Wirtualny bilet na BlogWorld Expo (czyli jak dostać się na konferencję, na którą nie można się dostać)

Prowadzimy samotne życie w Internecie.

Oczywiście, mamy e-maile, blogi, media społecznościowe, Skype i okazjonalny kontakt przez rzeczywisty telefon, ale w rzeczywistości jesteśmy dość odizolowani.

Zazwyczaj mieszkamy z dala od naszych ” przyjaciół z pracy.”Wymieniamy pomysły w małych, dyskretnych blokach-półgodzinny czat IM z kimś tutaj, e-mail lub dwa z kimś innym.

Czasami ciężko jest pracować w Internecie, aby poczuć się jak coś innego niż hobby … i dlaczego miałoby to być, jeśli nigdy nie angażujesz się w to?

Dlaczego to wszystko ma być poważnym przedsięwzięciem, jeśli nigdy nie zrobisz tego trwałe, całkowite skupienie?

Dlaczego miałoby rosnąć i rozwijać się i stać się bardziej opłacalne, jeśli nigdy nie spotkasz się z odnoszącymi sukcesy ludźmi o podobnych poglądach i nie spędzisz poważnego czasu studiując swoje rzemiosło?

Powiem ci dlaczego …

Trzy razy w roku wskakuję do samolotu i odlatuję na konferencje blogowe-BlogWorld w maju i listopadzie, a w marcu na południowy zachód.

Podróżowanie jest bolesne, a Podróże są drogie, ale jeżdżę, ponieważ przebywanie w takich środowiskach jest całkowicie warte niedogodności.

To konieczne, żeby mój biznes się rozwijał.

Udział w konferencjach jest niczym niesamowitym i powinieneś to zrobić, jeśli jesteś w stanie. Są to czasy, aby chłonąć nowe informacje, kiedy innowacje i inspiracje innych nie mogą pomóc, ale ocierają się o Ciebie.

Za każdym razem, gdy idziesz na konferencję, wracasz do domu z nowymi narzędziami, które mogą sprawić, że twój biznes będzie bardziej opłacalny.

Ale co, jeśli nie uda Ci się dotrzeć do wydarzeń NA ŻYWO? Na szczęście jest rozwiązanie.

Jak wziąć udział w konferencji, w której nie możesz uczestniczyć

Podróże są do bani, zwłaszcza, że linie lotnicze rozpoczęły sadystyczny eksperyment Socjologiczny, aby określić, ile podróżni wytrzymają przed pęknięciem.

Musisz zapłacić za swoje bagaże. Musisz włożyć dezodorant do odpowiedniej torebki, albo go wyrzucą. Gówniana przekąska w samolocie kosztuje sześć dolarów. Podczas jednego lotu, człowiek po mojej lewej wylał się na moje miejsce, a człowiek po mojej prawej wymiotował przez cały czas.

Transport jest drogi. Hotele są drogie. Musisz umieścić dzieci w Budzie, a psy wysłać do babci.) Musisz znaleźć sposób, aby zawiesić swój biznes … jeśli może przetrwać wstrzymanie.

Często patrzysz na zbliżającą się konferencję i mówisz: “byłoby wspaniale uczestniczyć, ale nie ma możliwości, żebym to zrobił.”

Ale co, jeśli można uczestniczyć w konferencji bez podróży i niedogodności, i za niewielką część kosztów?

Co by było, gdybyś mógł zanurzyć się w najlepszych i najnowszych informacjach, obserwując dzieci i psy, jednocześnie robiąc to, co należy zrobić ze swoją firmą i domem, a być może (prawdopodobnie) podczas noszenia wygodnej Piżamy i nie wymiotując?

Co jeśli nie musielibyście wydać kilku tysięcy dolarów na podróż, hotel i karnet konferencyjny z pełnym dostępem?

To jest część, w której opowiadam o moim nowym koncercie-współpracy z BlogWorld New Media Expo, aby zmienić wirtualny bilet na BlogWorld w najlepszy you-can ‘ t-be-there-live-but-you-can-attendent-anyway wirtualne wydarzenie wokół.

To nie jest wirtualna konferencja twojego ojca.

Jeśli uważasz, że pomysł “uczestnictwa” w konferencji za pośrednictwem komputera brzmi jak kiepski substytut prawdziwej rzeczy, nie winię cię.

Większość wirtualnych wydarzeń skupia się wyłącznie na dawaniu zawartość, ale to, co naprawdę sprawia, że konferencja osobiście śpiewa, to doświadczenie bycia tam.

W przeprojektowanym wirtualnym bilecie dajemy wam oba.

Prowadzenie konferencji zawartość to było proste. Wirtualny bilet zawiera nagrania audio / wideo ze wszystkich ponad 100 godzin sesji konferencyjnych.

Chcesz się uczyć? Chcesz Informacji? Fuhgeddaboudit … mamy lawinę gorących, świeżych instrukcji. (W rzeczywistości jest to więcej treści niż dostałbyś osobiście, ponieważ kiedy jesteś tam na Żywo, musisz wybierać między sesjami — coś, czego nie będziesz musiał robić wirtualnie.)

Ale zapewnienie konferencji doświadczenie – pokonanie tej izolacji internetowej, którą wszyscy czujemy od czasu do czasu, było trudniejsze.

Staraliśmy się, jak tylko mogliśmy, nie mogliśmy zastąpić uścisków dłoni, uścisków i noogies, ale staraliśmy się odtworzyć “bycie tam” w jak największym stopniu:

  • Realizujemy nagrania na żywo podczas konferencji oraz na imprezach pozaszkolnych. Nie możesz być tam osobiście, żeby porozmawiać z prezenterami w Szanghaju, ale możemy i będziemy, a Ty będziesz oglądał.
  • Przygotowaliśmy ekskluzywne wywiady i dostęp za kulisami, do których nawet żyjący uczestnicy nie będą mieli dostępu.
  • Wynajęliśmy czarującego MC o imieniu Johnny B. Truant, aby był Twoim wirtualnym gospodarzem. Oprócz nadania wirtualnemu biletowi spójnego doświadczenia BlogWorld “prawie jak ty”, mogę cię zaprosić do każdego, ponieważ jestem czarujący i mam referencje — nie dlatego, że mam szantaż, bez względu na to, co mówi Sonia.
  • Zapewniliśmy Q&A Z bigwigs. Jeśli jesteś w domu, nie możesz zatrzymać prezenterów, aby zadawać im pytania (“Jaka jest twoja najlepsza wskazówka w mediach społecznościowych?””Jak zacząłeś? Co to jest na moim bucie?”), ale zadamy im Twoje pytania poprzez piękno mediów społecznościowych.
  • Poza tym mamy inne rzeczy.W pracach jest więcej magii mediów społecznościowych, której mój kierownik projektu jeszcze mi nie wyjaśnił i o której muszę teraz mówić niejasno. (Hej, jestem facetem od pomysłów. Ludzie wciąż muszą mi przypominać, żebym zawiązał buty.)

Czy to będzie tak dobre, jak być tam osobiście? Oczywiście, że nie.

Czy to kolejna najlepsza rzecz? Zdecydowanie.

Do zobaczenia w (wirtualnym) Los Angeles?

Kosztuje około 1/10 tyle samo: Pełna cena za wirtualny bilet to tylko 347 USD.

Ale do tej soboty, 15 października, to tylko $247.

Uzyskasz dostęp do wszystkiego (prawie wszystkiego o BlogWorld, oprócz tagów nazw) za dużo, dużo mniej niż wydałbyś na wylot do Los Angeles.

Zapisz się na wirtualny bilet BlogWorld West 2011 tutaj.

Copyblogger jest dumnym partnerem marketingowym BlogWorld New Media Expo, a wszystkie linki w tym poście są linkami partnerskimi.

Promujemy tylko to, w co wierzymy, a tegoroczny wirtualny bilet to coś niezwykłego. Wszystkie wirtualne wydarzenia dostarczają treści (niektóre lepsze od innych), ale prawie żadne nie dostarczają doświadczenia bycia na żywo.

To zapewnia oba.

I oczywiście, jeśli weźmiesz udział w wirtualnym bilecie, Copyblogger “do zobaczenia na BlogWorld” w przyszłym miesiącu. Będziemy tam, a Ty będziesz w domu lub w pracy … a to może oznaczać, że będziesz pił lepszą kawę.

Zostaw nam trochę, dobrze?

Zapisz się na wirtualny bilet tutaj podczas gdy cena jest nadal $ 100 off (do soboty).

O autorze: Johnny B. Truant jest gospodarzem i MC wirtualnego biletu BlogWorld.

Total
0
Shares
Related Posts