9 Artykuły dla poważnych wydawców WordPress

Jest to jeden z najbardziej pomijanych (i niedocenianych) elementów platformy internetowej, która konwertuje.

W jednej chwili słaba wydajność Twojej witryny może podważyć wiele ciężkiej pracy, jaką wykonuje każdy poważny wydawca WordPress, aby zbudować swoją obecność i środki do życia.

Źle zakodowane motywy, niestabilne wtyczki i przerwy w zabezpieczeniach mogą zmienić normalny dzień w cyfrowy pokój paniki. Nie jesteśmy wielkimi fanami cyfrowej sprzedaży czy tandetnego, nieoptymalnego hostingu. Jeśli pamiętasz, nie lubimy go tak bardzo, naprawdę zbudowaliśmy własny zarządzany hosting WordPress.

A dzięki Jerodowi Morrisowi kompilujemy kilka bardzo cennych porad dotyczących zarządzania WordPressem na blogu Synthesis.

Tak cenne, myślę, że chciałem podkreślić niektóre z nich tutaj.

Bezpośrednio z linii frontu rewolucji cyfrowej, oto kilka artykułów, które pomogą Ci zasadzić flagę i iść naprzód …

Prawdziwy koszt budowy i zarządzania witryną WordPress
Jeśli poważnie myślisz o użyciu WordPress jako narzędzia do publikowania treści online w celu zwiększenia ruchu i zwiększenia przychodów dla swojej firmy, zacznij tutaj. Zminimalizuj koszty i zmaksymalizuj potencjał swojego sukcesu, ucząc się niektórych ukrytych wydatków związanych z zarządzaniem WordPress, a także zalet i wad wszystkiego, od cyfrowego udostępniania po premium zarządzany hosting WordPress.

4 czynniki prowadzenia dochodowego biznesu w Internecie
Uzyskaj wskazówki dotyczące oszczędzania czasu, aby utrzymać się na dobrej drodze i przynosić zyski. Istnieją cztery czynniki, które oddzielają profesjonalistów od amatorów na cyfrowej granicy, a Pan Morris chce, abyś prowadził bardziej wydajny biznes online. Znajdź wszystko, począwszy od tego, jak ważne jest utrzymanie niezawodności witryny, wizualnego wpływu marki i realizacji inteligentnego marketingu online z prawdziwą skutecznością.

Czego Friedrich Nietzsche Może Nas Nauczyć O Korzystaniu Z Wtyczek WordPress
Nie musisz specjalizować się w filozofii, aby zrozumieć i wykorzystać tę świetną radę, jak zmaksymalizować pozytywne strony jednego z najbardziej wszechstronnych (i potencjalnie szalonych) komponentów WordPress — plugin. W debacie między funkcjonalnością i stabilnością witryny, poznaj zasady, według których należy żyć, dotyczące znajdowania i używania wtyczek, aby ułatwić sobie życie online.

13 wbudowanych opcji WordPress, które muszą znać wydawcy Online …
Zapoznaj się z nowo wydaną wersją WordPress 3.4 i jego potężnymi wbudowanymi opcjami. Naucz się podstaw dzięki mini-samouczkom 13 niektórych mniej znanych i bardziej przydatnych narzędzi, w tym podgląd motywu na żywo, który pozwala eksperymentować z wyglądem witryny przed jej uruchomieniem oraz wiele ulepszonych opcji edycji postów. Publikowanie wspaniałych treści nigdy nie było łatwiejsze.

Kiedy powinieneś (i nie powinieneś) używać wtyczki WordPress
Wybór odpowiedniej wtyczki może być nieco … mylący. Poznaj trzy pytania, które zawsze zadawaj sobie przed podjęciem decyzji, czy wtyczka jest rzeczywiście tym, czego potrzebuje Twoja witryna. Oczywiście, mogą rozwiązywać problemy i pełnić ważne funkcje, ale czy zawsze są dobre? I uzyskać solidną sugestię dla jednej z najbardziej szanowanych wtyczek analitycznych dostępnych.

6 powodów, dla których powinieneś zainstalować wtyczkę Jetpack dla WordPress już dziś
Oficjalny Plugin Jetpack by WordPress.com został reklamowany jako wszechstronny, szwajcarski-Army-knife dla WordPress. Ta całkowicie darmowa wtyczka plastry, kości i sprawia, że kilka podstawowych zadań jest dość łatwe dla wydawców online. Pan Morris uważa, że powinieneś go zainstalować TERAZ i omawia jego bardziej imponujące funkcje: ulepszone recenzje statystyk, ulepszone Udostępnianie społecznościowe, komentarze na stronie i subskrypcje, proste formularze kontaktowe oraz wbudowane oprogramowanie do sprawdzania pisowni, stylu i gramatyki (jestem sprzedany).

Odpowiedzi Na 4 Najbardziej Palące Pytania Dotyczące Strategii Wideo Online
Opanuj krzywą uczenia się wysoce skutecznej strategii wideo, która poprawi zawartość każdego poważnego wydawcy online. Dowiedz się plusy i minusy korzystania z YouTube vs. self-hosting swoje filmy. Ponadto uzyskaj ważne porady od Briana Clarka na temat perswazyjnych strategii wideo, szybkich wskazówek na temat SEO, optymalizacji i podstaw generowania przychodów. Potem ” kamera!”

Czy ten prosty (i łatwy do naprawienia) błąd zabija czas ładowania strony witryny?
Twoi klienci i klienci mają bardzo krótki czas uwagi, a powolne ładowanie stron internetowych odsyła ich od twoich treści, zabijając współczynniki konwersji. Poznaj strategie optymalizacji obrazów w Internecie, aby utrzymać ich zaangażowanie i klikanie. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie były najlepsze rozdzielczości i Formaty obrazów dla Twojej witryny? Proszę bardzo. …

7 nawyków wysoce skutecznych wydawców WordPress
Na cześć jednego z największych podręczników przywództwa i produktywności wszech czasów, ten post rzuca światło na twoje cele jako wydawcy WordPress z jednym ogólnym celem: uczynienie cię najbardziej wydajnym, skoncentrowanym i odnoszącym sukcesy właścicielem witryny, jakim możesz być. Świetna rada dla każdego wydawcy online.

Jak zbudować swój cyfrowy biznes na solidnych fundamentach

Poważni wydawcy online, przedsiębiorcy, profesjonalni blogerzy i właściciele firm wiedzą, że jeśli chodzi o znalezienie właściwej równowagi elementów, które utrzymają witrynę na najwyższym poziomie, nie ma wiele miejsca na błędy.

Nasi przyjaciele John i Cali w GeekBeat TV mieli dokuczliwe problemy z hostingiem, a także kilka problemów nie byli nawet świadomi. Oto co mają do powiedzenia na temat syntezy …

Kliknij tutaj, jeśli nie możesz wyświetlić filmu.

Sprawdź synteza WordPress hosting już dziś.

Total
0
Shares
Related Posts