Wstrzymałeś Się Z Marketingiem Internetowym? To może być wszystko, czego potrzebujesz, aby iść do przodu

Znowu utknąłeś.

Wiesz, co powinieneś zrobić. Nie chodzi o poznanie kolejnych kroków-znasz je, w porządku. Po prostu ich nie zabierasz.

Patrzysz, jak inni cię mijają. Ludzie, którzy nie są tak dobrzy jak ty. Ludzie, którzy nie pracują tak ciężko jak ty.

Frustrujące.

Coś powstrzymuje cię od zrobienia kolejnego kroku. Od robienia przerażającej części-części, która oznacza, że możesz odnieść sukces.

Zbyt wielu z was na to czeka. I wiesz co? Może nigdy tu nie dotrze. Naprawmy to tutaj i teraz.

Zbyt wielu z nas czeka na pozwolenie zrobić kolejny krok. Żeby ktoś inny pobłogosławił to, co robimy i powiedział, że jest OK.

Więc ten post jest Twoim oficjalnym pozwoleniem. Wydrukuj go, jeśli trzeba, i przyklej na ścianie.

Jeśli potrzebujesz zgody na podniesienie cen …

Sonia daje ci pozwolenie na naliczanie, ile jesteś wart.

Masz moje pozwolenie na uruchomienie czegoś droższego niż kiedykolwiek wcześniej. Masz moje pozwolenie na umieszczenie się na końcu skali cenowej. Masz moje pozwolenie na podanie cen bez przeprosin za nie. Masz moje pozwolenie na stworzenie bardziej wartościowego produktu i odpowiednie opłaty. Masz moje pozwolenie na skupienie się na klientach, których stać na to, co masz do zaoferowania.

Jeśli potrzebujesz pozwolenia na wprowadzenie produktu do odbiorców …

Sonia daje ci pozwolenie na udostępnienie tego ebooka, tego programu coachingowego, tej strony członkowskiej na świecie, gdzie ludzie mogą z niej korzystać (i za nią płacić).

Masz moje pozwolenie, by poprosić o sprzedaż. Masz moje pozwolenie na sprzedaż, nawet jeśli to denerwuje niektórych ludzi. I tak będzie. Masz moje pozwolenie na ignorowanie tych ludzi.

Jeśli potrzebujesz uprawnień do ustawiania granic …

Sonia pozwala Ci skupić się na tym, co musisz zrobić.

Masz moje pozwolenie na przerwę od mediów społecznościowych. Masz moje pozwolenie na skoncentrowaną, spójną pracę nad własnym projektem bez przerywania co pięć sekund. Masz moje pozwolenie, aby wyłączyć e-mail na jakiś czas. Masz moje pozwolenie na zabranie laptopa do kawiarni i spokojną pracę. Masz moje pozwolenie, żeby nie odbierać dzwonka. Albo twój telefon. Albo twój IMs.

Masz moje pozwolenie, żeby nie przejmować się tym, co mówi troll w twoich komentarzach. Masz moje pozwolenie, by zbanować trolla, nie czując się z tym źle.

Jeśli potrzebujesz pozwolenia na poważne potraktowanie swojej firmy …

Sonia daje ci pozwolenie na myślenie o sobie jak o biznesie, nawet jeśli nikt inny jeszcze tego nie robi.

Masz moje pozwolenie, by poświęcić tyle czasu i pieniędzy na swój biznes, co na hobby. Lub na innych ludziach. Zwłaszcza ludzi, których nie lubisz.

Masz moje pozwolenie na świetny projekt strony. Masz moje pozwolenie na porządny hosting. Masz moje pozwolenie, by wziąć udział w tym naprawdę fajnym kursie biznesowym.

Masz moje pozwolenie na wyobrażenie sobie, że twój biznes będzie kiedyś 10-100-1000 razy większy. Masz moje pozwolenie, żeby się tam dostać.

Jeśli potrzebujesz pozwolenia na nazywanie siebie autorytetem …

Sonia pozwala Ci przyznać, że znasz się na rzeczy.

Masz moje pozwolenie na mówienie i pisanie pewnie o tym, co wiesz. Masz moje pozwolenie, by uczyć tego, co wiesz. Masz moje pozwolenie, by przestać udawać głupszego od siebie. Masz moje pozwolenie, aby ignorować krytyków i chciwych, którzy nigdy, przenigdy nie będą tak odważni jak ty.

Masz moje pozwolenie, by nigdy więcej nie używać wyrażenia: “nie jestem ekspertem, ale …”

Do czego potrzebujesz pozwolenia?

Nie ma nic złego w potrzebie pozwolenia. Zdarza się to większości z nas raz na jakiś czas.

Co byś zrobił, gdybyś czuł, że masz” prawo ” zrobić następny krok? Jeśli czułeś, że zdobyłeś jakieś tajne pozwolenie, którego nikt inny nie może zobaczyć? Jeśli biznes i marketing wróżka chrzestna może dać błogosławieństwo?

Daj nam znać w komentarzach, a jeśli przedstawisz uzasadniony przypadek, napiszemy ci pozwolenie na miejscu.

O autorze: Sonia Simone jest CMO Copyblogger Media i współtwórcą Teaching Sells.

Total
0
Shares
Related Posts