7 samouczki wideo krok po kroku, które pomogą Ci zbudować lepszą stronę WordPress

Zegar wydaje się wskazywać głośniej każdego dnia, a listy zadań rosną z minuty na minutę, zwłaszcza gdy pracujesz nad uruchomieniem strony internetowej (która działa) dla Twojej firmy lub pomysłu.

Nauka podstaw tworzenia i projektowania stron internetowych może początkowo wydawać się czasochłonna, ale korzystanie z WordPress-w połączeniu z potężnym motywem premium WordPress — sprawia, że o wiele łatwiej niż kiedykolwiek było wziąć swój los online w swoje ręce.

Niezależnie od tego, czy jesteś ze szkoły DIY (jak ja), czy doświadczonym programistą WordPress, każdy może skorzystać z niewielkiej pomocy w osiągnięciu celu, zwłaszcza gdy jest to w formie kompleksowego samouczka wideo.

Moi przyjaciele, koniec z marszczonymi brwiami, zaparowanymi okularami i migrenami …

Światła, kamera, Witamy w StudioPress TV!

StudioPress TV usłyszał Twoje prośby o pomoc i zaczął kręcić kamery z własnym miłośnikiem Copybloggera WordPress Joshem Byersem. Brain trust buduje ciągłą serię samouczków wideo krok po kroku, koncentrując się na strukturze Genesis dla WordPress.

Zaczynając od podstaw, studiopress.tv porusza pytania z zakresu ” … co to jest framework WordPress?”do” … jak utworzyć niestandardową stronę główną dla mojej witryny?”. A w drodze jest o wiele więcej.

Podnieśmy kurtynę, dobrze?

7 samouczki wideo krok po kroku, aby poprawić, dostroić i uczynić swoją witrynę WordPress o wiele lepszą

 1. Co To jest Genesis Framework dla WordPress?
  Dowiedz się, dlaczego Genesis framework jest najbezpieczniejszym i najmądrzejszym sposobem na uruchomienie witryny w WordPress i dlaczego motywy dziecięce są najlepszym sposobem na zmianę wyglądu i stylu witryny w czasie.
 2. Jak zainstalować Genesis Framework dla WordPress
  Dowiedz się, jak łatwo jest zainstalować Genesis framework i motyw potomny, aby osiągnąć swoje cele publikowania online.
 3. Wycieczka z przewodnikiem po Genesis Framework dla ustawień motywów WordPress
  Przyjrzyj się dokładnie, jak możesz dostosować wygląd swojej witryny w ciągu kilku minut, od układu Po opcje komentarzy, za pomocą kilku kliknięć przycisku.
 4. Przegląd ustawień SEO dla Genesis Framework dla WordPress
  Solidne SEO pomoże Ci lepiej pozycjonować się w wyszukiwarkach; dowiedz się, jak Genesis łatwo to umożliwia.
 5. Utwórz niestandardową stronę główną z Genesis Framework dla WordPress
  Dowiedz się, jak zmieniać stronę główną w stylu bloga lub dynamiczną stronę główną i dowiedz się, jak używać widżetów do dostosowywania witryny.
 6. Jak korzystać z Treści demonstracyjnych, aby zbudować lepszą stronę WordPress
  Dowiedz się, jak pobrać zawartość demonstracyjną dla motywu podrzędnego, aby zobaczyć, jak wszystko wygląda w WordPress bez konieczności zaczynania od zera.
 7. Jak wykonać kopię zapasową (i ponownie zainstalować) Ustawienia motywu Genesis Framework for WordPress
  Jeśli kiedykolwiek myślałeś o zmianie motywów potomnych, ale nie chciałeś przechodzić przez kłopoty związane z zaczynaniem od nowa, dowiedz się, jak wykonać kopię zapasową i po prostu przenieść ustawienia motywu.

StudioPress TV ma również bezpłatną listę e-mail, dzięki czemu można uzyskać świeże samouczki przesyłane bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Nie szukaj dalej zasobów wszystkich rzeczy WordPress i StudioPress.

A jeśli uważasz, że StudioPress TV dał ci wystarczająco dużo informacji, oto dwa świetne motywy, aby Twoja strona internetowa (i biznes online) działała …

Ramuj swoje treści jak profesjonalista

image of the news theme for WordPress

Żaden producent treści bezsensownych nie będzie cenił czystych linii i umiejętności publikowania motywu wiadomości dla WordPress.

Czytelnicy w podróży docenią mobilny responsywny projekt, który obsługuje ciężką dietę artykułów, audio i wideo o eleganckim i prostym wyglądzie, który jest również doświadczony w mediach społecznościowych.

Kliknij tutaj, aby pozostać na bieżąco z tematem wiadomości.

Niech wracają po więcej

image of the magazine theme for WordPress

Wygląd magazynu o wysokim połysku mówi, że jesteś tutaj, aby pozostać gotowym na świat.

Jeden z naszych najbardziej wszechstronnych motywów jest teraz responsywny i bardziej seksowny niż kiedykolwiek, z projektem, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Kliknij tutaj, aby znaleźć swagger z tematem magazynu.

78,047 osób bierze WordPress dalej ze StudioPress

Oto umowa. …

Nasz Genesis Design Framework dla WordPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych z WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, ponad 40 projektom pod klucz oraz nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i stronom internetowym, które możesz zbudować, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród motywów premium WordPress.

Poważni wydawcy online ufają Genesis, aby zapewnić solidne podstawy dla swoich witryn. (A mówiąc poważnie, mam na myśli ludzi planujących coś z tym całym Internetem.)

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia Ci solidną infrastrukturę do podejmowania miejsc WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić Genesis Framework dla WordPress i wszystkie projekty pod klucz dzisiaj.

Total
0
Shares
Related Posts