Pomysły Na Biznes Online

Prowadzenie biznesu online to marzenie przedsiębiorców na całym świecie. Biznes online oferuje elastyczność, swobodę finansową, a co najważniejsze elastyczność-możliwość pracy z dowolnego miejsca.

Możesz przekształcić to marzenie w rzeczywistość, wymyślając świetny pomysł na biznes online.

Jeśli wiesz, że chcesz rozpocząć działalność online, ale masz trudności z wymyśleniem pomysłu, ten przewodnik pokieruje Cię we właściwym kierunku. 

Co sprawia, że biznes online jest wyjątkowy?

Na potrzeby tego przewodnika “biznes online” odnosi się do firmy całkowicie cyfrowej. Nie potrzebujesz przestrzeni biurowej, magazynów ani żadnej fizycznej obecności, aby ją uruchomić i obsługiwać.

W porównaniu z tradycyjną firmą, firmy internetowe są wyjątkowe w tym sensie, że są łatwe do uruchomienia, skalowalne i zwykle mają niskie koszty ogólne.

Oznacza to, że każdy, kto ma dostęp do Internetu, może rozpocząć działalność online za mniej niż $1,000 w banku. 

9 Najlepsze Pomysły Na Biznes Online

Aby dać ci inspirację, podzielę się najlepszymi i najbardziej dochodowymi pomysłami na biznes online, abyś mógł zacząć. Nie wszystkie z nich koniecznie będą idealne dla Ciebie i Twoich umiejętności, ale możesz zagłębić się w tematy, które wzbudzają twoje zainteresowania. 

Usługi Projektowania Stron Internetowych

Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu graficznym, świetnie. Jeśli nie, nie ma problemu.

Dziś każdy może oferować usługi projektowania stron internetowych i czerpać zyski z tego biznesu online. Dzięki przyjaznym dla użytkownika kreatorom stron internetowych, takim jak Wix i Squarespace, możesz po prostu zacząć od szablonu i dostosować wszystko od tego miejsca—nie jest wymagane kodowanie ani doświadczenie techniczne.

W tej przestrzeni nie brakuje potencjalnych klientów. Każda firma potrzebuje strony internetowej. Możesz więc pomóc małym firmom w erze cyfrowej, dzwoniąc na zimno lub wysyłając im pocztę e-mail, oferując usługi projektowe. 

Aby uzyskać stopę w drzwiach, możesz nawet zaoferować wykonanie pierwszych kilku projektów za darmo jako sposób na zbudowanie portfolio i zaprezentowanie swojej pracy. Stamtąd możesz generować cykliczne przychody z utrzymywania tych witryn dla swoich klientów.

Zanim się obejrzysz, będziesz miał pełnowartościową agencję projektowania stron internetowych.

Załóż Sklep Dropshipping Ecommerce

Branża e-commerce kwitnie. Ale wciąż jest mnóstwo pieniędzy do zarobienia w tej przestrzeni, szczególnie dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność online. 

Dropshipping umożliwia sprzedaż towarów online bez dotykania produktu. Wszystko, co sprzedajesz, jest wysyłane bezpośrednio od producenta, hurtownika lub dystrybutora. 

Skorzystasz z hurtowych stawek na produkty, a wszystko, co musisz zrobić, to utrzymać stronę internetową. Gdy zaczniesz przyciągać klientów i prowadzić konwersje, łatwo jest zarobić.

Mając to na uwadze, nie oczekuj, że dropshipping będzie nocną kopalnią złota. Nadal musisz zbadać, aby znaleźć odpowiednie produkty, a ruch na twojej stronie jest o wiele łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jest to jednak sposób na rozpoczęcie działalności online o niskim ryzyku, ponieważ nie musisz kupować zapasów z góry. 

Załóż bloga

Każdy może założyć bloga. Chociaż nie musi to być najszybsza droga do gotówki, istnieje wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy w tej przestrzeni. 

Po uruchomieniu bloga możesz sprzedawać przestrzeń reklamową w swojej witrynie w szybki i łatwy sposób na wygenerowanie gotówki. Poza reklamami możesz również zostać marketerem partnerskim i otrzymywać lukratywne prowizje za produkty wymienione w Twoich postach. 

Istnieją setki, jeśli nie tysiące, kategorii marketingu afiliacyjnego do kierowania. Wszystko zależy od twoich zainteresowań, wiedzy i rodzaju odwiedzających, których chcesz przyciągnąć. 

Sukces prowadzenia bloga jest bezpośrednio związany z organicznym ruchem w witrynie. Więc upewnij się, że kształcisz się na temat SEO, jeśli chcesz mieć szansę walki w tej przestrzeni.

Freelance Writer

Zamiast pisać treści na własnej stronie internetowej, możesz otrzymać wynagrodzenie za pisanie dla innych stron internetowych. Istnieje duże zapotrzebowanie na niezależnych pisarzy w prawie każdej branży teraz iw najbliższej przyszłości. Jest to doskonała okazja dla każdego, kto ma dobre umiejętności pisania. 

Najcięższa jest twoja stopa w drzwiach. Zacznij ubiegać się o stanowisko freelancera na różnych stanowiskach pracy, takich jak Flexjobs i Indeed lub na platformach treści, takich jak Fiverr i Upwork. 

Przygotuj się do pracy za niewielką pensję, jeśli zaczynasz bez portfela. Jeśli masz kilka artykułów lub blogów do wykorzystania jako próbki do pisania, nie musisz zaczynać od niskiej stawki. Jakość pracy mówi sama za siebie. Możesz być niezależnym pisarzem jako mały zgiełk boczny, dopóki nie wylądujesz na koncertach, które płacą wystarczająco dużo za pracę w pełnym wymiarze czasu.

Najlepszą częścią tego pomysłu na biznes online jest to, że praktycznie nie ma kosztów ogólnych. Wszystko czego potrzebujesz to komputer, internet i czas. 

Sprzedaj Fotografię Online

Jeśli Fotografia zawsze była twoim hobby, możesz łatwo przekształcić to w biznes. 

Zacznij od inwestycji w odpowiedni sprzęt. Nie musisz wydawać tysięcy dolarów na aparat, ale potrzebujesz czegoś nieco lepszego niż Twój iPhone. 

Następnie pracuj nad swoimi umiejętnościami edytorskimi i prześlij swoje zdjęcia na stronę portfolio. Po przesłaniu wszystkiego możesz sprzedawać odbitki lub kopie cyfrowe online. Możesz również sprzedawać swoje zdjęcia do witryn z obrazami stockowymi. 

Naucz kurs Online

Czy masz konkretne umiejętności lub dogłębną wiedzę na dany temat? Zamień swój obszar wiedzy w gotówkę, tworząc kurs online. 

Uwielbiam ten pomysł, ponieważ wystarczy utworzyć kurs tylko raz, a następnie możesz go sprzedać nieograniczoną liczbę razy, aby wygenerować przychody. Możesz też utworzyć stronę członkowską, na której pobierasz miesięczną lub roczną opłatę za dostęp do kursu online. Następnie będziesz nadal generować cykliczne przychody od swoich członków.

Niszowe kategorie kursów online obejmują gotowanie, malarstwo, dziewiarstwo, Stolarstwo, animację, projektowanie wnętrz, zdrowie i wellness, medytację, umiejętności przetrwania, zarządzanie czasem, wystąpienia publiczne—możliwości są nieograniczone.  

Zostań sprzedawcą aplikacji mobilnych

Jeśli znasz się na technologii i masz duże aspiracje, jest to obecnie jeden z najbardziej kreatywnych i lukratywnych pomysłów na biznes online. Poza posiadaniem strony internetowej, firmy w prawie każdej kategorii dostrzegają znaczenie mobilności. Ale wiele z tych firm nie ma czasu, pieniędzy ani umiejętności, aby uruchomić aplikację mobilną.

Tu wkraczasz Ty.

Poszukaj platformy do tworzenia aplikacji mobilnych bez kodu, która ma program dla sprzedawców. Płacisz stałą miesięczną opłatę za korzystanie z platformy do tworzenia aplikacji dla swoich klientów. 

Podobnie jak w przypadku kreatora stron internetowych, nie potrzebujesz żadnych umiejętności kodowania, aby to zrobić. To tylko kwestia wyboru szablonu i dostosowania go do potrzeb klientów.

Na przykład, załóżmy, że chcesz utworzyć mobilną aplikację rezerwacyjną dla dentystów, fryzjerów lub masażystów. 

Funkcja rezerwacji jest zasadniczo taka sama na całej planszy. Wystarczy zmienić podstawowe informacje o aplikacji, takie jak logo, schematy kolorów i informacje kontaktowe dla każdej firmy. Możesz więc nadal używać tych samych szablonów w kółko, drastycznie skracając czas potrzebny na utworzenie każdej aplikacji.

Co najważniejsze, sprzedawcy aplikacji mobilnych mogą generować cykliczne przychody co miesiąc, kwartał lub rok za utrzymanie aplikacji. Otrzymasz więc zapłatę na czas nieokreślony za okres użytkowania aplikacji, które tworzysz dla klientów.

Zostań trenerem Fitness Online

Jeśli jesteś w fitness, możesz wziąć swoje umiejętności i stać się trenerem osobistym online. Wymaga to znacznie mniej wysiłku i pieniędzy niż szkolenie kogoś na siłowni i płacenie wysokich opłat prowizyjnych.

Istnieje wiele różnych ścieżek, które można podjąć w tej przestrzeni.

Możesz tworzyć serię filmów, wyzwania treningowe 30-dniowe, publikować plany posiłków i oferować tę samą zawartość wszystkim swoim członkom. 

Alternatywnie możesz tworzyć niestandardowe treści dla każdego klienta i pobierać opłaty za te usługi. Możesz nawet wykonywać sesje szkoleniowe na żywo przez Skype lub Zoom. 

Napisz ebooka

Oto kolejny pomysł na biznes online, który jest idealny dla kogoś z doskonałymi umiejętnościami pisania. 

Nie ma w zasadzie żadnych dodatkowych kosztów, aby napisać ebooka poza swoim czasem. Po jej zakończeniu możesz sprzedawać ją online na zawsze i nadal generować zyski z tej samej książki przy każdej sprzedaży. Jedyną prawdziwą inwestycją tutaj jest płacenie za redaktora, aby upewnić się, że twój ebook jest profesjonalną jakością. 

Najtrudniejszą częścią sprzedaży ebooka jest zainteresowanie nim ludzi. Dlaczego mieliby czytać to, co piszesz? 

Musisz przyciągnąć ruch do swojej witryny i pozycjonować się jako ekspert w danej kategorii. Ale gdy już to przybijesz, możesz nadal pisać więcej e-booków w przyszłości i sprawić, że ci sami ludzie będą je kupować. 

3 narzędzia do poprawy swoich pomysłów biznesowych Online

Skorzystaj z oprogramowania do twojej dyspozycji, gdy wprowadzasz pomysł na biznes online w życie. Te trzy narzędzia znacznie ułatwią Ci życie:

#1-LegalZoom

Biznes internetowy to wciąż biznes. Musisz więc oficjalnie zarejestrować swoją jednostkę w stanie. Proces tworzenia firmy LegalZoom upraszcza wszystko i składa wszystkie dokumenty dotyczące formacji bezpośrednio we właściwej agencji państwowej. 

Możesz użyć LegalZoom, aby sprawdzić dostępność nazwy firmy, uzyskać EIN (numer identyfikacyjny pracodawcy), a nawet użyć ich do usług zarejestrowanych agentów-co jest czymś, czego potrzebujesz. Pakiety formacji biznesowej od LegalZoom zaczynają się już od $79.

# 2-Wix

Bez względu na to, jaki rodzaj działalności online zaczynasz, musisz utworzyć stronę internetową. Wix to najprostszy sposób na stworzenie profesjonalnie zaprojektowanej strony internetowej w ciągu kilku minut. Ta prostota pozwala skupić się bardziej na samym biznesie online, zamiast martwić się o swoją cyfrową obecność.

Fajną częścią Wix jest to, że może obsługiwać wszystkie różne rodzaje firm internetowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz bloga, sprzedajesz fotografię, prowadzisz witrynę dropshipping, Czy oferujesz członkostwo, Wix ma Cię na oku. Oprogramowanie ma również wbudowane przetwarzanie płatności, dzięki czemu bardzo łatwo jest otrzymywać płatności online. Plany biznesowe Wix zaczynają się od zaledwie 23 USD miesięcznie.

#3-QuickBooks

Oddzielenie wydatków osobistych od wydatków biznesowych jest jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić po rozpoczęciu działalności online. Dlatego zdecydowanie polecam korzystanie z oprogramowania księgowego, takiego jak QuickBooks, aby zachować porządek. Oferują Plan freelancera dla osób samozatrudnionych już od 7,50 USD miesięcznie.

QuickBooks ułatwia śledzenie dochodów, śledzenie wydatków, organizowanie wpływów, prowadzenie raportów księgowych i szacowanie kwartalnych zgłoszeń podatkowych. Wraz z rozwojem firmy online możesz również korzystać z oprogramowania do fakturowania, przyjmowania płatności, wysyłania szacunków, zarządzania 1099 kontrahentami, płacenia rachunków i wielu innych. 

3 Sztuczki Za Wymyślanie Świetnych Pomysłów Na Biznes Online

Pamiętaj o tych szybkich wskazówkach i najlepszych praktykach podczas oceny różnych przedsięwzięć biznesowych online. Ta rada pomoże zapewnić długoterminowy sukces na każdej ścieżce.

Trick # 1: Ustaw Realistyczne Oczekiwania

Rozpoczęcie działalności online jest łatwe. Ale sukces i generowanie wystarczającej ilości pieniędzy, aby zarabiać na życie, nie dzieje się z dnia na dzień. 

Przygotuj się na wyzwania i napotkaj przeszkody po drodze. Ponownie, biznes internetowy jest nadal biznesem. Nie tylko plaże i słońce. 

Nadal będziesz musiał radzić sobie z klientami, prowadzić stronę internetową, przyciągać ruch do swojej witryny i dowiedzieć się, jak zamierzasz skalować. Większość firm internetowych generują bardzo mało wynagrodzenia na wczesnym etapie. Więc nie rezygnuj z codziennej pracy, dopóki nie masz solidnego planu finansowego.

Trick # 2: Zacznij od tego, w czym jesteś dobry

Nie próbuj odkrywać koła na nowo i uczyć się nowych umiejętności, aby rozpocząć biznes online. 

Na przykład, jeśli nigdy nie chodziłeś na siłownię w swoim życiu, stanie się osobistym trenerem online prawdopodobnie nie jest dla ciebie. Nie uruchamiaj kursu gotowania, jeśli nie wiesz, jak poruszać się po kuchni.

Poświęć chwilę, aby ocenić swoje umiejętności i zobaczyć, co możesz zacząć robić natychmiast, korzystając z dowolnej wiedzy lub doświadczenia, które już posiadasz. Jeśli zawsze byłeś dobrym pisarzem, założenie bloga lub napisanie ebooka byłoby logicznym obszarem, aby zawęzić koncentrację. Jeśli uprawiasz jogę codziennie przez ostatnie pięć lat, możesz być dobrym kandydatem do prowadzenia zajęć jogi online.

Trick # 3 :nie zapomnij o swojej publiczności

Wiele osób wymyśla naprawdę kreatywne pomysły biznesowe online. Ale te pomysły są bezużyteczne, jeśli nie ma rynku dla produktu lub usługi.

Koniec końców, ktoś musi kupić to, co sprzedajesz. Niezależnie od tego, czy jest to produkt dropshipped, książka cyfrowa, czy przestrzeń reklamowa, musi być konsument.

Jeśli twój pomysł na biznes online nie dodaje wartości do konkretnego rynku docelowego, złomuj go i pomyśl o czymś innym. Nie zakładaj też. W niektórych przypadkach może być konieczne przeprowadzenie badania rynku, aby zweryfikować Ważność pomysłu. 

Co dalej

W końcu trafiłeś na pomysł na biznes online i zdecydowałeś, że chcesz kontynuować-to świetna wiadomość. Teraz nadszedł czas, aby wziąć ten pomysł i wprowadzić go w życie.

Nazwij swoją firmę i zrób to oficjalnie. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zarejestrować nazwę firmy, aby uzyskać więcej informacji na temat tego procesu. 

Będziesz także chciał prawnie chronić siebie i oddzielić swoją osobistą odpowiedzialność od biznesu internetowego. Dla startupów internetowych, LLC (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) jest zazwyczaj najpopularniejszym podmiotem biznesowym do utworzenia. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak założyć LLC, aby uzyskać szczegółowe instrukcje tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts