ZenBusiness Review

ZenBusiness jest jedną z najbardziej renomowanych i popularnych usług tworzenia biznesu na rynku. Jeśli zakładasz LLC lub korporację, mogą obsłużyć wszystkie dokumenty i zgłoszenia za Ciebie.

Prostota, szybkie składanie dokumentów i doskonałe wsparcie oferowane przez ZenBusiness to główne powody, dla których jest tak wysoce zalecane. Dodatkowo jest przystępny cenowo – nawet dla małych firm.

Z ZenBusiness powstały dziesiątki tysięcy firm.

Jako korporacja Pożytku Publicznego, ZenBusiness dokłada wszelkich starań, aby małe firmy odnosiły sukcesy. Wpływ społeczny jest częścią ich modelu biznesowego i misji.

Czy ZenBusiness jest właśnie dla ciebie? Jakie usługi oferują? Czy jest to dobra wartość? Odpowiemy na wszystkie te pytania i nie tylko, podczas naszego szczegółowego przeglądu ZenBusiness.

Już przekonany? Rozpocznij z ZenBusiness już teraz.

ZenBusiness Business Formation Services

ZenBusiness ma szeroki zakres usług, ale jego oferta w kategorii tworzenia biznesu jest zdecydowanie najbardziej popularna—dokładniej usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów. Omówimy je bardziej szczegółowo poniżej.

ZenBusiness Sp. z o. o. Usługi

Ze względu na ochronę odpowiedzialności, utworzenie LLC (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) jest atrakcyjną opcją dla właścicieli firm, którzy chcą chronić się przed procesami sądowymi związanymi z indywidualną odpowiedzialnością lub długami poniesionymi przez firmę.

Po utworzeniu LLC firma staje się własnym podmiotem. Więc wszystkie legalności związane z biznesem są oddzielone od właściciela.

Ze wszystkich usług oferowanych przez ZenBusiness, LLC formacja jest zdecydowanie najbardziej popularna.

Rozpoczęcie pracy jest proste. Po prostu przejdź do witryny ZenBusiness, wybierz ” LLC ” z rozwijanego menu na stronie głównej i wybierz swój stan.

Następnie możesz wybrać jeden z trzech pakietów ZenBusiness. Przyjrzyjmy się bliżej tym planom, aby zobaczyć, która opcja jest najlepsza dla Twojej LLC.

 • Starter – 49 zł rocznie
 • Pro – 199 zł rocznie
 • Premium – 299 zł rocznie

Opłaty państwowe nie są wliczone w te stawki. Dokładne opłaty będą się różnić w zależności od stanu.

Wszystkie plany są dostarczane z przygotowaniem i złożeniem LLC. Musisz tylko podać ZenBusiness kilka szczegółów na temat swojej firmy, a oni zajmą się papierkową robotą. Wyszukiwanie dostępności nazwy firmy jest również zawarte w każdym planie. Eksperci ds. formacji w ZenBusiness przeszukają stanową bazę danych, aby zweryfikować dostępność żądanego nazwiska przed złożeniem dokumentów. Jeśli nazwa jest niedostępna, skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania odpowiedniej alternatywy przed rozpoczęciem procesu tworzenia.

ZenBusiness daje ci dostęp 24/7 do Twoich dokumentów online za pośrednictwem prostego Pulpitu nawigacyjnego. Dzięki temu możesz śledzić status swojej formacji biznesowej w dowolnym momencie. Po zakończeniu procesu tworzenia możesz pobrać i wydrukować całą dokumentację LLC również stąd.

Usługi zarejestrowanych agentów są również zawarte we wszystkich pakietach ZenBusiness (więcej szczegółów na ten temat w dalszej części).

Otrzymasz również dokument Oświadczenia Organizatora i szablon umowy operacyjnej. ZenBusiness oferuje dodatkowe korzyści, takie jak kredyt Google Ads o wartości 150 USD, bezpłatne konsultacje księgowe, specjalne oferty kart kredytowych i wirtualny przewodnik biznesowy.

Możesz dodać przyspieszone lub przyspieszone składanie do planu startowego odpowiednio za $ 50 lub $ 100. Ale w tym momencie warto po prostu uaktualnić do wersji Pro lub Premium. Numer identyfikacyjny pracodawcy (ein) nie jest dołączony do Pakietu Startowego. Dodatkową opłatę w wysokości 70 USD za EIN można uniknąć, jeśli pójdziesz z planem Pro

Ogólnie Rzecz Biorąc, ZenBusiness to świetny wybór dla każdego, kto chce utworzyć LLC. Proces ten jest prosty i można go stosunkowo szybko uruchomić.

Nie jest to najtańsza usługa tworzenia LLC na rynku, ale nadal dostarcza pod względem wartości.

ZenBusiness Incorporation Services

Bardzo pomocne są również usługi inkorporacyjne świadczone przez ZenBusiness. Są one idealne dla każdego, kto chce rozpocząć jeden z następujących rodzajów działalności:

 • C corporation (C corp)
 • S corporation (S corp)
 • Korporacja non-profit

Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj struktury korporacyjnej jest dla Ciebie odpowiedni, ZenBusiness ma przydatne zasoby na swojej stronie internetowej, która przedstawia zalety, wady i różnice każdego z nich. Mają również prosty przewodnik po krokach, które musisz podjąć, aby utworzyć korporację, która wygląda mniej więcej tak:

Każdy z tych kroków został szczegółowo wyjaśniony na stronie internetowej. Jest to łatwe dla każdego do zrozumienia, nawet jeśli jest to twój pierwszy raz przechodzi przez ten proces.

Podczas gdy ZenBusiness nie poradzi sobie ze wszystkimi tymi dziesięcioma krokami, ich usługi inkorporacji zapewniają pomoc większości z nich—zwłaszcza najbardziej uciążliwych. W szczególności ZenBusiness może świadczyć następujące usługi inkorporacyjne dla swoich klientów:

 • Przygotowanie i złożenie dokumentów korporacyjnych
 • Nazwa firmy wyszukiwanie dostępności
 • Usługi dla zarejestrowanych agentów dla korporacji
 • Regulamin korporacyjny
 • Plik ein (numer identyfikacyjny pracodawcy)
 • Konsultacje księgowe

Rzeczy takie jak mianowanie dyrektorów, sporządzanie umów akcjonariuszy i emisja akcji nie wchodzą w zakres usług ZenBusiness. Ale tak jest w przypadku większości usług tworzenia biznesu na rynku. Niektóre z tych informacji będą potrzebne z wyprzedzeniem, aby ZenBusiness mógł ukończyć Regulamin korporacyjny i inną dokumentację.

Możesz użyć ZenBusiness, aby zarejestrować swoją korporację jako nazwę DBA (doing business as). Chociaż nie zapewni to żadnej ochrony prawnej Twojej firmie, wiele organizacji decyduje się na używanie baz danych jako nazwy handlowej.

ZenBusiness oferuje te same trzy plany dla korporacji, które mają dla LLC-Starter, Pro i Premium. Pakiety te zaczynają się odpowiednio od $49, $199 i $299 rocznie.

Opłaty państwowe nie są wliczone w cenę. Musisz wybrać swój stan, aby zobaczyć konkretne ceny do złożenia firmy, a ZenBusiness doda je do Twojego pakietu. Wszystko to jest bardzo proste na stronie internetowej.

Ogólnie polecam plan Pro. Ten pakiet usług inkorporacji jest standardowo wyposażony w ein filing, bezproblemową zgodność, przyspieszoną szybkość archiwizacji.

ZenBusiness Registered Agent Services

ZenBusiness oferuje usługi zarejestrowanego agenta zarówno dla nowych, jak i istniejących firm.

Jeśli zarejestrujesz zarejestrowanego agenta w ZenBusienss, zajmie się on całą wymaganą korespondencją z Sekretarzem Stanu i innymi agencjami rządowymi. ZenBusiness zapewnia, że dokumenty podatkowe i inne prawne dokumenty biznesowe są odpowiednio zarządzane i przekazywane tym agencjom rządowym w Twoim imieniu.

Państwa wymagają LLC i korporacji do mianowania i utrzymywania zarejestrowanego agenta podczas procesu tworzenia biznesu.

Dzięki fizycznej lokalizacji w stanie formacji, zarejestrowany agent firmy ZenBusiness może przyjmować ważne dokumenty prawne w Twoim imieniu. Zostaną one przesłane do Pulpitu nawigacyjnego online, dzięki czemu można je przeglądać, pobierać lub drukować w dowolnym momencie.

Usługa agenta zarejestrowanego w ZenBusiness zaczyna się od $99 rocznie. Masz więc możliwość uzyskania tego jako samodzielnej usługi. Dostępny jest również kompletny pakiet ubezpieczeniowy za 149 USD, który obejmuje usługi zgodności.

Jest to jednak znacznie bardziej opłacalne, jeśli połączysz usługę inkorporacji z pakietem tworzenia biznesu. Zaczynają się one od zaledwie $49 rocznie, a nawet Plan podstawowy obejmuje zarejestrowanego agenta.

Jedynym powodem do rozważenia samodzielnej usługi zarejestrowanego agenta od ZenBusiness jest to, że masz już istniejącą firmę i chcesz zmienić zarejestrowanych agentów. W przeciwnym razie plany formacji będą najlepszym wyborem.

Twój zarejestrowany agent ZenBusiness będzie dostępny w godzinach pracy. Mogą również zostać doręczone z powiadomieniem prawnym w Twoim imieniu i niezwłocznie przekażą dokumentację prawną odpowiednim stronom w Twojej firmie.

Jeśli potrzebujesz zarejestrowanego agenta, ZenBusiness ma cię w zasięgu ręki.

Ogólna cena i wartość

W porównaniu z innymi dostępnymi obecnie na rynku usługami w zakresie tworzenia biznesu, ZenBusiness plasuje się w środku pakietu pod względem cen. Nie są one najtańsze, ale na pewno nie są najdroższe albo.

Podczas gdy wspominaliśmy już o planach w tym przewodniku, oto szczegółowe spojrzenie na każdy pakiet:

Starter-49 USD rocznie plus opłaty państwowe

 • Przygotuj i złóż dokumenty LLC lub corporation
 • Nazwa firmy dostępność Szukaj
 • Usługi zarejestrowanych agentów
 • Wsparcie przez telefon i e-mail
 • Dostęp do dokumentów Online
 • Wzór umowy operacyjnej
 • Bezpłatne konsultacje księgowe
 • $ 150 Google Ads kredyt
 • Standardowa prędkość archiwizacji

Twój identyfikator podatkowy (EIN) kosztuje $75, aby dodać do tego planu. To zdecydowanie coś, czego będziesz potrzebować.

Pro-199 USD rocznie plus opłaty państwowe

 • Wszystkie usługi planu Starter
 • Przyspieszona prędkość archiwizacji (zazwyczaj mniej niż 10 dni, w zależności od stanu)
 • Dołączony numer EIN
 • Szablon restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji banków
 • Biblioteka szablonów dokumentów biznesowych
 • Bezproblemowa zgodność

Premium – $299 rocznie plus opłaty państwowe

 • Wszystkie usługi Pro plan
 • Szybkość szybkiego składania (około 3-5 dni roboczych)
 • Strona biznesowa
 • Nazwa domeny biznesowej
 • Prywatność nazwy domeny
 • Firmowy adres e-mail

Ogólnie Rzecz Biorąc, Plan ZenBusiness Pro zapewnia najlepszą wartość. Pochodzi z EIN zawarte i Przyspieszone zgłoszenia. Skorzystasz również z usługi” bezproblemowa zgodność ” (składanie raportów rocznych i dwie roczne zmiany).

Jedynym powodem do rozważenia planu Premium jest pośpiech i chęć jak najszybszego utworzenia firmy. Ale strona biznesowa, Domena i e—mail nie są zbyt atrakcyjne-powinieneś je dostać gdzie indziej. Zamiast tego możesz po prostu zapłacić dodatkową jednorazową opłatę w wysokości 100 USD za pilne zgłoszenie, w przeciwieństwie do dodatkowych 100 USD rocznie (Pro vs.Premium).

Plany są w 100% zwracane, jeśli anulujesz przed wysłaniem dokumentacji do Państwa.

Jeśli spojrzysz na ZenBusiness ramię w ramię z innymi dużymi graczami w branży tworzenia biznesu, należą oni na samym szczycie. Nie otrzymasz tych samych usług doradztwa prawnego świadczonych przez konkurentów, ale ZenBusiness nadal oferuje ogromną wartość.

Doświadczenie Użytkownika

Doświadczenie użytkownika z ZenBusiness jest bezproblemowe. Nie musisz być biegły technologicznie, żeby to rozgryźć. Jeśli wiesz, jak korzystać z internetu, można utworzyć firmę za pomocą tej platformy.

Wszystko jest tak proste, gdy lądujesz na stronie internetowej. Rozpoczęcie pracy jest tak proste, jak wybranie typu podmiotu (LLC lub corporation) i wybranie stanu. Stąd możesz wybrać plan i dodać dowolne dodatki.

Możesz utworzyć konto w kilka minut. Następnie musisz tylko podać ZenBusiness pewne szczegóły dotyczące twojej firmy. Wszystko to można zarządzać online za pomocą łatwego w użyciu pulpitu nawigacyjnego.

Po przeczytaniu opinii klientów online, znajdziesz nic oprócz świecących uwag na temat tego, jak łatwo jest poruszać się po stronie. Po przesłaniu danych do ZenBusiness możesz śledzić status swojego zamówienia podczas przetwarzania zgłoszenia. Będziesz mieć również dostęp do wszystkich dokumentów prawnych stąd, jak również.

Jeśli jesteś przygotowany, możesz zasadniczo zakończyć proces w jednym posiedzeniu. To tylko kwestia siedzenia i pozwalania ZenBusiness zająć się resztą za Ciebie.

Obsługa Klienta

Zespół Obsługi Klienta w ZenBusiness jest bardzo elastyczny. Przedstawiciele ci są dostępni przez telefon i e-mail w następujących godzinach:

 • Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00 czasu Centralnego
 • Niedziela, 10.00-19.00 czasu Centralnego

Wsparcie telefoniczne jest dość szybkie, a większość klientów nie doświadcza długich czasów oczekiwania. Odpowiadają na e-maile w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania zapytania.

Szybkie i niezawodne wsparcie ma kluczowe znaczenie podczas przeglądania i oceny firmy tworzącej biznes. To normalne, że podczas tego procesu masz jakieś pytania.

Nie ma ich, żeby Ci pomóc w soboty. Ale poza tym wsparcie jest na najwyższym poziomie.

Ostateczny Werdykt

Na koniec dnia ZenBusiness powinien być najlepszym wyborem do rozważenia, jeśli jesteś na rynku usług tworzenia biznesu.

Usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów to najpopularniejsze oferty oferowane przez ZenBusiness. Oprócz pakietów all-in-one, Możesz również używać ZenBusiness do indywidualnych przypadków użycia (takich jak ein filing, rejestracja nazwy firmy, szablony umów operacyjnych itp.).

Ale najbardziej popularne są pełne pakiety usług dla LLC i tworzenia korporacji.

Począwszy od zaledwie 49 USD rocznie, trudno jest pokonać tę wartość.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts