Copyblogger Weekly Wrap: Fiesta Finału Sezonu!

Więc dzisiaj będzie ostatni okład do końca lata, dzieci wracają do szkoły, a Brian wkłada koszulę z powrotem. Tak więc, aby uczcić finał naszego sezonu, urządzam największą, najgorszą, zajebistą imprezę, jaką kiedykolwiek widzieliście w poście na blogu!

Oczywiście, ponieważ jesteśmy ograniczeni do posta na blogu Bez multimediów, impreza nie będzie zawierała alkoholu ani tańca. Albo przekąski. Albo muzyka. A właściwie każda interakcja społeczna inna niż w komentarzach.

I szczerze mówiąc, nie ma rozrywki na żywo. Nie możesz też zakraść się do łazienki, żeby się z kimś umówić. I chyba zabawa przy basenie się skończyła, razem z tym ekstremalnym magikiem, którego chciałem zatrudnić.

Tak naprawdę jesteśmy ograniczeni do czytania słów na tej stronie, a następnie komentowania poniżej. Ale można to zrobić HARDCORE Ekstremalne pijany nieodpowiedzialny styl, YO! Baw się dobrze.

Oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Charles Darwin Przewodnik do pisania i sprzedaży skutecznego ebooka

Ten post mnie przeraził. Właściwie chodzi o to, jak twój e-book musi ewoluować i rosnąć, jeśli ma przetrwać na rynku, ale to sprawiło, że pomyślałem o tym, jak e-booki z pewnością będą ewoluować i pewnego dnia staną się świadome. Od tego momentu, znasz wiertło: wojna maszyn, upał nieba, zniewolenie ludzkości, i tak dalej. Wszystkim twórcom e-booków-mam nadzieję, że było warto, wy rzeźnicy.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

3 proste kroki do znalezienia większej liczby klientów na Twitterze

Nie lubisz zimnych rozmów? Ja też nie. Ale jeśli robisz to na Twitterze, nie jest to tak onieśmielające i, zgodnie z tym postem, całkiem przydatne. Nigdy nie myślałem o używaniu Twittera w ten sposób, aby zdobyć więcej klientów, ale zdecydowanie powinieneś to sprawdzić, ponieważ jest całkiem elegancki. Właściwie, to jest prawie tak eleganckie jak ta słodka PAAAR-TAY, którą mamy w tym opakowaniu, mam rację? Słowo!

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Czy “Eksperci” Social Media Są Bezwartościowi?

Właśnie kiedy myślałem, że poniedziałkowy post jest przerażający, ten pojawił się i wystraszył mnie na śmierć. Wystarczy przeczytać pierwsze zdanie: 99,5% ekspertów mediów społecznościowych to klauni! Jak przerażający stał się marketing internetowy? O, i najwyraźniej ten post mówi również o tym, jak być renomowanym ekspertem od mediów społecznościowych, ale byłem zbyt zajęty koszmarami o maniakalnych uśmiechających się socjopatach ze skrzypiącymi rogami i gigantycznymi czerwonymi butami.

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Dwa Wspaniałe Nowe Motywy WordPress

DOBRZE SIĘ BAWIMY? (Przepraszam za krzyki; ledwo Cię słyszę przez całą tę zabawę, którą wszyscy mamy w mojej głowie.) But while we ‘ re getting crazy up in this par-taaaaay post na blogu, dlaczego nie skoczyć i sprawdzić gorące nowe rzeczy, które dzieje się w Studiopress? Ci szaleni imprezowicze wydali dwa nowe motywy i rozbijają parkiet z abażurami na głowach. Uważaj!

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Lato i życie jest łatwe …

To jest “szkoła skończona!”post, który zamyka tryb maniakalny tutaj na Copyblogger, gdy załoga relaksuje się w łatwiejszym, bardziej letnim harmonogramie redakcyjnym. Ponieważ będziemy mieli mniej nowych postów, jest sugerowany materiał do czytania, ale ogólnie Robert sugeruje, aby wszyscy po prostu udali się do JohnnyBTruant.com kiedy będziesz gotowy na więcej niesamowitości. Co? Nie zasugerował tego? Za późno, żeby to teraz edytować.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Jak stworzyć 5 Krok strategii marketingowej Facebook na swoim blogu: Zdezorientowany, jak używać Facebooka do promowania swojego bloga? Nie masz już żadnych wymówek.
  • Jak Zwiększyć Swoją Publiczność Na Twitterze Dzięki Mądrzejszym Pytaniom: Najwyraźniej, jeśli odpowiesz na pytania, ludzie będą kupować od ciebie. Na to i inne pytania-Punkty pracy, przeczytaj ten post.
  • The Five Rs of 21st Century Content Curation: Tak, myślałem, że jest napisane “stworzenie”. Nie ma. przeczytaj ten post, ponieważ właściwe kuracja jest dość potężny.
  • Korzystanie z mobilnych mediów społecznościowych prawie podwoiło się w ubiegłym roku: Ten nie dziwi mnie w najmniejszym stopniu, ale wskazuje na potrzebę ponownego ukierunkowania marketingu. Czytaj dalej, aby zobaczyć, dlaczego i jak.

O autorze: Johnny B. Wagarowicz zaprasza do przyjścia i kontynuowania imprezy w swoim łóżeczku, a także zaprasza na przyjemne lato wolne od klaunów.

Total
0
Shares
Related Posts