Copyblogger Weekly Wrap: tydzień 18 października 2010

Pewnie zauważyliście, że odkąd zaczęłam ponownie pisać chustę (po wakacjach w miłym miejscu, gdzie ludzie noszą białe mundury i mówią bardzo spokojnie), co tydzień używaliśmy innego “chustowego” zdjęcia. Wiesz, folia bąbelkowa, folia spożywcza, kurczak fajita … wesołość.

Pewnie też się domyślacie, że prędzej czy później zabraknie nam odniesień do wrap, a następnie naturalnie przejdziemy do odniesień “rap”. To, oczywiście, była starannie spreparowana, pod-radarem kampania, aby opublikować zdjęcie Flava Flav bez powodu.

Proszę bardzo. Tak właśnie wygląda innowacja.

Spójrzmy teraz na to, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Pięć sposobów na napisanie wspaniałej kopii

Jak można się domyślić z tytułu, ten post zawiera pięć sposobów, aby przeciętny egzemplarz był o wiele lepszy, ale utknąłem implementując tip # 1: “Pisz pijany; edytuj trzeźwy.”To dobra rada, ale WOW, jest tu głośno i zamierzam skontaktować się ze wszystkimi moimi koleżankami z liceum przez Facebooka, a to pokaże im, kto tu rządzi! i Nie, Nie usiądę, a także napiszę do mojego starego szefa, tego palanta … która jest godzina? Kocham cię, stary.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Jak opublikować książkę w iBookstore

Więc mogę mieć książkę opublikowaną bez publikacji książki, jeśli Mogę to zrobić w formacie elektronicznym iBook dla apple iPad. To całkiem fajne, a ten post to wszystko nakrętki i śruby, jak dokładnie to zrobić. Ale ważniejsze jest, Czy Mogę dostać plecak odrzutowy? Mieliśmy je mieć dziesiątki lat temu.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Czy Seks Ma Znaczenie Podczas Zdobywania Punktów Online?

Ten post nie jest o seksie w sposób, w jaki prawdopodobnie myślisz, ale raczej o płeć i czy mężczyźni czy kobiety mają przewagę, gdy próbują zrobić to jako bloger. Ciekawe pytanie z solidną, sympatyczną, seksowną odpowiedzią. Mój werdykt? Możesz uprawiać seks z kimkolwiek chcesz, o ile jesteś dorosły. To wolny kraj. A potem pewnie, dlaczego nie zrobić trochę blogowania po?

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Czy Twoje treści powinny mieć na celu ruch lub konwersję?

Widać, że jest tu tydzień po Vegas. Mamy już posty na temat picia i seksu, a ten zawiera trochę pikantnych Cosmo magazine odniesienia seksualne w dążeniu do ustalenia, czy jest to bardziej korzystne, aby szukać ruchu lub lepiej konwersji ruchu już masz. Więc sprawdź to; oba mają swoje zalety. (Teraz: 10 dolców, że piątkowy post będzie o strzelaniu z broni.)

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

7 Sposobów Jest Bardziej Pewny Siebie Sprawi, Że Więcej Pieniędzy

Nie chcę, żeby Tony Robbins był na Tobie, ale to prawda, że jeśli jesteś bardziej pewny siebie, będziesz lepiej radził sobie w wielu rzeczach, a pieniądze są wysoko na tej liście-właśnie tam z ulepszoną szermierką. Ten post ma kilka sposobów, w których skończysz z większą ilością pieniędzy, jeśli możesz stać się bardziej pewny siebie, ale żaden z nich nie dotyczy wysokich, gładko mówiących mężczyzn z gigantycznymi zębami.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Jesteś sławny: Mówię do kilku z Was w szczególności teraz, i przez kilku z Was, mam na myśli, że wiecie kim jesteście, i przez” jestem ” mam na myśli Seth jest. Jesteś sławny. Więc zachowuj się jak primadonna.
  • Techniki 5, aby twój następny Post był niezapomniany: Czy czytanie bloga jest jak jazda kolejką górską? Możesz przeczytać ten post, aby to zrobić w ten sposób, lub umieścić wszystkich swoich czytelników na kolejce górskiej. Wiem, którą bym wybrała.
  • Konkuruj na wartości: Ten post dowodzi, że Chris Brogan i ja mamy więcej wspólnego niż to, że kiedyś ukradłem jego tożsamość. Zasadniczo mówi, nie obniżaj ceny. Utrzymuj wysokie ceny i pakuj swoje rzeczy z tonami wartości.
  • Czy Zwięzłość Treści Społecznościowych Jest Lepsza? Pomyśl Jeszcze Raz!: Dobrze. Mogę być długo rozwlekły, jeśli chcę, a świat nie jest jeszcze do końca add.

O autorze: Johnny B. Truant specjalizuje się w sprzedaży poprzez historie i bardzo chciałby założyć ci tani blog lub stronę internetową. (To ” tani “jak ” niedrogi”, nie jak ” tandetny.”)

Total
0
Shares
Related Posts