Comeet Review

Comeet jest unikalnym oprogramowaniem do śledzenia kandydatów, ponieważ obejmuje wszystkich pracowników w procesie rekrutacji, a nie tylko rekruterów.

Daje Ci zestaw narzędzi do pozyskiwania i podpisywania najlepszych kandydatów. Ludzie docenią, jak łatwo jest uczyć się i współpracować z Comeet.

Jest on przeznaczony wyłącznie do śledzenia kandydatów, więc będziesz musiał zająć się wdrażaniem i administracją na innej platformie. Możesz bezproblemowo dokonać przekazania, ponieważ Comeet integruje się z ponad tuzinem wiodących systemów informacyjnych zasobów ludzkich.

Możesz także obniżyć koszty i uniknąć płacenia za wiele licencji. Comeet nie ma ograniczeń co do liczby użytkowników we wszystkich planach cenowych i pozwala na nieograniczoną komunikację między rekruterami a kandydatami. 

Comeet plusy i minusy

Plusy

 • Bardzo skoncentrowany na śledzeniu kandydatów
 • Liczne integracje stron trzecich
 • Nieograniczona komunikacja z kandydatami
 • Brak limitu użytkowników
 • Zatrudnianie na zasadzie współpracy
 • Elastyczne ceny

Wady

 • Brak funkcji HR i onboardingu
 • Dodatkowy koszt szkolenia
 • Brak darmowego planu

Jak Comeet porównuje się do najlepszego oprogramowania do śledzenia kandydatów

Comeet nie zrobił naszej listy najlepszego oprogramowania do śledzenia kandydatów 7, ale to nie znaczy, że nie powinieneś rozważyć prośby o wycenę. Oprogramowanie to jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które obejmują wielu pracowników w procesie zatrudniania, które chcą czegoś hiper skoncentrowanego na śledzeniu kandydatów i które nie mają nic przeciwko korzystaniu z innych platform do zarządzania zasobami ludzkimi. 

Aby uzyskać bardziej wszechstronne narzędzie programowe, użytkownicy powinni spojrzeć na platformę taką jak BambooHR. BambooHR nie tylko pomaga w rekrutacji, ale prowadzi nowych kandydatów przez cały proces onboardingu. Inną doskonałą opcją jest JazzHR. JazzHR to wysoce konfigurowalne narzędzie programowe z pomocnymi funkcjami, takimi jak candidate sourcing i employer branding. 

Comeet ilość i częstotliwość zatrudniania

Ważne jest, aby wybrać narzędzie, które spełni Twoje potrzeby związane z zatrudnieniem. Niektóre firmy zatrudniają tylko garstkę pracowników rocznie, podczas gdy inne stale zatrudniają kilka osób każdego miesiąca. Niektóre narzędzia do śledzenia kandydatów mają ograniczenia dotyczące liczby i częstotliwości zatrudniania. 

Na szczęście Comeet nie ma ograniczeń co do liczby kandydatów, do których użytkownicy mogą dotrzeć. System gromadzi się w aplikacjach ze źródeł takich jak tablice pracy, polecenia i strony firmowe. Z każdym, kto zgłosi się za pośrednictwem tych źródeł, można się skontaktować. Bez względu na ilość i częstotliwość zatrudniania, Comeet Cię zaspokoi.

Typ Oprogramowania Comeet

Narzędzia do śledzenia kandydatów obejmują szeroki zakres metod zatrudniania, typów użytkowników, funkcji i integracji. Niektóre typy koncentrują się na kierowaniu agencji rekrutacyjnych i kadrowych, podczas gdy inne są ukierunkowane na zatrudnianie wewnątrz firmy. Niektóre typy są bardziej wszechstronne, podczas gdy inne koncentrują się na jednym zadaniu bez integracji. 

Comeet to unikalny rodzaj oprogramowania ze względu na klientów korzystających z jego platformy. Wiele narzędzi jest przeznaczonych wyłącznie do zatrudniania menedżerów i rekruterów. Jednak Comeet stwierdził, że 25-30% pracowników firmy jest zaangażowanych w proces zatrudniania. Dlatego jego oprogramowanie ma obejmować zespoły zatrudniające, rekruterów, pracowników, źródła i kandydatów na jednej platformie. 

Comeet przypisuje zadania konkretnym członkom zespołu, aby nie zapomnieć o wydarzeniach, danych i kandydatach. Oprogramowanie zwiększa również ogólną widoczność rekrutacji wewnętrznie. Wykorzystuje wizualne przepływy pracy, które zwiększają odpowiedzialność i przejrzystość, informują członków zespołu i wykrywają wąskie gardła. 

Oprogramowanie jest nastawione na automatyzację, poprawia wskaźniki czasu do wynajęcia, zmniejsza tarcie i eliminuje opóźnienia. Pomaga informować ankieterów i utrzymuje obie strony na dobrej drodze. Śledzi KPI i dane, które pomagają użytkownikom optymalizować działania i usprawniać proces rekrutacji. Został zaprojektowany z myślą o prostocie użytkowania, więc żaden członek zespołu nie zadaje pytań.

To oprogramowanie koncentruje się na śledzeniu kandydatów i integruje się z kilkoma platformami, aby pomóc Ci znaleźć kandydatów. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownicy mogą publikować oferty pracy na poszczególnych stronach internetowych lub konfigurować automatyczne oferty pracy. Jeśli żądana tablica ofert pracy nie jest dostępna, użytkownicy mogą skontaktować się z Comeet i poprosić o partnerstwo.

LinkedIn, ziprecruiter, Glassdoor, Indeed, Monster i Upwork to tylko niektóre z 25 tablic pracy, z którymi Comeet obecnie współpracuje. Współpracuje również z międzynarodowymi zarządami, takimi jak 51job w Chinach, Adzuna w Wielkiej Brytanii i AllJobs w Izraelu. Użytkownicy mogą publikować na stronach takich jak Remotive do pracy zdalnej lub Job Planner dla obiecujących młodych profesjonalistów. 

Aby przyciągnąć biernych kandydatów, którzy chcą dyskretnie znaleźć nową pracę, Comeet integruje się z pomocnymi narzędziami napędzanymi Sztuczną Inteligencją. Obejmuje to Woo, platformę poświęconą znajdowaniu biernych osób poszukujących pracy. Avrio AI to kolejne narzędzie, które wykorzystuje chatboty AI do tworzenia konwersacyjnego procesu rekrutacji. Integruje się również z Suit Up, Urzędem Pracy w branży zawodów prawniczych w Izraelu. 

Inne integracje obejmują partnerstwa z EasyHire, Spetz i Jobma w zakresie usług oceny zasobów i umiejętności. Dla celów organizacyjnych Comeet łączy się z narzędziami takimi jak Office 365, Exchange Online i Google Calendar. Posiada również integrację z oprogramowaniem do sprawdzania przeszłości, prezentowania możliwości i przeprowadzania wywiadów wideo. 

Comeet to w pełni konfigurowalne oprogramowanie. Użytkownicy mogą tworzyć automatyczne systemy odsyłania, pasywne pielęgnowanie kandydatów, automatyczne przypisywanie źródeł i edytować szablony wiadomości e-mail. Użytkownicy mogą również automatycznie generować oferty, tworzyć szablony listów ofertowych i tworzyć karty wyników oceny. 

Funkcje Zasobów Ludzkich Comeet

Niektóre firmy mogą chcieć kupić oprogramowanie do śledzenia kandydatów z dołączonymi funkcjami HR. W ten sposób realizowane są takie zadania, jak zarządzanie i wdrażanie pracowników po zatrudnieniu. Istnieją produkty, które łączą śledzenie kandydatów i zasoby ludzkie, ale są na ogół droższe. 

Comeet nie jest jednym z tych produktów. Koncentruje się wyłącznie na śledzeniu kandydatów i nie jest pomocne w przypadku użytkowania po wynajmie. Jednak bezpośrednio integruje się z oprogramowaniem do zarządzania zasobami ludzkimi innych firm, takim jak BambooHR. Pełna lista integracji HRIS znajduje się poniżej. 

 • BambooHR
 • Mianowicie
 • Rippling
 • ADP Workforce Now
 • Bob
 • Oracle Fusion
 • Dzień pracy
 • Kliknij Boarding
 • Czynniki sukcesu SAP

Chociaż Comeet nie ma funkcji HR, dziewięć integracji partnerów jest przydatnymi narzędziami programowymi do przejścia po zatrudnieniu pracowników. Jeśli masz budżet i wolisz mieć śledzenie kandydatów i zarządzanie zasobami ludzkimi na tej samej platformie, Comeet nie jest dla ciebie. Jeśli jednak nie masz nic przeciwko korzystaniu z integracji HR innych firm, nie stanowi to problemu. 

Comeet Budżet

Ceny oprogramowania do śledzenia kandydatów różnią się w zależności od możliwości każdego z nich. Niektóre narzędzia są po prostu prezentowane jako dodatki do oprogramowania HR kosztujące tak niskie, jak $0.50 na pracownika. Bardziej kompletne narzędzia, które robią więcej niż tylko śledzenie kandydatów, mogą kosztować więcej niż $ 300 miesięcznie. Narzędzia te znacznie poprawiają efektywność organizacji, ale każda firma nadal ma budżet, którego musi się trzymać. 

Comeet nie dostarcza informacji o cenach z góry. Nie jest to zła rzecz, ale oznacza to, że będziesz musiał poprosić o wycenę w zależności od twoich potrzeb. Comeet robi to, ponieważ chce zapewnić unikalne poziomy cenowe, które są skalowalne w zależności od konkretnych potrzeb klienta. Chociaż jego plany są podzielone na tylko trzy, każdy z nich ma elastyczne ceny w zależności od każdego klienta. 

Comeet Lite

Comeet jest oferowany w trzech różnych planach, począwszy od Comeet Lite. Każdy plan oferuje elastyczne ceny w zależności od konkretnych potrzeb biznesowych. Comeet Lite ma wszystko, czego potrzeba, aby znaleźć, dotrzeć i zatrudnić nowych pracowników. Pozwala na nieograniczoną liczbę użytkowników i pięć stanowisk administratora. 

Plan jest wyposażony w zautomatyzowane przepływy pracy, które pozwalają użytkownikom dostosować swój zasięg przez pracę, kandydatów lub jednostki biznesowe. Jest dostarczany z powiadomieniami, które są sterowane zdarzeniami i zautomatyzowane. Użytkownicy mogą korzystać z programów polecania pracowników, publikować oferty pracy w mediach społecznościowych i korzystać z firmowych domen e-mail. 

Ten plan pozwala użytkownikom dodać rozszerzenie chrome do dodawania profili LinkedIn do bazy danych za pomocą jednego kliknięcia. Za pomocą API kariery Comeet można stworzyć całkowicie spersonalizowaną stronę kariery, a użytkownicy mogą ją hostować osobno. Raporty rekrutacyjne śledzą KPI, wykresy i inne pomocne informacje rekrutacyjne. Pomaga również w zgodności z RODO i EEO. 

Użytkownicy mogą publikować oferty pracy na regionalnych, globalnych lub niszowych tablicach ofert pracy. Gdy kandydat decyduje się na aplikację, menedżerowie zatrudniający mogą wymagać pytań przesiewowych, aby nie tracić czasu na niewykwalifikowanych kandydatów. Bez wylogowywania się z Comeet, użytkownicy mogą zablokować czas, sprawdzić dostępność sali konferencyjnej i zobaczyć uczestników wywiadu. Integruje się również z kalendarzami Office365 i Gmail. 

Jego funkcja masowych operacji pozwala użytkownikom kategoryzować grupę kandydatów za pomocą jednego działania, oszczędzając czas i żmudną pracę. Comeet Lite integruje się bezpośrednio z systemami zarządzania zasobami ludzkimi i umożliwia użytkownikom przypisywanie dostosowanych uprawnień opartych na rolach. Posiada ustawienia zabezpieczeń, wykrywanie makr i ochronę antywirusową, aby zapobiec zagrożeniom bezpieczeństwa. 

Użytkownicy mogą korzystać z integracji pojedynczego logowania do zarządzania procesem logowania użytkowników. Funkcja dostosowywania danych umożliwia menedżerom zatrudniającym zmianę pól kandydata i tytułów stanowisk. Comeet Lite pozwala również użytkownikom eksportować za pomocą jednego kliknięcia do formatu CSV. 

Jeśli chodzi o funkcje wsparcia, Comeet Lite daje użytkownikom dostęp do obsługi czatu online, który zwykle odpowiada w ciągu 30 minut. Użytkownicy mają dostęp do webinariów i Centrum Edukacji, aby pomóc im w pełni wykorzystać możliwości Comeet. Menedżerowie zatrudniający mają również możliwość dodatkowej opłaty za prywatne szkolenie indywidualne online. 

Użytkownicy mogą ponosić dodatkowe koszty importowania istniejących rekordów i baz danych do Comeet. Za jednorazową opłatą użytkownicy otrzymują szkolenie dotyczące wdrożenia obejmujące wszystkie aspekty Oprogramowania. Comeet Lite zawiera testy penetracyjne, przegląd bezpieczeństwa, umowy DPA i RODO oraz umowy PP i OWU. Maksymalna odpowiedzialność z Comeet Lite to roczna kwota kontraktu. 

W celu uzyskania informacji o cenach należy poprosić o wycenę. Dzięki nieograniczonej liczbie użytkowników, funkcjom automatyzacji i wsparciu online, Comeet Lite doskonale sprawdza się w dostarczaniu użytkownikom podstawowego planu dla tego oprogramowania do śledzenia kandydatów.

Comeet Ultimate

Comeet Ultimate to plan średniego szczebla oferowany z większą liczbą narzędzi do budowania zespołu. Zawiera wszystko, co zawiera Comeet Lite oraz następujące funkcje. 

Pozwala na nieograniczoną liczbę miejsc administratora i rekrutera zamiast tylko pięciu. Pozwala użytkownikom korzystać z zaawansowanych filtrów do wyszukiwania kandydatów na podstawie takich rzeczy, jak wykształcenie, umiejętności i doświadczenie. Jest wyposażony w zautomatyzowany proces zatwierdzania ofert, przepływy pracy i zbieranie podpisów elektronicznych. Comeet Ultimate integruje się również z Zoom do wywiadów wideo. 

Funkcja Comeet Insights zapewnia użytkownikom szczegółowy raport i personalizację Pulpitu nawigacyjnego. Użytkownicy mogą usprawnić wewnętrzny proces zatwierdzania zapotrzebowania, a jego funkcja planowania automatycznie umieszcza wywiady w kalendarzu. Oferuje również różne opcje integracji w zakresie tworzenia sieci talentów, oceny umiejętności, przeprowadzania wywiadów w jedną stronę i innych. 

Oprócz Centrum Edukacji i czatu online, użytkownicy Comeet Ultimate otrzymują wsparcie telefoniczne i wideo w rozwiązywaniu problemów jeden na jednego. Agenci telefoniczni i wideo zazwyczaj wracają do użytkowników w ciągu jednego dnia roboczego. Użytkownicy mają również możliwość dopłaty za szkolenia na miejscu i pomoc wdrożeniową. 

Podobnie jak Comeet Lite, Comeet Ultimate nie wyświetla informacji o cenach i należy poprosić o wycenę. Comeet Ultimate oferuje kilka przydatnych dodatkowych funkcji, w tym automatyczne planowanie i dodatkowe integracje. Comeet Lite już oferuje mnóstwo wartości, więc upewnij się, że dodatkowe funkcje są tego warte przed aktualizacją. 

Comeet Enterprise

Comeet Enterprise to ostateczny plan oferowany i przeznaczony do szerszego wykorzystania. Ma wszystko zawarte w planach Comeet Lite i Ultimate oraz następujące funkcje. 

Pozwala użytkownikom programować codzienny Eksport, aby śledzić ważne dane. Użytkownicy mogą korzystać z API Comeet do tworzenia własnych aplikacji. Za dodatkową opłatą użytkownicy mogą poprosić Comeet o integrację z dostawcami, z którymi obecnie nie współpracują. Daje również użytkownikom możliwość dostosowania ustawień zabezpieczeń, wykrywania makr i oprogramowania antywirusowego. 

Zespół wsparcia telefonicznego i wideo odpowiada w ciągu czterech godzin roboczych zamiast jednego dnia roboczego. Użytkownicy korporacyjni otrzymują dedykowanego menedżera obsługi klienta do potrzeb wsparcia. Użytkownicy mają również możliwość przyłączenia się do okresowych Executive business Reviews (EBR), aby omówić swoją strategię rekrutacji i jej sukces. 

Wszystkie funkcje prawne, odpowiedzialność i zabezpieczenia, takie jak Przegląd zabezpieczeń, testy penetracyjne i maksymalna odpowiedzialność, można dostosować. Umowy DPA, GDPR, PP i OWH można również dostosować. 

Poproś o wycenę informacji o cenach Comeet Enterprise. Naszą ulubioną zaletą tego planu jest dodatkowe wsparcie. Dedykowane Customer service manager i Executive business Reviews to świetny sposób, aby upewnić się, że korzystasz z Comeet do wdrożenia skutecznej strategii rekrutacji. Dodatkowym bonusem jest również możliwość zażądania dodatkowych integracji. 

Streszczenie

Comeet to platforma oprogramowania, która zawiera więcej niż tylko rekruterów w procesie rekrutacji. Pozwala na nieograniczoną komunikację z potencjalnymi kandydatami i nie ma ograniczeń co do liczby dozwolonych użytkowników. Comeet jest podzielony na trzy główne plany, które mają elastyczne ceny w zależności od klienta. Nie ma bezpłatnego planu, a użytkownicy muszą zapłacić dodatkowo za dodatkowe szkolenie. 

Comeet specjalizuje się tylko w oprogramowaniu do śledzenia kandydatów, ale ma kilka integracji z oprogramowaniem HR innych firm. BambooHR jest świetnym rozwiązaniem dla narzędzia, które zawiera funkcje onboardingu i zasobów ludzkich. Chociaż Comeet nie znalazł się na naszej liście najlepszych wyborów, nadal jest odpowiednim oprogramowaniem do śledzenia kandydatów dla firm, które lubią uwzględniać wszystkich w procesie rekrutacji. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Jak stworzyć proces rekrutacji

Skalowanie firmy wymaga talentów na najwyższym poziomie.  Aby znaleźć i zatrzymać odpowiednich ludzi, potrzebujesz skutecznego procesu rekrutacji, zatrudniania…