Landing Page Makeover Clinic #12: Soxialize.com

Jest to kolejny dodatek do naszej trwającej serii samouczków i studiów przypadków na temat stron docelowych, które działają.

Kto nie chce zrobić kilku (lub więcej!) dodatkowe dolary ze swoich blogów WordPress-a kto nie chciałby wykorzystać mocy marki, takiej jak Ebay, jako niezawodnego środka do ich realizacji?

To podstawowe założenie WPBayAds. Opracowany przez Cesar Serna, WPBayAds to wtyczka WP, która umożliwia blogerom łatwe wyświetlanie powiązanych z tematem produktów aukcyjnych eBay lub, a szczególnie mi się to podoba, budowanie nieograniczonych niestandardowych niszowych sklepów eBay. Cesar podziela fakt, że część jego ruchu partnerskiego jest w porządku. Inne podmioty stowarzyszone nie są i chociaż jego ranking słów kluczowych jest w porządku, generowany organiczny ruch wyszukiwania nie generuje wystarczającej ilości gotówki.

Podczas gdy strona docelowa Cesara wymaga poważnych przeróbek, omówię również kilka punktów poza stroną docelową, które są również kluczowe dla zwiększenia udanego strumienia dochodów. Najpierw spójrzmy na:

 • Gol
  Zwiększ sprzedaż z ruchu organicznego o 25%.
 • Problem
  Ruch organiczny jest obfity, ale nie konwertuje.
 • Bieżąca Strona Docelowa
  http://www.soxialize.com/wpbayads
 • Źródło Ruchu
  Wyszukiwanie organiczne i afiliacje.
 • Koszt
  Normalna cena: 149 USD. Intro cena: 49 zł.

10-punktowa krytyka Mavena

WPBayAdsKliknij obraz, aby powiększyć widok

#1-skieruj odwiedzających do rzeczywistej strony specyficznej dla WPBayAds, a nie uniwersalnej strony bloga.

Pierwszą rzeczą, którą zauważam, gdy klikam, jest to, że jestem skierowany na stronę, która równie chwali TweetPro, jak i WPBayAds. Moją pierwszą reakcją jest dezorientacja. “Czy jestem na właściwej stronie?”W tym momencie równie dobrze mogę zrezygnować, ponieważ jestem już zmuszony do poruszania się po treściach, których się nie spodziewałem. (Duże logo Soxialize również nie pomaga odwiedzającym.) Zdaję sobie sprawę, że ideą jest użycie bloga jako platformy strony docelowej, ale jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą wtyczek, musisz zaprojektować prostą, przejrzystą, zorientowaną na sprzedaż stronę docelową. Twój odwiedzający kliknął, aby dowiedzieć się więcej o zarabianiu $$ na swoich blogach za pomocą WPBayAds. Upewnij się, że dajesz im WPBayAds i tylko WPBayAds.

#2-Zaprojektuj swoją nową stronę docelową pozbawioną bałaganu i wszystkiego, co nie ma znaczenia, aby pomóc odwiedzającym podjąć decyzję o zakupie.

Wiele rzeczy może zabić konwersję, ale na górze mojej listy są strony docelowe wypełnione nieistotnymi obrazami i rozpraszającymi linkami i gadaniem. Napisałem obszernie o dobrych protokołach projektowych, więc zamiast powtarzać się ad nauseum w tych punktach, skieruję Cię do przeglądu 5 wskazówek dotyczących projektowania ostatecznej strony docelowej i trzymaj ją prostą, głupią ” dotyczy również Twoich stron docelowych! Są to wskazówki, które pomogą Ci opracować pierwsze strony lub serię stron, które w najmniejszym stopniu nie zaszkodzą twoim wysiłkom konwersji sprzedaży.

Ale dam ci “Fer instance” tutaj. Kiedy widzę forum wsparcia, gdy jestem w “trybie podejmowania decyzji”, zastanawiam się, dlaczego prosta wtyczka potrzebuje forum wsparcia. Czy jest to trudne do wykorzystania lub dowiedzieć się? Dokonując tutaj ogromnego skoku, myślę, że większość blogerów (w tym ja), którzy nie są totalnymi maniakami, chce łatwego, bez bólu głowy sposobu na wykorzystanie swoich blogów do zarabiania pieniędzy. Pokaż mi forum wsparcia za wcześnie? Dałeś mi powód, by nie kupować, albo przynajmniej zawahałeś się. (Zmień nazwę na Wpbayads Community i dałeś jej zupełnie inny obrót.)

#3-Dobry projekt wspiera przekaz sprzedażowy. Kopia jest Komunikatem sprzedażowym.

Twoja obecna Kopia chce mi sprzedać wtyczkę do bloga. To, czego chcą twoi odwiedzający, to łatwy sposób na zarabianie pieniędzy na swoim blogu. Twoim zadaniem jest napisanie kopii, która koncentruje się bezpośrednio na własnym interesie odwiedzającego. Zamiast zarabiać pieniądze w niszowych sklepach eBay i reklamach!, Twój obecny nagłówek, mogę powiedzieć coś w stylu-masz 5 minut? Masz blog WP? Wtedy masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zamienić swój miły mały blog w turbodoładowaną, napędzaną Ebay, maszynę do zarabiania pieniędzy! (Zawsze chodzę trochę cheezy podczas kopiowania rozgrzewki.) Ale chodzi o to, że twoja kopia musi przemawiać do przyczyny pierwszego kliknięcia odwiedzającego. Twoim zadaniem jest dotrzymanie tej obietnicy.

#4-Złóż ofertę, której trudno się oprzeć.

Twoja normalna cena to $149, Twoja cena wstępna to $ 49, ale sama cena nie jest ofertą. To, czego potrzebujesz, to zachęcenie gości siedzących na ogrodzeniu-największej części populacji odwiedzających-do odpowiedzi. Czy możesz zaoferować bezpłatną wersję próbną lub gwarancję zwrotu pieniędzy? Lub zamiast od razu iść na sprzedaż, spróbuj dwustopniowego podejścia. Zaoferuj krótki, x-day kurs na temat tego, jak zarabiać $$ za pomocą produktów Ebay na swoim blogu. To musiałyby być prawdziwe wskazówki, ale dostaniesz x strzałów na dokonywanie sprzedaży … lub sprzedaży w dół drogi, ponieważ będziesz miał listę toasty-ciepłe perspektywy można kopać w czasie.

# 5-Tell ‘Em with great copy. Pokaż im ładne zdjęcia.

Nie ma dobrego sposobu, aby to powiedzieć, z wyjątkiem tego, że obrazy produktów są, cóż, dość okropne. To może być w porządku na niektórych blogach, ale nie na innych — i myślę, że jest o wiele więcej “nie inni” tam. Jako właściciel wielu blogów chciałbym umieścić atrakcyjne obrazy na mojej stronie, Ebay lub nie. Zdaję sobie sprawę, że nie masz kontroli nad rzeczywistymi obrazami, ale masz kontrolę nad prezentacją. Co więc można zrobić, aby poprawić sposób wyświetlania i obsługi ofert?

WPBayAdsKliknij obraz, aby powiększyć widok

# 6-Zorganizuj swoją kopię w logiczne “bloki” sprzedaży, które skupiają się wokół łatwe i bezproblemowe.

Aktualna Kopia nie ma do niej prawdziwego logicznego przepływu. Chcesz, aby odwiedzający przenieśli się z silnego nagłówka-Generuj łatwe zyski Ebay bez kłopotów ze sklepem Ebay? Tak, możesz! (Mam ich milion) do szeregu bogatych w korzyści podtytułów-nie jeden, ale 2 sposoby na zarabianie pieniędzy! – za sprzedawanie SMS-ów spełniających każde “oh yeah? I co z tego?”sprzeciw. Zrób listę wszystkich funkcji wtyczek i dopasuj każdą z nich z jakimś namacalnym, znaczącym korzyścią dla potencjalnego klienta. No to śmiało i odpowiedz na obiekcje – a jeśli mi się to nie spodoba? Jak długo zajmie mi odzyskanie$$? Czy będzie działać z nową wersją 2.7 WP, czy będzie dobrze grać z Google Adsense itp.

#7-pobierz swoje referencje na stronie.

Gdzie są wszystkie głosy tych szczęśliwych, plug-in kupujących cieszących się życiem przyjemnym “pasywnym”.”Jeśli nie masz jeszcze żadnych referencji, zbadaj swoich obecnych klientów lub, A oto kolejna możliwa oferta do przetestowania, daj 10-25-50 wtyczek w zamian za ich prawdziwe referencje “wowza”. Niech ci ludzie zrobią za ciebie ciężką sprzedaż, peer to peer.

#8-spraw, aby nie-maniacy czuli się inteligentni i kompetentni. Spraw, aby tech-Geeks czuli się lepsi.

Próbujesz to zrobić, gdy piszesz o zaawansowanych użytkownikach i Marketerach partnerskich. Sugerowałbym, że te dwie rzeczy nie muszą się wzajemnie łączyć. Zamiast tego napisałbym do punktów bólu i/lub wydajności Twoich ludzi 1 / non-tech, którzy chcą po prostu łatwego sposobu na zrobienie zapasowej monety; 2/doświadczeni technologicznie ludzie, którzy chcą mieć możliwość ulepszania kodu, dopóki nie błagają o litość; i 3/marketerzy stowarzyszeni, którzy szukają najszybszych sposobów generowania zysków ze swoich blogów. Można to zrobić jako słowa do X, słowa Do Y i słowa do Z i uczynić te punkty specyficznymi dla każdej z tych grup.

Poza stronami docelowymi … musisz wzmocnić i zwiększyć skuteczność tras, które prowadzą do Twojej spiffy new landing page/s:

# 9-pielęgnować więcej opinii od więcej swoich oddziałów.

Zauważyłeś w swoim skrócie, że osiągasz najlepsze wyniki z recenzji, a nie prostych banerów reklamowych. Oczywiście, że jesteś. Twoi partnerzy mają motywację poza hostingiem prostej reklamy banerowej. Chcą odnieść sukces z Twoim produktem. Z kolei ludzie, którzy klikają na pozytywną recenzję, są już przynajmniej częściowo sprzedani-lub przynajmniej czują się pozytywnie o możliwościach. Nie sugeruję płacenia za recenzje (chociaż jest to opcja), ale jak wspomniałem powyżej, rozdawanie X liczby wtyczek Twoim partnerom w zamian za recenzję pomogłoby wygenerować potencjalnych klientów, które przekonwertują najlepsze.

#10-Upewnij się, że organiczne wyszukiwane terminy/frazy dokładnie odzwierciedlają nastawienie perspektywy, którą chcesz przyciągnąć i przekonwertować.

Innymi słowy, nie chodzi o ilość generowanego ruchu, ale o generowanie właściwego ruchu – tych ludzi, którzy przeszli etap kopania opon (chyba że jesteś gotów spróbować trasy multi-step-to-sale.) Na przykład, powiedzmy, że chcesz kupić samochód. Wpisujesz “samochód” w Google i otrzymujesz miliard wyników. Ale jeśli umieścisz “2005 red camry 4-door sedan maryland”, uzyskasz znacznie mniej wyników, ale cokolwiek to będzie, będzie o wiele bardziej istotne dla Ciebie i da ci powód do działania. Więc będziesz chciał przejrzeć te frazy, które nie tylko generują ruch, ale również konwertują i od tego momentu.

Dziękuję Cesar Serna za wsparcie dla Heifer International. Poszukaj mojej następnej metamorfozy za około 2 tygodnie.

Oto Twoja szansa na kolejną metamorfozę strony docelowej copywritingu Mavena!

Masz stronę docelową, która jest bardziej kupa niż pop? Chcesz podzielić się z czytelnikami Copyblogger? Gotowy, aby umieścić trochę własnej “skóry w grze” dla Maven Makeover? Następnie postępuj zgodnie z kliknięciem, aby uzyskać wszystkie szczegóły na stronie docelowej Mavena.

(Odpowiedź na powrót Copywriting Maven Makeovers była ogromna-dziękuję! Minusem jest to, że jestem zarezerwowany na nowe gratisy do 2/1/09. Jeśli jesteś zainteresowany prywatną krytyką / makijażem lub innymi usługami, napisz do mnie bezpośrednio.)

Total
0
Shares
Related Posts