Top Five nowości w Copyblogger

To nie jest właściwy wpis w najnowszym projekcie pisarskim Darrena Rowse ‘ a, ale ponieważ mam pięć ogłoszeń i tym razem prowadzi konkurs “Top Five”, pomyślałem, że powinienem przynajmniej wczuć się w ducha rzeczy. Jeśli nie dołączyłeś, Zdobądź darmowy link i szansę na $1001 w gotówce.

Przejdź do wiadomości:

1. Nowy Design – Wiesz już o nowym projekcie Copybloggera, który zadebiutował w poniedziałek. Większość z was to lubi, podczas gdy kilka osób tęskni za szeroko otwartą białą przestrzenią oryginału. Hej, ja też trochę za tym tęsknię, ale nie jest aż tak źle, bo…

2. Wydanie Motywu WordPress – Były projekt Copybloggera, który niezliczone pożądane i kilka skradzionych zostanie wydany jako darmowy motyw WordPress w nadchodzących tygodniach. Chris Pearson wprowadza kilka poprawek, które pozwolą na łatwe dostosowywanie, w tym wiele schematów kolorów. Więc jeśli tęsknisz za starym projektem, masz go … dla siebie.

3. Nowe Głosy – O gościnnych pisarzy podczas gdy byłem na wakacjach w zeszłym miesiącu przekonał mnie, że Copyblogger jest lepszy z głosami innymi niż tylko moje własne. Roberta Rosenberg, Chris Garrett i Muhammad Saleem będą na bieżąco dzielić się z tobą swoją wiedzą.

4. Twój Głos – Rozważę również zgłoszenia artykułów od każdego czytelnika Copybloggera, począwszy od najbliższej przyszłości. Co prawda jestem wybredny, ale jeśli przedstawisz cenne oryginał treści, które pokochają czytelnicy Copyblogger, opublikuję je wraz z Twoją linią i linkiem.

5. Konkurs Copywritingowy – W przyszłym tygodniu rozpoczniemy nasz własny projekt pisania grupy tutaj w Copyblogger, z $ 10,000 w nagrodach. Więcej szczegółów w poniedziałek.

P. S. Copyblogger został nominowany (dzięki Denise!) za najlepszy blog marketingowy w konkursie Blogger ‘ s Choice Awards. Tak dla twojej wiadomości. 😉

Total
0
Shares
Related Posts