7 rzeczy, które sprawią, że Twój Weekend będzie słodszy

Oto siedem fajnych rzeczy do sprawdzenia w ten weekend, które nie będą Cię kosztować ani grosza:

  1. Możesz obejrzeć trzeci film z ruchu od Johna Reese ‘ a bez decydowania się na (i drugi film też, o to chodzi). John omawia generowanie ruchu za pomocą widżetów i aplikacji, które mogą być zbudowane dla piosenki przez rent-A-coders. Następnie rozlewa ziarna o sekrety ruchu 2.0, z największym szokiem jest nieoczekiwanie niska cena.
  2. Tamar Weinberg napisała w zeszłym tygodniu potwora przydatnego postu … jakie cechy definiują marketera w mediach społecznościowych? zdecydowanie warto spędzić z nim trochę czasu. Przynieś napój.
  3. Wiesz, że komunikowałeś się skutecznie, jeśli zmusisz kogoś do powiedzenia: “nie myślałem o tym wcześniej w ten sposób.”Sprawdź ten post, aby dowiedzieć się, dlaczego powinien to być twój cel z całym blogowaniem i marketingiem.
  4. Sprawdź ten naprawdę przydatny poradnik speedwriting.
  5. Aaron Brazell ciągle chce ze mną porozmawiać o Lijit. Wygląda całkiem fajnie … co o tym myślisz?
  6. Domain Lookup to rozszerzenie do Firefoksa, które pomaga odkrywać cenne ogólne nazwy domen podczas surfowania po Internecie. To narzędzie zwróciło moją uwagę, gdy deweloper wysłał mi ciasteczko z wróżbą w pudełku. Mój majątek? “Niech Google uśmiechnie się do wszystkich witryn partnerskich spamem.”Heh.
  7. Na koniec możesz zdobyć dwa bezpłatne miesiące nauki, wchodząc na Blog Meryl Birthday Bash … kliknij po szczegóły.

Idę się wygłupiać do poniedziałku. Miłej zabawy! ~ Brian

Total
0
Shares
Related Posts

Psychologia Cen

Jeśli prowadzisz firmę lub zespół marketingowy, prawdopodobnie koncentrujesz się na trzech kluczowych metrykach: koszcie, przychodach i zysku (lub…