Time Doctor Review

Nietrudno zgadnąć, kiedy lekarz robi najlepiej, czytając imię. 

W obszarze produktywności jest to oprogramowanie do śledzenia czasu pracowników, które chcesz mieć, jeśli poważnie myślisz o oszczędzaniu tysięcy dolarów rocznie w straconym czasie. 

W przeciwieństwie do innych narzędzi do śledzenia czasu, Time Doctor jest znany z tego, że jest wysoce konfigurowalny i może łatwo pracować zarówno dla zdalnych, jak i wewnętrznych zespołów (lub hybrydy obu).

Poniżej przedstawiamy szczegóły tego, co wyróżnia Time Doctor, zalety i wady wdrożenia narzędzia oraz opcje cenowe, które masz, jeśli zdecydujesz się z niego skorzystać. 

Przyjrzyjmy się bliżej. 

Time Doctor plusy i minusy

Plusy

 • W zestawie z aplikacją
 • Posiada opcję automatycznego śledzenia czasu
 • Oferuje dostęp do logowania klienta za pośrednictwem planu Premium
 • Możesz śledzić zadania i czynności w czasie rzeczywistym
 • Oferuje funkcje przechowywania danych i zrzutów ekranu
 • Wysoce elastyczny do każdej firmy
 • Dostępne dla systemów operacyjnych Windows, Mac lub Linux
 • Integruje się z wieloma popularnymi programami biznesowymi i płacowymi

Wady

 • Może być drogo im więcej użytkowników trzeba dodać
 • Drobne usterki użytkowania zgłaszane przez użytkowników
 • Jego ręczne ustawienie może być niedokładne, jeśli zapomnisz je poprawnie ustawić
 • Interfejs użytkownika nie jest tak nowoczesny, jak mogłoby być

Funkcje Time Doctor

Znajomość zalet i wad może być szybkim sposobem oceny, jak przydatny czas lekarz może być dla ciebie. Jednak zagłębiając się w konkretne funkcje, dowiesz się, czy będą one pasować do istniejących procesów pracy i potrzeb związanych z wydajnością. 

Śledzenie czasu i monitorowanie pracowników

Po pobraniu aplikacji masz dostęp do Pulpitu nawigacyjnego timera, w którym możesz skonfigurować Pasek aktywności i wybrać, czy chcesz, aby Time Doctor rozpoczął automatyczne śledzenie korzystania z komputera. Jest to bardzo przydatna funkcja monitorowania pracowników—może poinformować, jak długo trwają projekty i jakie zadania są najbardziej czasochłonne. 

Należy jednak pamiętać, że w razie potrzeby można ręcznie zmienić czas. A jeśli chcesz śledzić określony czas dla określonych zadań, musisz ręcznie włączać i wyłączać tracker. Może to być trochę uciążliwe dla pracowników, jeśli ciągle robią przerwy lub logują się lub wyłączają Komputery wiele razy w ciągu dnia. Mimo to dobrze jest wiedzieć, że Time Doctor jest wyposażony zarówno w automatyczną, jak i ręczną opcję śledzenia czasu. 

Po śledzeniu czasu zarówno pracownicy, jak i menedżerowie mogą łatwo uzyskać dostęp do śledzonych danych. Najlepsze jest to, że Time Doctor może być używany do śledzenia aktywności na dowolnym urządzeniu, nie tylko komputerze.  

Time Doctor może pracować świetnie dla małych agencji i startupów opartych na usługach. Jeśli jednak zarządzasz 20 lub więcej pracownikami, jego zespół wdrożeniowy pomoże Ci rozpocząć pracę. 

Alerty Rozproszenia Uwagi

Powiadomienia o rozproszeniu uwagi mogą być dodatkową funkcją, której nie potrzebujesz, lub cennym sposobem na utrzymanie pracowników na bieżąco. Przydatność funkcji Time Doctor ‘ s distraction alert sprowadza się do indywidualnych preferencji pracy. 

Jeśli Time Doctor wykryje, że użytkownik spędza zbyt dużo czasu na witrynach i zadaniach, które nie są związane z pracą-takich jak media społecznościowe lub YouTube—wyskakujące okienko ostrzega użytkownika, że zboczył z drogi. Funkcja distraction alert jest również przydatna, jeśli wykryje, że urządzenie użytkownika zbyt długo siedzi bezczynnie w wyznaczonych godzinach pracy. 

W zależności od tego, jak chcesz monitorować pracę pracowników, funkcja Time Doctor ‘ s alert może pomóc Twoim pracownikom zachować produktywność w wyznaczonych godzinach. Okazuje się jednak mniej przydatne, jeśli pracownicy mają swobodę wyboru, kiedy i w jakich odstępach czasu pracują. 

Online Timesheets i płace

Time Doctor ‘ s timesheets and payroll calculations są zaprojektowane tak, aby mogły być łatwo przeglądane i zatwierdzane przez kierownictwo niezależnie od tego, czy płacisz pracownikom wynagrodzenie, czy za godzinę. Nie tylko to, jego proces płac jest wysoce konfigurowalny i zawiera sporo integracji, które obejmują Payoneer, TransferWise, Asana, a nawet Basecamp. 

Jeśli więc chcesz zarządzać procesem płac za pomocą narzędzia do płac, takiego jak Gusto, Time Doctor bezproblemowo integruje się z przepływem pracy Gusto, aby pomóc ci łatwo śledzić wszystkie koszty płac i zautomatyzować wypłaty. 

Szczególnym atutem Time Doctor payroll, który wyróżnia się, jest możliwość obliczania wypłat w więcej niż jednej walucie. Po zakończeniu przeglądania danych płacowych możesz skorzystać z funkcji rozliczeń masowych i wypłat Time Doctor. 

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał wiedzieć, jaki czas spędzono na konkretnych witrynach podczas przeglądania i zatwierdzania listy płac, możesz bez wysiłku pobrać raporty historii sieci i aplikacji Time Doctor dla każdego pracownika lub projektu. Raporty historyczne mogą być cenne, ponieważ według Time Doctor wydajność może wzrosnąć nawet o 22%, gdy pracownicy są świadomi, że ich godziny pracy są śledzone i monitorowane.  

Raporty Podsumowujące Produktywność

Śledzenie czasu spędzonego nad projektem to jedno. Ale inną rzeczą jest dowiedzieć się, jak produktywni są pracownicy. Jednym ze sposobów, w jaki Doctor robi to, jest Pokazywanie danych w czasie rzeczywistym na temat projektów, nad którymi obecnie pracujemy. 

Time Doctor pokazuje również tygodniowe i dzienne raporty z podziałem na wykorzystanie witryny i aplikacji, przepracowane godziny lub pracę Klienta. Informacje te są dostępne zarówno dla menedżerów, jak i pracowników, co dodaje warstwę przejrzystości w zakresie wydajności i zarządzania projektami.

Ta funkcja może być przydatna na wiele sposobów. Łatwo zrozumieć, w jaki sposób może to ułatwić komunikację, ponieważ zarówno pracownicy, jak i menedżerowie wiedzą, nad czym pracuje się i jaki będzie czas potrzebny na każdy projekt. Codzienne raporty mogą być również przydatne po stronie klienta, ponieważ będą wiedzieć, ile ich projekt faktycznie kosztuje, gdy udostępnisz śledzone informacje o projekcie. 

Zarządzanie projektami i budżetowanie

Jednym z największych powodów, aby śledzić liczbę godzin, które dany projekt lub zadanie może zająć, jest lepsze przygotowanie do dokładnego zarządzania budżetami i przyszłymi projektami. Aby w tym pomóc, Time Doctor upewnia się, że projekty i zadania mogą być ustawiane tylko przez wyznaczonego administratora. 

Użytkownicy mogą również dodawać mniej ważne zadania i włączać lub wyłączać śledzony czas według własnego uznania. Funkcje takie jak te ułatwiają zarządzanie projektem, ponieważ dokładnie śledzisz godziny pracy projektu, zadania i poniesione wydatki. Wszystkie te dane są również przechowywane, w zależności od planu, za który płacisz, więc zawsze możesz się do niego odwołać w przypadku starych i nowych projektów. 

Śledzenie Czasu Offline

Kolejna przydatna funkcja Time Doctor? Śledzenie Offline. Jest to cenne narzędzie, które nie zawsze jest oferowane przez inne systemy śledzenia czasu. Ale jak to dokładnie działa?

To proste. Niezależnie od tego, czy pracujesz w trybie offline, online, czy przypadkiem pracujesz w trybie offline, pulpit nawigacyjny pobranego lekarza czasu nadal będzie śledzić Twoje zadania i postępy. Po powrocie do trybu online Aplikacja Time Doctor zsynchronizuje Twoje dane offline z resztą raportu. 

Jeśli chodzi o śledzenie w trybie offline, Ta funkcja nie ma zbyt wiele wad. Śledzenie w trybie Offline może się przydać, aby upewnić się, że śledzisz co godzinę, niezależnie od tego, czy wystąpi awaria, pracownicy przypadkowo pracują offline, czy kłopotliwe sytuacje prowadzą do pracy offline. 

Cennik i opcje pakietów Time Doctor

Jeden z najlepszych sposobów, aby naprawdę poczuć, jak to jest korzystać z Time Doctoris, korzystając z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Możesz wypróbować wybrany plan za darmo przez dwa tygodnie i możesz anulować w dowolnym momencie, nie będąc związanym żadnymi umowami lub trudnymi warunkami użytkowania. 

Jeśli rozważasz jego użycie, oto jak jego Ceny się rozpadają: 

 • Basic – $6 za użytkownika miesięcznie
 • Standard-9 USD za użytkownika miesięcznie
 • Premium – $17 za użytkownika miesięcznie
 • Przedsiębiorstwo-kontakt sprzedaż

Operacje klasy korporacyjnej mogą korzystać z planu rozwiązań Timedoctor Enterprise, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo na poziomie korporacyjnym, dedykowaną obsługę klienta, a nawet spersonalizowane szkolenia dla całej organizacji. 

Jednak mniejsze zespoły i Młode startupy mogą zacząć korzystać z Time Doctor za jedyne $ 6 na użytkownika miesięcznie za pośrednictwem podstawowego planu. Będziesz mógł śledzić poszczególne projekty, tworzyć nieograniczone zrzuty ekranu i uzyskać dostęp do pomocy technicznej e-mail, gdy napotkasz problemy. 

Jeśli potrzebujesz więcej niż oferuje podstawowy plan, ale nie potrzebujesz narzędzi na poziomie przedsiębiorstwa, najpopularniejszy standardowy plan w cenie 9 USD miesięcznie zawiera ponad 60 przydatnych integracji, 6 miesięcy przechowywania danych i całodobowe wsparcie. 

Jeśli chodzi o ceny, należy pamiętać, że z Time Doctor płacisz za użytkownika. Jeśli jesteś młodą firmą, może to szybko zasysać zasoby—zwłaszcza jeśli pracujesz z napiętym budżetem. Na końcu tego przewodnika omówimy kilka sugestii dotyczących budżetu, które możesz przejrzeć, jeśli myślisz o alternatywach oferujących podobne funkcje.  

Czas Lekarz Reputacja

Time Doctor ma reputację niezawodnego wsparcia, gdy go potrzebujesz. Poza tym, jak przydatny jest, Użytkownicy są na ogół zadowoleni z jego łatwości użycia i dostępności. Niektórzy nazywają to najlepszym trackerem, jakiego kiedykolwiek używali. 

W przeciwieństwie do innych narzędzi do śledzenia czasu o rozpowszechnionej reputacji kłopotliwej, Time Doctor jest stale przeglądany i uważany za solidne i proste narzędzie do śledzenia czasu, które może się przydać do zarządzania dużymi zespołami i projektami. 

Są jednak obszary, w których czas Doctor wydaje się być krótki. Niektórzy użytkownicy nie lubią faktu, że chociaż możesz śledzić godziny na projekt, nie możesz budżetować ilości czasu na projekt, co może być pomocne w ustalaniu szacunków czasu i oczekiwań projektu. 

Jeśli próbujesz udostępniać raporty klientom, nie możesz dodawać własnej marki biznesowej. 

Ograniczono również sposób i czas ustawiania alertów zadań, jeśli użytkownicy wyłączają zadanie. Może to być irytujące, w zależności od tego, ile kontroli chcesz nad dostosowywaniem takich funkcji. 

Opłacalne Alternatywy Czas Lekarz

Jeśli chcesz solidny system śledzenia czasu, który dba o podstawy, a następnie Time Doctor może być drogą. Jednak, jak wspomniano wcześniej, Time Doctor może stać się drogie bardziej zaawansowane narzędzia trzeba i większy zespół dostaje. 

Z tego powodu wymieniliśmy kilka alternatyw, które można sprawdzić, choć niektóre z bardziej ograniczonym wachlarzem funkcji. Na przykład ClickUp oferuje funkcję śledzenia czasu w planie Free Forever. Chociaż jest ograniczony we wszystkim, co może zrobić, może być przydatny dla solopreneurs i małych zespołów, które potrzebują podstawowych narzędzi do śledzenia czasu przy ograniczonym budżecie. 

Harvest, narzędzie do śledzenia czasu, które oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, ma prostsze ceny. Możesz zarządzać dwoma projektami na jedno miejsce w Darmowym planie. Możesz też wypróbować plan 12 USD za miejsce miesięcznie, aby uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi do śledzenia czasu. Oto, co dostajesz za płatny plan. 

Aby uzyskać niedrogie narzędzie do śledzenia czasu, powinieneś sprawdzić Jibble. Oferuje narzędzia takie jak selfie clock-ins, GPS i raportowanie arkuszy czasu, aplikacje mobilne i komputerowe oraz możliwość śledzenia pracy w trybie offline. Jednak staje się jeszcze bardziej imponujący, gdy spojrzysz na jego plany cenowe. 

Możesz zacząć używać Jibble i mieć dostęp do solidnych narzędzi do śledzenia czasu bez płacenia ani grosza. Jego bezpłatny plan jest bezpłatny dla nieograniczonej liczby użytkowników i przechowuje do dwóch miesięcy danych historycznych. Jego najwyższy Plan Ultimate oferuje mnóstwo funkcji śledzenia czasu, które obejmują śledzenie aktywności i obliczenia nadgodzin. Wszystko w bardzo przystępnej cenie 3 USD za użytkownika miesięcznie. 

Podczas gdy Time Doctor jest solidnym trackerem czasu, jeśli nie możesz zmienić kosztów, zwłaszcza gdy twój zespół staje się większy, możliwe jest, że istnieją lepsze i bardziej przystępne opcje. 

To kwestia przetestowania kilku narzędzi i skorzystania z bezpłatnych wersji próbnych, aby naprawdę poczuć, jakie narzędzie może pomóc osiągnąć cele zarządzania projektami. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja Databox

Platforma analityczna Databox zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich rodzajów danych śledzenia, dając firmom możliwość monitorowania wydajności…