Podsumowanie Copybloggera Johnny ‘ ego: tydzień 17 maja 2010

W zeszłym tygodniu opowiedziałam historię o tym, jak Brian zwabił mnie do Teksasu, załadował mnie tequilą i przekonał, żebym stała się chodzącym wsparciem. Jestem stronniczy, ale to było zabawne. Ale co było bardziej zabawne było to, że była garstka ludzi, którzy naprawdę myśleli, że mam wytatuowane” Scribe “i” Thesis 4 LYF ” na moich ramionach.

To nieporozumienie udowodniło, że sarkazm nie zawsze tłumaczy się w Internecie. Ale co bardziej niepokojące, ustalono również, że ludzie czują, że panie chodzące po ulicach tego salonu tatuażu i ja mamy podobne opinie na temat tego, co można kupić za pieniądze.

Więc w tym tygodniu, powiem jaśniej. Tak. nie wytatuuj mi logo. Byłem nie omyłkowo uznany za zmarłego i dostarczony do Akademii Medycznej. I nieważne, co Brian i Sonia powiedzą później, ja to zrobiłem. nie hack Copyblogger i przekierować go do raczej dobry.

Jeszcze.

Dopóki tego nie zrobiłem, możesz sprawdzić, co się stało w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Jak napisać artykuł, który przyciągnie tysiące nowych czytelników

Sean D ‘ Souza wyjaśnia, jak napisać artykuł, który przyciąga tysiące nowych czytelników. Każdy z nas powinien zwrócić uwagę na tę radę, ponieważ więcej czytelników oznacza więcej potencjalnych darowizn w przypadku, gdy twój blog napędza religię opartą na Xenu, tyranskim władcy Galaktycznej Konfederacji. To może się zdarzyć.

Sean wyjaśnia, dlaczego artykuł, który Psychotaktyka ran był przekazywany na zylion razy, retweeted bez końca, i zdobył kilka nowych zapisów do Newslettera … i to nie dlatego, że został napisany elegancko. To wszystko z powodu trzech konkretnych rzeczy.

Mógłbym powiedzieć ci wprost, które trzy rzeczy zadziałały, ale wtedy nie wykonywałbym mojej pracy jako teaser-pisarz. I jak mam uzyskać dostęp FTP potrzebny do zhakowania tej strony w ten sposób?

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Chris Guillebeau napisał we wtorek post na 24-godzinną reedycję swojego Empire Buildera, ale teraz jest wyprzedany. Więc nie ma tu nic do oglądania.

Nie, naprawdę … nie ma tu dosłownie nic do oglądania. Możemy zaczynać?

Środa:

Jak promować swój Blog w telewizji za znacznie mniej niż myślisz

Według Deana Riecka, pojawienie się Google TV na platformie AdWords oznacza, że mogę reklamować mojego bloga w telewizji. Dobrze, że ukradłem te wszystkie Telepromptery.

To był dla mnie zaskakujący pomysł. Ma to jednak sens; Google faktycznie kontroluje wszechświat, a poza tym chyba sieć wolałaby wziąć moją maleńką ofertę niż mieć otwarte miejsce, podczas którego zmuszeni są prowadzić sportowe bloopery lub być może Gilmore Girls. Kto wie?

Możesz być następnym Ronem Popeilem. Idę po Joe Francisa, ale to tylko ja.

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Trzy wskazówki szkoleniowe, aby stać się lepszym blogerem

James Chartrand totalnie to rozwalił w tym poście, mówiąc o ćwiczeniach i spoceniu się na siłowni, pompowaniu żelaza, aż krwawisz, polowaniu gołymi rękami i jeździe samochodami sportowymi z urwiska podczas gry w rosyjską ruletkę z kubańskim zabójcą Rocco, który ma brodę Chucka Norrisa i opaskę na oko.

Ale potem ona (jak mam sobie radzić z zaimkami tutaj?) zamienił metaforę na blogowanie. I tak jak chugging NO-Xplode shakes i robienie curlz, aż twój masywny gunz eksploduje, blogowanie wymaga treningu i czasu.

Spodziewając się bloga naprawdę dobrze i bez wysiłku (i być odbieranym z wielką reakcją i pochwałą) zaraz za bramą, byłoby jak oczekiwanie na ławce 500 funtów, podczas gdy twój partner krzyczy”masz to! POCZUJ BÓL!”na Ciebie na pierwszej wycieczce na siłownię.

Zgrywaj się tutaj.

Piątek:

Jak wypisać dupsko

Brian skomentował kiedyś, że moje posty Copybloggera nigdy nie dotyczą pisania. Aby to poprawić (nie mogę żyć w świecie, w którym Brian Clark ma rację), postanowiłem napisać o pisaniu w piątek. Rezultatem był ten post zawierający sylwetkę Freddy ‘ ego Kruegera i mówiący o posiadaniu wielu osobowości. I tak to działa.

Widzisz, jestem dwoma różnymi ludźmi. Jeden to Johnny B. Truant, a drugi to Facet, który zadaje się z moją żoną i dziećmi. Potrzebuję ich obu. Johnny nie zawsze jest przyjazny dzieciom, ale bez niego nie byłabym narażona w blogosferze, a moje dzieci mieszkałyby pod autostradą. Schizofrenia na zwycięstwo.

Myślę, że bycie dwojgiem ludzi jest ogromną korzyścią dla każdej kreatywnej osoby, ale jest również bardzo pomocne, gdy grasz w gry planszowe samodzielnie, stojąc w dwóch liniach naraz lub udając Juliusza Cezara i Abrahama Lincolna.

Przeczytaj cały post tutaj. Albo tutaj.

O autorze: Johnny B. Truant pisze (i buduje zajebiste strony) na JohnnyBTruant.com i jest jednym z tych, którzy stoją za kwestionowaniem zasad. Powinieneś również naprawdę sprawdzić jego Jam Sessions z Charliem Gilkeyem, ponieważ są one wypełnione smacznymi samorodkami informacyjnymi, które sprawią, że twój biznes będzie lepszy.

Total
0
Shares
Related Posts