Numer jeden w Amazon

Zgadza się. Viral Copy jest obecnie najlepszym bestsellerem w Amazon.

Nie do końca, ale pozwól mi wyjaśnić.

Ci z Was, którzy czytali mój darmowy raport o marketingu wirusowym, mogli zauważyć ,że pierwsza strona ma oświadczenie “dozwolona Dystrybucja”. Zasadniczo mówię ludziom, że mogą oddać raport, o ile pozostanie w oryginalnej formie, a także mówię ludziom, że mogą połączyć raport z innym produktem, który sprzedają. To taktyka joynera opracowana ponad 10 lat temu.

Bestsellerowy autor motywacji Dr Joe Vitale właśnie wczoraj wydał swoją najnowszą książkę, Life ‘ s Missing Instruction Manual: Poradnik, który powinien być podany przy porodzie. Ponieważ Joe jest zasadniczo geniuszem marketingu, oprócz udanej kariery jako autor, przyjmuje bardzo nowatorskie podejście do wprowadzania na rynek swoich nowych książek.

Dr Vitale wydał dwie ostatnie książki z promocją, którą nazywa matką wszystkich łapówek (list sprzedaży został przypadkowo napisany przez Marka Joynera). Zamiast po prostu powiedzieć “Idź kupić moją nową książkę”, Joe rozdaje całą masę innych zasobów wraz z zakupem. W połączeniu z ciężkim dniu otwarcia promocyjne push od swoich przyjaciół i partnerów, Joe natychmiast kończy się # 1 bestseller w Amazon. Jego nowa książka jest na szczycie przez ostatnie dwa dni, a dzięki dowodom społecznym, które zapewnia status, jego sprzedaż wzrośnie jeszcze wyżej.

Zasadniczo, Joe read Wirusowa Kopia, podobało się i włączył do swojej ” łapówki.”Dzięki temu, że Joe jest numerem jeden w sprzedaży, odholują mnie razem z nim na przejażdżkę. Mogę uzyskać więcej nowych subskrybentów od tego, niż jakikolwiek link do blogera z listy a (nie, żebym nie doceniał wszystkie linki i wszystkie subskrybentów!).

Jestem pewien, że istnieją sposoby, że można użyć podobnej strategii, aby pomóc budować swój biznes. Pomyśl o ludziach, którzy mają dostęp do odbiorców, z którymi chciałbyś się skontaktować. Jaki scenariusz korzystny dla obu stron możesz stworzyć?

A te wszystkie personifikacyjne komentarze na temat blogowania “nie chodzi o ruch” są rzeczywiście poprawne w swojej istocie, po prostu słabo artykułowane. Ruch z pewnością ma znaczenie, ale bez zapewnienia widocznej i trwałej wartości bloga i innych zasobów, Ci odwiedzający po prostu przepłyną do kogoś innego. W oparciu o wszystkie miłe komentarze i e-maile, które otrzymałem o Wirusowa Kopia Myślę, że większość ludzi zrozumiała to po przeczytaniu.

Ponadto, nawet jeśli nie dbasz o darmowe bonusy, powinieneś rozważyć zakup książki Joe. Posiadam kilka jego prac, a ta nowa jest już w drodze z Amazon.

Subskrybuj Copyblogger dzisiaj!

Total
0
Shares
Related Posts