Sprawdź co się dzieje w Entreproducer

Uruchomiłem Entreproducer rok temu (do dnia dzisiejszego) jako multimedialny biuletyn e-mail.

Moim pomysłem było-bardzo publicznie-przedstawić doświadczenia, które miałem, prowadząc kilka udanych firm internetowych, profilować przedsiębiorców i firmy, które pchają innowacje w zakresie treści cyfrowych, i spróbować podzielić się z tym, gdzie myślę, że idą niezależne media cyfrowe.

Po kilku pismach (i zrobieniu sobie przerwy, aby trochę popracować), Robert Bruce i ja przeszliśmy do trybu audio. Brakowało nam prowadzenia marketingu internetowego dla inteligentnych ludzi audycji radiowej, ale czuliśmy również, że nadszedł czas na nieco inny kąt w biznesie content marketingu i DIY mediów cyfrowych.

Z tym chcę powitać Cię z powrotem w Entreproducer.com. oto kilka szybkich próbek naszych najnowszych odcinków, i mam nadzieję, że dołączycie do nas w przyszłości.

Najnowsze od Entreproducer:

Brad Feld o początkującym życiu, blogowaniu i sile społeczności
Brad Feld jest jednym z najbardziej szanowanych inwestorów venture capital na świecie i kolegą mieszkającym w Boulder w stanie Kolorado. Podczas gdy Brad gardzi tradycyjnym marketingiem, jest liderem myśli w przestrzeni VC dzięki swoim wysiłkom blogowania i budowaniu lokalnej społeczności, która podniosła Boulder do jednego z najgorętszych spotów startupowych na świecie. Wiele niesamowitych lekcji tutaj dla przedsiębiorców internetowych.

Reklama natywna: Co to oznacza dla producentów treści?
Zaledwie kilka dni do 2013 roku, a my już mieliśmy nowy buzzword, który wypala Interwebs. Nazywa się reklama natywna i może to tylko sygnalizować lekarstwo na to, dlaczego modele reklamowe online do tej pory były do bani.

Odrodzenie i Rebranding marketingu afiliacyjnego
Wydaje się, że ogromny segment branży wydawniczej online, który wcześniej był szkalowany przez “szanowanych” internetowych “dziennikarzy” (stosowanie cudzysłowów celowe i właściwe), jest wreszcie postrzegany jako kolejny wybawca treści online. Witamy z powrotem, affiliate marketing.

Sprawdź te trzy, aby zacząć, a następnie zarejestruj się i dołącz do nas, aby uzyskać wszystko, co nadciąga, w tym wywiady z Lean Startup autor Eric Ries, założyciel 500 startupów Dave McClure i wiele więcej.

Total
0
Shares
Related Posts