5 Rzeczy, Których Depeche Mode Może Cię Nauczyć O Skutecznym Marketingu Online

Szedłem ulicami śródmieścia Austin między imprezami SXSW w zeszłym miesiącu i ktoś zapytał mnie, kiedy zrobię kolejny post z analogią do muzyki pop na Copyblogger.

“Co chcesz zobaczyć?”Zapytałem.

“Założę się, że nie możesz tego zrobić używając piosenek Depeche Mode” – rzucił wyzwanie.

– Założę się, że mogę-odparłem.

“Spójrz na tego gościa w sukience grającego na oboju!”odpowiedział.

Zamiast dzielić się wspaniałymi ulicznymi sceneriami Austin w Teksasie, oto, co Depeche Mode, najpopularniejszy zespół elektroniczny na świecie, może nauczyć cię skutecznego marketingu online.

People are People

People are people
Więc dlaczego miałoby być
Ty i ja powinniśmy dostać
Tak strasznie

Chcesz skutecznie sprzedawać w Internecie, ale nie chcesz zajmować się całą tą ludzką psychologią? Przepraszam, ale to w zasadzie wszystko. Zrozumienie, co sprawia, że ludzie kleszcz i postępowania odpowiednio jest to, co działa. Aby uzyskać punkty bonusowe, Studiuj psychologię społeczną i wszystkie te media społecznościowe zaczynają mieć większy sens, nawet jeśli nie.

Never Let Me Down Again

I ‘ m taking a ride with my best friend
Mam nadzieję, że już nigdy mnie nie zawiedzie.
Obiecuje mi, że jestem bezpieczna jak domy.
Tak długo, jak pamiętam, kto nosi spodnie

Czego może nauczyć cię piosenka o narkomanii i kto tak naprawdę kontroluje ten związek? Że to klient nosi spodnie w Twoim biznesie. Bądź zarozumiały, gdy wszystko idzie dobrze i zapomnij o tym, a będziesz miał paskudnego kaca.

Strangelove

Zawsze chętnie się uczę
Kiedy masz coś do nauczenia
I sprawię, że wszystko się opłaci
I ‘ ll make your heart smile

Jest to najbardziej sprzeczne z intuicją aspekt skutecznego marketingu online. Musisz przestać rzucać i zacząć uczyć. Nie ma nic bardziej skutecznego niż content marketing, który przyciąga wykwalifikowanych potencjalnych klientów, budując swój autorytet. A kiedy przyjdzie czas na sprzedaż, przekonasz się, że większość twojej pracy jest już wykonana.

Osobisty Jezus

Ktoś, kto wysłucha twoich modlitw
Someone who cares
Ktoś, kto tam jest

Autor tekstów Depeche Mode Martin Gore napisał Osobisty Jezus po przeczytaniu Elvis and Me autor: Priscilla Presley. Gore powiedział: “to piosenka o byciu Jezusem dla kogoś innego, kimś, kto daje Ci nadzieję i troskę.”W hiper-niszowym, trybalizowanym świecie ludzie szukają liderów, a nie marketerów. Na kim ci zależy i jak możesz im pomóc?

Wszystko Się Liczy

Chwytające dłonie
Chwyć ile się da
Wszystko dla siebie, wszakże
To konkurencyjny świat
Wszystko liczy się w dużych ilościach

Nie tylko słońce i kwiaty. Hejterzy będą starali się zbudować imię dla siebie, niszcząc Cię. Partnerzy i przyjaciele niech pieniądze idą do głowy. Współpracownicy zremiksują i zredefiniują Twoje produkty. Nieważne, to jest związane z terytorium.

Tak, teksty piosenek Wszystko Się Liczy są trochę cyniczni. Ale wersja NA ŻYWO piosenki w Rose Bowl w Kalifornii jest jednym z najbardziej radosnych demonstracji interakcji fanów, jakie kiedykolwiek zarejestrowano.

Obejrzyjmy film, pamiętajmy, że ludzie naprawdę chcą autentycznego doświadczenia i zakończmy to na wysokim poziomie. Zwróć szczególną uwagę zaczynając od 4:10 i zauważ, jak Dave Gahan ignoruje pochwały tłumu i zachęca oni być gwiazdą-teraz to skuteczny marketing.

Total
0
Shares
Related Posts