Uruchom silniki: czas na wyzwanie Copyblogger EBookWriMo!

Jak wiesz, chodzi tu o inteligentny content marketing.

A ebook to sprytny mały kawałek content marketingu, który może dostarczyć Ci wszelkiego rodzaju rzeczy dla Twojej firmy. Może generować ruch, zarabiać linki , zdobywać miłość do udostępniania społecznościowego … możesz nawet zapakować go i sprzedać jako produkt.

Ebook może być fantastyczną destylacją wiedzy na temat i unikalnego wkładu, który możesz wnieść do swoich odbiorców.

To wszystko jest wspaniałe … z wyjątkiem całego pisanie ebooka część.

Więc chcemy dać ci trochę zachęty, motywacji i malutkiego kopa w spodnie. Listopad jest oficjalnie Copyblogger” Get your Ebook Finished ” miesiąc … i jesteś zaproszony do udziału .

W zeszłym tygodniu ponownie opublikowaliśmy wspaniały post Ali Luke ‘ a o tym, jak napisać Wysokiej Jakości Ebook w 30 dni.

Zrobiliśmy to z dwóch powodów.

Po pierwsze (i najważniejsze), był to naprawdę przydatny post, który może pomóc Ci stworzyć cenny zasób dla Twojej firmy.

Ale po drugie … zrobiliśmy to, aby wesprzeć ten projekt, na cześć tradycji NaNoWriMo napisania powieści w ciągu miesiąca.

Twoja misja (jeśli zdecydujesz się ją zaakceptować): napisz ebook dla swoich odbiorców w ciągu 30 dni, od 1 listopada do 30 listopada.

Ali i ja wpadliśmy na ten pomysł, kiedy planowaliśmy Ostatnie seminarium trzeciego plemienia.

Biedni pisarze literatury próbują napisać całą powieść w listopadzie. To dość trudne. Na szczęście ebooki są zwykle znacznie krótsze niż powieści, a ukończenie ebooka w ciągu 30 dni jest absolutnie możliwe.

Działanie Krok 1:

Idź przeczytać post Ali o tym, jak zaplanować swoje 30 dni, aby uzyskać dopracowany ebook na końcu.

Działanie Krok 2:

Od jutra (lub Dzisiaj) Dostosuj swój temat.

Powiedzmy sobie jasno: to nie jest książka, którą zawsze chciałeś napisać. To jest książka, którą Twoi odbiorcy chcieliby przeczytać.

Kliknij na post Ali, aby zobaczyć krok po kroku, jak zawęzić temat i dowiedzieć się, co Twoi odbiorcy chcą od Ciebie zobaczyć.

Działanie Krok 3:

Zablokuj czas w swoim listopadowym kalendarzu. Masz wszystkie daty potrzebne w poście Ali, więc podłącz je do kalendarza teraz.

Czy nagrasz swoje ulubione programy i obejrzysz je wszystkie na raz w grudniowym maratonie? Czy będziesz pracować (tylko przez 30 dni) do obiadu? Czy możesz odłożyć pierwszą godzinę dnia pracy, aby uzyskać trochę czasu na pisanie i myślenie?

Czas na pisanie sam się nie znajdzie – trzeba to zrobić. Ale możesz. A 30 listopada otrzymasz wypełniony ebook-niezależnie od tego, czy jest to darmowa książka Promocyjna, czy płatny produkt.

Jeśli jesteś, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Zapraszamy również do zapoznania się przez cały miesiąc z postępami, przeszkodami, wyzwaniami i triumfami. Dodaj ten post do zakładek teraz, abyś pamiętał, gdzie go znaleźć i daj nam znać, jak idzie wyzwanie dla Ciebie!

To strefa bez strat

Czy to możliwe, że nie ukończysz każdego kroku do 30 listopada?

To możliwe.

Czy to czyni cię wielkim frajerem? Nie wygłupiaj się … to sprawia, że jesteś kimś, kto jest ogromny skok przed tym, gdzie byłeś 1 listopada.

A jeśli chcesz wskrzesić projekt, który już rozpocząłeś i przywrócić go na właściwe tory … to się liczy. Daj nam znać, abyśmy mogli cię dopingować.

Pamiętaj, sprawdzaj przez cały miesiąc i daj nam znać, jak sobie radzisz! Wszyscy czekamy na to, co robisz.

Total
0
Shares
Related Posts