1-Przegląd VoIP

Budowanie dobrej reputacji firmy oznacza utrzymywanie najwyższej jakości komunikacji. Potrzebujesz usługi telefonii VoIP z solidnymi podstawami i zaawansowanymi funkcjami, które mogą ci w tym pomóc.

Gdy możesz komunikować się w wielu kanałach, nawiązujesz więcej kontaktów biznesowych i pomagasz większej liczbie klientów. W rezultacie rozwijasz swój biznes.

Jeśli szukasz nowego dostawcy VoIP, rozważ 1-VoIP. Oferuje skalowalny, prosty system, który jest łatwy w użyciu, nawet jeśli nie znasz swojej technologii. Porównajmy go z kilkoma innymi systemami VoIP, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest odpowiedni dla Twojej firmy.

1-VoIP plusy i minusy

Plusy

 • Niedrogie
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Doskonała Obsługa klienta
 • Prosta i skalowalna

Wady

 • Brak wideokonferencji
 • Mniej zaawansowanych funkcji

Wizyta 1-VoIP

Porównaj Najlepsze Usługi Telefonii VoIP
Sprawdziliśmy dziesiątki usług telefonicznych VoIP i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak 1-VoIP porównuje do najlepszych usług telefonicznych VoIP

1-VoIP daje wszystko, czego potrzebujesz pod względem podstawowych funkcji połączeń. Jest również wyposażony w bardziej zaawansowane, które prawie na pewno będą potrzebne do rozwijającej się firmy. Firma oferuje pakiety zarówno dla klientów biznesowych, jak i mieszkaniowych, dzięki czemu jest elastyczna dla prawie wszystkich.

Firma oferuje bezpłatną konfigurację, wyprzedzając innych dostawców, takich jak AXVoice. Ma również porównywalne funkcje, jeśli chodzi o połączenia międzynarodowe, stawiając go na równi z popularnymi usługami, takimi jak VoIPLy i Vonage.

Chociaż 1-VoIP oferuje doskonałą obsługę klienta, zapewnia również mnóstwo pomocnych zasobów, jeśli nie chcesz od razu przejść do dzwonienia do obsługi klienta. Mimo to brakuje im niektórych kanałów wsparcia, takich jak czat natychmiastowy i zgłoszenia biletów online, które można znaleźć za pomocą VoIPLy.

1-największą wadą VoIP jest to, że nie ma wideokonferencji. Jeśli twój zespół wykonuje wiele połączeń wideo, możesz rozważyć RingCentral lub VoIPLy, z których oba mają wideokonferencje po porównywalnych cenach. Oba są wysoko oceniane z innymi funkcjami jakości, które można znaleźć w 1-VoIP.

 

1-Jakość Połączeń VoIP

Posiadanie wysokiej jakości systemu telefonicznego może zwiększyć reputację Twojej firmy. Pokazuje, że zależy ci na jakości rozmów z klientami i że chcesz pomóc rozwiązać ich problemy. Lepsza jakość połączeń ostatecznie prowadzi do lepszego doświadczenia klienta.

1-VoIP słynie z doskonałej jakości połączeń. Przy minimalnych skargach jest to krok naprzód od VoIPLy, który ma mieszane recenzje. 1 – system wysokiej rozdzielczości VoIP współpracuje z większością zestawów słuchawkowych, dzięki czemu możesz korzystać z systemu w dowolny sposób, który działa dla Twojego zespołu, zachowując doskonałą jakość dźwięku.

System zachowuje jakość połączeń, niezależnie od tego, czy wykonujesz połączenia krajowe, czy międzynarodowe. Pozwala pozostać w kontakcie ze wszystkimi, nie martwiąc się o upuszczone linie lub pękające połączenia telefoniczne. Jakość połączeń systemu przewyższa wiele innych funkcji i wyróżnia go na tle innych usług.

1-Cennik VoIP

Niska cena nie powinna być twoim priorytetem, jeśli chodzi o znalezienie usługi telefonicznej VoIP, ale jest to ważny punkt do rozważenia. Musisz wiedzieć, na co pozwala twój budżet i czego potrzebujesz, aby Twoja firma działała w najlepszym wydaniu. Pamiętaj, że zawsze możesz uaktualnić swój pakiet w miarę rozwoju firmy, ale chcesz też czegoś, co będzie trwało.

Oto spojrzenie na 1-VoIP ‘ s business phone service cennik:

1-VoIP ma konkurencyjne ceny, ale można znaleźć tańsze opcje z podobnymi funkcjami. VoIPLy jest o kilka dolarów tańsze miesięcznie i oferuje tyle samo. Dzięki VoIPLy masz nieograniczone połączenia do ponad 50 krajów, a także wideokonferencje, a firma ma dobrą reputację.

Z 1-VoIP płacisz przez przedłużenie i miesięcznie, a nie tylko miesięcznie, jak w przypadku VoIPLy i AXVoice. Nie musisz podpisywać umowy z 1-VoIP, choć inne najlepsze marki, takie jak Vonage, również pomijają umowę.

1-VoIP ma trzy pakiety z biznesowym VoIP:

 • Metered: $14.97 / mo / rozszerzenie
 • Korporacyjne: $19.97 / mo / rozszerzenie
 • Profesjonalne: $29.97 / mo / rozszerzenie

Z planem Metered płacisz stawkę za minutę w wysokości 2 centów. To nie brzmi jak dużo, ale jeśli twój zespół wykonuje wiele połączeń, to się sumuje. Może warto kupić kolejny pakiet lub wybrać inny system VoIP, który nie stosuje tego typu opłat.

1-Zaawansowane Funkcje Połączeń VoIP

Chcesz System telefoniczny, który dobrze służy Twojej firmie zarówno z podstawowymi, jak i zaawansowanymi funkcjami. 1-VoIP obejmuje przekierowanie połączeń, doskonałą jakość połączeń, identyfikator rozmówcy, czekanie na połączenie, blokowanie połączeń i wiele innych. Ale ma wiele zaawansowanych funkcji, aby przejść z jego silnych podstaw.

Jeśli chodzi o zaawansowane funkcje, 1-VoIP oferuje wiele z tych samych, co VoIPLy, w tym:

 • Zaawansowane przekazywanie połączeń
 • Anonimowe odrzucenie połączenia
 • Opcje prywatności
 • Dzwonienie trójstronne
 • Nagrywanie rozmów
 • Wirtualny numer telefonu
 • Selektywna akceptacja i odrzucenie połączenia
 • Bezpłatny fax bez papieru

Niestety, 1-VoIP nie pochodzi z transkrypcji poczty głosowej. Jeśli jest to coś, co pomaga Twojemu zespołowi lepiej funkcjonować, wybierz dostawcę, który to ma, takiego jak VoIPLy.

1-VoIP posiada zaawansowane funkcje. Jednak nie wszystkie z nich są wbudowane. Chociaż możesz ich używać w systemie, musisz uzyskać aplikację innej firmy, aby działały. 1-VoIP również nie ma SIP w swoich standardowych pakietach, ale można go podłączyć za dodatkową opłatą.

1-Połączenia Międzynarodowe VoIP

1-VoIP zapewnia połączenia międzynarodowe, a także nielimitowane połączenia w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Stawki międzynarodowe różnią się w zależności od Twojej lokalizacji, więc musisz sprawdzić ich stronę internetową pod kątem stawek w Twojej okolicy.

1-pakiet mieszkaniowy VoIP ma opcję dla swojego planu World Unlimited, który pozwala wykonywać nielimitowane połączenia do ponad 30 krajów. Ten pakiet nie do końca pasuje do VoIPLy, co pozwala na wykonywanie nieograniczonych połączeń z ich pakietami do ponad 50 krajów. Niektóre plany Vonage zapewniają również nieograniczone połączenia międzynarodowe.

Możesz mieć trudności z wyszukaniem numerów dla funkcji połączeń międzynarodowych ze względu na pole wprowadzania systemu, które jest jedną z mniej intuicyjnych części platformy. Jeśli nie wykonujesz zbyt wielu połączeń międzynarodowych, może się okazać, że 1-VoIP odpowiada potrzebom Twojego zespołu. Mimo to, jeśli nie potrzebujesz innych zaawansowanych funkcji systemu, może nie warto kupować najdroższego pakietu, aby mieć nieograniczone połączenia międzynarodowe, gdy można uzyskać więcej z innym dostawcą.

1-Obsługa Klienta VoIP

Podczas gdy wspierasz swoich klientów, chcesz wiedzieć, że Twoja firma usługowa VoIP również będzie cię wspierać. W tym przypadku dobra Obsługa klienta spływa. Jeśli Obsługa klienta Twojej firmy VoIP przyspieszy pracę, oznacza to, że możesz szybciej wrócić do swoich klientów, zamiast czekać na następnego dostępnego agenta.

Na szczęście 1-VoIP jest numerem jeden w obsłudze klienta. Mają oni całodobową obsługę klienta, więc nie musisz się martwić, że nie możesz skontaktować się z przedstawicielem, gdy go potrzebujesz.

Jednak 1-VoIP nie ma obsługi klienta na wszystkich kanałach, co może utrudnić kontakt z nimi, jeśli nie masz czasu, aby zadzwonić. Możesz skontaktować się z nimi tylko przez e-mail lub dzwoniąc do firmy.

Inne firmy sprawiają, że ich wsparcie jest bardziej dostępne. VoIPLy ma również możliwość składania biletów online i natychmiastowy system czatu. Jeśli chodzi o jakość obsługi klienta, 1-VoIP bije obie firmy, więc weź pod uwagę, że kiedy podejmiesz ostateczną decyzję.

Wiele z obsługi klienta 1-VoIP jest bardziej samoobsługowym systemem. Mają mnóstwo e-przewodników, zasobów wideo i często zadawanych pytań, które pomogą Ci uczyć się i rozwiązywać problemy, jeśli chcesz spróbować rozwiązać problem na własną rękę.

1-Funkcje VoIP Mobile

Pracownicy zdalni potrzebują funkcji mobilnych, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Niezależnie od tego, czy oznacza to przekierowanie połączeń na telefon komórkowy, czy możliwość odbierania połączeń z telefonu komórkowego, gdy nie jesteś w biurze, aplikacja mobilna może sprawić, że prowadzenie firmy będzie wygodniejsze.

Funkcje mobilne zapewniają większą elastyczność systemu VoIP, co z kolei oznacza, że masz bardziej wszechstronny biznes. Możesz korzystać z funkcji mobilnych z 1-VoIP, ale nie są one wbudowane jak w przypadku RingCentral. 1-VoIP nie ma również wbudowanych internetowych funkcji SMS lub softphone.

Potrzebujesz aplikacji innej firmy, jeśli chcesz skorzystać z tych funkcji. To może się sumować w cenie, zwłaszcza jeśli nie masz jeszcze aplikacji innej firmy do połączenia. Jeśli już go masz, podłączenie go nie wymaga skomplikowanej konfiguracji.

1-projekt i interfejs VoIP

Kiedy otrzymasz system VoIP, Twój zespół powinien być w stanie z niego korzystać bez żadnych problemów. Intuicyjny interfejs sprawia, że wszystko jest wydajne, ponieważ pozwala każdemu od razu znaleźć potrzebne funkcje. To również sprawia, że konfiguracja jest szybka, dzięki czemu można dostać się do pracy w kilka minut, a nie dni.

1-VoIP ma reputację przyjaznego dla użytkownika projektu. Jest wyposażony w bezpłatną konfigurację, ale możesz ją skonfigurować samodzielnie, korzystając z zasobów wideo 1-VoIP. Filmy i solucje zawierają instrukcje, jak skonfigurować system, aby nawet ludzie bez dużej wiedzy technicznej mogli go złożyć.

Po przejściu pierwszych kilku kroków wystarczy umieścić swoje informacje na swoim koncie. Wszystko jest tuż przed tobą, co mówi, że 1-VoIP naprawdę rozważa swoich klientów.

Upewnij się, że możesz znaleźć wszelkie zasoby pomocy technicznej, których możesz potrzebować podczas konfigurowania platformy i konfigurowania ustawień. Platforma zawiera listę wszystkich funkcji w menu funkcje, więc nie musisz szukać niczego w niejasnych zakamarkach, aby znaleźć to, czego szukasz.

1-Wideokonferencje VoIP

Wiele firm korzysta z wideokonferencji, aby łączyć się z innymi firmami,a nawet przeprowadzać wywiady. Jeśli twój jest jednym z nich, prawdopodobnie powinieneś pominąć 1-VoIP.

1-system telefoniczny VoIP nie ma wideokonferencji z żadnym z pakietów. Jednak możesz uzyskać tę funkcję z większością innych usług telefonicznych VoIP, takich jak RingCentral lub VoIPLy, nie płacąc więcej niż za 1-VoIP.

Mieszkaniowy VoIP

1-mieszkaniowy system VoIP VoIP działa dobrze, jeśli jesteś jednoosobową firmą. Oferuje wiele takich samych funkcji jak pakiety biznesowe, ale jest dostosowany do mniejszej liczby osób. W tych pakietach można znaleźć takie funkcje jak:

 • Poczta głosowa na e-mail
 • Wirtualny fax
 • Biała i czarna lista
 • Digital call forward
 • Odrzucenie połączenia anonimowego

Mieszkaniowy VoIP może pomóc zaoszczędzić pieniądze, w porównaniu do abonamentu ze zwykłą firmą telefoniczną. Daje większą kontrolę nad telefonem domowym i pomaga prowadzić firmę z domu, gdy potrzebujesz więcej niż podstawowego telefonu stacjonarnego lub komórkowego.

Możesz uzyskać 1-VoIP ‘ s residential VoIP system z trzema planami:

 • Wartość: W $8.97, możesz skorzystać z nieograniczonej liczby połączeń przychodzących i 500 minut wychodzących. Dostajesz wszystkie funkcje premium, a system zawiera cały potrzebny sprzęt.
 • US & Canada Unlimited: Za $17.97 otrzymujesz nieograniczone połączenia przychodzące i wychodzące w Ameryce Północnej, a także wszystkie funkcje wartości.
 • World Unlimited: $23.97 daje nieograniczone połączenia przychodzące i wychodzące do ponad 30 krajów, plus wszystkie USA i Kanada nieograniczone funkcje pakietu.

Biznesowy VoIP

Biznesowy VoIP jest idealny, jeśli planujesz rozwijać swój biznes. To może zaoszczędzić do 53% na rachunkach telefonicznych z 1-VoIP, i ma ponad 40 funkcji biznesowych. Oznacza to, że masz wiele sposobów na obsługę klientów i nawiązywanie kontaktów z innymi firmami.

Bez umów i opłat za anulowanie, ta usługa łączy się z istniejącymi telefonami. Innymi słowy, nie musisz wprowadzać żadnych istotnych zmian w sposobie funkcjonowania zespołu.

Możesz uzyskać biznesową usługę VoIP w trzech pakietach:

 • Metered: $14.97 / mo / rozszerzenie
 • Korporacyjne: $19.97 / mo / rozszerzenie
 • Profesjonalne: $29.97 / mo / rozszerzenie

Pakiet professional zawiera również numer telefonu i rozszerzenie. Każdy poziom zawiera wszystkie funkcje biznesowe, więc nie przegapisz zakupu tańszego pakietu.

SIP Trunking

1-VoIP może nie mieć wbudowanego SIP, ale można go podłączyć za pomocą specjalnej usługi trunkingu SIP. Z czasem działania 99.999% będziesz wiedział, że masz niezawodną usługę z 1-VoIP. SIP trunk umożliwia wykonywanie połączeń przez internet, łącząc się z centralą PBX, w przeciwieństwie do przeciętnego telefonu.

Możesz uzyskać SIP trunking przez 1-VoIP w trzech pakietach:

 • Numer w USA i Kanadzie: $4.95 / mo / liczba
 • SIP Trunking minute Bundle: $25 / miesiąc
 • Bezpłatny Numer: $5.95 / mo / liczba

Pakiet SIP Trunking minute Bundle zapewnia więcej opcji konfigurowalnych niż reszta. Dzięki pakietom US & Canada i SIP Trunking Minute Bundle otrzymujesz nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń i nieograniczoną liczbę minut przychodzących.

Wizyta 1-VoIP

Porównaj Najlepsze Usługi Telefonii VoIP
Sprawdziliśmy dziesiątki usług telefonicznych VoIP i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Ogólnie rzecz biorąc, 1-VoIP nie wyróżnia się jako zdecydowanie lepszy niż większość innych dostawców usług VoIP. Bez wideokonferencji stawia się również w niekorzystnej sytuacji.

Jednak nadal jest to bardzo solidna opcja. Jego doskonała jakość połączeń i obsługa klienta zapewniają wsparcie potrzebne do obsługi klientów. Jego możliwości połączeń międzynarodowych oznacza, że nie jesteś ograniczony, gdzie można zadzwonić, i można rozszerzyć jego zakres z aplikacjami innych firm, które pozwalają korzystać z funkcji mobilnych.

1-rozsądne ceny VoIP, intuicyjna platforma i kompleksowe funkcje głosowe sprawiają, że jest to świetna opcja dla większości rodzajów firm. Jeśli potrzebujesz tylko systemu z mocnymi podstawami i kilkoma zaawansowanymi funkcjami, 1-VoIP ma to, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nową działalność lub rozwinąć istniejącą.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja VoiceSage

VoiceSage to platforma komunikacyjna w chmurze oferująca wiele różnych sposobów komunikacji dla firm. Rozwiązanie IVM (Interactive Voice Messaging)…

Przegląd Brax

Brax jest przeznaczony dla firm i agencji nastawionych na wydajność, które chcą tworzyć, zarządzać i skalować swoje natywne…