10 Sposoby, Aby Uzyskać Więcej Retweets

Chcesz więcej ruchu na Twitterze? A kto nie? Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie ruchu na Twitterze jest uzyskanie większej liczby ponownych tweetów…ale już wiesz, że.

Ale czy wiesz, jak uzyskać więcej ponownych tweetów? Oprócz podstawowych rzeczy, takich jak pisanie świetnych treści lub dodawanie przycisków Twittera do witryny, muszą istnieć zaawansowane sposoby na uzyskanie większej liczby ponownych tweetów, prawo?

Cóż, są! Oto sposoby 10, aby uzyskać więcej ponownych tweetów:

1. Unikaj najmniej tweetable słowa

Spośród analizowanych 30 milionów tweetów, oto słowa, które wydają się być co najmniej ponownie tweetowane:

 1. gry
 2. going
 3. haha
 4. lol
 5. ale
 6. oglądanie
 7. praca
 8. spis treści
 9. noc
 10. łóżko
 11. cóż …
 12. sen
 13. gonna
 14. Hej.
 15. jutro
 16. zmęczony
 17. niektóre
 18. powrót
 19. znudzony
 20. słuchanie

A oto najczęściej tweetowane słowa:

 1. ty
 2. twitter
 3. proszę.
 4. retweet
 5. post
 6. blog
 7. społeczne
 8. za darmo
 9. media
 10. pomoc
 11. proszę retweet
 12. świetnie.
 13. media społecznościowe
 14. 10
 15. follow
 16. jak
 17. top
 18. wpis na blogu
 19. zobacz
 20. nowy wpis na blogu

Jeśli próbujesz uzyskać jak najwięcej ponownych tweetów, powinieneś unikać używania najmniej korzystnych słów w swoich tweetach i zamiast tego trzymaj się tych korzystnych.

2. Czas tweetów

Czy wiesz, że 48% użytkowników Twittera ma siedzibę we wschodnim czasie standardowym? Lub że 6% wszystkich ponownych tweetów dzieje się podczas 5pm EST? A jeśli chcesz być bardziej konkretny, Czy wiesz, że tweety, które pojawiają się w środę, zyskują największą widoczność?

Tak więc, jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej ponownych tweetów, rozważ tweetowanie wiadomości w środę o 17: 00 EST.

3. Time people ‘ s tweets

Wiesz już, że możesz umieścić przyciski Twittera na swojej stronie internetowej, aby uzyskać więcej ponownych tweetów, ale czy nie chciałbyś, aby ludzie klikali przycisk re-tweet podczas 5pm EST?

Jeśli używasz zwykłego przycisku Twittera, nie możesz kontrolować, kiedy ludzie ponownie tweetują Twoje treści. Ale jeśli użyjesz przycisku bufora Twitter, możesz kontrolować, kiedy czyjś tweet zgaśnie.

Sposób działania polega na tym, że gdy ludzie klikają przycisk buforowy tweet, automatycznie wypycha tweet w idealnych czasach, zamiast natychmiast go wypychać. W ten sposób tweety uzyskują największą widoczność,co powinno pomóc im w ponownym tweetowaniu.

4. Tweetuj cytaty

Jeśli śledzisz mnie na Twitterze, zauważysz, że tweetuję wiele cytatów. Niezależnie od tego, czy są to cytaty, które wymyślam, czy inne, mają tendencję do uzyskiwania od 20 do kilkuset ponownych tweetów.

Powodem, dla którego tweetuję te cytaty, jest to, że nie tylko powoduje, że moi obserwatorzy przyzwyczajają się do ponownego tweetowania moich rzeczy, ale także pomaga mi zwiększyć liczbę obserwujących.

Dodatkowo, jeśli tweetuję cytat, a następnie tweetuję o czymś innym w ciągu minuty, ten drugi tweet ma tendencję do ponownego tweetowania dodatkowego 4.1%. Tak więc, jeśli chcesz zwiększyć swoje re-tweety, zacznij tweetować cytaty.

5. Umieść przyciski re-tweet w swoich postach na blogu

Napisałem post na blogu “business advice in 3 words” w zeszłym roku, a post otrzymał ponad 417 re-tweets. Powodem tego sukcesu jest to, że dla każdej frazy, której użyłem do opisania biznesu, dodałem przycisk tweet obok niego.

W sumie post miał 54 przyciski re-tweet. A spośród 417 Plus re-tweetów, 283 z nich pochodziło z przycisków 54 re-tweet w poście na blogu.

Nie bój się umieszczać przycisków re-tweet w swojej kopii, gdy masz interesującą frazę, którą ludzie mogą polubić. Może drastycznie zwiększyć liczbę ponownych tweetów. Działa dobrze dla mnie i innych blogów, takich jak startupy.

6. Dodaj linki w swoich tweetach

Tak proste, jak to może brzmieć, istnieje ogromna różnica między tweetami z linkiem a tymi bez linków.

tweet links

Jeśli spojrzysz na powyższy obrazek, zauważysz, że 18.96% wszystkich tweetów zawiera link. Ale jeśli chodzi o ponowne tweety, aż 56.69% z nich zawiera link. Tak więc, jeśli chcesz, aby twoje tweety były ponownie tweetowane, masz większe szanse, Jeśli umieścisz link.

7. Niech ludzie płacą ci tweetem

Czy myślałeś o koncepcji, w której ludzie mogą płacić ci za pomocą tweeta? Na przykład, Simply Measured pozwala uzyskać dostęp do niektórych swoich produktów, jeśli tweetujesz o firmie. A jeśli chcesz korzystać z niektórych zaawansowanych funkcji bez konieczności płacenia, zwykle prosi o ponowne tweetowanie o tym.

Ta metoda pomogła firmie przyciągnąć ponad 1000 nowych klientów każdego miesiąca.

Innym przykładem tego jest rozdanie bezpłatnego białego papieru lub e-booka. W zamian za udostępnienie tego bezpłatnego materiału, możesz poprosić o tweeta, który pomoże ci uzyskać więcej pobrań.

8. Budowanie relacji

Networking nie musi odbywać się w trybie offline. Co tydzień staram się poznać co najmniej 5 użytkowników Twittera, którzy mają ponad 20 000 obserwujących. Robię to przez bezpośrednie wiadomości, komunikowanie się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail, tweetowanie na nich i ponowne tweetowanie niektórych tweetów.

Po tym, jak mój związek z tymi użytkownikami rośnie z czasem, co jakiś czas poproszę ich o ponowne tweetowanie niektórych moich tweetów. A ponieważ mają mnóstwo obserwujących, ten tweet jest również kilka razy ponownie tweetowany.

Jeśli możesz budować relacje z wystarczającą liczbą zaawansowanych użytkowników, możesz poprosić ich wszystkich na raz, aby ponownie tweetowali niektóre tweety, co powinno spowodować, że twoje numery pójdą na szczyt.

9. Użyj 1,62 sylaby na słowo

Prostota nie jest kluczem do ponownego tweetów. Jeśli Twoja strona ma wyższy poziom czytelności i używasz więcej sylab na słowo, bardziej prawdopodobne jest ponowne tweety.

twitter reading level

Jeśli spojrzysz na powyższy obrazek, zauważysz, że większość re-tweetów zawiera sylaby 1.62 na tweet. Podczas gdy większość tweetów zawiera 1,58 sylaby na słowo.

Więc nie próbuj głupich rzeczy w dół…nie bój się brzmieć mądrze. 😉

10. Ludzie śledzą hashtagi

Tak, ludzie podążają za ludźmi, ale również podążają za hashtagami. Wystarczy spojrzeć na obszar sekcji trendów na Twitterze lub, jeszcze lepiej, sprawdź Trendistic, aby zobaczyć, jakie hashtagi są obecnie używane.

twitter has tags

Czy wiesz, że 1% do 2% tweetów na Twitterze zawiera hashtagi? To może nie brzmieć jak dużo, ale z ponad 200 milionami tweetów dziennie, od 2 do 4 milionów z nich zawiera hashtagi.

Tak więc, jeśli możesz wykorzystać popularne hashtagi, twoje tweety będą bardziej prawdopodobne dla innych, co spowoduje więcej ponownych tweetów.

Wniosek

Re-tweety to nie Sztuka, to nauka.. Jeśli wykorzystasz powyższe informacje, zmaksymalizujesz liczbę ponownych tweetów. Spróbuj. Wypróbuj tylko kilka powyższych wskazówek, a zaczniesz widzieć więcej ponownych tweetów. Stworzyłem również przydatną infografikę obejmującą sztukę przesyłania dalej dla przyjemności oglądania poniżej.

Total
0
Shares
Related Posts