Blogowanie to łatwe pieniądze, prawda?

Źle. Ale nie musiałeś tego mówić.

Ci, którzy zarabiają bezpośrednio na blogowaniu (w przeciwieństwie do korzystania z bloga w celu promowania istniejącej firmy), wiedzą, że dotarcie tam wymagało wiele ciężkiej pracy. Ci, którzy myślą, że sekretem jest wyłudzanie ogólnych “treści”, które robią niewiele więcej niż wypełniają przestrzeń, rzucają tłumy lub rozpaczliwie szukając odpowiedzi, która doprowadzi ich do końca.

Kiedy pierwszy raz współpracowałem z Yaro Starakiem ponad rok temu, wydawał mi się kimś, kto by to zrobił. Ale w tym czasie Yaro zarabiał tylko około $1,000 miesięcznie ze swoich działań marketingowych online po roku ciężkiej pracy. Wydawał się zdeterminowany, aby przejść na wyższy poziom, ale mogłem powiedzieć, że był trochę sfrustrowany.

Co za różnica robi kolejny rok. Teraz Yaro nie tylko dobrze żyje z blogowania w niepełnym wymiarze godzin, ale także przygotował naprawdę dobry ebook 55 o nazwie Blog Profit Blueprint, który odwzorowuje, jak to zrobił. Najlepsze jest to, że jest za darmo.

Jeśli czytasz strony takie jak ProBlogger lub ten, widziałeś już sporo ogólnego tematu. Ale miło jest mieć wszystko uporządkowane i powiązane bezpośrednio ze strategią zarabiania pieniędzy, która wykracza daleko poza samą produkcję treści i AdSense. Yaro zamknął się w mojej ulubionej formie marketingu afiliacyjnego jako jego podstawowe narzędzie do zarabiania na blogu i doskonale wyjaśnia to w Darmowym ebooku.

Czy Yaro robi to wyłącznie z dobroci serca? Nie… rozpoczyna program coachingowy, aby pomóc tym, którzy poważnie myślą o zarabianiu na życie z blogowania, A bezpłatny ebook jest doskonałym wprowadzeniem do jego podejścia. Nie obiecuje, że zrobi z Ciebie milionera, ale ty can Wynoś się z codziennej pracy. To pierwszy krok.

Yaro oferuje również partnerstwo partnerskie każdemu, kto ceni jego ebook i taktykę, i cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć – ponieważ Wiem, że jest etycznym facetem, który oferuje prawdziwą wartość z góry, zanim poprosi o pieniądze. Po pobraniu książki otrzymasz możliwość wzięcia w niej udziału, ale najpierw ją przeczytaj. Zobaczysz, że to wszystko łączy się ze sobą.

Total
0
Shares
Related Posts