Copyblogger Weekly Wrap: Tydzień 24 stycznia 2011

To był dla mnie fajny tydzień. Grupa fajnych ludzi i ja uruchomiliśmy projekt Badass, rozpoczynając od debiutu naszego inauguracyjnego wywiadu z Jonem Morrowem z Copybloggera. (UWAGA: jeśli zakładasz, czym jest projekt o tej nazwie, prawdopodobnie się mylisz i będziesz się wstydził za złe myślenie o mnie po tym, jak zobaczysz, co to właściwie jest. Wstydź się. Teraz zapisz się na coś, co robię jako pokuta.)

Ale to dało mi do myślenia: biorąc pod uwagę temat projektu, co prawdziwy “twardziel” pomyślałby, gdybym miał uchylić się od moich obowiązków jako Wrap guy I defraudować dziesiątki tysięcy dolarów od Copybloggera, jak planowałem to zrobić w ostatni weekend, zanim zostałem odsunięty na bok? Czy pomyślą, że to było szlachetne i dobre? A może pomyślą, że to nieetyczne?

Myślę, że to tylko podkreśla rozmytą naturę moralności. Nikt nie może powiedzieć, czy to byłoby dobre, czy złe.

W każdym razie, oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Czy Internet sprawił, że nauczanie jest lukratywne?

Tak, naprawdę muszę podkreślić różnicę, którą Josh robi tutaj, między nauczanie oraz bycie w edukacji. Ten post jest o tym, jak zrobić to jako nauczyciel online, bo nigdy nie było lepszego czasu. Nie chodzi o to, jak dołączyć do systemu szkolnego, w którym, jak nauczył się pewien nauczyciel w moim liceum, dzieci mogą po prostu nazywać cię “borsukową głową” i tworzyć małe grupy, aby podpalić rzeczy i/lub głośno dyskutować o zajęciach weekendowych, podczas gdy ty jęczysz ignorowany przy tablicy.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Poradnik Tchórzliwego Lwa, jak pokonać swoje przedsiębiorcze lęki

Pomimo tego, że naprawdę nie mogę znieść patrzenia na Tchórzliwego Lwa (o co chodzi z tym łukiem? Stary.) Bardzo podobał mi się ten post, ponieważ ujawnia prawdę, której większość ludzi nie rozumie — odwaga to nie strach. Każdy się boi od czasu do czasu. Prawdziwa odwaga to podejmowanie działań pomimo strach. Na dowcip: Tchórzliwy Lew nadal chodzi w małej sierotce Annie loki pomimo ciągłego zagrożenia otrzęsin.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

The 6 Essential Steps to Writing a Killer Press Release

Informacja prasowa wciąż żyje w dobie Internetu! Na szczęście ten post zawiera między pięcioma a siedmioma krokami związanymi z napisaniem dobrej informacji prasowej, niezależnie od tego, czy są to prawdziwi zabójcy (czy zespół “The Killers”, czy film Chow Yun-Fat z 1991 roku Zabójca) są zaangażowane. Żadne kroki nie wiążą się z zabijaniem, chyba że mówimy o ” zabijaniu “jako o” dobrze sobie radzeniu ” w przyciąganiu uwagi prasy. Holler!

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Uwaga: Czy Twój Nagłówek Ma Jakieś?

Ten odcinek podcastu ma na celu przecięcie hałasu, który konkuruje o uwagę czytelników. Jeśli kiedykolwiek chciałeś złapać czytelników za kołnierz i krzyczeć, aby zwracali uwagę, to jest sposób: Nagłówek. Istnieje wiele porad w podcast, ale oto nagłówek lub e-mail temat linii, że powiem ci teraz jest prawdziwym zwycięzcą pod względem coraz ludzi do zwrócenia uwagi :” twój kot jest w ogniu!”Działa nawet jeśli nie mają kota. Spróbuj.

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

5 Wskazówki dla lepszych wyników z mobilnego e-mail marketingu

Po przeczytaniu tego postu byłem zadowolony, że moje wiadomości e-mail marketingowe są rzeczywiście przyjazne dla urządzeń mobilnych. Co jest dobre, ponieważ moje wiadomości często zawierają wskazówki dotyczące szlachetnych zadań najlepiej wykonanych za pomocą urządzenia mobilnego, takich jak ” zakup Opowiadania 101, przejdź do lochu króla i walczyć ze smokiem.”Jednak uważam, że moje e-maile związane ze smokami nadal nie są dobrze konwertowane. Co robię źle?

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Business 101: więcej pieniędzy, mniej godzin – 5 Sposobów na zbudowanie dźwigni finansowej w firmie: Chcesz zarobić więcej pieniędzy bez pracy więcej godzin? Przeczytaj to.
  • Wielcy liderzy to Wielcy gawędziarze: Czy ktoś jeszcze wiedział, że założyciel Southwest Airlines przebierał się za Elvisa? Tak, to istotne. To historia. O przywódcach.
  • Osiem lekcji z życia i twórczości Jacka LaLanne: Jack LaLanne zmarł w zeszłym tygodniu, w wieku 96 lat. Możesz się od niego nauczyć rzeczy o prowadzeniu własnego życia.
  • Jak: przepakować najlepsze treści, aby uzyskać większą ekspozycję (i linki): Trochę śmierdzi mieć świetne treści, których nie możesz użyć, ponieważ to było w przeszłości, prawda? Cóż, możesz użyć tego ponownie dla nowej uwagi.

O autorze: Johnny B. Truant jest dumnym dyrektorem nowego projektu Badass, między innymi mniej pikantnych rzeczy.

Total
0
Shares
Related Posts