Wskazówki 7, Jak zakochać się w swoim blogu od nowa

Starasz się tego nie pokazywać.,
But baby, baby I know it …
Straciłeś to uczucie miłości …

~ Sprawiedliwi Bracia

Czy kiedykolwiek dotarłeś do punktu ze swoim blogiem i strategią marketingu internetowego, w którym jesteś po prostu … zużyty?

Pisanie, które kiedyś cię ekscytowało, teraz czuje się jak obowiązek. Twoi czytelnicy działają ci na nerwy. Żmudne małe zadania Cię dopadają.

Nie chcesz odejść … ale ty do chcę odzyskać trochę tej starej magii, tak jak to było na początku.

Blogi i firmy w ogóle są jak małżeństwa. Czasami trzeba włożyć trochę dodatkowej pracy, żeby utrzymać tę iskrę przy życiu.

Jeśli przydałoby ci się kilka pomysłów na ponowne romans z blogowaniem biznesowym, jesteś we właściwym miejscu. A jeśli nadal jesteś namiętnie zakochany, nie martw się … te same techniki, które rozpalają iskrę, mogą być użyte, aby utrzymać ten płomień tak jasny, jak dziś.

#1: Naucz się czegoś nowego

Ludzki mózg nie miał absorbować wszystkich potrzebnych informacji w wieku 24,6 lat, a następnie przestać się uczyć.

Jak tylko przestaniesz się uczyć i rozwijać, zaczynasz umierać. To właśnie sprawiło, że twój biznes był tak zabawny — ta szalona krzywa uczenia się. To może być przytłaczające lub zastraszające w czasach, ale był również radosny.

Ciągłe uczenie się ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy (i szacunku do siebie). Jak tylko zaczniesz odpoczywać na tym, co już wiesz, zaczniesz się nudzić. I jakiś sprytny, energiczny konkurent pojawi się, aby zatrzasnąć Ci pięty.

Dodaj nową umiejętność do swojej mieszanki lub uzyskaj jeszcze więcej niesamowitości w niektórych umiejętnościach, które już posiadasz. Zanurz się w temacie, który cię przeraża, na przykład zostając lepszym sprzedawcą lub odkrywając Dzikie granice swojego tematu.

Pamiętaj o definicji optymalnego przepływu Mihály Csíkszentmihályi – musisz być w punkcie, w którym nie jest to zbyt trudne i nie jest zbyt łatwe. Uczenie się czegoś nowego da Ci przyjemną odświeżającą kąpiel z powrotem na głębokim końcu.

#2: Zrób połączenie Q&A

Jeśli twoim problemem jest zwątpienie w siebie, syndrom oszusta lub przekonanie, że nie dostarczasz czegoś wartościowego, ogłoś bezpłatne zaproszenie do zadawania pytań i Odpowiedzi dla swoich odbiorców.

Skorzystaj z jednej z bezpłatnych usług telekonferencyjnych i poinformuj o tym: chcesz zadać pytania swoim czytelnikom, a będziesz dostępny na żywo, aby na nie odpowiedzieć. Zdobądź wszystkich swoich blogerów i znajomych w mediach społecznościowych, aby pomóc ci rozpowszechniać To słowo.

Możesz to zrobić również jako post na blogu lub konkurs na bezpłatne konsultacje indywidualne-to świetny sposób na szybkie zwiększenie ruchu i uwagi.

Przekonasz się, że wiesz o wiele więcej, niż ci się wydaje. Możesz nie być w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, ale to jest w porządku — po prostu daj znać pytającemu, że się temu przyjrzysz. (Więcej nauki, yay!)

Ale będziesz zaskoczony, jak wiele pytań can odpowiedz. To najszybszy budowniczy pewności siebie, jakiego znam. To również niezwykle energetyzujące, aby zobaczyć z pierwszej ręki, jak bardzo możesz pomóc ludziom, którzy Cię czytają. I to jest rodzaj wzmacniacza szczęścia, który trwa dłużej niż urocza nowa para butów lub kufel Ben & Jerry ‘ s.

#3: Połącz

Szybko, nazwij swoje ulubione blogi 10.

Dziś odwiedź każdego z nich, przeczytaj ich najnowsze posty i skomentuj miłość. Pamiętasz, jak inspirowały Cię do samodzielnego tworzenia lepszych treści? Pozwól im zainspirować się na nowo.

Zacznij planować już teraz, aby przejść do następnego wydarzenia na żywo w swoim temacie. Jeśli będzie za dwa tygodnie, a Ty będziesz spłukany, zaplanuj ten, który będzie za trzy miesiące.

Idź nawiązać znajomości-i to nie tylko ze swoimi bohaterami. Połącz się z tym wspaniałym czytelnikiem, który zawsze pozostawia niesamowite komentarze. Połącz się z blogerem, który ma tak wielu czytelników, jak ty. Połącz się z osobą na Twitterze, która zawsze sprawia, że się śmiejesz.

Jeśli jesteś introwertykiem (tak jak ja), pamiętaj, aby zaplanować samotność, aby uzupełnić studnię. Weź kawę po drugiej stronie miasta, pomiń sesję konferencyjną, aby się zdrzemnąć, lub idź do biblioteki publicznej, jeśli musisz, ale znajdź trochę czasu dla siebie, aby zrównoważyć spotkania towarzyskie.

# 4: napisz swój manifest

Jedną z rzeczy, która sprawia, że Zappo jest tak fajną firmą, jest to, że na początku Tony Hsieh i jego zespół usiedli i zorientowali się, co oznaczają: ich podstawowe wartości.

Chwycili kawałek papieru i zorientowali się, kim chcą być-i kim są nie chcę być.

Wymyśl 10 podstawowych wartości, za którymi stoi Twoja firma. Jeśli nie wywołują Mrowienia, nie jesteś szczery. Nie umieszczaj nudnych frazesów, takich jak ” doskonała obsługa.”Znajdź wartości, które wprowadzają guzek w gardle.

Zastanówcie się, jak będziecie żyć tą deklaracją wartości w tym tygodniu. Co robisz, żeby pokazać światu, na co cię stać?

#5: Wykorzystaj swoje mocne strony podpisu

Badania nad szczęściem są dość jasne. Jest tylko tyle przyjemności, które możesz uzyskać z natychmiastowej satysfakcji. (Złe wieści dla ślicznych butów i Ben & Jerry ‘ s.)

Naukowcy zajmujący się szczęściem, tacy jak Martin Seligman, są dla Ciebie, którzy cieszą się życiowymi przyjemnościami — ale prawdopodobnie już zauważyłeś, że te przyjemności szybko tracą smak.

Seligman twierdzi, że skupienie się na tym, co nazywa, będzie o wiele trwalszym hitem gratyfikacje, które sprowadzają się do wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jesteś szczególnie miły? Czy masz odwagę swoich przekonań? Czy można znaleźć humor w praktycznie każdej sytuacji?

Aby odkryć swoje najważniejsze atuty, weź udział w ankiecie dotyczącej mocnych stron postaci (znajdziesz ją na stronie University of Pennsylvania ‘ s Authentic Happiness site). Test wskaże ci cechy postaci, z którymi zostałeś szczególnie obdarzony.

W tym tygodniu zdecyduj, jak wykorzystasz jedną ze swoich mocnych stron w swojej firmie. Może użyjesz inteligencji społecznej, aby wzmocnić swoje strony docelowe. Lub wytrwałość w podejmowaniu tych ostatnich kroków, aby twój start był świetny.

Korzystanie z mocnych stron marki daje poczucie satysfakcji i dobrego samopoczucia, które przetrwa. A jeśli nadal będziesz szukać nowych sposobów na zastosowanie swoich mocnych stron w swojej firmie, twoja miłość nigdy nie będzie czerstwaić.

(Twoje wyniki testów mogą również sprawić, że deklaracja wartości w stylu Zappo będzie bardziej ekscytująca.)

# 6: Znajdź trenera

Ludzie, którzy zakładają firmy, są trochę stuknięci. Myślimy, że wszystko możemy zrobić sami. Z natury jesteśmy przeciwnikami i jesteśmy uzależnieni od rysowania własnej mapy.

I to wszystko jest niesamowite. Musisz być samowystarczalny. Ale to nie jest oszustwo dla ciebie, aby uzyskać pomoc, zbyt.

Kiedy zaczynałem na własną rękę, moje nogi były chwiejne. Miałem dużo pasji i mnóstwo zapału, ale były dni, kiedy szedłem całkowicie w złym kierunku.

Praca z trenerem biznesowym dała mi pewną perspektywę i pomogła mi pamiętać o robieniu tego, co wiedziałem, że muszę zrobić. Pomogło mi to również cieszyć się tym procesem o wiele bardziej.

Podobnie jak osobisty trener na siłowni, trener nie wykona pracy za Ciebie. Ale oni can pomóc Ci zdać sobie sprawę, że jesteś wystarczająco silny, aby wykonać pracę samodzielnie.

Tak się składa, że mój trener jest świetny, ale ważne jest, aby znaleźć kogoś, kto rezonuje z Tobą, podziela twoje wartości i ma styl, który rzuci Ci wyzwanie, aby zrobić więcej niż możesz zrobić sam.

#7: zaplanuj czas z dala od marketingu online

Czasami jest to najtrudniejsze do zrobienia.

Nie obchodzi mnie, jak bardzo kochasz blogowanie lub pisanie. Nie obchodzi mnie ile energii ci to daje. Jeśli chcesz dać z siebie wszystko, co masz do zaoferowania, musisz odejść.

Kiedy tworzysz firmę i zaczynasz żyć swoim marzeniem, łatwo jest myśleć, że powinieneś robić to cały dzień, każdego dnia. Ale to szybka droga do wypalenia. Będziesz bardziej kreatywny, bardziej energiczny i bardziej podekscytowany swoją działalnością, gdy zbudujesz w czasie wolnym, aby zrobić coś inne rzeczy, które kochasz.

Pierwszą rzeczą, której wszyscy potrzebujemy, to ruszać się. Nie musisz biegać w maratonie, jeśli nie jest to twoja sprawa, ale codziennie wyjdź na spacer lub przejażdżkę rowerem. Poprawia jasność umysłu, nastrój i zmniejsza ryzyko prawie każdego rodzaju choroby. Ty też będziesz bardziej produktywny, co jest miłym bonusem.

Ale nie możesz na tym poprzestać. Chcę również, żebyś przynajmniej raz w tygodniu zaplanował trochę czasu na zabawę. Nie obchodzi mnie, czy pójdziesz do sklepu i kupisz farby palcowe, po prostu zrób coś, co sprawi ci frajdę. Nie rób tego zbyt praktycznego. Jeśli ma wartość społeczną, to się nie liczy. Daj temu wewnętrznemu pięciolatkowi trochę czasu na zabawę i obserwuj, co to robi do końca życia.

A Ty? Co robisz, gdy musisz ożywić tę iskrę? Dajcie nam znać w komentarzach.

Uwaga: Jest to klasyczny post Copyblogger, opublikowany dla Ciebie na cześć Walentynek. Daj swojemu blogowi trochę miłości!

Total
0
Shares
Related Posts