5 Porady dla początkujących Affiliate Marketing

Jaki jest jeden z najbardziej niezawodnych sposobów zarabiania w Internecie?

Jeśli zrobić dobrze, affiliate marketing jest trudny do pokonania model.

Problem w tym, że jest dużo Złych (i nieetycznych) rad, jak do tego podejść. Więc zaprosiłem Sonię Simone i Jessicę Commins, żeby dziś wskoczyli na linię. licznik że złe porady, i oferują swoje najlepsze strategie dla skutecznego, etyczny, i dochodowy Marketing afiliacyjny.

Od czego zacząć? Jak przyciągnąć klientów? Jakie są plusy i minusy różnych Affiliate Marketing biznes plany? Jak zarabiać budując lojalną publiczność?

Przekonajmy się …

W tym odcinku omawiamy:

 • Czym jest marketing afiliacyjny?
 • Najlepszym sposobem, aby zarabiać na życie jako affiliate Marketer
 • Istotnym elementem witryny partnerskiej i/lub treści musi zawierać
 • Jak wybrać Program partnerski
 • Dlaczego tworzenie treści jest kluczem do dochodowego marketingu afiliacyjnego
 • Marketing partnerski kwestie prawne, które musisz zrozumieć

Naciśnij Flash player poniżej, aby posłuchać teraz:


[transkrypcja]

Proszę zauważyć, że ten transkrypt został lekko edytowany dla jasności i gramatyki.

________________

Robert: Słuchacie marketingu internetowego dla mądrych ludzi. Jestem Robert Bruce. Dziś mówimy o jednym z najbardziej skutecznych sposobów zarabiania w Internecie, który jest affiliate marketing. Dołączają do mnie Dyrektor Marketingu Copyblogger Media, Sonia Simone, i menedżer partnerski Copyblogger Media, Jessica Commins. Sonia, wiem, że byłaś w Vegas w zeszłym tygodniu. Znowu zmieniłeś tytuł?

Sonia: Tak. Jestem teraz szefem Flamingo Feathers i brokat Officer.

Robert: O rany. Jess, gratuluję stosunkowo nowej pracy w Copyblogger. Jak się czujesz?

Jessica: Podoba mi się.
Robert: Zanim damy tym wspaniałym słuchaczom chudy na affiliate marketing 101, pozwól, że zadam ci pytanie. Gdyby można było odebrać światowej klasy edukację w zakresie e-mail marketingu, marketingu treści, badania słów kluczowych, copywritingu i tak, marketingu afiliacyjnego w jednym miejscu i bez żadnych opłat, zrobiłbyś to?

Sonia: Oczywiście, Bob.

Robert: Tak.

Sonia: (Śmiech)

Robert: Psujesz profesjonalizm mojej reklamy, Sonia. Byłabyś trochę szalona, nie wskakując na to, prawda? Dzięki ciężkiej pracy i doświadczeniu Pani Simone, którą właśnie słyszałeś, jest to możliwe. Jeśli szukasz nieuczciwej przewagi w stosowaniu wszystkich tematów, o których właśnie wspomniałem, oferujemy całkowicie bezpłatny kurs o nazwie Marketing internetowy dla inteligentnych ludzi.

O co chodzi? W skrócie, jest to systematyczny przegląd najlepszych z copyblogger.com, kapała do ciebie raz w tygodniu prosto do skrzynki e-mail. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak korzystać z internetowych strategii marketingowych i taktyk, które faktycznie działają, że Copyblogger spędził ponad 6 lat używając do budowania tego biznesu, wsiądź do autobusu z ponad 63,000 innych ludzi; po prostu otwórz nową stronę w przeglądarce, przejdź do copyblogger.com nie, naprawdę, poczekam. Śmiało.

Sonia: Czeka.

Robert: Czekam, jesteś tam? Wszyscy tam są. Teraz przewiń w dół do środka strony, aż trafisz w nagłówek: “chwyć nasz darmowy kurs marketingu internetowego dwudziestu części. Zobaczysz tam kilka podpunktów i formularz, do którego możesz wpisać swój adres e-mail. Po prostu upuść tam swój e-mail, kliknij czerwony przycisk, a my zajmiemy się resztą.

Czym jest marketing afiliacyjny?

Dobra chłopaki. Porozmawiajmy o marketingu afiliacyjnym 101, a najlepszym miejscem na rozpoczęcie jest pytanie Jessiki. Krótko mówiąc, co to jest marketing afiliacyjny?

Jessica: To w zasadzie internetowa wersja poleceń biznesowych. Wiesz, za każdym razem, gdy firma jest gotowa nagrodzić cię za klienta lub odwiedzających, szanse są duże, że jest to związek partnerski.

Tak jakby, znasz agentów nieruchomości, gdzie masz agenta nieruchomości, a oni dają trop innemu agentowi nieruchomości. Drugi agent nie płaci pierwszemu, chyba że dom się sprzeda, prawda? Cóż, to jest prawie to, co affiliate marketing jest o.

Polecasz sprzedaż i jeśli zamienia się na przykład w adres e-mail lub sprzedaż, jest to udana transakcja dokonana przez marketing afiliacyjny.

Robert: Tak, Old School termin ludzie mogą być bardziej zaznajomieni, jeśli nie są zaznajomieni z “affiliate marketing” może być sytuacja prowizji poprawne? Wysyłam ludzi do Twojej firmy i rozmawiamy tutaj przez link oczywiście, a jeśli coś zostanie zakupione przez ten link z mojej strony do strony innej firmy, płacą im prowizję.

Jessica: Dokładnie, ale wiesz, tak działają wszystkie nasze programy, bo płacimy gotówką, ale (śmiech)…

Sonia: Przez gotówkę rozumiemy PayPal.

Jessica: Tak. Wszystko wydaje tak samo. Ale czasami wiesz, że są firmy, które nagrodzą cię tylko za przyprowadzenie kogoś na swoją stronę internetową i być może podanie adresu e-mail, i dadzą ci standardową kwotę pieniędzy za każdy adres e-mail, który polecisz. Istnieją więc różne sposoby, że marketing afiliacyjny może wypracować, o ile jest nagroda i co ją wyzwala. Ale tak, to prawie tak samo.

Jak wybrać Program partnerski

Robert: Ok. Chcę zrobić bardzo podstawowe wprowadzenie o tym, jak ktoś może się do tego dostać. Jakie są niektóre z najważniejszych rzeczy, które wydawca online musi wziąć pod uwagę, gdy zbliża się do programu partnerskiego, myśląc o zapisaniu się do programu partnerskiego, to tylko pierwsze kroki tego, czego szukać. Jaki rodzaj programu partnerskiego? Jak określić, jaki rodzaj programu partnerskiego mogą dołączyć?

Jessica: Cóż, pierwszą rzeczą, którą myślę, że potencjalny partner musi rozważyć, ile czasu chce poświęcić na to. Wiesz, jaki biznes partnerski próbujesz prowadzić? Czy próbujesz zbudować całą masę oddzielnych zasobów, w których masz strony internetowe specyficzne dla produktów zbudowane dla różnych programów, które Cię interesują, czy też znajdziesz tylko produkty, które są odpowiednie dla Twojej obecnej niszy i odbiorców, a następnie zasadniczo wprowadzisz to do swojej strategii treści? Myślę, że to zależy od Ciebie.

Robert: Tak, to zależy od Ciebie i bardzo zależy od tego, co robisz, prawda? Co publikujesz, a może w przypadku, jeśli nie masz już nic do zrobienia w zakresie produkcji treści i konkretnej strony internetowej, co Cię interesuje i chcesz zrobić.

Umieść swoją publiczność na pierwszym miejscu

Sonia: Coś, o czym ludzie mogą chcieć Pamiętać, zwłaszcza z aktualizacją Panda Po Stronie Google, która naprawdę wyrządziła wiele szkód wielu ludziom, których podstawową działalnością jest marketing afiliacyjny. Radziłbym ludziom, jeśli chcecie to robić na dłuższą metę, jeśli chcecie naprawdę prowadzić to jako biznes, a nie tylko jako mały projekt, zacząć myśleć o swoich odbiorcach, naprawdę myśleć o tym, komu służycie, z kim rozmawiacie.

Niech Twoja lojalność będzie przede wszystkim dla odbiorców, czytelników lub jeśli robisz filmy, znasz swoich widzów lub słuchaczy i rozważ stworzenie czegoś takiego, jak Brian stworzył w Copyblogger, więc autorytatywna strona, kompleksowa strona, która mówi o różnych elementach dobrze zdefiniowanego tematu, a przede wszystkim daje mnóstwo elastyczności, dzięki czemu możesz mówić o różnych rodzajach produktów na zasadzie partnera. Możesz, no wiesz, tak jakby przychodzić i odchodzić.

Możesz naprawdę oprzeć to, co promujesz, na podstawie tego, co uważasz za najlepsze w tej chwili, co osobiście uważam za słuszne. Wiesz, nie Promuj niczego, co nie wydaje ci się niesamowite, ale to daje Ci trochę więcej solidnej strony, którą znajdziesz, nie będzie tak podlegać wzlotom i upadkom wyszukiwarek, ponieważ znasz ludzi, bardzo, bardzo mądrych, mądrych ludzi, SEO, którzy próbują utrzymać te super, super wąskie strony.

Dlaczego tworzenie treści jest kluczem do dochodowego marketingu afiliacyjnego

Jest to bardzo trudne, chyba że możesz stworzyć dużo treści. Możesz być w stanie stworzyć wiele treści o jednym oprogramowaniu, jeśli oprogramowanie jest złożone i ma wiele niuansów, ale pomyśl o możliwości tworzenia wielu treści i naprawdę pomyśl o swoich odbiorcach.

Komu służysz? Affiliate marketerzy, którzy służą ich produkt partnerski pierwszy lub ich prowizji pierwszy, uważam, że nie są tak skuteczne, jak affiliate marketerzy, którzy służą swoim odbiorcom pierwszy; przede wszystkim.

Robert: Więc zasadniczo niszczysz, niszcząc szybko zarabiaj pieniądze, Zarabiaj pieniądze online szybko teraz w ciągu trzech tygodni, rodzaj paradygmatu. Mówisz, mówiąc o znacznie bardziej holistycznym…

Sonia: Tak, to znaczy…

… prawda jest taka, że jeśli nie masz klienta, nie masz biznesu.

Jeśli więc spalisz klienta, ponieważ promujesz coś, co nie jest zbyt dobre, ale ma świetną prowizję, Twoja firma ma bardzo krótki okres przydatności do spożycia. To tylko moje spostrzeżenie.

I tak, mam na myśli marketing afiliacyjny jest tradycyjnym sposobem na szybkie zarabianie pieniędzy, ale jest wiele innych osób pływających w tym samym zbiorniku, którzy również chcieliby szybko zarabiać pieniądze. Wolałbym, żebyś zbudował coś naprawdę niezawodnego plus moją nową ulubioną rzeczą, którą napisałem w poście SEO w zeszłym tygodniu ,jest: “nie bierz skrótów; to trwa zbyt długo.’

Istotnym elementem witryny partnerskiej i treści muszą zawierać

Robert: (Śmiech). Wiesz, mamy wiele samouczków, które ludzie mogą przejść, nasz Copywriting 101 omawiający tajniki copywritingu, ale chcę cię zapytać konkretnie, w jaki sposób copywriting pasuje do naprawdę dobrej kampanii marketingowej afiliacyjnej?

Sonia: Tak, mam na myśli copywriting jest naprawdę-i zrozum, że copywriting odnosi się również do rzeczy takich jak tworzenie skryptów wideo, tworzenie konturów dla treści audio, więc nie jest to tylko tekst. Copywriting to również Twoje treści multimedialne.

Solidny copywriting i solidny content marketing, które są powiązane, ale nie są całkowicie identyczne, a może możemy umieścić ten post w notatkach pokazowych, solidne pisanie jest tak naprawdę tym, jak budujesz tę relację z tym klientem. Tak ich wychowujesz. W ten sposób pomagasz im zrozumieć, co muszą wiedzieć, aby dokonać zakupu. Tak rozwiązujesz obiekcje. Wszystkie podstawy copywritingu wchodzą w grę z affiliate marketingu, ponieważ affiliate marketing nie różni się od “prawdziwego biznesu.”

Marketing afiliacyjny to prawdziwy biznes i w ten sam sposób copywriting wspiera biznes, jeśli byłeś grafikiem lub wiesz, miałeś katalog dla swojej linii odzieżowej, tak samo jest, gdy jesteś marketerem afiliacyjnym. Musisz użyć pisania, aby zbudować relację z klientem i edukować Klienta o produkcie.

Dlaczego tworzenie treści jest kluczem do dochodowego marketingu afiliacyjnego

Robert: Wraca to do szerszego obrazu, holistycznego, długoterminowego podejścia, gdy zaczynamy mówić o tworzeniu treści i marketingu treści. W jaki sposób może to pomóc zwiększyć sprzedaż afiliacyjną? Druga część tego pytania będzie dla was obojga, nie będziemy mówić o konkretnych przykładach, ale może podajmy ogólne przykłady tego, jak treść może działać i jakie rodzaje treści działają.

Sonia: Tak, dam ci przykład tego, jak zrobiliśmy to na Copybloggerze w tekście, a potem rzucę to Jess, a ona może porozmawiać o niektórych rzeczach, które widziała na wideo, jeśli to działa dla wszystkich.

Wiesz, robimy sporo tego na Copybloggerze. Nie robimy już tak dużo promocji partnerskiej, ponieważ mamy tak wiele własnych produktów, że nie mamy dużo Szerokości pasma promocyjnego w naszym kalendarzu, ale faktycznie zrobiliśmy dwa różne posty na temat pisania ebooka. Obaj spisali się niesamowicie dobrze i były to posty, które przede wszystkim były edukacyjne dla czytelnika. Więc rozmawiali z czytelnikiem o tym, dlaczego w ogóle chcesz zrobić ebooka? Po co? Co z tego masz?

A potem, wiesz, jakie są niektóre z kluczowych rzeczy, które musisz upewnić się, że je tam umieścisz? Potem mieli linki do bardziej pełnoprawnych produktów o tym, jak pisać i sprzedawać ebooki.

Można powiedzieć, że byli dobrym content marketingiem, ponieważ dostarczali wartość czytelnikowi, nawet jeśli czytelnik nie kupił produktu. Były one z natury cenne i w ten sposób utrzymujesz, że publiczność wraca następnym razem. Może nie odbierają tego produktu, może tak, ale wracają następnym razem.

Wiesz, że wskazywaliśmy ludziom najcenniejsze zasoby, które znaleźliśmy na ten temat, więc nie wskazywaliśmy ich na śmieci. To nie jest warte naszej reputacji.

Mieli wyraźne wezwania do działania, więc było to bardzo jasne, na przykład, gdy przyszedł czas, aby przejść do oferty partnerskiej, było bardzo jasne, jak: “Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na ten temat i odebrać go dzisiaj.”Podali również trochę funkcji i zalet produktu, więc opisali trochę wiecie,” jaki jest wasz wynik końcowy? Co zyskujesz z pisania i sprzedaży ebooka? Co jest przez to lepsze w twoim życiu?”Mówiliśmy o tym trochę jako o sposobie presellowania produktu końcowego do pewnego stopnia.

Robert: Więc klasyczna atrakcja, wartościowa treść, ciągle je powtarzasz. Jest tu jakiś temat, Sonia, który podłapuję, który jest wartościowy content marketing.

Sonia: Tak, rzecz w tym, że absolutnie musisz przestać zaprzeczać temu. Istnieje miliard innych rzeczy ludzie mogą być patrząc na inne niż witryny affiliate marketing. To musi być warte przeczytania.

Robert: Sama w sobie.

Sonia: Sama w sobie. Warto się tym podzielić. To musi być warte tweetowania i rezerwacji twarzy i Google Plus-ing. Jeśli nie, nie uda ci się. Nie da się tego obejść. Więc tak, musisz uczynić go wartościowym samym w sobie. To najważniejsza rzecz, jaką możesz zrobić, aby uzyskać wyniki po stronie “kliknij tutaj i dodaj do koszyka”.

Jak zrobić Affiliate Marketing praca dla Ciebie

Robert: Jess, widzisz wiele rzeczy i nie będziemy już rozmawiać, szczegółów na temat czegokolwiek, na co patrzymy z naszego programu partnerskiego, ale czy możesz podać nam ogólne przykłady tego, jak początkujący partner może zacząć myśleć o tym, jaki rodzaj treści działa dla ludzi i naprawdę działa dla publiczności?

Jessica: Myślę, że dla nowych partnerów istnieje duża przynęta, aby przejść “pay per click”. Wielu ludzi o tym mówi. Wiesz, po co miałbym spędzać tyle czasu na tworzeniu treści na stronę internetową, kiedy mogę po prostu licytować kilka słów? Do tego powiedziałbym, że jest to naprawdę świetny sposób na zarabianie pieniędzy, oczywiście, poprzez marketing partnerski, ale na dłuższą metę zawsze będziesz płacić pieniądze, aby zarabiać pieniądze.

Z content marketingiem, jeśli robisz to dobrze, tworzysz dobrą mieszankę wiecznie zielonych, sprawdzonych i prawdziwych lekcji i informacji, ale także tworzysz istotne i aktualne rzeczy, które przemawiają, być może, do aktualizacji. Ludzie zrobią to za pomocą artykułów lub samouczków lub recenzji być może nowej funkcji, ale kiedy patrzysz na pay per click kontra tworzenie treści, powiedziałbym, że tworzenie treści zawsze wygra, ponieważ możesz zwiększyć ruch, a także zwiększyć zaufanie, ponieważ Sonia o tym mówi.

Kupujesz od ludzi, których znasz i którym ufasz. Najskuteczniejsi partnerzy, których zdecydowanie mamy, mają autorytet i zaufanie do swoich odbiorców. To właśnie sprawia, że ludzie klikają na swój link partnerski i powiedzą ci od razu: “Hej, to jest link partnerski.”Sprawia, że ludzie chcą to robić, ponieważ wiedzą, lubią i ufają im. Wolą dać im prowizję.
Ale jeśli chodzi o inne dobre tworzenie treści, jest naprawdę dobry artykuł, który napisał Brian Clark: pięć skutecznych taktyk copywritingu. Myślę, że dodasz to do notek, ale on mówi również o adnotacjach i bonusach. Są to również naprawdę dobre strategie, ale mówiąc zarówno jako menedżer partnerski, jak i ktoś, kto kupuje rzeczy online, kupuję ze względu na słowa, osobiście.

Dobre słowa i zrozumienie, jak go używasz, mówienie mi, dlaczego mi zależy, mówienie mi i odrabianie lekcji za mnie, pomaganie mi zrozumieć, dlaczego to jest lepsze niż to, co sprawi, że kupię, i wydaje się, że działa również dla naszych partnerów.

Robert: To bardzo dobra uwaga. Dwie rzeczy, którymi chcę się zająć krótko; jesteś osobą, która kocha słowa. Ludzie są różni i ludzie reagują na różne media w różny sposób, więc dowiedz się, kim są Twoi odbiorcy?

Może to być tekst, może to być dźwięk, może to być wideo, ale są różne sposoby, w jakie ludzie wchodzą w interakcję z treścią, a Ty chcesz być w zgodzie, po pierwsze, co chcesz robić, ale także to, kim są Twoi odbiorcy i czego chcą, co ważniejsze.

Czy pay per click jest tego warte?

Ale szybko wróć do rzeczy PPC; pay per click ads i kupowanie reklam, aby prowadzić programy partnerskie.

Słuszna Uwaga, Jess i Sonia, rozmawialiście już o tym z Brianem. Zastanawiam się, czy mógłbyś to rozwinąć na chwilę. Wiemy, że pay per click działa, Nie będę umieszczać słów w ustach, ale pozwól mi to zrobić teraz, myślę, że słyszałem, jak mówisz: “wiemy, że działa, ale to trudna gra. Musisz wiedzieć, co robisz.”Prawda?

Sonia: Tak, oczywiście. Pay per click naprawdę nagradza ludzi, którzy są gotowi pozostać na nim, wiesz? Kontynuuj testy i testuj dzielone nagłówki i testuj dzielone strony docelowe.

Jedną z rzeczy, które zdecydowanie wyłoniły się z marketingu pay per click, jest to, że możesz wysyłać ludzi do bogatej zawartości, a zwłaszcza jeśli możesz to zrobić za pomocą listy e-mailowej, więc wysyłasz je do automatycznego respondera e-mail, otrzymasz znacznie lepszy zwrot z inwestycji tego kliknięcia.

Więc zamiast kupować klik, naprawdę kupujesz leada. Kupujesz kogoś, kto jest zainteresowany twoim tematem i możesz złożyć więcej niż jedną ofertę. Rzecz w pay per click jest dość droga i znowu, im lepiej jesteś w grze, tym lepsze są Twoje kliknięcia, tym lepsze są twoje ceny.

Drugą częścią gry pay per click, która zaczyna być bardziej czynnikiem niż kiedykolwiek, jest to, ile płacisz za to kliknięcie, częściowo zależy od jakości twojej witryny.

Więc jeśli masz bogatą, wysokiej jakości, dobrą stronę internetową, Nie mówię, że musisz mieć posty 2,000; nie. ale masz tam wystarczająco dużo treści, aby naprawdę pokryć temat i regularnie dodawać treści. Google na to patrzy. Jeśli używasz Google pay per click, patrzą na to i jest to jeden z bardzo ważnych czynników, których używają, gdy decydują, ile będą Cię pobierać. Daliby Ci ofertę, jeśli masz lepszą jakość strony internetowej, więc są świetne powody, aby skupić się na treści, Nawet jeśli robisz pay per click. Myślę, że pay per click to dobry sposób na uzyskanie ruchu; jest drogi.

Nie robimy tego, ponieważ mamy ten niesamowity atut treści copyblogger.com więc bardziej sensowne jest dla nas skupienie się na tym, ale nie mam nic przeciwko pay per click, po prostu zdaj sobie sprawę, że możesz go lepiej wykorzystać, jeśli sparujesz go z treścią, a uzyskasz z tego o wiele więcej.

Robert: Jeśli pojawiasz się na Copybloggerze, jeśli jesteś tu tylko przez chwilę, jeśli właśnie wybrałeś ten program radiowy z dzikiej, dzikiej sieci i zastanawiasz się, co to wszystko oznacza, rozwijaj post, w którym pojawia się ten podcast. Będę miał wiele linków do wszystkich rzeczy: content marketing, copywriting 101, wszystkie te rzeczy, o których mówimy, że po prostu nie mamy czasu, aby się teraz zająć. Więc nie obawiaj się, że to wszystko jest do wzięcia, ale pamiętaj, że jest to rodzaj przeglądu 10 000 stóp. Zajmiemy się tym bardziej szczegółowo później.

Jess, z tego co wiem, nie jesteś prawnikiem, prawda?

Jessica: Tylko w Vegas.

Sonia: Nie masz tajnego wykształcenia prawniczego?

Marketing partnerski kwestie prawne, które musisz zrozumieć

Robert: Tak. Cóż z tej wiedzy, chciałem cię zapytać, po prostu prawdziwe prosto i szybko, istnieją pewne bardzo jasne kwestie prawne, że ludzie muszą być świadomi, jeśli chodzi o marketing partnerski. Co to jest jeden lub dwa z nich? Nie jest to wyczerpujące. Ponownie, nie jesteśmy adwokatami. Musisz zbadać to na własną rękę i zatrudnić adwokata, jeśli martwisz się o te rzeczy, ale czy możesz dać nam szybkie trafienie na to, czego ludzie muszą być świadomi, przede wszystkim?

Jessica: Cóż, po pierwsze, mamy adwokata jako naszego prezesa i już o tym pisał, więc zdecydowanie sprawdź jego post na ten temat. Ale Federalna Komisja Handlu chce, aby blogerzy i marketerzy afiliacyjni mówili ludziom, że biorą pieniądze lub towary w zamian za recenzje i potwierdzenia.

Ma to sens zarówno z perspektywy biznesowej, jak i po prostu starej dobrej perspektywy relacji. Widziałem affiliate marketerzy zrobić bardzo dobrze, po prostu mówiąc wprost, ” tak, to jest link partnerski. Proszę kliknąć, abym mógł dokonać prowizji.”

Wiesz, jeśli jesteś rodzajem partnera, który dostarcza świetnych informacji lub cennego zasobu za darmo, ludzie będą to doceniać i będą bardziej skłonni kliknąć link, jeśli po prostu powiesz: “Hej, zrobię prowizję, jeśli to zrobisz.”

Najważniejsze jest to, że ujawnienie jest zwykle dobrą rzeczą. Pomaga stworzyć tę zaufaną relację, której chcesz z klientami, a na dłuższą metę pomoże Ci obu.

Robert: A jeśli chcesz więcej na ten temat, tak, Brian napisał świetny post na ten temat, a ja linkuję do innych zasobów w notatkach programu. Jakieś ostatnie słowa od was panie na affiliate marketing 101?

Sonia: Polecam, jeśli Temat ma coś wspólnego z robieniem biznesu w Internecie, a niektórzy z naszych słuchaczy zrobić, a niektórzy z naszych słuchaczy nie, jeśli jesteś zainteresowany w sprawdzaniu naszych programów partnerskich i widząc produkty mamy, staramy się, aby były najlepsze na rynku, ale można dokonać tego wyboru dla siebie, skontaktować się z naszym drogim przyjacielem Jess, który jest naszym menedżerem partnera. Jest niesamowita. Dba o naszych partnerów i naprawdę pomaga ludziom bardziej jeden na jednego dowiedzieć się, jak to zrobić i jak dobrze wykorzystać swój czas. Przedstawię Jessowi małą prezentację.

Jessica: Tak, wszystkie nasze programy są otwarte i bezpłatne. Myślę, że Robert też zamieści link na dole. Jeśli jesteś nowy i lubisz czytać, polecam Traffic and Trust to naprawdę dobra książka, jeśli dopiero zaczynasz. Został napisany przez Nicka Reese ‘ a z doświadczonym komentarzem Chrisa Brogana.

Jeśli jesteś osobą, która lubi uczyć się osobiście, Affiliate Summit to naprawdę świetna konferencja z niesamowitymi sesjami. Więc wiesz, nie bój się zanurkować. To naprawdę fajny sposób na zarabianie pieniędzy zarówno aktywnie, jak i pasywnie w zależności od wybranego podejścia.

Robert: Super i tak, wrzucę ten link również w notkach programu, ale to jest copyblogger.com/affiliate-programs i na tej stronie, dwie rzeczy, możesz spojrzeć na podstawowy przegląd naszych programów, ale na dole tej strony, możesz skontaktować się bezpośrednio z Jess przez formularz, zadać jej dowolne pytania. Jak powiedziała Sonia, podejmuj własne decyzje w tych sprawach.

Dobra chłopaki, wynośmy się stąd. Dzięki za wysłuchanie. Jeśli podoba ci się to, co tu się dzieje, najlepszym sposobem, aby podziękować, jest udać się do iTunes, dać nam ocenę i komentarz, a my naprawdę, naprawdę doceniamy to, jeśli to zrobisz. Dziękuję bardzo, Pani Simone, Pani Commins, Pan Ogilvy byłby dumny. Dziękuję.

Sonia: Dzięki Robert. Trzymaj się.

Jessica: Dzięki.

[/transcript]

Inne opcje odsłuchu:

 • Kliknij tutaj aby pobrać mp3 | 29,1 MB | 24:11
 • Kliknij tutaj, aby subskrybować przez iTunes
 • Kliknij tutaj, aby uzyskać kanał RSS (non iTunes)
 • Kliknij tutaj, aby zobaczyć archiwum

The Show Notes:

 • Marketing internetowy dla inteligentnych ludzi kurs (bezpłatny)
 • Programy Partnerskie Copyblogger
 • Jak przetrwać Affiliate Evolution Rae Hoffman-Dolan
 • Copywriting 101
 • Content Marketing 101
 • Pięć skutecznych taktyk copywritingu dla marketingu afiliacyjnego
 • Jak włączyć ujawnienie Affiliate Marketing w punkcie sprzedaży
 • Jaka jest różnica między Content marketingiem a copywritingiem?
 • Jak pisać ebooki, które sprzedają
 • E-Mail Marketing 101
 • Wyszliśmy z budynku z Girl Talk

O autorze: Robert Bruce jest głównym copywriterem Copyblogger Media i rezydentem odludka.

Total
0
Shares
Related Posts