Bierzemy wolne Lato…

Cóż, nie całe summer. Ale robimy sobie przerwę.

Spędzamy dużo czasu ucząc ludzi, jak budować inteligentne, zrównoważone firmy z treściami. Takie firmy, które dają nam wystarczająco dużo wolnego czasu, aby mieć przyzwoitą równowagę między pracą a życiem prywatnym.

W końcu praca nad własnym harmonogramem, aby dopasować się do własnego życia, jest jedną z największych zalet prowadzenia firmy, prawda?

Więc jutro zaczynamy nasz oficjalny letni harmonogram.

Będziemy publikować trzy wspaniałe artykuły w tygodniu: Poniedziałek, Wtorek i środa. Następnie od czwartku do niedzieli ciesz się długim letnim weekendem.

Wybierz się na przejażdżkę rowerową, zjedz lunch z przyjaciółmi, idź do zoo z dziećmi, może dorzuć piknik lub dwa.

Tak, kontynuuj pracę i rozwijaj swój biznes. Oraz zrównoważyć to z innymi wspaniałymi rzeczami w twoim życiu.

Innymi słowy, mają wspaniałe lato-mamy tylko tak wiele z nich.

(Specjalna uwaga dla naszych czytelników w Australii, gdzie obecnie jest zima. Przepraszam. Może wybrać się na relaksujące kuligi na plaży?)

Zanim wystartujesz…

Już tęsknisz za poprawką Copybloggera? Nakarm swoje uzależnienie, subskrybując nową, zaktualizowaną serię marketingową MyCopyblogger. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do obszernej biblioteki marketingu treści, a także cotygodniowych lekcji na temat inteligentniejszego marketingu online, dostarczanych na twój adres e-mail. Nawet jeśli mieszkasz w Australii.

Total
0
Shares
Related Posts