Copyblogger Weekly Wrap: tydzień 28 marca 2011

Mój 6-letni syn ma obsesję na punkcie gry w Super Mario Bros. na naszym systemie gier Wii. Godnym pożałowania efektem ubocznym jest to, że słyszę tę muzykę w mojej głowie stale i teraz widzę wszystko pod względem Mario.

Na przykład, pewnego dnia negocjowałem zatłoczony sklep i myślałem, jak właściwym sposobem radzenia sobie z sytuacją byłoby wskoczyć na głowy wszystkich, którzy stali mi na drodze, lub być może nadepnąć na żółwia, aby wrócił do swojej skorupy, a następnie rzucić powiedział żółw w tłum, aby go rozrzedzić. Wydaje się, że w prawdziwym życiu żadne z tych podejść nie działa bardzo dobrze.

A teraz wybaczcie, zaraz złapię migającą gwiazdę, żebym mógł” niezniszczalnie ” przejrzeć posty z tego tygodnia i powiedzieć wam, co się stało w tym tygodniu na Copybloggerze:

Poniedziałek:

Jak zdobyć więcej klientów, pieniędzy i szacunku dla swojej firmy Copywritingowej

Więc najwyraźniej dobrym pomysłem jest wyróżniać się i specjalizować, zamiast być “copywriterem” lub “pisarzem” lub “facetem, który ciągle kradnie nasze kserokopiarki.”W tym poście jest metafora, którą powinieneś sprawdzić, ale wystarczy powiedzieć, że dotyczy ona niewidzialnych urzędników i facetów o imieniu Steve. Zaufaj mi, to ma sens, kiedy to czytasz.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

4 Słowa, Które Otworzą Twój E-Mail

Ten post o empatii z publicznością i sprawianiu, że czują się tak, jakby nie byli całkowicie sami, był naprawdę fascynujący, ale mam skargę. Sean sugeruje, że fraza “nie jesteś sam” przyciąga uwagę, więc próbowałem wysłać tę frazę anonimowo do kilku samotnych znajomych kobiet późno w nocy. Wyniki nie były dobre.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Przestań pieprzyć i pisz lepiej

Ten post jest o mocy edytowania dodatkowych bzdur w pisaniu, aby było lepiej i jaśniej. Wszystko dobrze i dobrze, i każdy powinien nauczyć się jak to zrobić, aby poprawić swoje pisanie, ale jestem zdezorientowany, ponieważ zdjęcie, które idzie z tym postem pokazuje Owce. O co chodzi? W każdym razie, usuń owcę z pisania i patrz, jak skwierczy.

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Heretyków, superbohaterów i walczących w samotnej wojnie pisarza

Jest to dość złożony i interesujący post, który naprawdę można wyjaśnić tylko czytając. Powiedzmy, że w jakiś sposób łączy Morskie małpy, DNA, wysuszenie i inne nerdiness w jakiś sposób jest remedium na życie samotnego pisarza. Jen i ja powinniśmy porozmawiać, ponieważ możemy być jedynymi autorami Copybloggera z doświadczeniem w biochemii.

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Dlaczego Johnny B. Truant nosi damskie majtki

W tym poście jest całkiem interesujące odkrycie dotyczące płci i brody, więc sprawdź, jeśli lubisz rzeczy, które nie są takie, jak zawsze się wydawały. Ten post przebiegł z okazji jakiejś okazji w kalendarzu, ale zapomniałem, który to był. Szczęśliwego Kwietnia!

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Śledzenie konwersji Offline dla lokalnego SEO: Więc jak dokładnie śledzić leady z druku, Billboardu lub reklamy telewizyjnej w erze komputerów? Przeczytaj i dowiedz się.
  • Czego Don Corleone może się nauczyć od Guya Kawasaki: Miałem nadzieję, że Ojciec chrzestny cytat z tej lekcji wiązałby Kawasaki naprawdę wiedząc, jak złożyć ofertę, której ktoś nie może odmówić, ale niestety tak nie jest. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co łączy tych dwóch tytanów. Uwaga: cytat nie jest również ” Zostaw Broń. Weź cannoli.”
  • Jedyna skuteczna porada SEO Copywriting, której nie powinieneś ignorować: SEO spotyka się ze skutecznym opowiadaniem? Zapisz mnie!
  • 85% kobiet irytuje znajomych na Facebooku: Ten post nie jest taki biznesowy, ale rozbawił mnie na głos, więc włączam go. Czyta się jak Cebula kawałek, ale naprawdę.

O autorze: Johnny B. Truant specjalizuje się w sprzedaży poprzez historie i jest dumnym twórcą Badass Project, strony profilującej niesamowitych ludzi, którzy sprawiają, że twoje wymówki wyglądają głupio.

Total
0
Shares
Related Posts