Copyblogger Weekly Wrap: Tydzień 14 marca 2011

W zeszłym tygodniu byłem w Austin w Teksasie na konferencji South By Southwest. Co oznaczało, że nie odbyłem absolutnie żadnej konferencji, a zamiast tego po prostu spotykałem się z ludźmi i doganiałem starych i nowych przyjaciół.

Jednym z tych starych przyjaciół był założyciel Copyblogger Brian Clark, który powiedział mi, że otrzymał okładkę Copyblogger weekly, którą napisałem w zeszłą sobotę, ale nie uruchomi jej, dopóki nie pokonam go w Amerykańscy Gladiatorzy zawody w stylu, w których próbowaliśmy strącić się nawzajem z dachu wynajmowanego domu Sonii za pomocą gigantycznych wyściełanych Q-tipów.

Gdzie jest Advil?

Oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Sekrety uwodzenia publiczności

Myślę, że termin ” otwarte pętle “został użyty w opisie tej techniki rysowania czytelników, ponieważ zbyt wiele mów o” uwodzeniu “i” kuszeniu ” doprowadziłoby do sprośnej ścieżki, z której nigdy nie powrócilibyśmy z żadnym stopniem godności. Wystarczy powiedzieć, że czasami to, czego nie mówisz, jest bardziej atrakcyjne niż to, co mówisz.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Nowy motyw WordPress: ładna młoda rzecz jest gotowa na jej zbliżenie

Ilekroć jestem wezwany do podsumowania ogłoszeń, nigdy nie wiem ,co powiedzieć inaczej niż, ” idź sprawdzić ten słodki nowy temat. Jest niesamowity i ma wiele opcji i ułatwi życie i może żonglować piłami łańcuchowymi.”Więc … tak. Zobacz też Nawet jeśli nie potrzebujesz motywu, możesz użyć pił łańcuchowych do leśnictwa i takich tam.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

5 sytuacji, które wymagają zatrudnienia profesjonalnego copywritera

Mam ten blog o używaniu churros do gry na perkusji i po prostu rozpaczałem nad próbą napisania kopii, gdy natknąłem się na ten post. Problem w tym, że nic o tym nie wiem. Ale masz na myśli, że mogę zatrudnić copywritera … i może powinien kiedy potrzebuję specjalistycznej wiedzy? Huzzah! Wygrywam!

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

The Charlie Sheen Guide to Wygrywam! w marketingu internetowym

Chcesz dużego wydarzenia brandingowego? Więc spójrz na wątpliwe wybryki młodszego Pana Sheena. Część, którą najbardziej lubię w tym poście, polega na tym, że sugeruje to, że Charlie Sheen robi dobre ruchy zawodowe, całkowicie szaląc. A jeszcze bardziej podoba mi się to, że założyłbym się o pieniądze, że Charlie znów będzie w filmach i telewizji, szalony czy nie. (Uwaga mentalna: Zapytaj farmaceutę o receptę na ten zniewalający lek “Charlie Sheen”.)

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Solidne SEO jest proste. Naprawdę.

Wiem, że ten post i ten podcast ma pewne “lepsze zrozumienie przez prostotę” informacji o tym, jak SEO nie musi być skomplikowane, i Wiem, że możesz dowiedzieć się, jak poprawić swoje własne SEO w prosty sposób, czytając i słuchając go. Ale zatrzymałem się na ” Panie Burgerwinner.”Nie mów mi, że ten facet nie brał gówna od studentów przez cały czas.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Powiedz kim jesteś, a nie Kim nie jesteś: Nie jestem typem faceta, który nie wysłałby Cię na ten post, ponieważ nie chodzi mi tylko o dostarczanie nieistotnych treści. Nie mówię poważnie!
  • Bezsensowny przewodnik po dzieleniu się i promowaniu treści na Twitterze: HEJ SPAMERZY! Powinieneś to przeczytać. To o wiele lepsze niż reklama leków na erekcję @’ed na mnie na Twitterze. Związek? Społeczność? Hej, podoba mi się!
  • Chcesz Angażujących Treści? Odpowiedz Najpierw Na Te 3 Pytania: “Angażowanie” to dziwne słowo, więc te trzy proste pytania pomogą Ci zdecydować, czy coś będzie angażować ludzi. (Podpowiedź: nie proponuj treści.)
  • RIP Digg: Jeden z najlepszych Copyblogger rants kiedykolwiek było ponad 3 lata temu, kiedy Brian ogłosił Ding Dong, Digg nie żyje. Wygląda na to, że system podtrzymywania życia Digga szybko zanika. Gdzie teraz będą przebywać wrogowie, mali mieszkańcy piwnicy? O tak, wyjechali dawno temu na 4chan.

O autorze: Johnny B. Truant specjalizuje się w sprzedaży poprzez historie i jest dumnym twórcą Badass Project, strony profilującej niesamowitych ludzi, którzy sprawiają, że twoje wymówki wyglądają głupio.

Total
0
Shares
Related Posts