Copyblogger Weekly Wrap: Tydzień 12 września 2011

Oto prawdziwa rozmowa, którą odbyłem z Brianem, którą mogłem sparafrazować i / lub napisać podczas masażu od klauna:

Brian: “Więc, chcesz zacząć od nowa pisać okład?”

Na: “Jasne, brzmi fajnie. Czy ludzie tęsknią za tym i zastanawiają się, kiedy to wróci?”

Brian: “Nie, Nie bardzo. Dostaliśmy wiele listów z pytaniem, Kiedy radio wróci, ale nikt nie pytał o okładkę.”

Na: “Czy ktoś wyraźnie powiedział, że złoży skargę lub anuluje subskrypcję, jeśli zawinięcie czy powrót?”

Brian: “Nie. Tego też nikt nie powiedział.”

Na: “W porządku.”

Tak więc, wracając przez popularne żądanie-nie wyraziliście protestu, więc dostajecie to-ogłaszając powrót Copyblogger Weekly Wrap!

Oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Zamieniłbyś nudę na stres, żeby mieć własny biznes?

Moja żona cały czas zmaga się z tą decyzją. Z jednej strony nigdy nie zamieniłaby nudy pracy na ciągnący za włosy stres przedsiębiorczości, jak opisuje to Sonia, ale z drugiej strony nie ma wyboru, ponieważ jest przykuta do mnie. Jakbym wziął ją jako zakładnika. I myślę, że to prawdziwe pytanie ten post zadaje: Kiedy ostatnio wzięłaś kogoś jako zakładnika? Albo może to mieć coś wspólnego z mentalnością przedsiębiorcy, ale nie jestem dobry w symbolice.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Czego Navy SEAL może cię nauczyć o zostaniu nieustraszonym pisarzem

Brian jest zbyt miły, żeby to powiedzieć (a raczej chce pojawiają się być zbyt miły, żeby od razu to powiedzieć), ale morał tego posta brzmi: “nie bądź takim mięczakiem.”Możesz być zainspirowany przez innych pisarzy, historyczne wzorce do naśladowania lub współczesnych twardzieli, ale ostatecznym twórcą perspektywy dla strachu, którego doświadczasz podczas pisania, może być dzielni ludzie z bronią.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Jak zostać niezapomnianym pisarzem

Stary. Robert Bruce skopiował wiersz Charlesa Bukowskiego do obszaru publikacji WordPress i nazwał go środową treścią. To najbardziej leniwa, najbardziej niedorzeczna rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem, i słyszałem więcej niż jedną piosenkę Maroon 5. Przeczytajcie to, bo to zmieniło sekcję komentarzy w bandę artystów noszących berety i palących podczas trzymania papierosów ” po europejsku.”

Czwartek:

Chcesz być lepszym Marketerem? Zacznij od zostania lepszym nauczycielem

Ten post jest roller coaster. Dziewczyna pisze książkę i staje się autorką bestsellerów; dziewczyna zostaje nauczycielką i myśli, że jest do bani. Dziewczyna odkrywa, że wszyscy nauczyciele tak czują. Dziewczyna oferuje sześć solidnych wskazówek dotyczących radzenia sobie i bycia niesamowitym. To w zasadzie ta sama historia, co w filmie Roberta Redforda Naturalne.

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Czy spuszczasz swój Marketing w toalecie mediów społecznościowych?

Toaleta w mediach społecznościowych. Znasz to, prawda? To ten, który robi się pełen gówna wszystkich innych i którego nigdy nie możesz spłukać ze swojego życia. Cóż, w tym tygodniu Robert i Sonia dyskutują o said toilet wraz z innymi tajemniczymi przedmiotami, takimi jak Led Zeppelin IV i strategia pisania złych nagłówków (lub nie). Nie przegap tego.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Czy istnieje szablon kreatywności?: Moim zdaniem jest to jak pytanie: “czy płyty gipsowo-kartonowe można uznać za warzywo?”ale możesz przeczytać ten post i sam zdecydować.
  • Dlaczego musisz wywrócić swój Content Marketing do góry nogami: Zwiastunem tego jest ” akcja, nie gałki oczne.”Chyba nie muszę nic więcej mówić.
  • Pobierz 7-Step Extreme Blog Makeover : To infografika. Spoko. Ty Pennington nie jest w to zamieszany. Zobacz też

O autorze: Johnny B. Truant specjalizuje się w heretyckim rozwoju osobistym i doradztwie biznesowym. Powinieneś zarejestrować się w jego darmowej serii o tym, jak zacząć zarabiać więcej na blogach, niezależnie od tego, czy planujesz być heretyckim, czy nie.

Total
0
Shares
Related Posts