo Treści?

Wczoraj rozmawialiśmy o tym, dlaczego mądrze jest trzymać coś z powrotem w marketingu-drażnić i fascynować czytelnika, Uwodzić kupującego odrobiną tajemnicy, a nie rozdawać wszystko w swoich promocjach.

Jest to szczególnie ważne dla tych z nas w branży edukacji i szkoleń online. To mniejszy problem z produktami fizycznymi. Spójrzmy prawdzie w oczy, jest tylko tyle zabawy można mieć z tego iPada, gdy siedzisz tam w Apple Store.

Komentator o imieniu Kerry O ‘ Keefe wspomniał o najczęstszym sprzeciwie wobec rozdawania Tony wartościowych darmowych treści w marketingu:

Nie mogę przestać myśleć, że jeśli to, co oferuję za darmo, jest tak wspaniałe, po co miałbym iść dalej i kupować?

To świetne pytanie. A odpowiedź musi być …

Ponieważ płatne rzeczy oferują nieodparte dodatkowe korzyści, których nawet świetny darmowy materiał nie może się równać.

Więc … być może zauważyliście, że prowadzimy serię bezpłatnych webinariów. Co jest, jeśli tak powiem, całkiem fantastyczne.

Mamy:

  • Trzy szczegółowe webinaria na temat kluczowych elementów dla rozwoju każdej firmy.
  • Specjalny raport Briana Clarka na temat 10 podstawowych elementów solidnego marketingu online.
  • Dodatkowe artykuły mojego autorstwa na temat aspektów biznesu, które myślę, że musisz wiedzieć.

Czy robimy to wszystko z dobroci naszych serc? Cóż, tak, częściowo, ale robimy to również, aby zwrócić uwagę na bardzo fajne nowe wydarzenie, które będzie dostępne dla bardzo krótki czas.

Podamy więcej szczegółów jeszcze w tym tygodniu, ale na dziś chcę porozmawiać o kilku elementach, które płatny produkt będzie miał, których webinaria (mimo że są świetne) nie mogą zaoferować:

  • Dołączą do nas największe nazwiska w biznesie i marketingu online.
  • Podstawowe pojęcia zostaną podzielone, aby były łatwiejsze do przetworzenia, trawienia i działania.
  • Twoje kolejne działania będą jasno określone, więc będziesz wiedział, co robić dalej i jak to zrobić.
  • Wiele formatów oznacza, że masz zawartość, która działa dla Twój styl uczenia się, niezależnie od tego, czy uczysz się najlepiej, oglądając, czytając, słuchając, robiąc, czy omawiając koncepcje z innymi.
  • Narzędzia programowe będą dostępne, aby umożliwić Ci jeszcze szybsze postępy
  • Limitowana wersja Platinum mastermind będzie zawierała bardziej spersonalizowaną uwagę, aby uzyskać najszybsze możliwe wyniki.

Nie przegap trzeciego webinarium

Czy krótko zmieniam wartość darmowych webinariów z serii?

Absolutnie nie-jeśli widziałeś # Autorytetyrules hashtag latający po Twitterze w dniu webinaru, będziesz wiedział, że były one Gwiezdne. Rób dobre notatki i mądrze korzystaj z powtórek, a możesz osiągnąć prawdziwe wyniki w swojej firmie tylko na darmowych webinariach.

(Co przy okazji oklaskujemy. Kiedy ludzie osiągają świetne wyniki dzięki naszym darmowym materiałom, jest to dla nas duża wygrana.)

A jeśli zdecydujesz się na bardziej szczegółowe samouczki, więcej szczegółów, bardziej skoncentrowany format, więcej interakcji lub po prostu więcej (możemy nauczyć Cię o wiele więcej w 30 sesjach niż w 3) … damy Ci znać, jak to odebrać.

Nasze trzecie bezpłatne webinarium odbędzie się jutro, w środę 4 maja, o godzinie 13:00 czasu wschodniego.

Pobierz moją listę kontrolną copywritingu

Jutro przejrzę moją osobistą listę kontrolną copywritingu (nadal używam tego, Gdy piszę kopię) i podzielę się 12 najczęstszymi błędami konwersji, które popełniają ludzie. Dorzucę nawet wersję PDF mojej listy kontrolnej, abyś mógł jej użyć również do swoich treści.

Ci, którzy wezmą udział w webinarium na żywo, otrzymają również pierwsze prawdziwe szczegóły dotyczące programu, a także szansę na zaoszczędzenie grosza, pojawiając się jako “early birds” i pierwsze pęknięcie w ograniczonej liczbie miejsc w wersji Platinum mastermind.

Aby zarezerwować miejsce w webinarium, wystarczy podać nam swój adres e-mail na AuthorityRules.com. (pamiętaj, aby kliknąć link w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, aby uzyskać wszystkie dobre rzeczy.)

Otrzymacie natychmiastowy dostęp do raportu specjalnego, szczegółów o tym, jak dołączyć do nas jutro, a kiedy będziemy mieli gotowe powtórki, będziecie mieli dostęp do tego oraz powtórek z poprzednich dwóch sesji.

To dużo darmowych rzeczy, żeby zwrócić twoją uwagę. Ale wiemy, że kiedy robimy naszą część, aby umieścić najlepsze darmowe materiały, które znajdziesz wszędzie, znajdziemy odpowiednich ludzi do naszych produktów. To zawsze działało pięknie dla nas, i nie zatrzymujemy się w najbliższym czasie.

Dołącz do nas na temat zasad autorytetu podczas trzeciego bezpłatnego webinarium, artykułów i specjalnego raportu – a jeśli chcesz pójść dalej, chętnie Cię zaprosimy.

O autorze: Sonia Simone jest współzałożycielką i CMO Copyblogger Media. Podziel się swoimi sekretami konwersji z Sonią na Twitterze.

P. S.

Czy w tym webinarium będę cię Ostro sprzedawał, czy zmienię się w jakąś szaloną sprzedawczynię używanych samochodów i sprawię, że cała rozmowa będzie nudna?

Nie, przepraszam, nie jestem w tym dobry, a poza tym jesteś zbyt mądry, by tego słuchać.

Większość naszego czasu zajmie Lista kontrolna copywritingu, a następnie dam ci krótki przegląd tego wspaniałego Nowego wydarzenia, czego możesz się spodziewać i co robić dalej.

Bez szumu, bez wyciskania, po prostu solidne informacje, na których możesz działać. Tak się tu załatwia sprawy.

Zarezerwuj miejsce na webinarium tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts