Trzy wielkie zasoby, które nie będą Cię kosztować ani grosza

Wszyscy kochają darmowe rzeczy, prawda? Oto trzy wysokiej jakości rzeczy, które sprawią, że Twój weekend będzie lepszy, a nawet nie będziesz musiał otwierać portfela.

Efekt Medyceuszy

Pamiętasz, jak wspomniałem o książce? Efekt Medyceuszy w moim postie content crossroads? Autor Frans Johansson opublikował całą książkę online w formacie PDF na stronie Medici Effect. I tak bym się za to wziął w miękkiej oprawie, ale przynajmniej teraz możesz czytać tyle ile chcesz, zanim się rozstaniesz z dolarami.

Pobierz plik PDF bezpośrednio tutaj.

Samotny Pisarz

Geoffrey Hineman z Tapping Creativity opublikował bezpłatny ebook, który pomaga pisarzom zachować skupienie i wydobyć słowa na papierze. Dobre rzeczy, gdy utkniesz.

Fotodropper

Markus Urban właśnie wydał niesamowitą wtyczkę WordPress, która pozwala upuszczać zdjęcia Flickr do postów na blogu bez opuszczania obszaru administracyjnego WordPress. Co więcej, automatycznie Dodaje stylowe zdjęcie do Creative Commons attribution.

Znajdź nasze więcej tutaj, a następnie Pobierz wtyczkę.

Plus Jeden…

Na wypadek, gdybyś to przegapił, nie zapomnij sprawdzić kompleksowego przewodnika Copyblogger do badania słów kluczowych dla blogerów. Jeszcze raz dziękuję Jonowi Morrowowi za całą jego ciężką pracę nad tym wspaniałym tutorialem.

Total
0
Shares
Related Posts