Copyblogger Weekly Wrap: Tydzień 11 października 2010

W ogóle nie rozumiem podróży lotniczych. To znaczy, jestem w samolocie, kiedy to piszę, i naprawdę, fizyka tego wszystkiego jest zdumiewająca, kiedy przestajesz o tym myśleć.

Bracia Wright dostali wszystkie zasługi za wynalezienie lotu, ale zrobili łatwą część. Wznieś wiele ton metalu w powietrze, przeciwstaw się grawitacji, yada yada. Nieważne.

Ale kto się domyślił, że może zmieścić 10 pasażerów na 3 metry kwadratowe przestrzeni? I kto był na tyle odważny, aby pobierać opłaty za bagaż i filmy, i sprawić, że urządzenia do flotacji poduszek siedzeń będą obsługiwane monetą? Imponujące.

Więc … jak tylko mój kręgosłup oderwie się od kształtu, zmusiłem go do założenia, że kiedy wszedłem na to miejsce, możemy przejść do dyskusji o tym, co stało się w tym tygodniu na Copybloggerze.

Poniedziałek:

7 wskazówek dotyczących autentycznego i produktywnego procesu pisania

Nienawidzić pisania? A może uwielbiasz to, ale czasami nie możesz wymyślić czegoś, denerwować się i drgać, a małe dzieci zaczynają od Ciebie uciekać? Następnie powinieneś przeczytać ten post na temat bycia autentycznym i uzyskiwania unstuck. (Autor posta ma w sobie post o Gene Simmons, więc naprawdę powinieneś posłuchać.)

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Zapowiedź tematu proza dla WordPress

Istnieje nowy motyw potomny Genesis Framework o nazwie proza, na który musisz spojrzeć. A jeśli nie masz pojęcia, co to oznacza, to wszystko jest w tym poście. (Podpowiedź: motywy dziecięce nie są motywami dla Twojego dziecka. Jest to powszechne błędne przekonanie. Motywy dziecięce są w rzeczywistości potomstwem motywów dorosłych, które zakochały się, osiedliły i założyły rodzinę. Właściwie to nie.)

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

3 kroki, aby przejść od dobrego do Wielkiego

Podobnie jak w przypadku Copybloggera, ten post przypomniał mi cytat Dave ‘a Tate’ a. Dave sklasyfikował poziomy umiejętności w danej dyscyplinie jako “gówno”, “do bani”, “dobre” i “Świetne”.”(To całkowicie tłumaczy, ponieważ copywriting i trójbój siłowy to w zasadzie to samo.) Dave powiedział, że bardzo trudno było przejść od dobrego do wielkiego, ale najwyraźniej się mylił, a Sonia to udowodniła! Ma wskazówki, jak przejść od dobrego do wielkiego, i sugerowane wskazówki, dlaczego powinieneś unikać tego gówna. Że tak powiem.

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Madonna ‘ s 6 Secrets to Personal Branding Mastery

Myślę, że kluczem do tego jest to, że być może będziesz musiał wyhodować parę. Madonna ma naprawdę silną markę, ponieważ ma odwagę się wyróżniać, a także najwyraźniej zaadoptować znaczną część krajów Trzeciego Świata. Więc jesteś jak Madonna? A Ty? A Ty? Tak myślałem. Więc idź tam i zacznij robić Voguing, tak jak myślisz.

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Jak się pokazać i napisać

Myślisz, że pisanie jest trudne i skomplikowane? Tak jakby, ale Taylor i tak nie chce słuchać Twoich żałosnych wymówek. Mówi, że to może być trudne, ale nie skomplikowane. Jest tylko jedna rzecz, którą musisz wiedzieć, jeśli chcesz stać się lepszym i bardziej płodnym, więc oto jak to robisz.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • 3 sposoby osiągnięcia wybuchowego wzrostu bloga: W tym tygodniu linki ułatwiają opisywanie. Zgadnij o czym jest ten post?
  • Psychologiczna zasada sukcesu marketingowego w sieciowym świecie: Jest to dość gęste, ale warte przeczytania, zwłaszcza jeśli lubisz bawić się w mózgach innych ludzi. (Wskazówka: w tym celu trzymaj się z dala od rdzenia przedłużonego, chyba że masz Buty i poncho.)
  • Perswazyjne Opowiadanie-Sesje McKee-Fields: Część 3: Podczas gdy byłem w Vegas w Blogworld, tak jak siedem osób kazało mi obejrzeć ten wywiad na temat przekonywania historiami. To chyba coś ważnego.
  • 29 bezmyślne Wskazówki dotyczące szybkiego sukcesu blogowania: Czy nie uwielbiasz how-tos wypełnionych mnóstwem stosunkowo prostych rzeczy, które możesz od razu zacząć sprawdzać i ulepszać? Tak? Więc przeczytaj to.

O autorze: Johnny B. Truant specjalizuje się w sprzedaży poprzez historie i bardzo chciałby założyć ci tani blog lub stronę internetową. (To ” tani “jak ” niedrogi”, nie jak ” tandetny.”)

Total
0
Shares
Related Posts