Copyblogger Weekly Wrap: Tydzień 11 kwietnia 2011

Zawsze muszę wyjaśniać, co to znaczy mieć “relacje internetowe.”

W zeszłym miesiącu pojechałem na południowy zachód. W przyszłym miesiącu idę na Blogworld (właściwie to prezentujący na Blogworld, ale niestety nie mam jeszcze wystarczająco dużo ludzi “zainteresowanych” na mojej stronie wydarzenia-podpowiedź, podpowiedź). Chodzę na te wydarzenia i spotykam ludzi, których znam tylko przez e-mail. Lub z Twittera. To zabawne.

Ale kiedy moi codzienni przyjaciele słyszą to, mówią: “idziesz spotkać ludzi, których znasz z internet?”a potem daj mi wedgies i kradnij moje pieniądze na lunch.

Nie mam na to rozwiązania. Pomyślałem, że się podzielę.

Oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Dobra Rada, Która Zabiła Mój Współczynnik Konwersji

Pamiętaj, jak dobrze to nie wyszło na zajęciach z angielskiego w liceum, kiedy wszyscy zaproponowali tuzin głupich sugestii dotyczących twojej pracy, bo czuli, że muszą coś powiedzieć? I pamiętasz, jak ten dzieciak obok ciebie zmontował romans swojej dziewczyny, żeby Książę z bajki wszystkich zabił? To tylko moja klasa?

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Trzy Worldclass WordPress motywy dla doświadczonych wydawców Online

Te trzy motywy są dla WordPress. I są, ośmielę się powiedzieć, światowej klasy. Jeśli uważasz się za doświadczonego wydawcę online, sugeruję, abyś go wybrał. I tak, w ten sposób piszesz czterodźwiękowe podsumowanie oparte na samym nagłówku.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Czy masz to, czego potrzeba, aby być skutecznym liderem?

Jak Sonia, jestem fanką Największy Frajer. (Właściwie to chciałbym znosić brutalny Trening Jillian Michaels, ale wtedy też lubię Czas Przygody – program, który całkowicie przeraża moją żonę i sprawia, że jest wobec mnie podejrzliwa. Ale niezależnie od tego, czy lubisz Jillian, czy tego przerażającego fioletowego konia, nie możesz kwestionować ich talentu do przywództwa. Ale styl każdego lidera jest inny, a to, co czyni go skutecznym, nie jest taktyką… więc lepiej przeczytaj ten post, chyba że chcesz być tym odbieranie ten paskudny trening ostatniej szansy.”

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Oto jak zwięzłość może zniszczyć twoją kopię

Ten post jest o dodatkowych niepotrzebnych zbędnych powtórzeń niepotrzebnych i niepotrzebnych słów w pisemnej kopii, które faktycznie sprawiają, że twój punkt widzenia jest zarówno jaśniejszy, jak i łatwiejszy do zrozumienia. Możesz chcieć wielokrotnie przeglądać ten post więcej niż raz, aby upewnić się, że rozumiesz koncepcję i jesteś w stanie ją zrozumieć.

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Rynek dla czegoś, w co można wierzyć, jest nieskończony. wywiad z Hugh Macleodem

W tym odcinku podcastu IMfSP, Sonia dogania Hugh MacLeoda z Gaping Void fame. Mówią o sukcesie, biznesie i autorytecie, ale najbardziej interesuje mnie kula o tym, jak twoje codzienne życie bohaterów jest nudne. I to ma sens. Myślisz, że Flash nigdy nie czyta gazet? Oczywiście, że tak. Po prostu robi to bardzo szybko.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Wyszukiwanie Wysyła Więcej I Lepszy Ruch Do Witryn Z Treściami Niż W Mediach Społecznościowych, Wynika Z Badania: Nigdy nie zgadniesz, co badania mówiły o poszukiwaniu. No dalej … Zgadnij.
  • Oto, co powinieneś zrobić: Jeśli czujesz, że lista rzeczy, które musisz robić w swojej firmie, staje się przytłaczająca, przeczytaj to.
  • Chcesz: Ray Kroc powiedział, że nie był w biznesie hamburgerowym, tylko w branży nieruchomości. Myślisz, że wiesz, czym się zajmujesz? Bo Chris Brogan mówi, że prawdopodobnie jesteś w Chcesz interesy.
  • Trzy ważne powody, dla których zwlekamy (i co z nimi zrobić): Utknąłeś w zwlekaniu? Następnie przeczytaj ten post. Albo … wiesz, zrób to później.

O autorze: Johnny B. Truant, który rzeczywiście wie co nieco o biznesie, niedawno zadebiutował swoim Bullet Sessions coaching – więc wydobądź swoje pytania (a także swoich zmarłych).

Total
0
Shares
Related Posts