Copyblogger Weekly Wrap: tydzień 19 września 2010

W tym tygodniu sfinalizowałem moje plany przyłączenia się do BlogWorld hullaballoo w Las Vegas, gdzie będę wygrywał fortunę przy stołach do blackjacka, lub ewentualnie tracił mój dom, lub być może nawet nie grając w blackjacka w ogóle. Blackjack to gra, w której uderzasz piłkę na linie, dopóki nie owiniesz jej wokół bieguna, prawda?

Staram się być wyrozumiały, ale nie uwierzysz, jak trudno jest namówić Copybloggera, żeby kupił ci przelot w obie strony pierwszą klasą i 3000 dolarów za noc Sky Loft suite w MGM Grand. Negocjacje były intensywne. – Ale ja piszę wrapup-argumentowałem. “Kim jesteś i dlaczego chowasz się w mojej szafie?”Brian odparł.

I tak to działa.

Ostatecznie zdecydowałem się zostać graczem zespołowym. Pamiętaj, aby szukać mnie przy basenie, w mojej domowej koszulce z napisem ” zapomnij o seksie. Nauczanie Sprzedaje.”

Oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Dlaczego Zbyt Pilna Informacja O Faktach Może Zaszkodzić Treści

Hura! Nie musimy już mieć obsesji na punkcie ton sprzecznych faktów, ponieważ każdy z nich może być błędny, niekompletny lub skażony. Zdecydowanie sprawdź alternatywne podejście Seana D ‘Souzy do ” umiarkowanych badań”. Dzięki, Sean! Idę napisać te posty o spontanicznym generowaniu i heliocentryczności, które wstrzymuję.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Odkryj swoje mocne strony i wzmocnij swój biznes

Zauważyłeś, że w wiadomościach nie ma informacji o ludziach, którzy nie zginęli? I zauważ, jak masz tendencję do obsesji na punkcie negatywnych rzeczy, komentarzy i krytyki otaczającej twój blog? Sonia mówi, aby skupić się na tym, co robisz najlepiej i zrobić to lepiej, jeśli chcesz uzyskać więcej przebieg. Brzmi atrakcyjniej.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

7 sposoby iPad może przywrócić pisanie Mojo

Nie do końca rozumiem iPada. To tak, jakby Apple wziął iPhone ‘ a i powiększył go. Co dalej? Czy wyrzutnie ghetto wrócą? Mimo to Shane mówi, że są fajni i wiedzą lepiej ode mnie, więc ma listę 7 niesamowitych aplikacji, które zainspirują cię i napiszą — może podczas czyszczenia nowej, modnej, gigantycznej anteny satelitarnej.

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Przewodnik odpowiedzialnego blogera do radzenia sobie z wielkim bratem

Kolejny dobry tytuł dla tego posta brzmiałby: “internet jest na zawsze, więc uważaj, bo film z Tobą jeżdżącym na rolkach w bieliźnie wycieknie i stanie się wirusowy.”Jak radzisz sobie z komentarzami pozostawionymi na swoim blogu, rzeczy, które powiedziałeś przypadkowo, przypisanie i zniesławienie, mogą wrócić do ciebie, więc zignoruj to na własne ryzyko. (Alternatywny sposób radzenia sobie z wielkim bratem: zmień kanał.)

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Postępuj zgodnie z mapą, aby zwiększyć wydajność pisania

Muszę się zgodzić z sentymentem w pierwszych akapitach tego, który brzmi: “wow, zarysowanie projektu pisarskiego sprawia, że chce mi się rzygać.”Ale muszę przyznać, że Chris Birk stanowi dobry argument dla tego, dlaczego i tak chcesz to zrobić-w uproszczony, bardziej celowy sposób, który sprawi, że Twoje pisanie będzie błyszczało. Ale mam nadzieję, że nie będziesz rzygał.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Siła nie poddawania się-historia jednego z blogerów: Oto strona Naomi Dunford, której normalnie nie widzisz-osoby, która była przerażona i przestraszona, nikogo i szukała Darrena Rowse ‘ a jako mentora. Ale się nie poddała.
  • B2B Online Marketing Trifecta: Content, Social Media & SEO: To ma sens, że jest w tym coś więcej niż Twitter, prawda? Koślawe strategie B2B online dostać część układanki, ale nie cały enchilada. (MMM … enchilada…)
  • Brzytwa occama: 16 oczywistych sposobów łączenia się z konsumentami: Uwielbiam, gdy ludzie mówią oczywiste prawdy, ponieważ wtedy ludzie mogą powiedzieć “to takie oczywiste”, ale potem wyglądają głupio, jeśli tego nie robią. A także lubię posty z listy. I Occam.
  • Nazwa “Od”: Być Może Najważniejsza Decyzja E-Mail Marketingu: Byłoby do bani, gdybyś miał świetny temat i świetną treść, ale odbiorcy wyrzucili go, ponieważ nie wiedzieli, kim jesteś i dlaczego ich to obchodzi. Oto jak to naprawić.
  • 4 Zasady architektury informacji: Łatwo najbardziej analityczny post na temat treści internetowych, jaki widziałem w tym tygodniu, a jeden z perspektywy kreatywnych typów zwykle nie widzi, ale powinien. (Inżynierowie-ten wam się spodoba.)

O autorze: Johnny B. Truant pisze i zakłada tanie * blogi i strony internetowe w JohnnyBTruant.com (to ” tani “jak ” niedrogi”, nie jak ” tandetny.”)

Total
0
Shares
Related Posts