Trzecie plemię zbliża się do nowych członków: zdobądź dodatkowe gadżety o wartości 981 USD tylko w tym tygodniu

Nieco ponad rok temu wypróbowaliśmy nowy pomysł.

Co by było, gdyby istniała społeczność internetowa, w której można było nauczyć się najnowocześniejszego marketingu online-bez narażania swoich ideałów lub zamieniania się w jakąś internetową maszynę hype?

Co by było, gdybyś mógł wysłuchać niektórych z najbardziej udanych przedsiębiorców blogujących na świecie, takich jak Darren Rowse, Brian Clark i Chris Brogan?

Co jeśli możesz mieć indywidualne pytania biznesowe odpowiedzi dwa razy w miesiącu przez tych samych przedsiębiorców?

Co by było, gdybyś miał kwitnącą 24/7 społeczność biznesmenów takich jak ty,z którymi mógłbyś nawiązać współpracę, uzyskać informacje zwrotne i utworzyć grupy mózgów?

Nazwaliśmy to third Tribe Marketing, i udało się to ponad to, co wyobrażali sobie pierwotni założyciele. Tysiące przedsiębiorców dołączyło do nas, aby uczyć się, łączyć i rozwijać swoje firmy.

Teraz bierzemy trzecie plemię i zmieniamy je w coś większego i lepszego – a kiedy to zrobimy, zamkniemy plemię na nowych członków.

Pod koniec dnia roboczego w piątek, 1 kwietnia, zamkniemy plemię dla nowych członków. dopóki nie uruchomimy odświeżonej wersji – która będzie miała znacznie wyższą cenę.

Co oznacza w tym tygodniu macie ostatnią szansę, by zapoznać się z dzisiejszymi cenami.

Zgarnij niesamowity pakiet bonusów

Jak zbieg okoliczności, w tym tygodniu masz możliwość dołączenia do plemienia i zdobycia darmowych rzeczy o wartości 981 dolarów, a także natychmiastowego dostępu do 27 wysokiej jakości seminariów trzeciego plemienia. (Właściwie nie planowaliśmy tego w ten sposób, ale jest to dla nas całkiem fajna okazja, aby dać Ci mnóstwo dodatkowej wartości. Uwielbiam, gdy tak się dzieje.)

image of rubber stamp saying Third Tribe ApprovedTo dlatego, że jest to również tydzień, w którym Michael Port uruchamia swój nowy program, Daily Success Deals. Zgromadził bardzo inteligentnych i odnoszących sukcesy ludzi, aby zaoferować mega pakiet niezbędnych zasobów dla przedsiębiorców internetowych.

Jeśli chcesz sprawdzić oferty wyboru od Pam Slim, Scott Stratten, Laura Roeder, Marie Forleo i innych gwiazd rocka online – w cenie jednego miesiąca w Third Tribe — jest to świetna okazja, aby to zrobić.

A jeśli jesteś jednym z pierwszych 500 osób, które się zarejestrowały, Daily Success Deals uzupełni to wszystko o Zarezerwuj Się Solidnie Seria filmów wartych 297 dolarów od Michaela Port.

Ale wygasa o północy czasu pacyficznego (USA) w najbliższy piątek.

Jeśli chcesz to zrobić, zrób to. teraz

Nie mam pojęcia, jak długo potrwa premia Michaela, ale zrób sobie przysługę i postaraj się ją odebrać. Nauczyłem się wiele od Michaela, kiedy dopiero zaczynałem, i uważam, że jego Zarezerwuj Się Solidnie niezbędny zasób dla każdej firmy.

Pakiet zawiera:

  • Third Tribe Marketing przez cały miesiąc, w tym natychmiastowy dostęp do ponad 24 godzin najnowocześniejszych porad marketingowych online
  • Scott Stratten o pozycjonowaniu i marketingu wirusowym
  • Pam Slim o etycznej sprzedaży, która działa
  • Sean Malarkey i Lewis Howes o tym, jak rozwijać Twittera, łącząc się z odpowiednimi ludźmi (nie botami lub marnującymi czas)
  • Laura Roeder przy tworzeniu stron internetowych, które nie tylko ładnie wyglądają, ale przyciągają i konwertują kupujący

A to tylko próbka. Całkowita rzeczywista wartość pakietu wynosi 1078 USD.

Kliknij tutaj, aby uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące Daily Success deals. Michael Port jest jednym z moich wczesnych wpływów, i jestem naprawdę pod wrażeniem grupy zasobów, które zebrał dla Ciebie. Dlatego cieszymy się, że możemy być z nimi partnerem marketingowym.

A jeśli kochasz plemię i chcesz kontynuować (myślimy, że będziesz), będziesz miał możliwość pozostania za $ 47 miesięcznie.

Proszę, nie zwlekaj z tym-kiedy zniknie, zniknie. I na pewno będziesz chciał spróbować być jednym z tych pierwszych 500, aby otrzymać premię Michaela.

Zapisz się już teraz do Daily Success Deals i rozpocznij przygodę z trzecim plemieniem oraz wszystkimi bonusami, które ma do zaoferowania ekipa Michaela.

O autorze: Sonia Simone jest współzałożycielką i CMO Copyblogger Media oraz współtwórczynią Third Tribe Marketing.

P. S.

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy skąpi wszystko oprócz P. S., kluczową rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że Third Tribe Marketing zamknie nowych członków w najbliższy piątek, Kwiecień 1, 2011. Możesz teraz dostać się do trzeciego plemienia i zdobyć mnóstwo dodatkowych cennych zasobów, zapisując się tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts