Lista Podziękowań Copybloggera 2011

Jutro jest Święto Dziękczynienia w Stanach … dzień poświęcony rodzinie, piłce nożnej i jedzeniu własnej wagi w cieście.

I oczywiście wdzięczność.

Pewnie nie biorę tyle czasu, ile powinienem, żeby usiąść i pomyśleć o wszystkim, za co jestem wdzięczny. Lista jest żenująco długa i zaczyna się od czytelników tego bloga.

Gdybym spróbował wymienić każdą rzecz, za którą jestem wdzięczny, oboje bylibyśmy tu aż do dnia Świstaka. Ale chciałbym trafić na kilka najważniejszych-i dowiedzieć się, co jest na Twój lista wdzięczności w tym roku.

Oto moja osobista i bardzo częściowa lista.

Jestem wdzięczny za niesamowitych uczniów w nauczaniu i trzecim plemieniu

Mamy najbardziej pasjonatów, zmotywowanych, pracowitych i po prostu smart klienci wszędzie. Każdego dnia jestem powalony tym, co przynoszą na nasze fora — są to ludzie z jasną wizją tego, co chcą stworzyć, i dyscypliną, aby się tam dostać. To wielki zaszczyt pracować z nimi.

Jestem wdzięczny społeczności StudioPress

Brian Gardner jest typem faceta, który daje przykład. Ciepło, klasa i społeczność wsparcia okazywana przez nasz StudioPress szaleni fanatycy cenieni klienci to bezpośrednie odzwierciedlenie serca i duszy, które Brian wlewał w Genesis przez lata.

Jestem wdzięczny Yaro Starak

Yaro był pierwszym, który opisał to, co robimy w Copyblogger jako ” Marketing internetowy dla inteligentnych ludzi.”Nie jestem pewien, czy miał to na myśli jako komplement, ale przyjmę to. 🙂

Jestem wdzięczny za zespół Copyblogger

Wszyscy w Copyblogger Media, Na każdym stanowisku, jest szalony-inteligentny, utalentowany, pracowity, a także po prostu niesamowicie miły.

To było niesamowite zobaczyć cztery różne firmy spotykają się i przekształcić się w Copyblogger Media. Jestem bardzo dumny z naszej pracy i jestem zachwycony zespołem, który zebraliśmy.

Jestem wdzięczny, że nadrobiłem nerwy. …

Aby zapytać Briana Clarka, prawie cztery lata temu, czy może kiedyś mógłbym napisać post gościa Copybloggera.

I jestem wdzięczny Brianowi Clarkowi

Za to, że zgodziłeś się na ten post, za to, że zawsze rzucałeś mi wyzwanie, abym wykonał najlepszą pracę i był niesamowicie miły.

Jestem wdzięczny za partnerów biznesowych class-act

Nie tylko Partnerzy medialni Copybloggera, z których każdy jest księciem sam w sobie, ale także Chris Brogan, Darren Rowse i Chris Garrett, którzy sprawili, że wspólna praca była prawdziwą przyjemnością.

Jestem wdzięczny, że byłem zbyt uparty, by utrzymać pracę.

I zbyt dziwaczny, i zbyt kłótliwy na spotkaniach, i całkowicie niezdolny do życia w normalnej pracy.

UFF. Poważnie.

Jestem wdzięczny za moją piękną, małą rodzinę.

To jest ten, dla którego nie mogę znaleźć słów. Każdy dzień z nimi, nawet gdy jest ciężko, to fantastyczny dzień. Bardzo dziękuję mojemu wielkiemu kolesiowi i mojemu małemu kolesiowi.

Jestem wdzięczny Timowi Ferrissowi za krytyczny (M)trening tyłka Kiwi

Mój (m)tyłek wygląda całkiem nieźle w tych dniach, dzięki Tim.

Jestem wdzięczny Robertowi Bruce ‘ owi

Za bycie samotnikiem-amatorem, Robert jest najbardziej radosnym, optymistycznym promykiem słońca, jaki mogę sobie wyobrazić. Dzięki za świetne pisanie i śmiech. I za montaż audycji radiowej, żebym nie musiał tego robić.

Jestem wdzięczny Carole Brown

Carole powstrzymuje mnie przed zniknięciem w nieuchronnym wirze dezorganizacji. Dzięki, że zawsze mnie wspierasz.

Jestem wdzięczny internetowi

Dziękujemy za stworzenie tego niewiarygodnego środowiska, w którym możemy tworzyć wartość, budować publiczność, zaprzyjaźniać się z nieznajomymi, śmiać się z zabawnych zdjęć kotów i konstruować rzeczy, które nigdy wcześniej nie były sobie wyobrażane. Co za pośpiech.

Jestem wdzięczny Sethowi Godinowi

Za Wkładanie pomysłów w moją głowę. Przeczytanie twojej pracy sprawiło, że zdecydowałem się wziąć czerwoną pigułkę. Dziękuję.

Jestem ci wdzięczny.

Wiem, że mówiłem to wcześniej, ale trzeba to powtórzyć.

Dziękuję bardzo za czytanie, za komentowanie, za dzielenie się postami, za zainteresowanie i wsparcie i inteligentną krytykę, za utrzymywanie nas uczciwych, za kupowanie narzędzi, które tworzymy, za dbanie o świetną pracę.

Jesteś wspaniały, a wszyscy w Copyblogger są niezmiernie wdzięczni za twój czas i uwagę.

A Ty?

Chcę wiedzieć, za co jesteś wdzięczny! Niezależnie od tego, czy świętujesz Święto Dziękczynienia w USA, czy nie, wspaniale jest poświęcić chwilę i pomyśleć o tym, co uczyniło twoje życie lepszym w tym roku. Daj nam znać o tym w komentarzu poniżej.

O autorze: Sonia Simone jest współzałożycielką i CMO Copyblogger Media. Daj jej znać o swojej liście wdzięczności na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts