7 Sposobów Jest Bardziej Pewny Siebie Sprawi, Że Więcej Pieniędzy

Budowanie biznesu podczas walki z lękami to nie piknik.

Strach przed porażką, strach przed sukcesem, strach przed podjęciem złej decyzji, strach przed tym, że ludzie podążają za tym, co robisz, strach, że ludzie nie podążają za tym, co robisz.

Jasna cholera, kto chciałby urządzić piknik z tymi facetami w pobliżu?

Pozostawione do własnych urządzeń, te obawy będą utrudniać zdolność do budowania udanego, dochodowego biznesu, który chcesz. Ale kiedy zbudujesz wystarczająco dużo pewności siebie, będziesz czymś więcej niż tylko dopasowaniem do każdego strachu lub wyzwania, z którym masz do czynienia.

W ten sposób twój biznes będzie się rozwijał, a oto jak to działa.

1. Pójdziesz o krok dalej

Jak dostać się do Carnegie Hall? Mając siłę, by iść dalej, kiedy łatwiej się poddać.

Ok, ćwiczenie też jest ważne (i zabawniejsza linia).

Większość ludzi dostaje 90% za pośrednictwem projektu, a następnie albo go kończy, albo rezygnuje. W tym momencie jest prawdopodobnie “prawie tam” i ” całkiem nieźle.”

Czasami jest to właściwe, aby iść do przodu i “statek” w tym punkcie 90%. Ale nie, jeśli chcesz stworzyć coś niezwykłego. I Nadzwyczajne sprzedaje-to ostatnie 10%, gdzie dzieje się magia.

Ostatnie 10% najbardziej wartościowych przedsięwzięć to miejsce, w którym musisz kopać głęboko i znaleźć iskrę i wiarę, aby cię utrzymać. Wymaga to głęboko zakorzenionego zaufania, że możesz to zrobić. Wymaga to, aby zaufanie do swoich możliwości było większe niż wyzwanie.

Pójście o krok dalej, kiedy inni mogą się poddać, jest tym, co odróżnia dobro od Wielkiego.

2. Zrobisz to, co się liczy

Rozpoznajesz to?

  • Nie mogę tego zrobić, bo im się to nie spodoba.
  • Ten rodzaj problemu jest zawsze nieprzyjemny do czynienia z
  • Oczekuje się, że będę ultra-inteligentny
  • Muszę to zrobić w ten sposób, bo zawsze tak się robi
  • Muszę być profesjonalistą.

To tylko mała próbka niektórych zasad, które być może ustaliłeś dla siebie.

Niezależnie od tego, Czy rozpoznajesz te przykłady, czy nie, na pewno masz kilka oczekiwań dotyczących tego, co możesz, a czego nie możesz zrobić, powinieneś i nie powinieneś robić, musisz I NIE WOLNO Ci robić.

Do tego masz oczekiwania co do tego, co inne ludzie mogą i nie mogą, powinni i nie powinni, MUSZĄ i nie mogą.

I najbardziej drętwiej skomplikowane ze wszystkich, masz oczekiwania co do tego, czego inni ludzie oczekują od ty.

Prawdziwy sukces pochodzi z angażowania się w rzeczy, które są dla Ciebie ważne i podejmowania ciągłych, znaczących działań. Ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy usuniesz zasady i oczekiwania, które Ci nie służą.

Odstaw na bok zasady, które nie mają sensu i podejmij zdecydowaną decyzję o zaangażowaniu się w coś, co ma osobiste znaczenie — na własnych warunkach.

3. Będziesz miał lepsze połączenia

Nie jest łatwo poznawać ludzi i budować relacje, a to relacje budują świetny biznes.

Dopóki nie uspokoisz demonów budujących relacje i nie dasz sobie miejsca na robienie tego w sposób, który działa dla Ciebie (i Twojej firmy), będziesz nadal walczyć.

Wycofasz się z kontaktu z ludźmi, bo boisz się, że zostaniesz osądzony lub odrzucony. Albo sam się zastanowisz. Albo wchodzisz w rolę, która nie pasuje, i kończysz występem, który po prostu nie jest przekonujący.

Naturalna pewność siebie oznacza, że nie musisz się martwić o akceptację ani o to, jak się natkniesz. Będziesz w stanie połączyć się naturalnie, wykorzystując to, co najlepsze w sobie … nie w taki, krzykliwy, spojrz-na-mnie sposób, ale w sposób, który honoruje to, kim jesteś i co możesz zrobić.

4. Przestraszysz się

Kiedy ten głos strachu lub wątpliwości pojawia się w tobie i mówi ci, że twój plan jest zbyt ryzykowny, co robisz?

Zdecydowana większość robi dokładnie to, co każe im ten głos.: Nic..

Większość ludzi wybiera Bezpieczeństwo i komfort zamiast ryzyka i dyskomfortu. Ale to nie jest miejsce, w którym wykonasz swoją najlepszą pracę.

Twoja najlepsza praca wymaga, abyś musiał wyjść poza granice tego, co wiesz, co zrobiłeś, a nawet tego, kim jesteś. Czasami trzeba przestraszyć się głupi, aby grać w większą grę i uczestniczyć w czymś niesamowitym.

Oczywiście, że będziesz się bał. Bez wynalezienia kondensatora topnika i pójścia w przyszłość, nie wiesz, jak wszystko się ułoży. Niepewność zawsze wywołuje strach.

Ale naturalna pewność siebie daje Ci możliwość zaufania sobie. Nawet jeśli drżysz w butach, możesz wkroczyć w nieznane z głębokim zaufaniem, że poradzisz sobie z tym, co się wydarzy — dobre lub złe.

To całkiem fajne.

5. Będziesz mógł powiedzieć nie

Czy kiedykolwiek powiedziałeś ” tak ” na coś, ponieważ jest to łatwiejsze niż kołysanie łodzi przez powiedzenie “Nie”?

Bo chciałeś kogoś uszczęśliwić?

Bo myślałeś, że tego się od ciebie oczekuje?

Wiem, że tak. Założę się, że ty też.

Ale jest Was tylko tyle do obejścia, a wszystko, na co poświęcacie czas, to czas, którego nie spędzacie gdzie indziej. Dla wszystkiego, na co mówisz “tak”, mówisz” nie ” na coś innego, a w Twojej firmie to równanie jest krytyczne.

Nie sugeruję, żebyś stał się samolubnym palantem. Hojność jest rzadkim towarem i czymś, do czego należy zachęcać. Ale tylko wtedy, gdy jest we właściwym duchu.

Mówienie “tak”, aby trzymać się z dala od konfliktu, zadowolić drugiego faceta lub otrzymać walidację, jest złym duchem.

Pewność siebie oznacza, że twoja wartość nie zależy od tego, jak bardzo inni ludzie cię akceptują.

Oznacza to, że możesz podejmować świadome, oświecone decyzje o tym,co robisz i gdzie spędzasz czas, w oparciu o swoje priorytety i wartości, zamiast o niepewność.

6. Nie będziesz miał obsesji na punkcie sukcesu

To naturalne, że chcesz odnieść sukces w tym, co robisz. Inaczej by cię tu nie było. Ale co, jeśli skupienie się na “sukcesie” faktycznie przeszkadzało ci, a nie pomagało?

Widzisz, sukces jest złym motywatorem. Często opiera się na czynnikach zewnętrznych, czyli rzeczach, które Twoim zdaniem mogą przynieść sukces.

Dla ciebie może to być uczucie, że “udało ci się”.”Może to przez brak zmartwień. Może to szacunek i podziw. A może jest to możliwość podróżowania pierwszą klasą, kupowania tego błyszczącego samochodu lub jedzenia w najlepszych restauracjach.

Jeśli wiesz, co oznacza dla Ciebie prawdziwy sukces, to świetnie, ale jesteś w mniejszości.

Wielu goni ideę sukcesu, którą połączyło z tym, co przeczytało, zaobserwowało lub myśli, że powinien celuj.

Jeśli podążasz za zagmatwaną konstrukcją sukcesu i stawiasz na jego osiągnięcie — “If only I can get there, everything will be so much better” – ustawiasz wszystko na walkę. Poczujesz się rozczarowany i odłączony tylko wtedy, gdy (i jeśli) tam dotrzesz.

Faktem jest, że sukces przychodzi i odchodzi tak samo jak porażka. Czy więc twoja wartość nie powinna zależeć nie od wyniku, ale od sposobu, w jaki grasz?

Zamiast gonić za sukcesem, podejmuj dalsze, znaczące działania. Będą dwie rzeczy. Znacznie zwiększysz szanse na prawdziwy sukces w swojej firmie, a także upewnij się, że czujesz się świetnie, gdy tam dotrzesz.

7. Zawsze będziesz gotowy do podjęcia kolejnej decyzji

Budowanie biznesu wymaga ciągłego strumienia decyzji. Czasami te decyzje się sprawdzą, a czasami nie.

Zapytaj wiodących światowych przedsiębiorców i liderów biznesu. Powiedzą ci, że niepowodzenie jest tak samo ważne, jak sukces w budowaniu czegoś wartościowego.

Bez pewności siebie łatwo jest osobiście wziąć wpadki i pozwolić im wpłynąć na twoje myślenie.

Ale faktem jest, że wpadki są tylko wielką sprawą, jeśli zdecydujesz, że są. Wielki biznes to taki, który angażuje się w decyzje, które musi podjąć.

Jeśli ufasz sobie, że podejmujesz decyzje, nie musisz się wycofywać, zadręczać się ani wzmacniać negatywnego obrazu siebie, jeśli coś się nie uda. Zawsze jesteś gotowy do podjęcia następnej decyzji, bez względu na to, jak ta się skończy.

Total
0
Shares
Related Posts