Czy Białe Księgi Mogą Uczynić Cię Bogatym?

Oczywiście. W rzeczywistości znam niezależnego pisarza, który zarabia ponad 300 000 dolarów rocznie na pisaniu białych ksiąg.

I mogę wam powiedzieć z własnego doświadczenia, że uruchomiłem całą firmę pośrednictwa nieruchomości z białą księgą, która ujawniła wewnętrzne funkcjonowanie MLS. Widziałem niezliczone inne małe firmy przechodzą od zmagań do sukcesu z edukacyjnymi treściami marketingowymi, które nie tylko stają się wirusowe… przekonują ludzi do zakupu.

Mike Stelzner właśnie opublikował świetny darmowy film, który pokazuje, jak przeszedł z desperacji do po kolana w lukratywnym nowym biznesie … wszystko dzięki jednej białej księdze.

Dlaczego powinieneś słuchać Mike ‘a (poza faktem, że był współautorem Copybloggera przez cały zeszły rok)?

Bo jest tym niezależnym pisarzem, który zarabia ponad 300 tysięcy rocznie pisząc białe księgi.

Jest cała seria darmowych filmów i innych treści, które pojawią się po pierwszym filmie. A Mike wymyśla coś innego, o czym nie mogę rozmawiać, więc to jest powód linku śledzącego.

Ale powiem ci jedno. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do reszty darmowych treści Mike ‘ a, otrzymasz ekskluzywną lekcję audio, w której Mike i ja omówimy nasze ulubione techniki korzystania z dokumentów i bezpłatnych raportów, aby ludzie wyobrażali sobie, że kupują od Ciebie.

A to ponad połowa sukcesu.

Total
0
Shares
Related Posts